Gold Coin Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Gold Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
Ten przedmiot wypada z większości potworów.
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Hellhound100%1-100243210.10
Hellfire Fighter100%1-2524096910.10
Ushuriel100%3-19132310.10boss
Ethershreck100%1-19783710.10boss
Cliff Strider100%2-198297210.10
Orewalker100%3-198443510.10
Lost Berserker100%1-1991060210.10
Ironblight100%2-199484310.10
Zomba100%5-292310.10boss
Zugurosh100%1-197151810.10boss
Lost Husher100%1-1002008910.10
Lost Basher100%1-1002331410.10
Enslaved Dwarf100%3-150595710.10
Lost Thrower100%1-1402549210.10
Vulcongra100%1-1221113110.10
The Handmaiden100%23-184410.10boss
Hellgorak100%1-199356810.10boss
Willi Wasp100%2-401410.10boss
Eternal Guardian100%1-10012005410.10
Ice Golem100%1-1197795910.10
Crystal Spider100%1-1976029810.10
Swarmer100%1-752085910.10
Mutated Tiger100%1-1053411710.10
Betrayed Wraith100%2-2001529910.10
Dark Torturer100%1-20020234110.10
Blightwalker100%1-2003165910.10
Spitter100%1-1906756010.10
Spidris100%1-2003605710.10
Mindmasher100%92-2542110.10boss
Undead Dragon100%1-2001466110.10
Medusa100%1-19021497610.10
Lich100%1-1403532210.10
Crawler100%1-1903412410.10
The Voice of Ruin100%27-1381110.10boss
Insectoid Worker100%1-902487810.10
Drillworm100%1-1505827310.10
Behemoth100%1-35110058510.10
Demon100%1-18012543110.37
Death Priest Shargon100%1-942910.50boss
Walker100%2-197126510.50
Wounded Cave Draptor100%3310.32
Frazzlemaw100%1-10029656410.30
Juggernaut100%2-2001945910.30
Guzzlemaw100%1-1008412010.30
Silencer100%1-12820529610.30
Moohtant100%3-1991001410.50
Minotaur Amazon100%3-200932910.50
Glooth Blob100%1-707462110.50
Blood Beast100%2-15010535510.50
Troll Marauder100%1-81210.55
Rot Elemental100%1-808433010.50
Mooh'Tah Warrior100%1-12012453310.50
Execowtioner100%2-200867910.50
Worm Priestess100%2-15011550410.50
Horadron100%20-19011310.30boss
Thornfire Wolf100%9-52710.10
Deepling Warrior100%1-1804265910.10
Deepling Guard100%1-1803456710.10
Deepling Elite100%1-190212910.10
Massive Fire Elemental100%1-2201929910.10
Draken Spellweaver100%1-20021466010.10
Mr. Punish100%15-155510.10boss
Lost Soul100%1-2003054910.10
Mad Mage100%81110.10boss
Chizzoron the Distorter100%66110.10boss
Terrorsleep100%4-198206010.30
Shiversleep100%2-901310.30
Feversleep100%1-100111910.30
Demon Outcast100%1-10016813610.30
Zavarash100%4-19711910.30boss
Raging Mage100%11-1361510.20
Zulazza the Corruptor100%61110.20boss
Defiler100%2-2051135610.10
Giant Spider100%2-19713111310.10
Latrivan100%12-2217310.10boss
General Murius100%7-9210.10boss
Crustacea Gigantica100%6-180710.10boss
Golgordan100%10-2316810.10boss
The Horned Fox100%5-941110.10boss
Lethal Lissy100%20-1531210.10boss
Grorlam100%1-961510.10boss
Necropharus100%8-942110.10boss
Massacre100%27-167710.10boss
Quara Constrictor Scout100%1-503118610.10
Armadile100%3-198283710.10
Zevelon Duskbringer100%10-99910.10boss
Hatebreeder100%24-1931010.10boss
Hideous Fungus100%1-2001545710.10
Humongous Fungus100%1-2002466210.10
Rat100%1-42414910.10
Stone Devourer100%1-100261210.10
The Old Widow100%2-9711010.10boss
Zanakeph100%1-10018510.10boss
Diblis The Fair100%15-93410.10boss
Deepling Brawler100%2-449110.10
Paiz the Pauperizer100%3-997210.10boss
Marziel100%5-971910.10boss
Mamma Longlegs100%1-10011410.10boss
Dracola100%45-148210.10boss
Sir Valorcrest100%8-802010.10boss
Lizard Gate Guardian100%1-1442510.10boss
Vicious Manbat100%1-1596310.10
Lersatio100%1-9817310.10boss
Rotspit100%19-1773210.10boss
Dharalion100%5-961710.10boss
Bretzecutioner100%9-963210.10boss
Brimstone Bug100%1-1992046610.10
Esmeralda100%5-1394910.10boss
Bruise Payne100%1-1002310.10boss
Ron The Ripper100%2-1151210.10boss
Bibby Bloodbath100%11-1002710.10boss
Shadowstalker100%72-2042510.10boss
Brutus Bloodbeard100%8-109910.10boss
Shadow Pupil100%1-652527910.10
Cave Spider100%4-94911.50boss
Water Buffalo100%1-2046210.10
Maw100%53-1872210.10boss
Fernfang100%19-82810.10boss
Blood Priest100%1-1801959710.10
Blood Hand100%1-1351414510.10
Lava Golem100%1-200501910.10
Infected Weeper100%5-198212710.10
Hand of Cursed Fate100%1-199473410.10
Madareth100%3-977710.10boss
Magma Crawler100%2-200950610.10
Weeper100%2-199788210.10
Midnight Panther100%9-68510.10boss
Stonecracker100%9-1762410.10boss
Fleshslicer100%52-192810.10boss
Arachir The Ancient One100%2-881310.10boss
The Snapper100%4-1735310.10boss
The Bloodtusk100%2-1005610.10boss
Deepling Master Librarian100%1-100126010.10
Deepling Tyrant100%4-198288210.10
Wyvern100%1-903369310.10
Evil Sheep Lord100%13-601110.10
Hemming100%1-1005010.10
Fazzrah100%30-27910310.10
Killer Caiman100%1-1792680210.10
Quara Pincher100%1-1503930010.10
Chopper100%34-2002710.10boss
Enraged Crystal Golem100%1-100519910.10
Wiggler100%1-100861710.10
Gravedigger100%1-1501083910.10
Countess Sorrow100%53-147510.10boss
Scar Tribe Warrior100%1-811510.55
Kollos100%1-2002723610.10
Ogre Brute100%1-125669810.90
Instable Sparkion100%1-10055810.94
Instable Breach Brood100%1-10063810.94
Ogre Savage100%1-154314710.90
Ogre Shaman100%1-90523810.90
Hellflayer100%2-2001722610.90
Grimeleech100%2-2004711010.90
Reality Reaver100%1-100397910.94
Sparkion100%1-100430610.94
Scar Tribe Shaman100%1-163510.55
Zorvorax100%1-976111.03boss
The Evil Eye100%59-123410.10boss
Angry Demon100%13-79211.02
Dread Intruder100%1-200365710.94
Breach Brood100%1-100361710.94
Vexclaw100%2-2004934410.90
Elder Wyrm100%1-1792798410.81
Vile Grandmaster100%1-1753332610.80
Vicious Squire100%1-7014005110.80
Renegade Knight100%1-1006071010.80
Dawnfire Asura100%1-10017098110.80
Midnight Asura100%1-10019807910.80
Oodok Witchmaster100%13-90610.80boss
Omnivora100%2-145998010.80
Water Elemental100%1-1002341010.80
Waspoid100%1-1352699110.80
Choking Fear100%1-10024616410.80
Ancient Scarab100%1-1866475510.80
Corym Vanguard100%1-1011425910.80
Massive Water Elemental100%1-100381310.80
Retching Horror100%1-10024029510.80
The Imperor100%88-143210.10boss
Shaper Matriarch100%1-13622211.10
Twisted Shaper100%2-17440111.10
Cult Believer100%1-70640111.40
Boogy100%1-193235911.40
Hairman The Huge100%34110.10boss
Cult Enforcer100%1-70209611.40
Cult Scholar100%1-7060111.40
Faun100%1-154258411.40
Dark Faun100%1-159398411.40
Dreadmaw100%44-48210.10boss
Animated Moohtant100%98111.40
Darkfang100%2-11917411.50boss
Captain Jones100%35110.10boss
Lost Exile100%1-10080011.50
The Plasmother100%88110.10boss
Weakened Frazzlemaw100%1-1002236411.41
Enfeebled Silencer100%1-1001352911.41
Kroazur100%11-32944211.40boss
Minotaur Cult Follower100%1-155569911.40
Merikh the Slaughterer100%7-116510.10boss
Pooka100%1-134182411.40
Arthei100%24-861110.10boss
Twisted Pooka100%1-124311411.40
Orclops Doomhauler100%1-16313111.10
Broken Shaper100%3-17438511.10
Orclops Ravager100%1-1189611.10
Orc Cultist100%3-21512611.40
Orc Cult Priest100%1-16312511.40
Minotaur Cult Zealot100%2-148168411.40
Minotaur Cult Prophet100%1-150232411.40
Museum Stone Golem100%34111.40
Orc Cult Fanatic100%1-13412311.40
Orc Cult Minion100%1-19027111.40
Orc Cult Inquisitor100%2-22229111.40
Ekatrix100%3-591110.80boss
Haunted Dragon100%5-18961811.03
Noble Lion100%1-7140310.70
Muglex Clan Scavenger100%1-116610.55
Rustheap Golem100%8-2932479810.70
Roaring Lion100%1-115628210.70
Dawn Scorpion100%1-49410.55
Troll-Trained Salamander100%1-11112510.55
Depowered Minotaur100%1-10059410.70
Glooth Anemone100%2-1753929210.70
Crazed Dwarf100%1-435210.55
Woodling100%1-1226410.55
Deadeye Devious100%6-1091110.10boss
Mountain Troll100%1-8204410.55
Owin100%1-9812210.80boss
Glooth Bomb100%16110.70boss
Minotaur Occultist100%1-14910.55
Boreth100%5-962310.10boss
Glooth Bandit100%1-1009951910.70
Glooth Brigand100%1-1009945510.70
Meadow Strider100%1-1028310.55
Minotaur Bruiser100%1-147910.55
Dawnfly100%1-1229310.55
Muglex Clan Assassin100%1-178910.55
Metal Gargoyle100%2-2001541210.70
Glooth Golem100%2-2003115810.70
Salamander Trainer100%2-14510.55boss
Minotaur Poacher100%1-264310.55
Devourer100%2-1656350410.70
High Voltage Elemental100%1-199212610.70
Minotaur Invader100%3-2001087610.70
Brittle Skeleton100%1-59110.55
Lesser Fire Devil100%1-103910.55
The Flaming Orchid100%36-24610710.80boss
Tzumrah the Dazzler100%64110.80boss
Juvenile Cyclops100%1-244210.55
Muglex Clan Footman100%1-611110.55
Yielothax99.81%1-23125487310.10
Spectre99.71%1-3005470510.10
War Golem99.6%1-26710147910.10
Ghastly Dragon99.57%1-2747782710.10
Elder Bonelord99.56%1-86298810.80
Destroyer99.56%1-34619380710.10
Diabolic Imp99.56%1-199904910.10
Plaguesmith99.54%1-27312327910.10
Minotaur Hunter99.51%1-2009614410.50
Annihilon99.5%1-10080410.10boss
Gazer99.46%1-24220610.10
Braindeath99.46%1-91863710.10
Hellspawn99.42%1-23839873610.10
Bonelord99.39%1-482098110.10
Quara Predator Scout99.01%1-1344114910.10
Grim Reaper98.87%1-27223252010.10
Fury98.85%1-2745273510.10
Werewolf98.74%1-2305391710.80
Crazed Beggar98.74%1-9191110.10
Hive Overseer98.63%1-198291710.10boss
Yakchal98.55%5-27513810.10boss
Sea Serpent98.48%1-2009498110.10
Massive Energy Elemental98.44%10-1746410.10
Young Sea Serpent98.26%1-1736453610.10
Energy Elemental98.19%1-169683810.10
Clay Guardian98.13%1-1651101710.10
Nightfiend97.92%2-14352910.20
Ferumbras97.73%2-1964410.10boss
Spidris Elite97.72%1-197377310.10
Marid97.62%1-129155210.10
Lizard Chosen97.59%1-23920201310.10
Demon Skeleton97.58%1-7513265310.10
Terramite97.57%1-451585310.10
Infernalist97.5%1-155721410.10
Dragonling97.3%1-246229310.10boss
Serpent Spawn97.29%1-25027720310.10
Shaburak Demon97.18%1-2521221910.10
Draken Abomination97.09%1-2006552210.10
Askarak Prince97%1-188129910.10boss
Nightmare97%1-18312219210.10
Draken Warmaster96.99%1-20026886910.10
Wyrm96.99%1-45017843910.10
Wilting Leaf Golem96.99%1-45315110.10
Nightmare Scion96.98%1-1553170410.10
Draken Elite96.92%1-2003950310.10
Efreet96.86%1-130430010.10
Wailing Widow96.85%1-140751210.10
Ice Dragon96.85%1-20738111.03
Draptor96.48%1-19714210.10boss
Stone Golem96.45%1-402500110.10
Askarak Lord96.27%1-188160810.10
Lizard High Guard96.04%1-22814403610.10
Tiquandas Revenge95.83%17-1322410.10boss
Shaburak Prince95.71%1-172153710.10boss
Dragon Lord95.18%1-24714470710.10
Frost Dragon95.17%1-2486712910.10
Shaburak Lord95%1-177190010.10boss
Undead Gladiator94.96%1-1503712910.10
Askarak Demon94.86%1-2471044110.10
Stampor94.83%1-2371286710.10
Grave Guard94.78%1-128132110.10
Ashmunrah94.2%2-252100010.10boss
Lizard Legionnaire94.12%1-1658566110.10
Omruc94.12%11-1231710.10boss
Diamond Servant Replica94.04%1-178239911.10
Massive Earth Elemental94.03%1-234773410.10
Lizard Zaogun94.03%1-2004563310.10
Lizard Dragon Priest94.02%1-1904111810.10
Quara Mantassin Scout93.97%1-301254410.10
Troll Legionnaire93.96%1-15549710.10
Diamond Servant93.95%1-1802580610.10
Worker Golem93.88%1-1403958010.10
Munster93.75%1-231610.10boss
Earth Elemental93.33%1-1301764910.10
Vampire Bride93.29%1-1493857810.10
Grand Mother Foulscale93.1%2-862910.10boss
Mutated Bat92.61%1-1304080310.10
Haunted Treeling92.24%1-951069910.10
Morguthis92.21%1-1957710.10boss
Furious Troll92.21%1-14748810.10
Bog Raider92.2%1-1054968610.10
Shock Head92.19%1-2001940110.30
Elder Forest Fury92%2-532510.80
Sandstone Scorpion91.96%1-128294810.10
Lizard Noble91.88%1-10035710.10
Thalas91.85%1-24095710.10boss
Mahrdis91.49%1-303222110.10boss
Horestis91.43%4-2153510.10boss
Shark91.28%1-1391278210.10
Dipthrah91.18%1-23066910.10boss
Blue Djinn91.08%1-113520210.10
Green Djinn91.07%1-114873910.10
Emerald Damselfly90.75%1-181121610.10
Nightstalker90.56%1-109916110.10
Quara Pincher Scout90.34%1-1293749110.10
Mammoth90.17%1-402363010.10
Dragon90.07%1-10512874810.10
Quara Hydromancer Scout90.01%1-1403728110.10
Vampire89.94%1-606792310.10
Quara Hydromancer89.93%1-1102483810.10
Barbarian Brutetamer89.92%1-15741010.10
Orc Shaman89.89%1-5654811.02
Sacred Spider89.78%1-120246510.10boss
Rahemos89.56%1-24382410.10boss
Vashresamun89.45%1-211102410.10boss
Sibang88.73%1-354333910.10
Quara Constrictor88.19%1-1001848210.10
