Platinum Coin Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Platinum Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Zulazza the Corruptor100%14110.20boss
Ghazbaran100%61110.20boss
Mad Mage100%2110.10boss
Zavarash100%1-5011910.30boss
Demon Outcast100%1-617414110.30
Shiversleep100%2-71310.30
Terrorsleep100%1-9208310.30
Morgaroth100%2-755110.10boss
Orshabaal100%1-752110.10boss
Lost Berserker100%1-91060210.10
Orewalker100%1-10443510.10
Eternal Guardian100%1-412047410.10
Ironblight100%1-8484310.10
Cliff Strider100%1-10297210.10
Enslaved Dwarf100%1-6595710.10
Ethershreck100%2-1583710.10boss
Feversleep100%1-9111910.30
Terofar100%2-598110.30boss
Tentacle of the Deep Terror100%1410.70
The Ravager100%1-153210.50boss
Death Priest Shargon100%1-152910.50boss
Seacrest Serpent100%1-53795510.70
Arthom the Hunter100%1-2510.80boss
Owin100%1-712210.80boss
The Flaming Orchid100%1-1012010.80boss
Demon100%3-1212651010.37
Hellhound100%3-73259010.37
Juggernaut100%1-151991210.30
Horadron100%1-5011310.30boss
Sight of Surrender100%1-20319110.30
Guzzlemaw100%1-78539810.30
Frazzlemaw100%1-729862710.30
Silencer100%1-920729210.30
Blightwalker100%1-53238710.10
Hand of Cursed Fate100%1-7508710.10
Mamma Longlegs100%1-1011410.10boss
Dracola100%1-2210.10boss
Gorgo100%1-2011310.10boss
Paiz the Pauperizer100%1-107210.10boss
Flameborn100%3-155210.10boss
Zanakeph100%1-1018510.10boss
Bretzecutioner100%2-83210.10boss
Grorlam100%1-61510.10boss
General Murius100%1-3210.10boss
Elvira Hammerthrust100%10-69310.10boss
The Plasmother100%8110.10boss
Mornenion100%67-70210.10boss
Robby the Reckless100%43-62210.10boss
Fleshslicer100%1-5810.10boss
Fernfang100%1-3810.10boss
The Old Widow100%1-1011010.10boss
Demodras100%2-102210.10boss
Ribstride100%1-811210.10boss
Deathbine100%1-514710.10boss
Fazzrah100%1-510310.10
Weeper100%1-7788210.10
Magma Crawler100%1-5950610.10
Infected Weeper100%1-7212710.10
Lava Golem100%1-11505610.10
Fleshcrawler100%1-1518410.10boss
Sulphur Scuttler100%1-72610.10boss
Hideous Fungus100%1-71545710.10
Humongous Fungus100%1-62466410.10
Bibby Bloodbath100%1-102710.10boss
Tromphonyte100%3-133010.10boss
The Bloodtusk100%2-55610.10boss
The Bloodweb100%1-96910.10boss
Oodok Witchmaster100%1-2610.80boss
Lost Soul100%1-73118710.10
The Lily of Night100%3-8711.80boss
Retching Horror100%1-924277810.80
The Diamond Blossom100%1-81011.80boss
Choking Fear100%1-824875510.80
True Dawnfire Asura100%2-1244711.80
True Frost Flower Asura100%1-812611.80
Undead Elite Gladiator100%1-4038711.80
Biting Book100%16-45611.80
True Midnight Asura100%1-847511.80
Vexclaw100%1-95104310.90
Hellflayer100%1-121827410.90
Reality Reaver100%1-6406210.94
Angry Demon100%3-4211.02
Dread Intruder100%1-8373710.94
Frost Flower Asura100%1-618311.80
Kalyassa100%1-103911.03boss
Grimeleech100%1-84911210.90
The Blazing Rose100%1-6811.80boss
Preceptor Lazare100%2-121311.80boss
Breach Brood100%1-5368410.94
Kroazur100%1-744711.40boss
Black Vixen100%1-1018011.50boss
Werebadger100%1-31424311.50
Wereboar100%1-31907211.50
Skeleton Elite Warrior100%1-1573111.80
Shadowpelt100%1-318211.50boss
Darkfang100%1-918711.50boss
Dawnfire Asura100%1-917247710.80
Furious Scorpion100%1-52111.80boss
Bloodback100%1-718411.50boss
Cursed Book100%1-101411.80
Werebear100%1-31674111.50
Midnight Asura100%1-619979410.80
Icecold Book100%1-104211.80
Ink Blob100%7-291011.80
Sharpclaw100%1-718311.50boss
Betrayed Wraith99.97%1-81588310.10
Kerberos97.87%6-184710.10boss
Defiler96.26%1-61151010.10
Lord of the Elements95.31%1-912810.10boss
Armadile94.04%1-7283710.10
Hemming92%1-95010.10boss
Leviathan91.76%1-78510.10boss
Stone Devourer91.12%1-7261210.10
Falcon Paladin90.48%1-5113411.80
Instable Sparkion90.32%155810.94
Werefox90.2%1-4896511.50
Sparkion90.16%1-3439210.94
Deepling Master Librarian90.08%1-3126010.10
Esmeralda89.8%1-44910.10boss
Thul89.74%1-103910.10boss
Shadowstalker88%1-52510.10boss
Hide87.97%1-613310.10boss
Raging Mage86.67%1-61510.20
Maw86.36%1-62210.10boss
Tormentor86.21%2-92910.10boss
Hive Overseer85.57%1-7291710.10boss
Phantasm85.37%1-4895510.10
Chopper85.19%1-42710.10boss
Grand Commander Soeren84.62%1-51311.80boss
Grand Canon Dominus81.82%1-51111.80boss
Rotspit81.25%1-53210.10boss
Glooth Brigand80.09%1-39972110.70
Deepling Spellsinger79.89%1-44283810.10
Renegade Quara Predator79.81%1-4343810.70
Renegade Quara Pincher79.46%1-5278010.70
Renegade Quara Constrictor78.63%1-3237310.70
Shardhead78.46%1-56510.10boss
Broken Shaper78.16%1-240311.10
Renegade Quara Hydromancer78.1%1-4198210.70
Glooth Battery76%1-52510.70boss
The Noxious Spawn75.9%1-519510.10boss
Zorvorax75.41%1-36111.03boss
Medusa75.16%1-621567410.10
Spitter74.93%16756010.10
Twisted Shaper74.88%1-242611.10
Vile Grandmaster74.74%1-23345910.80
Control Tower73.68%1-51910.70boss
Animated Feather73.08%1-352611.80
Stabilizing Dread Intruder72.84%1-58110.94
Shaper Matriarch72.61%1-224111.10
Stabilizing Reality Reaver71.6%1-48110.94
Instable Breach Brood71.47%1-263810.94
Mindmasher71.43%1-32110.10boss
Gelidrazah the Frozen70.31%1-26411.03boss
Deepling Guard70.05%1-23456710.10
Lost Thrower69.97%12549210.10
Lost Basher69.73%12331410.10
Deepling Tyrant69.15%1-4288210.10
Minotaur Cult Prophet66.92%1-3254811.40
Kollos66.21%1-32723610.10
Minotaur Amazon65.35%1-3933210.50
Execowtioner65.27%1-3868410.50
Minotaur Cult Follower64.08%1-3629211.40
Orclops Ravager63.27%19811.10
Lost Exile62%1-280011.50
Lost Husher60.77%1-22008910.10
Glooth Bandit60.32%1-39978610.70
Glooth Golem60.11%1-43132410.70
Devourer60.07%1-26391210.70
Behemoth60%1-1010062010.10
Waspoid59.65%12699110.80
Weakened Frazzlemaw59.61%12302311.41
Glooth Anemone59.61%1-33929210.70
Rustheap Golem59.51%1-32496910.70
Depowered Minotaur57.91%1-559410.70
Dark Torturer57.48%1-820645610.10
Moohtant54.95%1-21002310.50
Earth Overlord52.73%1-331110.10boss
