Red Gem Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Red Gem
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - kryształy
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Działanie: Dekoracja
Waga: 0.30 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Grorlam73.33%11510.10boss
Paiz the Pauperizer22.86%17010.10boss
Bloodback21.79%115611.50boss
Annihilon20.22%180110.10boss
Maw18.18%12210.10boss
Juggernaut15.04%11833310.30
Fleshslicer12.5%1810.10boss
The Flaming Orchid8.41%110710.80boss
Haunted Dragon7.28%161811.03
Misguided Thief5.97%146911.40
Renegade Quara Pincher5.58%1278010.70
Vexclaw5.25%14703310.90
Hellhound4.95%13077210.37
Cliff Strider4.8%1295810.10
Ironblight4.35%1482510.10
Hellflayer3.07%11585010.90
Grimeleech3%14522510.90
Demon2.92%112355410.37
Reality Reaver2.41%1374210.94
Lost Soul1.99%12970910.10
Vicious Manbat1.59%16310.10
Lava Golem1.26%1500010.10
Dawnfire Asura1.22%116941410.80
Mahrdis1.17%1222110.10boss
Defiler1.16%11119910.10
Minotaur Cult Zealot0.95%1136911.40
Minotaur Invader0.9%11077510.70
Blood Priest0.84%11936710.10
Moohtant0.79%1996010.50
Blood Hand0.65%11409010.10
Minotaur Amazon0.63%1926810.50
Minotaur Hunter0.49%19576910.50
Worm Priestess0.49%111508110.50
Nightfiend0.4%149510.20
Minotaur Cult Prophet0.26%1194711.40
Vampire Viscount0.26%11568210.10
Minotaur Cult Follower0.23%1473011.40
Stone Golem0.07%12464410.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Yalahar Tamoril 1000
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 7.30
Informacje dodatkowe:
Jedna z nagród za wykonanie The Outlaw Camp Quest, Double Hero Quest, Rise of Devovorga World Event; można go również otrzymać czasami za wykonanie jednego z dziennych zadań w Children of the Revolution Quest, Lion's Rock Quest oraz z .
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama