Yellow Gem Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Yellow Gem
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - kryształy
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Działanie: Dekoracja
Waga: 0.30 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Zulazza the Corruptor100%1110.20boss
Dharalion58.82%11710.10boss
Paiz the Pauperizer38.89%17210.10boss
Fernfang37.5%1810.10boss
Annihilon19.98%180610.10boss
Shadowstalker16%12510.10boss
Chopper14.81%12710.10boss
Mindmasher9.52%12110.10boss
Misguided Thief7.63%147211.40
Lava Golem6.65%1510110.10
Hand of Cursed Fate5.98%1540110.10
Goldhanded Cultist5.48%17311.40
Vexclaw5.04%15485410.90
Hellhound5.03%13387110.37
True Frost Flower Asura3.13%19611.83
Grimeleech2.92%15145410.90
Devourer1.8%1-26469510.70
True Midnight Asura1.31%138311.83
Midnight Asura1.22%120641410.80
Defiler1.14%11169710.10
Gravedigger1.12%11087310.10
Frost Flower Asura1.11%1108011.80
Magma Crawler1.04%1951810.10
Lizard Dragon Priest0.96%14128310.10
Waspoid0.93%12712810.80
Moohtant0.88%11009210.50
Orewalker0.88%1445510.10
Glooth Golem0.84%13195110.70
Lich0.67%13557710.10
Minotaur Hunter0.63%19723110.50
Minotaur Cult Zealot0.61%1198311.40
Diamond Servant Replica0.54%1241111.10
Diamond Servant0.54%12592210.10
Crawler0.54%13426710.10
Worm Priestess0.49%111679710.50
Minotaur Amazon0.48%1940810.50
Minotaur Cult Follower0.32%1677511.40
Minotaur Cult Prophet0.29%1275211.40
Lizard Snakecharmer0.21%1232710.10
Elf Arcanist0.04%11852610.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Yalahar Tamoril 1000
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Informacje dodatkowe:
Można go otrzymać za wykonanie Sea of Light Quest; czasami podczas wykonywania Lion's Rock Quest oraz losowo z lub .
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    SHOUTBOX