Yellow Gem Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Yellow Gem
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - kryształy
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Działanie: Dekoracja
Waga: 0.30 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Zulazza the Corruptor100%1110.20boss
Dharalion58.82%11710.10boss
Paiz the Pauperizer38.57%17010.10boss
Fernfang37.5%1810.10boss
Annihilon19.6%180110.10boss
Shadowstalker16%12510.10boss
Chopper11.54%12610.10boss
Mindmasher10%12010.10boss
Misguided Thief7.68%146911.40
Lava Golem6.62%1500010.10
Hand of Cursed Fate5.74%1449810.10
Goldhanded Cultist5.48%17311.40
Hellhound5%13077210.37
Vexclaw4.93%14703310.90
Grimeleech2.93%14522510.90
Devourer1.79%1-26303110.70
Midnight Asura1.23%119620010.80
Defiler1.14%11119910.10
Gravedigger1.11%11077010.10
Magma Crawler1.03%1947510.10
Lizard Dragon Priest0.97%14085510.10
Waspoid0.93%12678510.80
Orewalker0.88%1441010.10
Glooth Golem0.85%13075310.70
Moohtant0.85%1996010.50
Lich0.68%13499110.10
Minotaur Hunter0.63%19576910.50
Minotaur Cult Zealot0.58%1136911.40
Diamond Servant0.55%12565710.10
Diamond Servant Replica0.55%1234511.10
Crawler0.54%13401210.10
Worm Priestess0.5%111508110.50
Minotaur Amazon0.49%1926810.50
Minotaur Cult Prophet0.36%1194711.40
Minotaur Cult Follower0.34%1473011.40
Lizard Snakecharmer0.21%1193810.10
Elf Arcanist0.03%11801710.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Yalahar Tamoril 1000
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Informacje dodatkowe:
Można go otrzymać za wykonanie Sea of Light Quest; czasami podczas wykonywania Lion's Rock Quest oraz losowo z lub .
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama