Red Gem Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Red Gem
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - kryształy
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Działanie: Dekoracja
Waga: 0.30 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Grorlam73.33%11510.10boss
Floating Savant71.61%1-362711.80
Preceptor Lazare46.15%11311.80boss
Bloodback23.78%118511.50boss
Paiz the Pauperizer22.22%17210.10boss
Annihilon20.12%180510.10boss
Maw18.18%12210.10boss
Juggernaut14.94%11999010.30
The Lily of Night14.29%1711.80boss
Fleshslicer12.5%1810.10boss
The Diamond Blossom10%11011.80boss
The Flaming Orchid7.5%112010.80boss
Haunted Dragon7.28%161811.03
Misguided Thief6.14%147211.40
Renegade Quara Pincher5.58%1278010.70
Vexclaw5.19%15110510.90
True Dawnfire Asura5.15%144711.80
Hellhound4.94%13268810.37
Cliff Strider4.83%1298110.10
Ironblight4.34%1484310.10
Falcon Paladin4.1%1131611.80
Hellflayer3.02%11828510.90
Grimeleech2.96%14916410.90
Demon2.92%112658910.37
Reality Reaver2.44%1406210.94
Lost Soul1.99%13135310.10
Vicious Manbat1.52%16610.10
Lava Golem1.26%1506510.10
Dawnfire Asura1.23%117293910.80
Mahrdis1.17%1222810.10boss
Defiler1.17%11153710.10
Minotaur Invader0.9%11087610.70
Blood Priest0.84%11962210.10
Moohtant0.79%11008510.50
Minotaur Cult Zealot0.76%1184611.40
Blood Hand0.65%11416210.10
Minotaur Amazon0.62%1940410.50
Worm Priestess0.49%111575310.50
Minotaur Hunter0.49%19632810.50
Nightfiend0.37%153610.20
Minotaur Cult Prophet0.35%1254811.40
Vampire Viscount0.27%11618610.10
Minotaur Cult Follower0.24%1629211.40
Stone Golem0.07%12525110.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Yalahar Tamoril 1000
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 7.30
Informacje dodatkowe:
Jedna z nagród za wykonanie The Outlaw Camp Quest, Double Hero Quest, Rise of Devovorga World Event; można go również otrzymać czasami za wykonanie jednego z dziennych zadań w Children of the Revolution Quest, Lion's Rock Quest oraz z .
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama