Seeds Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Seeds
Klasa
Podklasa
Natura
Rośliny
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Dekoracja
Waga: 0.50 oz.
Opis: They might be worth keeping, who knows what will happen to them.
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Tiquandas Revenge100%-2610.10boss
Deathbine82.31%-14710.10boss
Dryad9.95%-325510.10
Blightwalker4.21%-3238710.10
Marid2.13%-155210.10
Jagged Earth Elemental1.94%-180810.10
Carniphila0.52%-3462110.10
Spit Nettle0.43%-323910.10
Dworc Venomsniper0.2%-5029110.10
Terror Bird0.14%-441410.10
Marsh Stalker0.12%-971110.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Edron Luna 150
Tibia Yasir 150
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 8.10
Obrazek
Obrazek
"Trade 5 Seeds for a Flower Pot with Rosemarie." 5 sztuk wymienia się na Flower Pot u Rosemarie.
Obrazek
Obrazek
2018-05-30 00:35:36
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Maxigashi
    TIBIJSKA KAWA