Ice Overlord51.9%1-37910.10boss
Lizard Zaogun50.71%1-24579110.10
Draken Elite50.68%1-83957710.10
Minotaur Invader50.64%1-41087610.70
Crawler50.64%13412410.10
Stonerefiner50.6%1-4348211.50
Walker50.2%1-3126510.50
Hydra50.12%1-334376110.10
Draken Warmaster50.02%1-527129410.10
Souleater49.96%1-611636210.10
Draken Abomination49.83%1-86561210.10
Undead Dragon49.67%1-51466110.10
Fire Overlord47.13%1-38710.10boss
Squid Warden46.88%2-753211.80
Spidris Elite45.69%1-6377310.10
The Voice of Ruin45.45%2-51110.10boss
Metal Gargoyle45.1%1-21541610.70
Spidris45.06%1-43605710.10
Massacre42.86%2-5710.10boss
Energy Overlord41.67%1-315610.10boss
Minotaur Cult Zealot40.63%1-3184611.40
Nightfiend40.49%153610.20
Quara Pincher40.21%13930010.10
Worm Priestess40%1-311562410.50
Mooh'Tah Warrior39.93%1-312467210.50
Enfeebled Silencer39.81%11389511.41
Haunted Dragon38.51%1-261811.03
Shaburak Lord36%1-2190010.10boss
Askarak Prince34.95%1-4129910.10boss
Minotaur Hunter34.9%1-39624210.50
Askarak Lord34.33%1-2160810.10
Shaburak Prince34.29%1-4153710.10boss
Horestis31.43%1-53510.10boss
Zomba30.43%12310.10boss
Sea Serpent30.19%1-39498110.10
Ghastly Dragon30.06%1-27791210.10
Massive Water Elemental29.95%1-2381310.80
Water Elemental25.31%12345910.80
Draken Spellweaver25.11%1-521648710.10
Elder Wyrm25.11%1-32801110.81
The Handmaiden25%2410.10boss
Renegade Knight24.99%1-26099410.80
Gravedigger24.72%11084110.10
Ushuriel22.91%1-3032310.10boss
Zevelon Duskbringer22.22%1-3910.10boss
Zugurosh20.09%1-30151810.10boss
Countess Sorrow20%4510.10boss
Hellgorak19.76%1-30356810.10boss
Lich19.73%13539110.10
Annihilon19.4%1-3080410.10boss
Arthei18.18%41110.10boss
Lizard Gate Guardian16%1-52510.10boss
Massive Fire Elemental15.08%11943310.10
Vulcongra14.61%11113110.10
Wiggler14.59%1863610.10
Lizard Noble14.17%1-2037410.10
Lizard Magistratus13.54%1-2062810.10
Boreth13.04%1-32310.10boss
Sandstone Scorpion11.01%1-2297810.10
Lersatio10.98%1-517310.10boss
Marziel10.53%2-51910.10boss
Vampire Bride10.13%13858210.10
Stampor10.13%1-21286710.10
Madareth10.13%3-297910.10boss
Sir Valorcrest10%3-42010.10boss
Hatebreeder10%21010.10boss
Rot Elemental9.97%18498110.50
Roaring Lion9.49%1628210.70
Plaguesmith8.03%1-212620010.10
Arachir The Ancient One7.69%31310.10boss
Furious Troll6.97%148810.10
Grim Reaper5.01%1-423328610.10
Lizard High Guard5.01%1-214426910.10
Lizard Dragon Priest4.04%1-24118710.10
Goldhanded Cultist Bride4%1-37511.40
Destroyer3.98%1-319451210.10
Diabolic Imp3.55%1-7910110.10
Spectre3.55%1-75516610.10
Lizard Chosen3.04%1-520205710.10
Goldhanded Cultist2.74%2-37311.40
Nightmare2.5%1-312278410.10
Fury2.5%1-45328710.10
Ferumbras2.27%534410.10boss
Nightmare Scion0.99%1-33192910.10
Hellfire Fighter0.93%14129710.10
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 6.10
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Crowny Cro
    Rapid Respawn x10 Ostatni Dzień