Terra Mantle Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Terra Mantle
Klasa
Podklasa
Opancerzenie
Zbroje
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Pancerz: 11
Profesja: Druid, Sorcerer
Speciale: +8% odporność na ziemię,
-8% odporność na ogień
Wymagany lvl: 50
Waga: 22.50 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Gorgo38.6%111410.10boss
Fleshcrawler10.33%118410.10boss
Earth Overlord1.93%131110.10boss
Blightwalker1.01%13314610.10
Askarak Prince1%1129910.10boss
Humongous Fungus0.85%12471310.10
Medusa0.82%121618110.10
Hideous Fungus0.74%11550110.10
Glooth Brigand0.63%19979010.70
Glooth Bandit0.6%19985810.70
Choking Fear0.58%125245810.80
Banshee0.32%12594710.10
Askarak Lord0.06%1160810.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Tibia Rashid 11000
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 8.10
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Crowny Cro
    Tibia Damora później Pyra | Pow Pow Pow !
    SHOUTBOX