Platinum Coin Dzięki!
×

Powód zgłoszenia:

Platinum Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Lost Soul100%1-72369010.10
Enslaved Dwarf100%1-6531910.10
Orshabaal100%1-752110.10boss
Morgaroth100%2-755110.10boss
Ghazbaran100%61110.20boss
Mad Mage100%2110.10boss
Cliff Strider100%1-10281210.10
Ironblight100%1-8459210.10
Hand of Cursed Fate100%1-7303210.10
Infected Weeper100%1-7204110.10
Blightwalker100%1-52244610.10
Eternal Guardian100%1-411017210.10
Lost Berserker100%1-91005610.10
Orewalker100%1-10417910.10
Zulazza the Corruptor100%14110.20boss
Zavarash100%1-5011710.30boss
Guzzlemaw100%1-77161710.30
Sight of Surrender100%1-20316310.30
Silencer100%1-915909610.30
Frazzlemaw100%1-724718210.30
Demon100%3-1210548110.37
Hellhound100%3-72510110.37
Juggernaut100%1-151389410.30
Horadron100%1-5010610.30boss
Terrorsleep100%1-9177810.30
Demon Outcast100%1-611454810.30
Shiversleep100%2-71310.30
Feversleep100%1-9111010.30
Terofar100%2-598110.30boss
Lava Golem100%1-11481910.10
Magma Crawler100%1-5915110.10
Dracola100%1-2210.10boss
Gorgo100%1-199710.10boss
Mamma Longlegs100%1-1011010.10boss
Paiz the Pauperizer100%1-95710.10boss
Bretzecutioner100%2-83010.10boss
Flameborn100%3-154310.10boss
Grorlam100%1-61510.10boss
General Murius100%1-3210.10boss
Mornenion100%67-70210.10boss
Elvira Hammerthrust100%10-69310.10boss
Robby the Reckless100%43-62210.10boss
Fernfang100%1-3810.10boss
Fleshslicer100%1-5810.10boss
Zanakeph100%1-1018210.10boss
The Old Widow100%1-108910.10boss
Fleshcrawler100%1-1517010.10boss
Sulphur Scuttler100%1-72410.10boss
Fazzrah100%1-58710.10
Deathbine100%1-512910.10boss
Weeper100%1-7757710.10
Ribstride100%1-810410.10boss
The Bloodtusk100%2-55210.10boss
The Bloodweb100%1-96310.10boss
Humongous Fungus100%1-62240610.10
Demodras100%2-101910.10boss
Hideous Fungus100%1-71443010.10
Bibby Bloodbath100%1-102510.10boss
Tromphonyte100%3-132710.10boss
Death Priest Shargon100%1-152910.50boss
Ethershreck100%2-1580010.10boss
Reality Reaver100%1-6128510.94
Owin100%1-710110.80boss
Oodok Witchmaster100%1-2610.80boss
Choking Fear100%1-815907610.80
Midnight Asura100%1-615145210.80
Kalyassa100%1-101411.03boss
The Flaming Orchid100%1-109110.80boss
Hellflayer100%1-121015910.90
Dread Intruder100%1-8121310.94
Breach Brood100%1-5123010.94
Werebadger100%1-31125510.80
Grimeleech100%1-82973710.90
Retching Horror100%1-915951310.80
Vexclaw100%1-93265510.90
Seacrest Serpent100%1-53490010.70
Dawnfire Asura100%1-913158910.80
The Ravager100%1-153210.50boss
Wereboar100%1-32370310.80
Werebear100%1-32042810.80
Arthom the Hunter100%1-2510.80boss
Betrayed Wraith99.96%1-81021010.10
Kerberos97.73%6-184410.10boss
Defiler96.18%1-6866410.10
Lord of the Elements95.97%1-912410.10boss
Armadile93.99%1-7266210.10
Instable Sparkion92.59%110810.94
Leviathan92.31%1-77810.10boss
Stone Devourer91.21%1-7245610.10
Sparkion90.89%1-3156910.94
Hemming90.7%1-94310.10
Deepling Master Librarian89.92%1-3121010.10
Esmeralda89.58%1-44810.10boss
Hide88.79%1-611610.10boss
Thul88.57%1-103510.10boss
Shadowstalker86.96%1-52310.10boss
Raging Mage86.67%1-61510.20
Phantasm86.03%1-4676310.10
Hive Overseer85.75%1-7247710.10boss
Tormentor84.62%2-92610.10boss
Broken Shaper84.31%1-25111.10
Maw84.21%1-61910.10boss
Chopper82.61%1-42310.10boss
Glooth Brigand80.1%1-37939010.70
Rotspit80%1-53010.10boss
Deepling Spellsinger79.87%1-44013510.10
Renegade Quara Predator79.7%1-4322610.70
Renegade Quara Pincher79.52%1-5260210.70
Renegade Quara Constrictor78.3%1-3216610.70
Glooth Battery78.26%1-52310.70boss
Renegade Quara Hydromancer77.78%1-4184110.70
Shardhead77.05%1-56110.10boss
The Noxious Spawn76.09%1-518410.10boss
Instable Breach Brood75.38%1-213010.94
Medusa75.19%1-619782910.10
Spitter74.93%16313310.10
Vile Grandmaster74.73%1-22342610.80
Twisted Shaper74.07%1-22711.10
Control Tower73.68%1-51910.70boss
Stabilizing Dread Intruder72.84%1-58110.94
Zorvorax72.73%1-32211.03boss
Stabilizing Reality Reaver71.6%1-48110.94
Lost Thrower70.01%12328110.10
Deepling Guard69.93%1-23281610.10
Lost Basher69.89%12102010.10
Gelidrazah the Frozen69.57%1-22311.03boss
Deepling Tyrant69.31%1-4263910.10
Mindmasher68.75%1-31610.10boss
Kollos66.25%1-32536010.10
Minotaur Amazon65.44%1-3786510.50
Execowtioner65.27%1-3724410.50
Orclops Ravager64.91%15711.10
Lost Husher60.81%1-21830810.10
Glooth Bandit60.33%1-37922010.70
Glooth Golem60.06%1-42445110.70
Behemoth60.01%1-109105810.10
Devourer59.99%1-25360110.70
Glooth Anemone59.66%1-32915210.70
Rustheap Golem59.56%1-31980810.70
Waspoid59.37%12282410.80
Depowered Minotaur57.59%1-548110.70
Dark Torturer57.42%1-815889810.10
Moohtant55.03%1-2851310.50
Earth Overlord52.73%1-331110.10boss
Walker52.18%1-396210.50
Ice Overlord51.9%1-37910.10boss
Minotaur Invader50.94%1-4863010.70
Lizard Zaogun50.78%1-24094510.10
Crawler50.67%13187410.10
Draken Elite50.63%1-83476310.10
Hydra50.1%1-331934310.10
Draken Warmaster50.06%1-522584110.10
Souleater49.95%1-610683910.10
Draken Abomination49.84%1-85803410.10
Undead Dragon49.44%1-51312410.10
Fire Overlord46.99%1-38310.10boss
Spidris Elite45.96%1-6326810.10
The Voice of Ruin45.45%2-51110.10boss
Spidris45.03%1-43353010.10
Metal Gargoyle45.01%1-21218510.70
Massacre42.86%2-5710.10boss
Energy Overlord41.67%1-315610.10boss
Quara Pincher40.17%13747410.10
Nightfiend40.16%137610.20
Mooh'Tah Warrior39.99%1-39855710.50
Worm Priestess39.98%1-39411810.50
Haunted Dragon37.86%1-214011.03
Shaburak Lord35.28%1-2166110.10boss
Askarak Prince35.22%1-4122110.10boss
Askarak Lord34.89%1-2149610.10
Minotaur Hunter34.88%1-37865910.50
Shaburak Prince33.85%1-4136810.10boss
Zomba33.33%11810.10boss
Horestis31.43%1-53510.10boss
Sea Serpent30.21%1-38543910.10
Ghastly Dragon30.04%1-27173210.10
Massive Water Elemental29.51%1-2225010.80
Water Elemental25.37%12115910.80
Elder Wyrm25.18%1-31965010.81
Draken Spellweaver25.14%1-518002010.10
Renegade Knight25.06%1-24220610.80
The Handmaiden25%2410.10boss
Gravedigger24.68%1985410.10
Ushuriel22.43%1-3027210.10boss
Zevelon Duskbringer22.22%1-3910.10boss
Countess Sorrow20%4510.10boss
Hellgorak19.79%1-30341010.10boss
Lich19.73%13101510.10
Zugurosh19.34%1-30130310.10boss
Annihilon19.33%1-3077110.10boss
Lizard Gate Guardian17.39%1-52310.10boss
Massive Fire Elemental15.25%11732110.10
Vulcongra14.54%1972210.10
Wiggler14.46%1764210.10
Lizard Magistratus12.52%1-2055110.10
Hatebreeder12.5%2810.10boss
Lizard Noble12.06%1-2028210.10
Lersatio11.89%1-514310.10boss
Marziel11.11%2-51810.10boss
Arthei11.11%4910.10boss
Sandstone Scorpion10.93%1-2271810.10
Stampor10.25%1-21216110.10
Vampire Bride10.14%13199810.10
Sir Valorcrest10%3-42010.10boss
Rot Elemental9.96%17431610.50
Roaring Lion9.53%1470210.70
Boreth9.52%1-32110.10boss
Madareth9.43%3-295310.10boss
Plaguesmith8.09%1-29676710.10
Arachir The Ancient One7.69%31310.10boss
Furious Troll6.52%123010.10
Grim Reaper5.03%1-419984210.10
Lizard High Guard5%1-212516910.10
Lizard Dragon Priest4.01%1-23633910.10
Destroyer3.95%1-317298110.10
Spectre3.54%1-74414910.10
Diabolic Imp3.53%1-7798210.10
Lizard Chosen3.04%1-518919110.10
Nightmare2.52%1-310757810.10
Fury2.49%1-44268310.10
Ferumbras2.27%534410.10boss
Nightmare Scion0.97%1-32597010.10
Hellfire Fighter0.91%13457810.10
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 6.10
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama