Scale Armor Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Scale Armor
Klasa
Podklasa
Opancerzenie
Zbroje
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Pancerz: 9
Profesja: Każda
Waga: 105.00 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Dwarf Guard9.37%11125610.10
Lizard Sentinel9.22%1322310.80
Quara Predator Scout8.93%14125610.10
Mutated Human8.16%13395610.10
Barbarian Skullhunter4.1%11425210.10
Barbarian Headsplitter4.03%11418510.10
Pirate Cutthroat2.98%15498910.10
Ghoul0.89%11217811.02
Orc Rider0.61%12745710.10
Minotaur Archer0.43%12463210.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Ab'Dendriel Shanar 75
Ankrahmun Memech 75
Carlin Cornelia 75
Darashia Azil 75
Edron Willard 75
Farmine Esrik 75
Gray Beach Rock In A Hard Place 75
Liberty Bay Cedrik 75
Port Hope Brengus 75
Svargrond Robert 75
Tyrsung Baltim 75
Thais Turvy 75
Thais Sam 75
Thais Hardek 75
Greenshore Ulrik 75
Venore Yanni 75
Outlaw Camp H.L. 75
Yalahar Morpel 75
Kazordoon Kroox 75
Rathleton Flint 75
Miasto NPC Cena [gp]
Ab'Dendriel Shanar 260
Ankrahmun Memech 260
Carlin Cornelia 260
Darashia Azil 260
Edron Willard 260
Farmine Esrik 260
Gray Beach Rock In A Hard Place 260
Kazordoon Kroox 260
Liberty Bay Cedrik 260
Port Hope Brengus 260
Svargrond Robert 260
Tyrsung Baltim 260
Thais Turvy 260
Thais Sam 260
Thais Hardek 260
Greenshore Ulrik 260
Venore Yanni 260
Yalahar Morpel 260
Rathleton Flint 260
Informacje dodatkowe:
Dostępny z Scale Armor Quest oraz losowo poprzez odrdzewienie .
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Crowny Cro
    Zwiedzamy Miasta w Tibi