Platinum Coin Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Platinum Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
The Ravager100%1-153210.50boss
Fazzrah100%1-510110.10
Fleshcrawler100%1-1517910.10boss
Sulphur Scuttler100%1-72610.10boss
The Bloodtusk100%2-55610.10boss
Death Priest Shargon100%1-152910.50boss
Demon100%3-1212015610.37
Guzzlemaw100%1-78197310.30
Silencer100%1-920054110.30
Frazzlemaw100%1-729217510.30
Hellhound100%3-72993210.37
Robby the Reckless100%43-62210.10boss
Orewalker100%1-10440510.10
Humongous Fungus100%1-62359210.10
Seacrest Serpent100%1-53795510.70
Arthom the Hunter100%1-2510.80boss
The Flaming Orchid100%1-1010710.80boss
Hideous Fungus100%1-71502610.10
Fleshslicer100%1-5810.10boss
Hand of Cursed Fate100%1-7397310.10
The Bloodweb100%1-96510.10boss
Tromphonyte100%3-133010.10boss
Bibby Bloodbath100%1-102710.10boss
Sight of Surrender100%1-20319110.30
Juggernaut100%1-151726810.30
Ribstride100%1-810910.10boss
Lost Soul100%1-72839710.10
Gorgo100%1-2010710.10boss
Orshabaal100%1-752110.10boss
Morgaroth100%2-755110.10boss
Fernfang100%1-3810.10boss
Weeper100%1-7785610.10
Infected Weeper100%1-7211810.10
Lava Golem100%1-11500010.10
Magma Crawler100%1-5947310.10
Enslaved Dwarf100%1-6589610.10
Mad Mage100%2110.10boss
Dracola100%1-2210.10boss
Shiversleep100%2-71310.30
Feversleep100%1-9111910.30
Terofar100%2-598110.30boss
Horadron100%1-5011310.30boss
Terrorsleep100%1-9200710.30
Demon Outcast100%1-615474010.30
Ghazbaran100%61110.20boss
Zulazza the Corruptor100%14110.20boss
Deathbine100%1-514410.10boss
Zavarash100%1-5011910.30boss
Owin100%1-711710.80boss
Mornenion100%67-70210.10boss
Eternal Guardian100%1-411789510.10
Cliff Strider100%1-10295710.10
Ironblight100%1-8482210.10
Bloodback100%1-75211.50boss
Kalyassa100%1-101711.03boss
Ethershreck100%2-1583710.10boss
General Murius100%1-3210.10boss
Dread Intruder100%1-8217810.94
Breach Brood100%1-5216610.94
Oodok Witchmaster100%1-2610.80boss
Mamma Longlegs100%1-1011010.10boss
Paiz the Pauperizer100%1-106110.10boss
Lost Berserker100%1-91054010.10
Darkfang100%1-95311.50boss
Sharpclaw100%1-75311.50boss
Shadowpelt100%1-35311.50boss
Flameborn100%3-154910.10boss
The Plasmother100%8110.10boss
Bretzecutioner100%2-83210.10boss
Kroazur100%1-733511.40boss
Elvira Hammerthrust100%10-69310.10boss
Grorlam100%1-61510.10boss
Reality Reaver100%1-6237610.94
Blightwalker100%1-52903610.10
Wereboar100%1-3370111.50
Werebadger100%1-3267111.50
Werebear100%1-3324611.50
Choking Fear100%1-823602910.80
Retching Horror100%1-923100110.80
Zanakeph100%1-1018410.10boss
Vexclaw100%1-94309110.90
Hellflayer100%1-121393810.90
Black Vixen100%2-105211.50boss
Dawnfire Asura100%1-916787410.80
The Old Widow100%1-1010610.10boss
Demodras100%2-101910.10boss
Midnight Asura100%1-619437410.80
Grimeleech100%1-84220210.90
Betrayed Wraith99.97%1-81334910.10
Kerberos97.73%6-184410.10boss
Defiler96.27%1-61056510.10
Lord of the Elements95.31%1-912810.10boss
Armadile93.97%1-7280110.10
Instable Sparkion92.59%110810.94
Leviathan91.57%1-78310.10boss
Hemming91.49%1-94710.10
Sparkion91.33%1-3261910.94
Stone Devourer91.1%1-7258310.10
Werefox90.54%1-4144811.50
Deepling Master Librarian90.03%1-3125410.10
Esmeralda89.8%1-44910.10boss
Thul89.74%1-103910.10boss
Hide88.37%1-612910.10boss
Shadowstalker87.5%1-52410.10boss
Raging Mage86.67%1-61510.20
Tormentor85.71%2-92810.10boss
Hive Overseer85.49%1-7281110.10boss
Phantasm85.35%1-4836110.10
Maw85%1-62010.10boss
Chopper84%1-42510.10boss
Rotspit81.25%1-53210.10boss
Glooth Brigand80.09%1-39886810.70
Deepling Spellsinger79.81%1-44228810.10
Renegade Quara Predator79.81%1-4343810.70
Renegade Quara Pincher79.46%1-5278010.70
Renegade Quara Constrictor78.63%1-3237310.70
Broken Shaper78.36%1-237911.10
Shardhead78.13%1-56410.10boss
Renegade Quara Hydromancer78.1%1-4198210.70
The Noxious Spawn76.56%1-519210.10boss
Glooth Battery76%1-52510.70boss
Instable Breach Brood75.38%1-213010.94
Medusa75.18%1-621202610.10
