Talon Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Talon
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Magiczne
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Dekoracja
Waga: 0.20 oz.
Opis: There are many rumours about these magic gems.
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Zugurosh20.08%1-30146410.10boss
Morgaroth13.73%1-65110.10boss
Orshabaal9.52%62110.10boss
Ghazbaran7.5%2-74010.10boss
Defiler4.87%11056510.10
Demon3.62%112015610.37
Devourer2.46%16267010.70
Warlock1.07%11863110.10
Yielothax0.99%125487310.10
Priestess0.73%13550110.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Carlin Rachel 320
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Informacje dodatkowe:
Przedmiot można otrzymać za wykonanie Paradox Tower Quest, Parchment Room Quest, Giant Smithhammer Quest.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Jubciek92
    🔞 Jubi 694 EK Guardia Bestiary Mode ON !sr - songrequest.
    zaran22
    [PL/EN] 452 RP NIe mam pomysłu co bić :< | !sonda na FB | !PACC za free | !TC za lootsy | !info | !imbu | !charm
    CrownyCro
    Tibia Damora | Diremaw TV