Platinum Coin Dzięki!
×

Powód zgłoszenia:

Platinum Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Lost Soul100%1-72162510.10
Enslaved Dwarf100%1-6497610.10
Orshabaal100%1-752110.10boss
Morgaroth100%2-755110.10boss
Ghazbaran100%61110.20boss
Mad Mage100%2110.10boss
Cliff Strider100%1-10278510.10
Ironblight100%1-8455310.10
Hand of Cursed Fate100%1-7285310.10
Infected Weeper100%1-7202510.10
Eternal Guardian100%1-49774010.10
Orewalker100%1-10414010.10
Lost Berserker100%1-9995010.10
Zulazza the Corruptor100%14110.20boss
Zavarash100%1-5011710.30boss
Guzzlemaw100%1-76133110.30
Sight of Surrender100%1-20307810.30
Silencer100%1-812347610.30
Frazzlemaw100%1-720872410.30
Demon100%3-68715210.37
Hellhound100%3-72060210.37
Juggernaut100%1-151132810.30
Horadron100%1-5010310.30boss
Terrorsleep100%1-9155010.30
Demon Outcast100%1-68153710.30
Shiversleep100%2-71310.30
Feversleep100%1-9109210.30
Terofar100%2-597010.30boss
Lava Golem100%1-11476710.10
Magma Crawler100%1-5906710.10
Dracola100%1-2210.10boss
Gorgo100%1-199510.10boss
Mamma Longlegs100%1-1010610.10boss
Paiz the Pauperizer100%1-95710.10boss
Bretzecutioner100%2-82710.10boss
Flameborn100%3-154010.10boss
Grorlam100%1-61510.10boss
General Murius100%1-3210.10boss
Mornenion100%67-70210.10boss
Elvira Hammerthrust100%10-69310.10boss
Robby the Reckless100%43-62210.10boss
Fernfang100%1-3810.10boss
Fleshslicer100%1-5810.10boss
Zanakeph100%1-1017510.10boss
The Old Widow100%1-108610.10boss
Fleshcrawler100%1-1516210.10boss
Sulphur Scuttler100%1-72110.10boss
Fazzrah100%1-57810.10
Deathbine100%1-511810.10boss
Weeper100%1-7750410.10
Ribstride100%1-810010.10boss
The Bloodtusk100%2-54810.10boss
The Bloodweb100%1-95810.10boss
Humongous Fungus100%1-62230610.10
Demodras100%2-101710.10boss
Hideous Fungus100%1-71438410.10
Bibby Bloodbath100%1-102510.10boss
Tromphonyte100%3-132410.10boss
Death Priest Shargon100%1-152910.50boss
Ethershreck100%2-1576310.10boss
Midnight Asura100%1-610718610.80
Retching Horror100%1-97920610.80
Dawnfire Asura100%1-99381210.80
Choking Fear100%1-87748110.80
Oodok Witchmaster100%1-2510.80boss
Owin100%1-78310.80boss
Kalyassa100%1-101411.03boss
Grimeleech100%1-81739610.90
Breach Brood100%1-5109610.94
Arthom the Hunter100%1-2510.80boss
Dread Intruder100%1-8107510.94
Reality Reaver100%1-6115410.94
The Flaming Orchid100%1-108410.80boss
Werebadger100%1-3943210.80
The Ravager100%1-153210.50boss
Hellflayer100%1-12624510.90
Werebear100%1-31621810.80
Vexclaw100%1-91980610.90
Wereboar100%1-31895710.80
Seacrest Serpent100%1-53089510.70
Blightwalker99.99%1-51828210.10
Betrayed Wraith99.96%1-8896410.10
Kerberos97.67%6-184310.10boss
Defiler96.12%1-6716910.10
Lord of the Elements95.97%1-912410.10boss
Armadile94%1-7264910.10
Leviathan93.15%1-77310.10boss
Instable Sparkion92.59%110810.94
Stone Devourer91.22%1-7243710.10
Thul91.18%1-103410.10boss
Sparkion90.52%1-3139210.94
Hemming90%1-94010.10
Deepling Master Librarian89.87%1-3113510.10
Hide89.52%1-610510.10boss
Esmeralda88.89%1-44510.10boss
Raging Mage86.67%1-61510.20
Shadowstalker86.36%1-52210.10boss
Hive Overseer85.68%1-7237410.10boss
Phantasm85.63%1-4641010.10
Broken Shaper84.31%1-25111.10
Chopper82.61%1-42310.10boss
Maw82.35%1-61710.10boss
Tormentor81.82%2-92210.10boss
Glooth Brigand80.11%1-36502910.70
Deepling Spellsinger79.85%1-43809610.10
Renegade Quara Pincher79.8%1-5230710.70
Renegade Quara Predator79.54%1-4289310.70
Rotspit79.31%1-52910.10boss
Glooth Battery78.26%1-52310.70boss
Renegade Quara Constrictor78.16%1-3192810.70
Renegade Quara Hydromancer77.34%1-4166410.70
Shardhead76.79%1-55610.10boss
The Noxious Spawn75.82%1-518210.10boss
Instable Breach Brood75.38%1-213010.94
Medusa75.26%1-617786510.10
Spitter74.98%15865710.10
Vile Grandmaster74.45%1-21592710.80
Stabilizing Dread Intruder74%1-55010.94
Control Tower73.68%1-51910.70boss
Zorvorax72.73%1-32211.03boss
Twisted Shaper70.83%1-22411.10
Lost Thrower70.15%12171010.10
Deepling Guard69.96%1-23133110.10
Lost Basher69.87%11927710.10
Gelidrazah the Frozen69.57%1-22311.03boss
Deepling Tyrant69.38%1-4249510.10
Mindmasher69.23%1-31310.10boss
Stabilizing Reality Reaver68.63%1-45110.94
Kollos66.24%1-32407710.10
Minotaur Amazon65.49%1-3718010.50
Execowtioner65.39%1-3657410.50
Lost Husher60.86%1-21699710.10
Glooth Bandit60.32%1-36484910.70
Glooth Golem60.04%1-42020810.70
Orclops Ravager60%15011.10
Behemoth59.98%1-58304010.10
Devourer59.95%1-24792010.70
Glooth Anemone59.72%1-32459110.70
Rustheap Golem59.63%1-31554810.70
Waspoid59.37%11794410.80
Depowered Minotaur57.54%1-547110.70
Dark Torturer57.51%1-813194610.10
Moohtant54.92%1-2782910.50
Earth Overlord52.73%1-331110.10boss
Walker52.18%1-389510.50
Ice Overlord51.9%1-37910.10boss
Minotaur Invader50.96%1-4844710.70
Lizard Zaogun50.8%1-23833910.10
Crawler50.7%12863410.10
Draken Elite50.61%1-83274410.10
Hydra50.09%1-328837410.10
Draken Warmaster50.07%1-520317910.10
Souleater49.99%1-610015810.10
Draken Abomination49.83%1-85441010.10
Undead Dragon49.31%1-51204110.10
Fire Overlord46.99%1-38310.10boss
Spidris Elite45.95%1-6312110.10
The Voice of Ruin45.45%2-51110.10boss
Spidris45.09%1-43188810.10
Metal Gargoyle44.79%1-21025010.70
Massacre42.86%2-5710.10boss
Energy Overlord41.67%1-315610.10boss
Nightfiend40.7%134410.20
Quara Pincher40.22%13599910.10
Worm Priestess39.96%1-38399310.50
Mooh'Tah Warrior39.9%1-38672410.50
Haunted Dragon37.86%1-214011.03
Shaburak Lord35.48%1-2158410.10boss
Zomba35.29%11710.10boss
Askarak Prince35.16%1-4120610.10boss
Askarak Lord34.99%1-2146610.10
Minotaur Hunter34.94%1-36963210.50
Shaburak Prince33.69%1-4131210.10boss
The Handmaiden33.33%2310.10boss
Horestis31.43%1-53510.10boss
Sea Serpent30.3%1-37250810.10
Ghastly Dragon30%1-26165410.10
Massive Water Elemental29.59%1-2199710.80
Water Elemental25.25%11832310.80
Draken Spellweaver25.13%1-516100910.10
Renegade Knight24.99%1-22904110.80
Elder Wyrm24.78%1-31280410.81
Gravedigger24.71%1849310.10
Ushuriel22.96%1-3025710.10boss
Zevelon Duskbringer22.22%1-3910.10boss
Countess Sorrow20%4510.10boss
Hellgorak19.79%1-30341010.10boss
Lich19.63%12886310.10
Annihilon19.35%1-3076510.10boss
Zugurosh19%1-30126310.10boss
Lizard Gate Guardian17.39%1-52310.10boss
Massive Fire Elemental15.17%11571710.10
Vulcongra14.54%1898710.10
Wiggler14.5%1740110.10
Lizard Magistratus12.69%1-2052810.10
Hatebreeder12.5%2810.10boss
Lizard Noble11.87%1-2027810.10
Lersatio11.51%1-513910.10boss
Arthei11.11%4910.10boss
Marziel11.11%2-51810.10boss
Sandstone Scorpion10.93%1-2270010.10
Stampor10.33%1-21124310.10
Vampire Bride10.08%12792410.10
Sir Valorcrest10%3-42010.10boss
Rot Elemental10%16905710.50
Madareth9.8%3-295110.10boss
Boreth9.52%1-32110.10boss
Roaring Lion9.32%1375410.70
Plaguesmith8.12%1-28069710.10
Arachir The Ancient One7.69%31310.10boss
Furious Troll6.52%123010.10
Lizard High Guard5.06%1-210515610.10
Grim Reaper5.02%1-416685710.10
Lizard Dragon Priest3.99%1-23086410.10
Destroyer3.94%1-315583710.10
Spectre3.51%1-73269210.10
Diabolic Imp3.22%1-7666910.10
Lizard Chosen3.02%1-515650010.10
Nightmare2.47%1-39246010.10
Fury2.45%1-43092710.10
Ferumbras2.27%534410.10boss
Nightmare Scion0.95%1-32221410.10
Hellfire Fighter0.92%13086910.10
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 6.10
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama