Wolf Tooth Chain Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Wolf Tooth Chain
Klasa
Podklasa
Wyposażenie
Amulety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Pancerz: 0
Profesja: Każda
Działanie: Dekoracja
Waga: 3.30 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Ekatrix36.36%11110.80boss
Fernfang12.5%1810.10boss
Witch10.03%14870810.10
Orc Rider9.94%12799010.10
Rorc8.23%11641510.10
Gloom Wolf8.18%199010.80
Gargoyle0.95%15598210.10
Cyclops0.19%1775011.02
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Port Hope Ustan 100
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Informacje dodatkowe:
Dostępny z Amazon Camp Quest.
Obrazek
Obrazek
po nic... zwykla dekoracja, tyle ze niezbyt urodziwa (przynajmniej wg mnie)
Obrazek
Obrazek
2011-11-28 13:20:21
Obrazek
Obrazek
po co to coś
Obrazek
Obrazek
2011-02-14 10:55:28
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    SHOUTBOX