Yellow Gem Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Yellow Gem
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - kryształy
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Działanie: Dekoracja
Waga: 0.30 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Zulazza the Corruptor100%1110.20boss
Dharalion58.82%11710.10boss
Fernfang37.5%1810.10boss
Paiz the Pauperizer34.43%16110.10boss
Annihilon19.72%179610.10boss
Shadowstalker16.67%12410.10boss
Chopper12%12510.10boss
Mindmasher10.53%11910.10boss
Misguided Thief8.04%133611.40
Goldhanded Cultist7.55%15311.40
Lava Golem6.62%1500010.10
Hand of Cursed Fate5.84%1397310.10
Hellhound4.98%12993210.37
Vexclaw4.93%14309110.90
Grimeleech2.94%14220210.90
Devourer1.79%1-26267010.70
Midnight Asura1.23%119437410.80
Defiler1.14%11056510.10
Gravedigger1.12%11075710.10
Magma Crawler1.03%1947310.10
Lizard Dragon Priest0.97%13984110.10
Waspoid0.94%12607910.80
Orewalker0.89%1440510.10
Moohtant0.86%1973110.50
Glooth Golem0.85%13064310.70
Lich0.67%13456510.10
Minotaur Hunter0.64%19345610.50
Minotaur Cult Zealot0.56%1125511.40
Diamond Servant0.54%12547710.10
Crawler0.54%13374010.10
Diamond Servant Replica0.54%1221011.10
Worm Priestess0.5%111241110.50
Minotaur Amazon0.49%1904510.50
Minotaur Cult Follower0.34%1435711.40
Minotaur Cult Prophet0.34%1177211.40
Lizard Snakecharmer0.21%1190410.10
Elf Arcanist0.03%11769610.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Yalahar Tamoril 1000
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Informacje dodatkowe:
Można go otrzymać za wykonanie Sea of Light Quest; czasami podczas wykonywania Lion's Rock Quest oraz losowo z lub .
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Jubciek92
    🔞 Jubi 694 EK Guardia Bestiary Mode ON !sr - songrequest.
    zaran22
    [PL/EN] 452 RP NIe mam pomysłu co bić :< | !sonda na FB | !PACC za free | !TC za lootsy | !info | !imbu | !charm
    CrownyCro
    Tibia Damora | Diremaw TV