Gargoyle88.1%1-305487610.10
Souleater87.99%1-20011596110.10
Mutated Human87.99%1-1303393610.10
Carniphila87.97%1-403456910.10
Vampire Pig87.93%2-405810.10
Thornback Tortoise87.93%1-502609610.10
Forest Fury87.92%1-54303710.10
Kongra87.92%1-402334010.80
Hydra87.78%1-24934306410.10
Battlemaster Zunzu87.5%15-103810.10boss
Frost Dragon Hatchling87.38%1-554055710.10
Blistering Fire Elemental87.33%1-177114410.10
Leaf Golem87.24%1-27181010.10
Dragon Hatchling87.24%1-551207610.10
Shadowpelt87.06%1-10017011.50boss
Elder Mummy87.03%1-160146510.10boss
Ghoulish Hyaena86.97%1-40253210.10boss
Scarab86.97%1-524283010.10
Lizard Sentinel86.66%1-55257210.80
Roaring Water Elemental86.43%1-180201910.10
Stabilizing Dread Intruder86.42%1-1008110.94
Jagged Earth Elemental85.84%1-179180810.10
Deepsea Blood Crab85.84%1-20627111.02
Blood Crab85.61%1-202008510.10
Vampire Viscount85.5%1-501603610.10
Golden Servant Replica85.38%1-138218911.10
Phantasm85.34%1-244893510.10
Orc85.33%1-65394611.02
Cave Rat85.15%1-22955110.10
Swampling85.08%1-12533410.10
Golden Servant85.01%1-1408524010.10
Overcharged Energy Element84.99%1-176168510.10
Minotaur Mage84.89%1-351620410.10
Crystalcrusher84.83%1-90998910.10
Werefox84.78%1-85791511.50
Shardhead84.62%8-1786510.10boss
Insectoid Scout84.62%1-7320810.10
Gelidrazah the Frozen84.38%1-1206411.03boss
Lizard Templar83.98%1-59472010.10
Elf Overseer83.33%2-471210.10boss
Tomb Servant83.26%1-110562810.10
Lizard Snakecharmer83.16%1-55197110.10
Merlkin83.09%1-451825110.10
Assassin82.88%1-502891910.10
Lancer Beetle82.56%1-1301587410.10
Terror Bird82.42%1-30436910.10
Frost Giantess82.3%1-40156510.10
Gozzler82.04%1-703017110.10
Iron Servant81.87%1-5510666210.10
Cyclops Drone81.87%1-302539010.10
Cyclops Smith81.87%1-701662410.10
Zombie81.77%1-651668910.10
Cyclops81.76%1-47728211.02
Filth Toad81.65%1-1810910.10
Toad81.55%1-20702310.10
Iron Servant Replica81.48%1-55387611.02
Corym Charlatan81.43%1-353921710.80
Tazhadur81.25%2-1004811.03boss
Misguided Bully80.74%1-17961811.40
Crab80.68%1-10523910.10
Frost Giant80.52%1-40231510.10
Wereboar80.18%1-751631811.50
Centipede80.17%1-153293210.10
Lizard Magistratus80.16%1-5061510.10
Mole80.15%1-7540811.50
Werebadger80.15%1-751252611.50
Zarabustor80%10-84510.10boss
Flamecaller Zazrak80%2-35510.10boss
Kraknaknork80%4-13510.10boss
Smuggler79.9%1-102763110.10
Quara Mantassin79.55%1-1301573810.10
Orchid Frog79.44%1-1071510.10
Werebear79.17%1-1001437211.50
Black Vixen79.17%1-7416811.50boss
Corym Skirmisher79.08%1-453648310.80
Chakoya Toolshaper79.04%1-205865710.37
Mutated Rat78.88%1-1304018110.10
Tarantula78.82%1-4210798810.10
Chakoya Tribewarden78.71%1-305961110.37
Quara Predator78.67%1-1563797510.10
Sharpclaw78.24%1-7517011.50boss
Pirate Cutthroat77.65%1-505489510.10
Pirate Marauder77.6%1-408247810.10
Crimson Frog76.81%1-10106510.10
Bloodback76.74%1-7517211.50boss
Dark Magician76.4%1-833139210.10
Dark Apprentice76.26%1-503287910.10
Slick Water Elemental76.14%1-129448010.10
Blazing Fire Elemental76.01%1-129220510.10
