Red Gem Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Red Gem
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - kryształy
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Działanie: Dekoracja
Waga: 0.30 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Grorlam73.33%11510.10boss
Paiz the Pauperizer24.59%16110.10boss
Annihilon20.1%179610.10boss
Maw20%12010.10boss
Bloodback15.38%15211.50boss
Juggernaut15.05%11726810.30
Fleshslicer12.5%1810.10boss
Haunted Dragon9.55%115711.03
The Flaming Orchid8.41%110710.80boss
Misguided Thief5.95%133611.40
Renegade Quara Pincher5.58%1278010.70
Vexclaw5.28%14309110.90
Hellhound4.92%12993210.37
Cliff Strider4.8%1295710.10
Ironblight4.36%1482210.10
Grimeleech3.01%14220210.90
Hellflayer3%11393810.90
Demon2.92%112015610.37
Reality Reaver2.31%1237610.94
Lost Soul2%12839710.10
Vicious Manbat1.59%16310.10
Lava Golem1.26%1500010.10
Dawnfire Asura1.22%116787410.80
Mahrdis1.17%1222110.10boss
Defiler1.15%11056510.10
Minotaur Cult Zealot0.96%1125511.40
Minotaur Invader0.91%11066410.70
Blood Priest0.83%11923410.10
Moohtant0.8%1973110.50
Blood Hand0.65%11409010.10
Minotaur Amazon0.64%1904510.50
Worm Priestess0.49%111241110.50
Minotaur Hunter0.48%19345610.50
Nightfiend0.41%148910.20
Vampire Viscount0.27%11423710.10
Minotaur Cult Follower0.23%1435711.40
Minotaur Cult Prophet0.23%1177211.40
Stone Golem0.07%12389110.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Yalahar Tamoril 1000
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 7.30
Informacje dodatkowe:
Jedna z nagród za wykonanie The Outlaw Camp Quest, Double Hero Quest, Rise of Devovorga World Event; można go również otrzymać czasami za wykonanie jednego z dziennych zadań w Children of the Revolution Quest, Lion's Rock Quest oraz z .
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Jubciek92
    🔞 Jubi 694 EK Guardia Bestiary Mode ON !sr - songrequest.
    zaran22
    [PL/EN] 452 RP NIe mam pomysłu co bić :< | !sonda na FB | !PACC za free | !TC za lootsy | !info | !imbu | !charm
    CrownyCro
    Tibia Damora | Diremaw TV