Poison Arrow Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Poison Arrow
Klasa
Podklasa
Bronie
Amunicja do łuków
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Atak: 22
Profesja: Każda
Speciale: Zatruwa
(2hp/tura)
obrażeń: fizyczne
Waga: 0.80 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Omruc76.47%2-201710.10boss
Arthom the Hunter40%8-10510.80boss
Necromancer Servant36.36%2-51110.10
Dawnfly16.38%1-829310.55
Necromancer15.16%1-513123310.10
Elf Scout14.6%1-41429110.10
Giant Spider11.98%1-1212857810.10
Dworc Venomsniper5.06%1-34661010.10
Hunter4.44%1-41794910.10
Poacher2.52%1-3909610.10
Troll-Trained Salamander2.22%1-2112510.55
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Informacje dodatkowe:
4 otrzymamy za wykonanie Minotaur Hell Quest, 5 z Dead Archer Quest, 30 za Edron Orc Cave Quests.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    zaran22
    [PL/EN] 450 RP Bestiariusz | !PACC za free | !TC za lootsy | !info | !imbu | !charm