Small Amethyst Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Small Amethyst
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - kryształy
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Dekoracja
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Bruise Payne100%1-52310.10boss
Fleshcrawler90.22%1-418410.10boss
Stonecracker75%1-52410.10boss
The Lily of Night57.14%1-3711.80boss
Grorlam53.33%1-21510.10boss
Rotspit43.75%1-23210.10boss
Thul43.59%1-43910.10boss
Falcon Paladin40.05%1-2131611.80
Bretzecutioner37.5%1-53210.10boss
The Blazing Rose37.5%1-3811.80boss
Morgaroth35.29%3-205110.10boss
Ghazbaran27.5%4-194010.10boss
The Flaming Orchid25.83%1-312010.80boss
Orshabaal23.81%5-172110.10boss
Juggernaut20.08%1-51999010.30
The Diamond Blossom20%1-31011.80boss
Horadron17.7%2-2511310.30boss
Ironblight15.4%1-3484310.10
Grand Commander Soeren15.38%11311.80boss
Terrorsleep15.12%1-3208310.30
Feversleep15.01%1-3111910.30
Falcon Knight13.71%1-3173611.80
Hellgorak13.42%1-25356810.10boss
Phantasm12.43%1-3896110.10
Terofar12.35%1-238110.30boss
Golgordan11.59%1-206910.10boss
Rahemos11.04%1-382410.10boss
Latrivan10.81%2-187410.10boss
Enslaved Dwarf10.46%1-2595710.10
Hellflayer10.36%1-51828510.90
Vexclaw10.16%1-55110510.90
Grimeleech10.12%1-54916410.90
Demon9.97%1-512658910.37
Ferumbras9.09%22-994410.10boss
Lord of the Elements8.59%1-312810.10boss
Fury8.11%1-35341210.10
Spitter7.86%1-26756010.10
Destroyer7.51%1-219553810.10
Roaring Lion7.4%1628210.70
True Dawnfire Asura7.16%1-244711.80
Grand Canon Dominus7.14%21411.80boss
Minotaur Cult Prophet6.59%1-2254811.40
Behemoth5.98%1-710081610.10
Devourer5.97%1-36391210.70
Ancient Scarab5.91%1-46477110.80
High Voltage Elemental5.17%1-3212610.70
Minotaur Amazon5.13%1-2940410.50
Lizard Dragon Priest5.12%1-34118710.10
Plaguesmith5.08%1-312640210.10
Energy Elemental5.07%1-2686710.10
Mooh'Tah Warrior5.06%112489810.50
Minotaur Invader4.93%11087610.70
Overcharged Energy Element4.93%1-2168510.10
Dread Intruder4.52%1-2373710.94
Dawnfire Asura4.43%1-217293910.80
Walker4.35%1-3126510.50
Massive Energy Elemental4.27%1-311710.10
Renegade Quara Constrictor4%1-2237310.70
Quara Constrictor Scout3.98%13126810.10
Stabilizing Dread Intruder3.7%18110.94
Minotaur Cult Follower3.04%1-2629211.40
Quara Constrictor3.03%11871610.10
Cult Enforcer2.72%1227711.40
Worm Priestess2.54%1-211575310.50
Minotaur Hunter2.52%1-39632810.50
Minotaur Cult Zealot2.49%1-2184611.40
Vicious Squire2.47%114061410.80
Diabolic Imp2.46%1-3910210.10
Cult Believer2.27%1678111.40
Cult Scholar2.08%167411.40
Abyssal Calamary0.88%1-3147910.70
Scarab0.53%14288610.10
Lizard Snakecharmer0.52%1232710.10
Mutated Bat0.49%1-24080610.10
Merlkin0.36%11874310.10
Fire Devil0.32%11258310.10
Lancer Beetle0.31%11590910.10
Dwarf Guard0.05%11125710.10
Dryad0.03%1325510.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Ab'Dendriel Briasol 200
Kazordoon Tezila 200
Thais Hanna 200
Venore Odemara 200
Ankrahmun Tesha 200
Darashia Ishina 200
Edron Iwan 200
Liberty Bay Chantalle 200
Port Hope Gail 200
Svargrond Jessica 200
Yalahar Oiriz 200
Rathleton Edmund 200
Feyrist Talila 200
Feyrist Valindara 200
Miasto NPC Cena [gp]
Ab'Dendriel Briasol 400
Kazordoon Tezila 400
Thais Hanna 400
Venore Odemara 400
Ankrahmun Tesha 400
Darashia Ishina 400
Edron Iwan 400
Liberty Bay Chantalle 400
Port Hope Gail 400
Svargrond Jessica 400
Yalahar Oiriz 400
Meluna Nienna 400
Rathleton Edmund 400
Feyrist Talila 400
Feyrist Valindara 400
Informacje dodatkowe:
Jeden kamyk możemy otrzymać za wykonanie The Exterminator Quest dwa za Panpipe Quest.
Przedmiot niezbędny podczas wykonywania Lion's Rock Quest.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama