Strong Health Potion Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Strong Health Potion
Klasa
Podklasa
Natura
Płyny
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Profesja: Knight, Paladin
Wymagany lvl: 50
Działanie: Uzupełnia
250-350 hp
Odgłosy: Aaaah...
Waga: 2.90 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Fazzrah100%110310.10
Tromphonyte100%1-23010.10boss
Kroazur90.99%1-245511.40boss
Cave Spider90%11011.50boss
Sulphur Scuttler76.92%12610.10boss
Owin70.49%1-512210.80boss
Shardhead64.62%16510.10boss
Fleshcrawler45.45%118710.10boss
Zevelon Duskbringer33.33%1910.10boss
Marziel31.58%11910.10boss
Diblis The Fair25%1410.10boss
Boreth21.74%12310.10boss
Draptor21.13%114210.10boss
Icecold Book20.85%1-221111.86
Orclops Ravager20.41%19811.10
Sir Valorcrest20%12010.10boss
Yielothax19.93%125612010.10
Elder Wyrm19.9%12818110.81
Wyrm19.83%1-217965010.10
Dragonling19.44%1-2233010.10boss
Orc Cult Minion18.26%133411.40
Arthei18.18%11110.10boss
Askarak Prince17.86%1129910.10boss
Orclops Doomhauler17.04%113511.10
Lava Golem17.02%1-2510110.10
Orc Cult Inquisitor16.96%133611.40
Ogre Savage15.37%1315610.90
Armadile14.71%1-2284910.10
Shaburak Prince14.7%1153710.10boss
Boogy14.5%1278011.40
Orc Cultist14.49%113811.40
Lersatio14.45%117310.10boss
Stone Devourer14.13%1-2261910.10
Orewalker13.78%1-2445510.10
Orc Cult Priest13.67%113911.40
Arctic Faun13.42%185711.80
Twisted Pooka12.89%1384911.40
Dark Faun12.29%1-2487411.40
Lizard High Guard12.08%114468110.10
Ogre Brute11.88%1671710.90
Lizard Noble11.64%137810.10
Faun11.61%1-2317111.40
Pooka11.59%1219111.40
Squid Warden10.9%121111.86
Lost Exile10.74%1-383811.50
Minotaur Hunter9.91%1-29723110.50
Rot Elemental9.83%18617510.50
Water Elemental9.81%12353610.80
Lost Husher9.81%1-32043610.10
Brimstone Bug8.91%12062510.10
Enraged Crystal Golem8.6%1519910.10
Metal Gargoyle8.37%1-21548810.70
The Horned Fox8.33%11210.10boss
Depowered Minotaur8.25%1-359410.70
Seacrest Serpent7.94%1-23795510.70
Rustheap Golem7.74%1-22559410.70
Arachir The Ancient One7.69%11310.10boss
Askarak Lord7.65%1160810.10
Vicious Manbat7.58%16610.10
Glooth Anemone7.47%1-23974810.70
Blood Beast7.47%110693810.50
Mooh'Tah Warrior6.94%112605610.50
Vulcongra6.86%11137010.10
Shaburak Lord6.53%1190010.10boss
Nightfiend6.34%153610.20
Diamond Servant Replica5.93%1241111.10
Vampire Viscount5.83%11633710.10
Mutated Tiger5.81%13414810.10
Diamond Servant5.77%12592210.10
Askarak Demon5.33%11044110.10
Wiggler5.29%1864610.10
Shaburak Demon5.15%11221910.10
Werewolf5.11%15890810.80
Humongous Fungus5.1%1-22471510.10
Misguided Thief5.08%147211.40
Young Sea Serpent4.99%16453610.10
Sea Serpent4.95%19498110.10
Vampire Bride4.93%13888510.10
Stampor4.83%1-21286710.10
Wereboar4.79%12088611.50
Tazhadur4.17%14811.03boss
Misguided Shadow4.17%12411.40
Lizard Legionnaire4.02%18589010.10
Grand Mother Foulscale3.45%12910.10boss
Giant Spider3.43%113160210.10
Dark Magician2.97%13163810.10
Wyvern2.58%13388810.10
Ice Golem2.46%17844810.10
Gravedigger2.44%1-21087310.10
Lizard Zaogun1.94%14586210.10
Vampire1.54%16840410.10
Ancient Scarab1.51%16527410.80
Dragon1.07%113001710.10
Haunted Treeling0.96%11072910.10
Dragon Lord0.91%114586910.10
Pirate Corsair0.78%1995410.10
Pirate Buccaneer0.7%13370710.10
Cyclops Smith0.6%11676010.10
Cyclops Drone0.5%12563610.10
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Miasto NPC Cena [gp]
Darashia Asima 100
Zao Chartan 100
Yalahar Chuckles 100
Venore Digger 100
Liberty Bay Frederik 100
Gnomegate Gnomegica 100
Ankrahmun Mehkesh 100
Svargrond Nelly 100
Farmine Rabaz 100
Carlin Rachel 100
Gray Beach Rock In A Hard Place 100
Svargrond Romir 100
Edron Sandra 100
Ab'Dendriel Shiriel 100
Nibelor Siflind 100
Kazordoon Sigurd 100
Port Hope Tandros 100
Thais Topsy 100
Thais Xodet 100
Roshamuul Maun 100
Roshamuul Asnarus 100
Rathleton Alaistar 100
Krailos Ghorza 100
Port Hope Tarun 100
Feyrist Talila 100
Feyrist Valindara 100
Dodane w wersji: 8.10
Informacje dodatkowe:
Nagroda z Mintwallin Cyclops Quest.
2 sztuki możemy otrzymać losowo z .
Obrazek
Obrazek
Na stronie jest napisane iż tylko knight może używać tych potionów proszę to zmienić.
Obrazek
Obrazek
2014-11-10 21:32:31
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Blessed Luca
    Ghastly prey 10/10 + ZAP charm | !exp !bestiary
    Maxigashi
    Gram w gre | Tibia
    Crowny Cro
    Tibia Damora 475 RP + | Oramond 4x Resp
    SHOUTBOX