Small Diamond Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Small Diamond
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - kryształy
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Dekoracja
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Icecold Book100%1-24211.80
Ink Blob100%3-91011.80
Shardhead66.15%1-46510.10boss
Ribstride64.29%1-411210.10boss
Bretzecutioner43.75%1-53210.10boss
Arthom the Hunter40%2-3510.80boss
Falcon Paladin38.75%1-2131611.80
Cursed Book35.71%3-101411.80
Preceptor Lazare30.77%4-51311.80boss
Grand Canon Dominus28.57%1-21411.80boss
Ghazbaran25%1-54010.10boss
Grand Commander Soeren23.08%1-21311.80boss
Cave Spider22.22%2-3911.50boss
Mr. Punish20%3510.10boss
Juggernaut19.75%1-51999010.30
Golgordan18.84%1-56910.10boss
Terofar18.52%2-218110.30boss
Deadeye Devious18.18%11110.10boss
True Midnight Asura16.21%1-347511.80
Falcon Knight15.09%1-3173611.80
Orshabaal14.29%2-52110.10boss
Horadron14.16%2-2411310.30boss
Morgaroth13.73%3-55110.10boss
Latrivan13.51%1-57410.10boss
Betrayed Wraith12.15%1-41635710.10
Hellgorak12%1-25356810.10boss
Brutus Bloodbeard11.11%1910.10boss
Demon Outcast10.04%1-517477110.30
Grimeleech9.89%1-54916410.90
Hellflayer9.56%1-51828510.90
Ferumbras9.09%32-834410.10boss
Magma Crawler9.06%1-3951510.10
Lethal Lissy8.33%11210.10boss
Midnight Asura7.98%1-320028310.80
Renegade Quara Pincher7.66%1-2278010.70
True Dawnfire Asura7.61%1-244711.80
True Frost Flower Asura6.35%1-312611.80
Devourer5.98%1-36391210.70
Frost Flower Asura5.26%1-324711.80
Quara Predator5.14%1-23814210.10
Massive Water Elemental5.04%1-2383110.80
Quara Predator Scout5.04%1-24125610.10
Yielothax5%1-525531810.10
Moohtant4.97%1-21008510.50
Massive Earth Elemental4.94%1-2774810.10
Depowered Minotaur4.55%159410.70
Dawnfire Asura4.46%1-217293910.80
Elder Wyrm4.25%1-52801110.81
Tazhadur4.17%14811.03boss
Animated Feather3.85%42611.80
Seacrest Serpent3.81%1-33795510.70
Renegade Quara Predator3.78%1-3343810.70
Grand Mother Foulscale3.45%12910.10boss
Cult Believer2.54%1678111.40
Vicious Squire2.51%114061410.80
Worm Priestess2.5%1-211575310.50
Lizard Chosen2.46%1-520205710.10
Water Elemental2.46%12345910.80
Draken Elite2.39%1-43957710.10
Defiler2.39%1-21153710.10
Cult Enforcer2.15%1227711.40
Minotaur Cult Zealot1.79%1-2184611.40
Hellfire Fighter1.57%14130610.10
Cult Scholar1.48%167411.40
Worker Golem1.11%1-23958010.10
Lizard Legionnaire1.03%1-28577710.10
Vampire Bride0.94%1-23870310.10
Wyrm0.89%1-317857010.10
Ice Golem0.79%17812110.10
Crypt Shambler0.5%14863710.10
Dragon0.4%112938210.10
Assassin0.21%12965010.10
Novice of the Cult0.15%11361910.10
Valkyrie0.1%11430110.10
Lizard Sentinel0.06%1322310.80
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Ab'Dendriel Briasol 300
Kazordoon Tezila 300
Thais Hanna 300
Venore Odemara 300
Ankrahmun Tesha 300
Darashia Ishina 300
Edron Iwan 300
Liberty Bay Chantalle 300
Port Hope Gail 300
Svargrond Jessica 300
Yalahar Oiriz 300
Rathleton Edmund 300
Feyrist Talila 300
Feyrist Valindara 300
Miasto NPC Cena [gp]
Ab'Dendriel Briasol 600
Kazordoon Tezila 600
Thais Hanna 600
Venore Odemara 600
Ankrahmun Tesha 600
Darashia Ishina 600
Edron Iwan 600
Liberty Bay Chantalle 600
Port Hope Gail 600
Svargrond Jessica 600
Yalahar Oiriz 600
Meluna Nienna 600
Rathleton Edmund 600
Feyrist Talila 600
Feyrist Valindara 600
Informacje dodatkowe:
Jeden dostępny z Geomancer Quest oraz Mintwallin Cyclops Quest, dwa z Elvenbane Quest, trzy z Behemoth Quest oraz Silver Brooch Quest, sześć z Fire Axe Quest, dziesięć z Sea of Light Quest, czterdzieści z The Lightbearer (tylko po zapaleniu wszystkich pochodni).
Czasem możemy otrzymać z .
Jeżeli posiadamy najwyższą rangę Brotherhood of Bones lub Nightmare Knights - możemy użyć ten diament do stworzenia , , .
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    zaran22
    [PL/EN] 508 RP "Loot of Grand Master Oberon: Disappointment" | Nowy film na !yt | !loots | !info | !imbu | !charm
    Crowny Cro
    Zwiedzamy Miasta w Tibi