Unholy Bone Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Unholy Bone
Klasa
Podklasa
Natura
Części ciał
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Dekoracja
Waga: 1.25 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Zorvorax100%1-26111.03boss
Zanakeph100%1-318510.10boss
Lost Soul33%13195510.10
Undead Dragon32.87%11484310.10
Haunted Dragon32.2%161811.03
Betrayed Wraith20.33%11732810.10
Skeleton Elite Warrior10.87%19211.86
Gravedigger10.06%11085210.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Ankrahmun Tothdral 480
Tibia Yasir 480
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 8.54
Obrazek
Obrazek
Jeszcze Gravedigger
Obrazek
Obrazek
2013-08-02 20:06:21
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Jubciek92
    🔞 Last Man Standing. 724 EK Bona.
    SHOUTBOX