Talon Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Talon
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Magiczne
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Dekoracja
Waga: 0.20 oz.
Opis: There are many rumours about these magic gems.
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Zugurosh20.07%1-30152010.10boss
Morgaroth13.73%1-65110.10boss
Orshabaal9.52%62110.10boss
Ghazbaran7.5%2-74010.10boss
Defiler4.9%11169710.10
Demon3.61%112863310.37
Rage Squid3.23%1126911.86
Devourer2.47%16469510.70
Warlock1.1%11976410.10
Yielothax0.99%125612010.10
Priestess0.73%13618810.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Carlin Rachel 320
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Informacje dodatkowe:
Przedmiot można otrzymać za wykonanie Paradox Tower Quest, Parchment Room Quest, Giant Smithhammer Quest.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Crowny Cro
Zostałem Tatą!
SHOUTBOX