Red Gem Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Red Gem
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - kryształy
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Działanie: Dekoracja
Waga: 0.30 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Grorlam73.33%11510.10boss
Floating Savant69.58%1-250311.86
Bloodback24.19%118611.50boss
Preceptor Lazare23.08%13911.80boss
Paiz the Pauperizer22.22%17210.10boss
The Lily of Night22.22%1911.80boss
Annihilon20.1%180610.10boss
Maw18.18%12210.10boss
Juggernaut14.98%12092410.30
Fleshslicer12.5%1810.10boss
The Diamond Blossom7.69%11311.80boss
Haunted Dragon7.28%161811.03
The Flaming Orchid7.2%112510.80boss
Falcon Paladin6.66%1255211.83
Misguided Thief6.14%147211.40
Renegade Quara Pincher5.58%1278010.70
Grand Canon Dominus5.41%17411.80boss
Vexclaw5.16%15485410.90
Hellhound4.97%13387110.37
Cliff Strider4.83%1298410.10
Ironblight4.33%1484610.10
Hellflayer2.98%12004210.90
Grand Commander Soeren2.96%113511.80boss
Grimeleech2.95%15145410.90
Demon2.91%112863310.37
Rage Squid2.68%1126911.86
Reality Reaver2.46%1418410.94
Lost Soul1.98%13212210.10
True Dawnfire Asura1.91%136611.83
Vicious Manbat1.52%16610.10
Lava Golem1.25%1510110.10
Dawnfire Asura1.23%117894210.80
Mahrdis1.17%1222810.10boss
Defiler1.16%11169710.10
Minotaur Invader0.9%11087610.70
Blood Priest0.83%11985810.10
Moohtant0.79%11009210.50
Minotaur Cult Zealot0.71%1198311.40
Blood Hand0.65%11430310.10
Minotaur Amazon0.62%1940810.50
Worm Priestess0.49%111679710.50
Minotaur Hunter0.48%19723110.50
Minotaur Cult Prophet0.47%1275211.40
Nightfiend0.37%153610.20
Vampire Viscount0.27%11633710.10
Minotaur Cult Follower0.22%1677511.40
Stone Golem0.07%12554310.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Yalahar Tamoril 1000
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 7.30
Informacje dodatkowe:
Jedna z nagród za wykonanie The Outlaw Camp Quest, Double Hero Quest, Rise of Devovorga World Event; można go również otrzymać czasami za wykonanie jednego z dziennych zadań w Children of the Revolution Quest, Lion's Rock Quest oraz z .
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    SHOUTBOX