Shard Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Shard
Klasa
Podklasa
Natura
Części ciał
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Działanie: Dekoracja
Waga: 19.00 oz.
Opis: It is a shattered part of the Frostheart Spire.
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Yakchal100%113810.10boss
Gelidrazah the Frozen36%12511.03boss
Shardhead31.25%16410.10boss
Man in the Cave25%1410.10boss
Ice Dragon3.66%18211.03
Crystal Spider0.75%15926710.10
Ice Witch0.71%1891110.10
Frost Dragon0.52%16582210.10
Barbarian Bloodwalker0.29%1892810.10
Ice Golem0.21%17691610.10
Frost Giantess0.19%1156110.10
Frost Giant0.13%1230410.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Nibelor Hjaern 2000
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 8.00
Informacje dodatkowe:
Nagroda za wykonanie Lion Trophy Quest, Formorgar Mine Quest, Frost Dragon Quest, Skeleton Decoration Quest, Berserk Potion Quest, Inukaya Quest.
15x potrzeba do Norseman Addons.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    CrownyCro
    Diremaw TV
    Jubciek92
    🔞 Jubi 695 EK Guardia Bestiary Mode : ON