Underworld Rod Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Underworld Rod
Klasa
Podklasa
Bronie
Różdżki - druid
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Zasięg: 3
Sloty: 2
Profesja: Druid
Rodzaj obrażeń: śmierć
Wymagany lvl: 42
Mana/strzał: 13
Waga: 29.00 oz.
Opis: No one knows which hell this unholy rod comes from.
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Madareth15%18010.10boss
The Blazing Rose12.5%1811.80boss
The Diamond Blossom10%11011.80boss
Grimeleech7.44%14997610.90
The Flaming Orchid5.69%112310.80boss
Sharpclaw4.89%118411.50boss
Worm Priestess1.55%111622310.50
Retching Horror1.47%124659510.80
Midnight Asura1.09%120216110.80
Metal Gargoyle1.02%11548610.70
Grim Reaper1.01%123585110.10
Choking Fear0.49%125245810.80
Werebadger0.39%11469911.50
True Midnight Asura0.36%127411.83
Blood Priest0.33%11972110.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Ankrahmun Yaman 4400
Miasto NPC Cena [gp]
Ankrahmun Fenech 22000
Darashia Asima 22000
Edron Alexander 22000
Liberty Bay Frederik 22000
Port Hope Tandros 22000
Svargrond Nelly 22000
Yalahar Chuckles 22000
Nibelor Siflind 22000
Farmine Rabaz 22000
Svargrond Romir 22000
Rathleton Mordecai 22000
Dodane w wersji: 8.20
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Crowny Cro
    Tibia Damora później Pyra | Pow Pow Pow !
    SHOUTBOX