White Pearl Dzięki!
×

Powód zgłoszenia:

White Pearl
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - perły
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Dekoracja
Waga: 0.20 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Fleshslicer62.5%1-4810.10boss
Orshabaal23.81%1-142110.10boss
Morgaroth17.65%2-135110.10boss
Latrivan16.07%1-135610.10boss
Ghazbaran15%3-154010.10boss
Hellgorak13.06%1-25352210.10boss
Lost Soul11.76%1-32724210.10
Cliff Strider10.18%1-3295710.10
Vashresamun8.98%172410.10boss
Midnight Asura7.98%1-219229510.80
Lich5.15%13406110.10
Quara Hydromancer5.09%12436410.10
Ferumbras4.55%69-934410.10boss
Golgordan3.85%1-45210.10boss
Death Priest3.37%162410.10boss
Quara Hydromancer Scout3%13633410.10
Ogre Brute2.57%1657610.90
Rustheap Golem2.08%12412610.70
Seacrest Serpent1.93%1-23795510.70
Swan Maiden1.69%1-2166111.40
Thornback Tortoise1.19%12344710.10
Banshee1.11%12485210.10
Abyssal Calamary0.54%1147710.70
Deepsea Blood Crab0.49%1609811.02
Blood Crab0.45%11939610.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Ab'Dendriel Briasol 160
Kazordoon Tezila 160
Thais Hanna 160
Venore Odemara 160
Ankrahmun Tesha 160
Darashia Ishina 160
Edron Iwan 160
Liberty Bay Chantalle 160
Port Hope Gail 160
Svargrond Jessica 160
Yalahar Oiriz 160
Rathleton Edmund 160
Krailos Larek 160
Feyrist Talila 160
Feyrist Valindara 160
Miasto NPC Cena [gp]
Ab'Dendriel Briasol 320
Kazordoon Tezila 320
Thais Hanna 320
Venore Odemara 320
Ankrahmun Tesha 320
Darashia Ishina 320
Edron Iwan 320
Liberty Bay Chantalle 320
Port Hope Gail 320
Svargrond Jessica 320
Yalahar Oiriz 320
Meluna Nienna 320
Rathleton Edmund 320
Feyrist Talila 320
Feyrist Valindara 320
Informacje dodatkowe:
Jedna z nagród za wykonanie White Pearl Quest, Alawar's Vault Quest, Amazon Camp Quest, Edron Orc Cave Quest. Jedna sztuka potrzebna jest podczas wykonywania The Queen of the Banshees Quest.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama