Protection Amulet Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Protection Amulet
Klasa
Podklasa
Wyposażenie
Amulety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Pancerz: 0
Profesja: Każda
Speciale: +6% odporność na ataki fizyczne
Ładunki: 250
Waga: 5.50 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Hairman The Huge100%1110.10boss
Countess Sorrow40%1510.10boss
Orshabaal9.52%12110.10boss
Hand of Cursed Fate9.49%1449810.10
Zomba4.35%12310.10boss
Golgordan3.17%16310.10boss
Latrivan2.94%16810.10boss
Massive Earth Elemental2.09%1771810.10
Undead Gladiator1.98%13563910.10
Orc Warlord1.97%1483010.10
Nightstalker1.28%1915610.10
Valkyrie1.08%11350210.10
Kongra1.06%12285210.80
Enlightened of the Cult0.96%13606310.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Ankrahmun Yaman 100
Miasto NPC Cena [gp]
Ankrahmun Yaman 700
Eremo Eremo 700
Dodane w wersji: 7.10
Informacje dodatkowe:
Dostępny z Darashia Minotaur Tower, Desert Quest.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama