Yellow Gem Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Yellow Gem
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - kryształy
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Działanie: Dekoracja
Waga: 0.30 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Zulazza the Corruptor100%1110.20boss
Dharalion58.82%11710.10boss
Paiz the Pauperizer38.89%17210.10boss
Fernfang37.5%1810.10boss
Annihilon20%180510.10boss
Shadowstalker16%12510.10boss
Chopper14.81%12710.10boss
Mindmasher9.52%12110.10boss
Misguided Thief7.63%147211.40
Lava Golem6.65%1506510.10
Hand of Cursed Fate5.98%1516410.10
True Frost Flower Asura5.56%112611.80
Goldhanded Cultist5.48%17311.40
Vexclaw5%15110510.90
Hellhound4.98%13268810.37
Grimeleech2.95%14916410.90
True Midnight Asura1.89%147511.80
Devourer1.79%1-26391210.70
Midnight Asura1.22%120028310.80
Defiler1.14%11153710.10
Gravedigger1.12%11085210.10
Magma Crawler1.03%1951510.10
Lizard Dragon Priest0.96%14118710.10
Waspoid0.93%12699110.80
Orewalker0.88%1445110.10
Moohtant0.88%11008510.50
Glooth Golem0.85%13132410.70
Lich0.68%13540610.10
Minotaur Cult Zealot0.65%1184611.40
Minotaur Hunter0.63%19632810.50
Diamond Servant Replica0.54%1240811.10
Diamond Servant0.54%12592210.10
Crawler0.54%13412410.10
Worm Priestess0.49%111575310.50
Minotaur Amazon0.48%1940410.50
Minotaur Cult Follower0.33%1629211.40
Minotaur Cult Prophet0.27%1254811.40
Lizard Snakecharmer0.21%1232710.10
Elf Arcanist0.04%11848510.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Yalahar Tamoril 1000
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Informacje dodatkowe:
Można go otrzymać za wykonanie Sea of Light Quest; czasami podczas wykonywania Lion's Rock Quest oraz losowo z lub .
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama