Small Amethyst Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Small Amethyst
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - kryształy
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Dekoracja
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Bruise Payne100%1-52310.10boss
Knowledge Elemental100%1-1023811.86
Fleshcrawler90.37%1-418710.10boss
Stonecracker75%1-52410.10boss
Energuardian of Tales71.54%1-1324611.86
Grorlam53.33%1-21510.10boss
The Lily of Night44.44%1-3911.80boss
Rotspit43.75%1-23210.10boss
Thul43.59%1-43910.10boss
Falcon Paladin41.14%1-2255211.83
Bretzecutioner37.5%1-53210.10boss
Morgaroth35.29%3-205110.10boss
The Blazing Rose33.33%1-31211.80boss
Ghazbaran27.5%4-194010.10boss
The Flaming Orchid25.6%1-312510.80boss
Falcon Knight24.45%1-3348511.83
Orshabaal23.81%5-172110.10boss
Juggernaut20.16%1-52092410.30
Horadron17.7%2-2511310.30boss
Grand Commander Soeren17.04%1-213511.80boss
Ironblight15.39%1-3484610.10
The Diamond Blossom15.38%1-31311.80boss
Terrorsleep15.06%1-3213810.30
Feversleep15.01%1-3111910.30
Grand Canon Dominus14.86%1-27411.80boss
Hellgorak13.47%1-25357010.10boss
Phantasm12.5%1-3901610.10
Terofar12.35%1-238110.30boss
Latrivan11.54%2-187810.10boss
Rahemos11.04%1-382410.10boss
Golgordan10.96%1-207310.10boss
Rage Squid10.48%1-5126911.86
Enslaved Dwarf10.44%1-2609410.10
Hellflayer10.32%1-52004210.90
Vexclaw10.14%1-55485410.90
Grimeleech10.14%1-55145410.90
Demon9.96%1-512863310.37
Ferumbras9.09%22-994410.10boss
Lord of the Elements8.59%1-312810.10boss
Burning Book8.14%1-7132611.86
Fury8.11%1-35417710.10
Spitter7.86%1-26768110.10
Destroyer7.52%1-219826110.10
Roaring Lion7.39%1637210.70
Grand Chaplain Gaunder6.9%1-35811.80boss
Minotaur Cult Prophet6.5%1-2275211.40
Behemoth5.98%1-710155110.10
Devourer5.97%1-36469510.70
Ancient Scarab5.91%1-46527410.80
High Voltage Elemental5.15%1-3213610.70
Preceptor Lazare5.13%2-33911.80boss
Minotaur Amazon5.12%1-2940810.50
Lizard Dragon Priest5.11%1-34128310.10
Plaguesmith5.08%1-313020010.10
Mooh'Tah Warrior5.06%112605610.50
Energy Elemental5.06%1-2687610.10
Minotaur Invader4.93%11087610.70
Overcharged Energy Element4.93%1-2168510.10
True Dawnfire Asura4.92%1-236611.83
Massive Energy Elemental4.72%1-312710.10
Dread Intruder4.46%1-2385710.94
Dawnfire Asura4.43%1-217894210.80
Walker4.34%1-3126810.50
Renegade Quara Constrictor4%1-2237310.70
Quara Constrictor Scout3.99%13168110.10
Stabilizing Dread Intruder3.66%18210.94
Minotaur Cult Follower3.07%1-2677511.40
Quara Constrictor3.03%11873810.10
Cult Enforcer2.77%1255911.40
Worm Priestess2.53%1-211679710.50
Minotaur Hunter2.52%1-39723110.50
Minotaur Cult Zealot2.47%1-2198311.40
Vicious Squire2.47%114360610.80
Diabolic Imp2.46%1-3914510.10
Cult Believer2.25%1778011.40
Cult Scholar2.06%172711.40
Abyssal Calamary0.87%1-3149210.70
Scarab0.53%14318910.10
Lizard Snakecharmer0.52%1232710.10
Mutated Bat0.49%1-24087310.10
Merlkin0.35%11889610.10
Fire Devil0.32%11266410.10
Lancer Beetle0.31%11592810.10
Dwarf Guard0.05%11163210.10
Dryad0.03%1325510.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Ab'Dendriel Briasol 200
Kazordoon Tezila 200
Thais Hanna 200
Venore Odemara 200
Ankrahmun Tesha 200
Darashia Ishina 200
Edron Iwan 200
Liberty Bay Chantalle 200
Port Hope Gail 200
Svargrond Jessica 200
Yalahar Oiriz 200
Rathleton Edmund 200
Feyrist Talila 200
Feyrist Valindara 200
Miasto NPC Cena [gp]
Ab'Dendriel Briasol 400
Kazordoon Tezila 400
Thais Hanna 400
Venore Odemara 400
Ankrahmun Tesha 400
Darashia Ishina 400
Edron Iwan 400
Liberty Bay Chantalle 400
Port Hope Gail 400
Svargrond Jessica 400
Yalahar Oiriz 400
Meluna Nienna 400
Rathleton Edmund 400
Feyrist Talila 400
Feyrist Valindara 400
Informacje dodatkowe:
Jeden kamyk możemy otrzymać za wykonanie The Exterminator Quest dwa za Panpipe Quest.
Przedmiot niezbędny podczas wykonywania Lion's Rock Quest.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    SHOUTBOX