Throwing Star Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Throwing Star
Klasa
Podklasa
Bronie
Rzucane
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Atak: 30 Zasięg: 4
Ręce: jednoręczna
Profesja: Każda
obrażeń: fizyczne
Waga: 2.00 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Troll Legionnaire28.69%1-1046710.10
Bibby Bloodbath25.93%1-182710.10boss
Orc Warlord15.4%1-18459610.10
Undead Gladiator14.81%1-183409710.10
Energy Elemental10.64%1-5679210.10
Demon Skeleton10.07%1-313021810.10
Pirate Corsair7.9%1-12973110.10
Assassin6.93%1-142833910.10
Crypt Shambler0.97%1-34821110.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Outlaw Camp H.L. 2
Miasto NPC Cena [gp]
Ankrahmun Dario 42
Ankrahmun Memech 42
Darashia Edoch 42
Darashia Habdel 42
Edron Willard 42
Liberty Bay Cedrik 42
Port Hope Brengus 42
Port Hope Perod 42
Svargrond Robert 42
Yalahar Vincent 42
Gray Beach Rock In A Hard Place 42
Farmine Pompan 42
Roshamuul Maun 42
Roshamuul Asnarus 42
Rathleton Silas 42
Krailos Mugruu 42
Feyrist Taegen 42
Informacje dodatkowe:
Nagroda za wykonanie Throwing Star Quest.
Obrazek
Obrazek
Ile ja już widziałem 15 lvl PK palków wyposażonych w te gwiazdki.
Obrazek
Obrazek
2014-06-23 16:48:46
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama