Seeds Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Seeds
Klasa
Podklasa
Natura
Rośliny
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Dekoracja
Waga: 0.50 oz.
Opis: They might be worth keeping, who knows what will happen to them.
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Tiquandas Revenge100%-2310.10boss
Deathbine82.88%-14610.10boss
Dryad9.88%-313910.10
Blightwalker4.23%-3067210.10
Marid2.13%-155210.10
Jagged Earth Elemental1.94%-180810.10
Carniphila0.52%-3425410.10
Spit Nettle0.45%-312710.10
Dworc Venomsniper0.2%-4732310.10
Terror Bird0.14%-433610.10
Marsh Stalker0.11%-937810.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Edron Luna 150
Tibia Yasir 150
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 8.10
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama