Shard Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Shard
Klasa
Podklasa
Natura
Części ciał
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Działanie: Dekoracja
Waga: 19.00 oz.
Opis: It is a shattered part of the Frostheart Spire.
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Yakchal100%113810.10boss
Shardhead30.77%16510.10boss
Gelidrazah the Frozen28.13%16411.03boss
Man in the Cave20%1510.10boss
Icecold Book9.52%14211.80
Animated Feather3.85%12611.80
Ice Dragon1.57%138111.03
Crystal Spider0.75%16047310.10
Ice Witch0.71%1918310.10
Frost Dragon0.52%16712910.10
Barbarian Bloodwalker0.27%1955910.10
Ice Golem0.21%17812110.10
Frost Giantess0.19%1156510.10
Frost Giant0.13%1231510.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Nibelor Hjaern 2000
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 8.00
Informacje dodatkowe:
Nagroda za wykonanie Lion Trophy Quest, Formorgar Mine Quest, Frost Dragon Quest, Skeleton Decoration Quest, Berserk Potion Quest, Inukaya Quest.
15x potrzeba do Norseman Addons.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Blessed Luca
    Czas na ADDON! | Antica 202+ RP | !exp
    zaran22
    [PL/EN] 508 RP "Loot of Grand Master Oberon: Disappointment" | Nowy film na !yt | !loots | !info | !imbu | !charm
    Zarakso
    [PL] TIBIA | 🔥 !!! SPECJALNY STREAM !!! 🔥
    Crowny Cro
    Pozdrowienia z Więzienia cela nr -3