Deepling Scout76%1-504417510.10
Muddy Earth Elemental75.89%1-130338810.10
Azure Frog75.73%1-10115810.10
Deepling Worker75.65%1-25639110.10
Dwarf Geomancer75.56%1-4584310.10
Charged Energy Elemental75.56%1-128218110.10
Poison Spider75.44%1-44002810.10
Elf Scout75.28%1-251497310.10
Deepling Spellsinger75.16%1-964283810.10
Dworc Voodoomaster75.11%1-172908010.10
Yeti75%2-19410.10
Infernal Frog75%2-616010.10
Dworc Venomsniper74.95%1-134954610.10
Dragon Lord Hatchling74.95%1-1702674710.10
Minotaur Archer74.82%1-302434110.10
Firestarter74.78%1-351277610.10
Barbarian Skullhunter74.77%1-301394210.10
Dworc Fleshhunter74.72%1-134708110.10
Evil Sheep74.7%2-408310.10
Barbarian Headsplitter74.59%1-301388710.10
Coral Frog74.11%1-1081110.10
Misguided Thief74.1%1-8047111.40
Energy Overlord73.72%1-7515610.10boss
Ice Overlord73.42%1-757910.10boss
Rorc73.35%1-351634510.10
Ghost Wolf73.2%1-2019410.80
Salamander72.64%1-15873510.10
Chakoya Windcaller72.51%1-272714810.37
Rotworm72.23%1-175112310.10
Demon Parrot71.88%5-993210.10
Stabilizing Reality Reaver71.6%1-1008110.94
The Weakened Count71.43%7-59710.10boss
Undead Prospector71.43%14-24710.10
Hot Dog70.59%1-621710.10
Earth Overlord69.77%1-7531110.10boss
Ghoul69.34%1-301188711.02
Death Priest68.95%1-14964110.10boss
The Blightfather68.18%5-902210.10boss
Berserker Chicken68.09%1-644710.10
Pirate Buccaneer67.98%1-603350310.10
Gloom Wolf67.76%1-1557710.80
Damaged Worker Golem67.23%1-90462610.10
Teleskor66.67%7-80610.10boss
Fire Overlord66.67%3-758710.10boss
Manta Ray66.35%1-40127510.10
Spider66.34%1-51986410.10
Minotaur66.01%1-256455610.10
Troll Guard65.42%1-1221410.10
Wild Warrior65.42%1-30932910.80
Nymph64.97%1-110437011.40
Orc Warrior64.97%1-151056311.02
Enlightened of the Cult64.93%1-703608510.10
Adept of the Cult64.87%1-602751210.10
Larva64.63%1-153922610.10
Acolyte of the Cult64.62%1-402486410.10
Witch64.34%1-404802410.10
Troll Champion64.18%1-12203510.10
Troll64.18%1-12472311.02
Marsh Stalker64.17%1-25967710.10
Ladybug64.17%1-40472210.10
Slug63.46%1-40167510.10
Putrid Mummy63.13%1-62260411.50
Dire Penguin61.9%1-82110.10boss
Mad Scientist61.41%1-115984910.10
Island Troll60.81%1-10455010.10
Minotaur Guard60.57%1-204267010.10
Young Troll60.32%1-531010.10
Tortoise60.19%1-302810010.10
Pixie60.09%1-90453311.40
Hero59.95%1-10011490010.10
Swan Maiden59.43%1-90216911.40
Carrion Worm58.37%1-45939510.10
Crypt Shambler58.01%1-554842110.10
Cublarc the Plunderer56.9%1-7617410.10boss
Doom Deer56.86%2-965110.10
Grave Robber56.51%1-3680710.10boss
Nomad56.46%1-401185910.10
Crypt Defiler55.76%1-3759910.10boss
Orc Berserker55.26%1-252491910.80
Orc Marauder55.12%1-902258210.10
Grynch Clan Goblin55%1-161972710.10boss
Pirate Corsair54.99%1-87987710.10
Goldhanded Cultist54.79%3-2507311.40
Barbarian Bloodwalker54.79%1-12913310.10
Barkless Fanatic54.71%1-20060511.40
Goblin Scavenger51.76%1-9141810.10
Honour Guard50.61%1-15285110.10
Frost Troll50.44%1-12319410.10
Goblin50.34%1-9656010.10
Barkless Devotee50.34%1-100176011.40
Crocodile50.33%1-102985210.10
Apprentice Sheng50%2210.10boss
The Count50%10-84810.10boss
Groam50%49-61410.10boss
Rotworm Queen50%31210.10boss
Orc Rider49.93%1-792729310.10
Pirate Skeleton49.89%1-25220510.10
Gnarlhound49.74%1-30626510.10
Swamp Troll49.56%1-54537410.10
Goblin Assassin49.53%1-995910.10
Gang Member49.5%1-30109110.10
Gladiator49.37%1-30316410.10
Black Knight49.33%1-13396710.10
Bandit49.29%1-30758410.10
Bug49.27%1-51463010.10
Goblin Leader49.17%1-924210.10
Elf45.35%1-301092510.10
Skeleton Warrior45.23%1-10561310.10
Killer Rabbit44.9%6-674910.10
Skeleton44.36%1-10748811.02
Novice of the Cult44.28%1-401361910.10
Pirate Ghost44.14%1-6254610.10
Dwarf Miner42.69%1-1069810.10
Goldhanded Cultist Bride42.67%13-2447511.40
Dwarf Guard40.82%1-301095310.10
Dryad40.68%1-30317110.10
Mummy39.96%1-806713510.10
Amazon39.91%1-202024710.10
Elf Arcanist36.97%1-491832510.10
Dwarf35.9%1-81515510.10
Undead Cavebear35.38%3-836510.10boss
Sandcrawler35.29%1-63230010.10
Undead Mine Worker33.33%2-101210.10
Renegade Orc33.33%1-271810.10boss
Diseased Bill32.26%1-243110.10boss
Valkyrie32.15%1-121388410.10
Diseased Fred31.25%2-253210.10boss
Diseased Dan31.25%5-233210.10boss
Feverish Citizen30.45%1-35369110.10
Ice Witch30.42%1-90898510.10
Necromancer30.3%1-9013246310.10
Warlock30.16%1-801973110.10
Bonebeast29.93%1-9014076710.10
Banshee29.51%1-802568110.10
Dreadbeast29.05%1-90377310.10
Dwarf Soldier28.96%1-122575910.10
Orc Leader28.62%1-351468710.10
Ungreez26.67%30-741510.10boss
Boar25.04%1-20200910.10
Man in the Cave25%35410.10boss
Orc Spearman24.8%1-11611611.02
Rottie the Rotworm20%9510.10boss
Orc Warlord18.54%1-45494110.10
Dark Monk15.02%1-183279310.10
Monk14.53%1-181183710.10
Lost Gnome14.29%2711.50
Stalker13.25%1-83406710.10
Sharptooth11.11%3910.10boss
Spit Nettle10.37%1-5320310.10
Necromancer Servant9.09%811110.10
Terofar8.64%26-1668110.30boss
Renegade Quara Constrictor1.05%4-89237310.70
Renegade Quara Pincher0.94%12-132278010.70
Renegade Quara Mantassin0.94%2-103255010.70
Renegade Quara Hydromancer0.71%3-78198210.70
Renegade Quara Predator0.52%9-99343810.70
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Obrazek
Obrazek
tjaa, ze slimow tez nie wypada, jak by istotne to bylo :) lepiej podajcie ludziom informacje, gdzie zloto leci az milo, bo w tym celu raczej zagladaja w te komentarze...
Obrazek
Obrazek
2014-06-02 02:32:05
Obrazek
Obrazek
oraz z sumonów nie wypada
Obrazek
Obrazek
2011-12-10 18:49:00
Obrazek
Obrazek
Rabbit to zwierze...
Obrazek
Obrazek
2011-11-25 19:33:54
Obrazek
Obrazek
OMG a rabbit to nie zwierze ,że tak wymieniasz ... mogłeś sobie darować
Obrazek
Obrazek
2011-08-01 19:36:38
Obrazek
Obrazek
Naucz się pisać a potem komentuj :)
Obrazek
Obrazek
2010-10-28 18:33:58
Obrazek
Obrazek
słabe i tak to jest gold za karzdego potwora wypada oprucz rabbit wolf i zwierząt :)
Obrazek
Obrazek
2010-03-27 20:14:48
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Maxigashi
    TIBIJSKA KAWA...