Zorvorax75%1-32811.03boss
Spitter74.92%16656310.10
Vile Grandmaster74.72%1-23175910.80
Twisted Shaper74.55%1-239311.10
Control Tower73.68%1-51910.70boss
Mindmasher73.68%1-31910.10boss
Stabilizing Dread Intruder72.84%1-58110.94
Shaper Matriarch72.15%1-221911.10
Stabilizing Reality Reaver71.6%1-48110.94
Gelidrazah the Frozen71.43%1-22811.03boss
Deepling Guard70.01%1-23412910.10
Lost Thrower69.96%12529610.10
Lost Basher69.75%12310310.10
Deepling Tyrant69.13%1-4284410.10
Minotaur Cult Prophet67.66%1-3177211.40
Kollos66.15%1-32675510.10
Minotaur Amazon65.46%1-3904510.50
Execowtioner65.33%1-3840010.50
Lost Exile64.95%1-231111.50
Orclops Ravager64.56%17911.10
Minotaur Cult Follower63.99%1-3435711.40
Lost Husher60.77%1-21993010.10
Glooth Bandit60.35%1-39889510.70
Glooth Golem60.07%1-43064310.70
Devourer60.05%1-26267010.70
Behemoth60.01%1-109985610.10
Rustheap Golem59.66%1-32420010.70
Glooth Anemone59.63%1-33879310.70
Weakened Frazzlemaw59.58%11442511.41
Waspoid59.54%12607910.80
Depowered Minotaur57.85%1-558610.70
Dark Torturer57.44%1-819162410.10
Moohtant54.95%1-2973110.50
Earth Overlord52.73%1-331110.10boss
Ice Overlord51.9%1-37910.10boss
Minotaur Invader50.85%1-41066410.70
Lizard Zaogun50.76%1-24474710.10
Stonerefiner50.74%1-4188211.50
Draken Elite50.7%1-83885310.10
Crawler50.6%13374010.10
Walker50.32%1-3126210.50
Hydra50.12%1-333937710.10
Draken Warmaster50.02%1-525784110.10
Souleater49.95%1-611389910.10
Draken Abomination49.86%1-86465710.10
Undead Dragon49.74%1-51424910.10
Fire Overlord47.13%1-38710.10boss
Spidris Elite45.72%1-6364210.10
The Voice of Ruin45.45%2-51110.10boss
Metal Gargoyle45.1%1-21499510.70
Spidris45.06%1-43542310.10
Massacre42.86%2-5710.10boss
Energy Overlord41.67%1-315610.10boss
Minotaur Cult Zealot41.51%1-3125511.40
Nightfiend41.51%148910.20
Quara Pincher40.21%13892610.10
Worm Priestess39.99%1-311241110.50
Mooh'Tah Warrior39.93%1-312090110.50
Haunted Dragon39.49%1-215711.03
Enfeebled Silencer39.23%1867211.41
Shaburak Lord35.64%1-2180410.10boss
Askarak Prince34.95%1-4129910.10boss
Minotaur Hunter34.88%1-39345610.50
Askarak Lord34.33%1-2160810.10
Shaburak Prince34.02%1-4145510.10boss
Zomba31.82%12210.10boss
Horestis31.43%1-53510.10boss
Sea Serpent30.21%1-39453710.10
Ghastly Dragon30.07%1-27717910.10
Massive Water Elemental29.75%1-2334810.80
Water Elemental25.33%12323010.80
Elder Wyrm25.13%1-32721910.81
Draken Spellweaver25.11%1-520619610.10
The Handmaiden25%2410.10boss
Renegade Knight24.95%1-25752410.80
Gravedigger24.69%11075710.10
Ushuriel22.78%1-3031610.10boss
Zevelon Duskbringer22.22%1-3910.10boss
Zugurosh20.08%1-30146410.10boss
Countess Sorrow20%4510.10boss
Hellgorak19.79%1-30355810.10boss
Lich19.73%13456510.10
Annihilon19.47%1-3079610.10boss
Arthei18.18%41110.10boss
Lizard Gate Guardian16.67%1-52410.10boss
Massive Fire Elemental15.12%11901810.10
Vulcongra14.52%11096410.10
Wiggler14.5%1814410.10
Lizard Noble13.98%1-2032910.10
Lizard Magistratus13.52%1-2059910.10
Boreth13.04%1-32310.10boss
Lersatio10.98%1-517310.10boss
Sandstone Scorpion10.97%1-2290010.10
Marziel10.53%2-51910.10boss
Stampor10.15%1-21281910.10
Vampire Bride10.04%13649010.10
Hatebreeder10%21010.10boss
Sir Valorcrest10%3-42010.10boss
Rot Elemental9.97%18307610.50
Roaring Lion9.57%1615510.70
Madareth9.09%3-296610.10boss
Plaguesmith8.07%1-211625910.10
Arachir The Ancient One7.69%31310.10boss
Furious Troll7.11%145010.10
Goldhanded Cultist Bride5.66%1-35311.40
Grim Reaper5.01%1-422918310.10
Lizard High Guard5.01%1-213857110.10
Lizard Dragon Priest4.03%1-23984110.10
Destroyer3.97%1-319154310.10
Goldhanded Cultist3.77%2-35311.40
Spectre3.55%1-75351510.10
Diabolic Imp3.54%1-7876610.10
Lizard Chosen3.04%1-520126110.10
Nightmare2.5%1-312012110.10
Fury2.5%1-45154410.10
Ferumbras2.27%534410.10boss
Nightmare Scion0.98%1-32869610.10
Hellfire Fighter0.91%13945310.10
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 6.10
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama