Platinum Coin Dzięki!
×

Powód zgłoszenia:

Platinum Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Lost Soul100%1-72240610.10
Enslaved Dwarf100%1-6509110.10
Orshabaal100%1-752110.10boss
Morgaroth100%2-755110.10boss
Ghazbaran100%61110.20boss
Mad Mage100%2110.10boss
Cliff Strider100%1-10280010.10
Ironblight100%1-8457510.10
Hand of Cursed Fate100%1-7291810.10
Infected Weeper100%1-7202910.10
Eternal Guardian100%1-410227810.10
Orewalker100%1-10416410.10
Lost Berserker100%1-9998710.10
Zulazza the Corruptor100%14110.20boss
Zavarash100%1-5011710.30boss
Guzzlemaw100%1-76445310.30
Sight of Surrender100%1-20309610.30
Silencer100%1-913620810.30
Frazzlemaw100%1-722377210.30
Demon100%3-129361910.37
Hellhound100%3-72139610.37
Juggernaut100%1-151186010.30
Horadron100%1-5010310.30boss
Terrorsleep100%1-9163410.30
Demon Outcast100%1-68746910.30
Shiversleep100%2-71310.30
Feversleep100%1-9109610.30
Terofar100%2-597010.30boss
Lava Golem100%1-11478310.10
Magma Crawler100%1-5908310.10
Dracola100%1-2210.10boss
Gorgo100%1-199710.10boss
Mamma Longlegs100%1-1010610.10boss
Paiz the Pauperizer100%1-95710.10boss
Bretzecutioner100%2-82710.10boss
Flameborn100%3-154010.10boss
Grorlam100%1-61510.10boss
General Murius100%1-3210.10boss
Mornenion100%67-70210.10boss
Elvira Hammerthrust100%10-69310.10boss
Robby the Reckless100%43-62210.10boss
Fernfang100%1-3810.10boss
Fleshslicer100%1-5810.10boss
Zanakeph100%1-1017910.10boss
The Old Widow100%1-108610.10boss
Fleshcrawler100%1-1516310.10boss
Sulphur Scuttler100%1-72110.10boss
Fazzrah100%1-58110.10
Deathbine100%1-512310.10boss
Weeper100%1-7752810.10
Ribstride100%1-810110.10boss
The Bloodtusk100%2-55010.10boss
The Bloodweb100%1-96110.10boss
Humongous Fungus100%1-62238810.10
Demodras100%2-101910.10boss
Hideous Fungus100%1-71441310.10
Bibby Bloodbath100%1-102510.10boss
Tromphonyte100%3-132510.10boss
Death Priest Shargon100%1-152910.50boss
Ethershreck100%2-1578210.10boss
Grimeleech100%1-82171110.90
Breach Brood100%1-5118110.94
Owin100%1-79510.80boss
Oodok Witchmaster100%1-2510.80boss
Midnight Asura100%1-612296110.80
Choking Fear100%1-810263010.80
Dread Intruder100%1-8116910.94
The Flaming Orchid100%1-109010.80boss
Werebadger100%1-31064710.80
Reality Reaver100%1-6124910.94
Hellflayer100%1-12778110.90
Vexclaw100%1-92504710.90
Retching Horror100%1-910427910.80
Kalyassa100%1-101411.03boss
Seacrest Serpent100%1-53368310.70
Werebear100%1-31849310.80
The Ravager100%1-153210.50boss
Dawnfire Asura100%1-910717610.80
Wereboar100%1-32162910.80
Arthom the Hunter100%1-2510.80boss
Blightwalker99.99%1-51947810.10
Betrayed Wraith99.96%1-8937410.10
Kerberos97.73%6-184410.10boss
Defiler96.1%1-6763710.10
Lord of the Elements95.97%1-912410.10boss
Armadile93.99%1-7266210.10
Instable Sparkion92.59%110810.94
Leviathan91.89%1-77410.10boss
Stone Devourer91.19%1-7245310.10
Sparkion90.84%1-3150610.94
Hide90.09%1-611110.10boss
Hemming90%1-94010.10
Deepling Master Librarian89.79%1-3116610.10
Esmeralda89.13%1-44610.10boss
Thul88.57%1-103510.10boss
Shadowstalker86.96%1-52310.10boss
Raging Mage86.67%1-61510.20
Phantasm85.83%1-4652310.10
Hive Overseer85.77%1-7245910.10boss
Broken Shaper84.31%1-25111.10
Maw83.33%1-61810.10boss
Chopper82.61%1-42310.10boss
Tormentor81.82%2-92210.10boss
Glooth Brigand80.13%1-37093510.70
Rotspit80%1-53010.10boss
Deepling Spellsinger79.89%1-43926410.10
Renegade Quara Predator79.7%1-4322610.70
Renegade Quara Pincher79.52%1-5260210.70
Renegade Quara Constrictor78.3%1-3216610.70
Glooth Battery78.26%1-52310.70boss
Renegade Quara Hydromancer77.78%1-4184110.70
Shardhead76.27%1-55910.10boss
The Noxious Spawn76.09%1-518410.10boss
Instable Breach Brood75.38%1-213010.94
Medusa75.24%1-618703310.10
Spitter74.98%16155310.10
Vile Grandmaster74.56%1-21909810.80
Control Tower73.68%1-51910.70boss
Stabilizing Dread Intruder72.84%1-58110.94
Zorvorax72.73%1-32211.03boss
Stabilizing Reality Reaver71.6%1-48110.94
Twisted Shaper70.83%1-22411.10
Lost Thrower70.11%12227610.10
Deepling Guard69.94%1-23225010.10
Lost Basher69.91%11999410.10
Gelidrazah the Frozen69.57%1-22311.03boss
Deepling Tyrant69.55%1-4259810.10
Mindmasher66.67%1-31510.10boss
Kollos66.2%1-32485010.10
Minotaur Amazon65.55%1-3749510.50
Execowtioner65.46%1-3690010.50
Orclops Ravager63.64%15511.10
Lost Husher60.83%1-21745210.10
Glooth Bandit60.32%1-37070010.70
Glooth Golem60.09%1-42075410.70
Devourer60.02%1-25008310.70
Behemoth60.01%1-108536210.10
Rustheap Golem59.74%1-31615010.70
Glooth Anemone59.71%1-32638810.70
Waspoid59.36%12116210.80
Depowered Minotaur57.54%1-547110.70
Dark Torturer57.51%1-813818010.10
Moohtant54.89%1-2818410.50
Earth Overlord52.73%1-331110.10boss
Walker52.12%1-389810.50
Ice Overlord51.9%1-37910.10boss
Minotaur Invader50.96%1-4844710.70
Lizard Zaogun50.75%1-23929810.10
Crawler50.66%13086510.10
Draken Elite50.64%1-83344110.10
Hydra50.09%1-330342210.10
Draken Warmaster50.08%1-520905810.10
Souleater49.97%1-610323010.10
Draken Abomination49.89%1-85572510.10
Undead Dragon49.33%1-51238110.10
Fire Overlord46.99%1-38310.10boss
Spidris Elite45.93%1-6321810.10
The Voice of Ruin45.45%2-51110.10boss
Spidris45.05%1-43294010.10
Metal Gargoyle44.87%1-21151210.70
Massacre42.86%2-5710.10boss
Energy Overlord41.67%1-315610.10boss
Nightfiend40.16%136610.20
Quara Pincher40.14%13703910.10
Worm Priestess39.99%1-38850810.50
Mooh'Tah Warrior39.96%1-39137410.50
Haunted Dragon37.86%1-214011.03
Shaburak Lord35.48%1-2158410.10boss
Askarak Prince35.22%1-4122110.10boss
Askarak Lord34.89%1-2149610.10
Minotaur Hunter34.87%1-37369210.50
Shaburak Prince33.69%1-4131210.10boss
Zomba33.33%11810.10boss
The Handmaiden33.33%2310.10boss
Horestis31.43%1-53510.10boss
Sea Serpent30.3%1-37780410.10
Ghastly Dragon30.04%1-26839610.10
Massive Water Elemental29.68%1-2210910.80
Water Elemental25.43%12075210.80
Draken Spellweaver25.16%1-516574710.10
Elder Wyrm25.04%1-31690210.81
Renegade Knight25.01%1-23437510.80
Gravedigger24.63%1926110.10
Ushuriel22.69%1-3026010.10boss
Zevelon Duskbringer22.22%1-3910.10boss
Countess Sorrow20%4510.10boss
Hellgorak19.79%1-30341010.10boss
Lich19.68%12967310.10
Annihilon19.35%1-3077010.10boss
Zugurosh19.09%1-30127310.10boss
Lizard Gate Guardian17.39%1-52310.10boss
Massive Fire Elemental15.16%11612810.10
Vulcongra14.51%1935110.10
Wiggler14.48%1744510.10
Lizard Magistratus12.83%1-2053810.10
Hatebreeder12.5%2810.10boss
Lizard Noble11.87%1-2027810.10
Lersatio11.51%1-513910.10boss
Arthei11.11%4910.10boss
Marziel11.11%2-51810.10boss
Sandstone Scorpion10.9%1-2270610.10
Stampor10.36%1-21155510.10
Vampire Bride10.05%12898810.10
Sir Valorcrest10%3-42010.10boss
Rot Elemental9.98%17150210.50
Madareth9.62%3-295210.10boss
Boreth9.52%1-32110.10boss
Roaring Lion9.31%1397410.70
Plaguesmith8.11%1-28528810.10
Arachir The Ancient One7.69%31310.10boss
Furious Troll6.52%123010.10
Grim Reaper5.02%1-418130310.10
Lizard High Guard5.02%1-211249010.10
Lizard Dragon Priest4%1-23304210.10
Destroyer3.95%1-315974710.10
Spectre3.54%1-73802510.10
Diabolic Imp3.54%1-7768810.10
Lizard Chosen3.03%1-516717010.10
Nightmare2.51%1-39828210.10
Fury2.47%1-43603010.10
Ferumbras2.27%534410.10boss
Nightmare Scion0.95%1-32506210.10
Hellfire Fighter0.91%13257210.10
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 6.10
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama