Small Amethyst Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Small Amethyst
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - kryształy
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Dekoracja
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Bruise Payne100%1-52310.10boss
Fleshcrawler89.94%1-417910.10boss
Stonecracker75%1-52410.10boss
Grorlam53.33%1-21510.10boss
Rotspit43.75%1-23210.10boss
Thul43.59%1-43910.10boss
Bretzecutioner37.5%1-53210.10boss
Morgaroth35.29%3-205110.10boss
Ghazbaran27.5%4-194010.10boss
Orshabaal23.81%5-172110.10boss
The Flaming Orchid22.43%1-310710.80boss
Juggernaut20.08%1-51726810.30
Horadron17.7%2-2511310.30boss
Ironblight15.39%1-3482210.10
Terrorsleep15.05%1-3200710.30
Feversleep15.01%1-3111910.30
Hellgorak13.38%1-25355810.10boss
Phantasm12.67%1-3836110.10
Terofar12.35%1-238110.30boss
Latrivan11.48%2-186110.10boss
Rahemos11.04%1-382410.10boss
Golgordan10.53%2-205710.10boss
Enslaved Dwarf10.46%1-2589610.10
Hellflayer10.45%1-51393810.90
Vexclaw10.16%1-54309110.90
Grimeleech10.15%1-54220210.90
Demon9.97%1-512015610.37
Ferumbras9.09%22-994410.10boss
Lord of the Elements8.59%1-312810.10boss
Fury8.11%1-35154410.10
Spitter7.83%1-26656310.10
Destroyer7.51%1-219154310.10
Roaring Lion7.33%1615510.70
Minotaur Cult Prophet6.6%1-2177211.40
Behemoth5.97%1-79985610.10
Devourer5.95%1-36267010.70
Ancient Scarab5.94%1-46287110.80
Lizard Dragon Priest5.18%1-33984110.10
High Voltage Elemental5.1%1-3186210.70
Plaguesmith5.09%1-311625910.10
Energy Elemental5.09%1-2673410.10
Mooh'Tah Warrior5.08%112090110.50
Minotaur Amazon5.07%1-2904510.50
Minotaur Invader4.94%11066410.70
Overcharged Energy Element4.93%1-2168510.10
Dread Intruder4.87%1-2217810.94
Dawnfire Asura4.42%1-216787410.80
Walker4.36%1-3126210.50
Renegade Quara Constrictor4%1-2237310.70
Quara Constrictor Scout3.94%13090810.10
Stabilizing Dread Intruder3.7%18110.94
Minotaur Cult Zealot3.19%1-2125511.40
Minotaur Cult Follower3.14%1-2435711.40
Quara Constrictor3.07%11839910.10
Cult Enforcer2.78%1108011.40
Worm Priestess2.54%1-211241110.50
Minotaur Hunter2.53%1-39345610.50
Diabolic Imp2.49%1-3876610.10
Vicious Squire2.46%113428310.80
Cult Believer2.29%1323811.40
Cult Scholar1.56%119211.40
Abyssal Calamary0.88%1-3147710.70
Lizard Snakecharmer0.58%1190410.10
Scarab0.52%14186710.10
Mutated Bat0.48%1-24054110.10
Merlkin0.37%11793510.10
Lancer Beetle0.32%11566110.10
Fire Devil0.31%11207310.10
Dwarf Guard0.06%11047710.10
Dryad0.03%1313910.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Ab'Dendriel Briasol 200
Kazordoon Tezila 200
Thais Hanna 200
Venore Odemara 200
Ankrahmun Tesha 200
Darashia Ishina 200
Edron Iwan 200
Liberty Bay Chantalle 200
Port Hope Gail 200
Svargrond Jessica 200
Yalahar Oiriz 200
Rathleton Edmund 200
Feyrist Talila 200
Feyrist Valindara 200
Miasto NPC Cena [gp]
Ab'Dendriel Briasol 400
Kazordoon Tezila 400
Thais Hanna 400
Venore Odemara 400
Ankrahmun Tesha 400
Darashia Ishina 400
Edron Iwan 400
Liberty Bay Chantalle 400
Port Hope Gail 400
Svargrond Jessica 400
Yalahar Oiriz 400
Meluna Nienna 400
Rathleton Edmund 400
Feyrist Talila 400
Feyrist Valindara 400
Informacje dodatkowe:
Jeden kamyk możemy otrzymać za wykonanie The Exterminator Quest dwa za Panpipe Quest.
Przedmiot niezbędny podczas wykonywania Lion's Rock Quest.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Jubciek92
    🔞 Jubi 694 EK Guardia Bestiary Mode ON !sr - songrequest.
    zaran22
    [PL/EN] 452 RP NIe mam pomysłu co bić :< | !sonda na FB | !PACC za free | !TC za lootsy | !info | !imbu | !charm
    CrownyCro
    Tibia Damora | Diremaw TV