Platinum Coin Dzięki!
×

Powód zgłoszenia:

Platinum Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Terofar100%2-598110.30boss
Feversleep100%1-9111910.30
Horadron100%1-5011310.30boss
Juggernaut100%1-151595010.30
Sight of Surrender100%1-20318810.30
Shiversleep100%2-71310.30
Terrorsleep100%1-9193810.30
Zulazza the Corruptor100%14110.20boss
Dracola100%1-2210.10boss
Zavarash100%1-5011910.30boss
Demon Outcast100%1-614032810.30
Guzzlemaw100%1-78092310.30
Silencer100%1-919381810.30
Paiz the Pauperizer100%1-95910.10boss
Deathbine100%1-514310.10boss
Fazzrah100%1-510010.10
Ironblight100%1-8478910.10
The Ravager100%1-153210.50boss
Mamma Longlegs100%1-1011010.10boss
Frazzlemaw100%1-728746910.30
Hellhound100%3-72833810.37
Demon100%3-1211807110.37
Death Priest Shargon100%1-152910.50boss
Ghazbaran100%61110.20boss
Robby the Reckless100%43-62210.10boss
Fleshslicer100%1-5810.10boss
Eternal Guardian100%1-411612110.10
Fernfang100%1-3810.10boss
Blightwalker100%1-52624310.10
Hand of Cursed Fate100%1-7347610.10
Orewalker100%1-10437610.10
General Murius100%1-3210.10boss
Cliff Strider100%1-10293710.10
Lost Berserker100%1-91045910.10
Ethershreck100%2-1583510.10boss
Grorlam100%1-61510.10boss
Enslaved Dwarf100%1-6571010.10
Infected Weeper100%1-7210310.10
Gorgo100%1-1910510.10boss
Orshabaal100%1-752110.10boss
Morgaroth100%2-755110.10boss
Mad Mage100%2110.10boss
Ribstride100%1-810810.10boss
Flameborn100%3-154710.10boss
Lava Golem100%1-11496910.10
Lost Soul100%1-72630010.10
Magma Crawler100%1-5940910.10
Weeper100%1-7780410.10
Mornenion100%67-70210.10boss
Fleshcrawler100%1-1517710.10boss
Wereboar100%1-32756810.80
Werebear100%1-32455710.80
Werebadger100%1-31249010.80
Dawnfire Asura100%1-916345210.80
Midnight Asura100%1-618913710.80
Arthom the Hunter100%1-2510.80boss
Owin100%1-710810.80boss
Oodok Witchmaster100%1-2610.80boss
Bibby Bloodbath100%1-102710.10boss
Hideous Fungus100%1-71489310.10
Hellflayer100%1-121331510.90
Grimeleech100%1-84061110.90
Reality Reaver100%1-6176510.94
Vexclaw100%1-94146910.90
Choking Fear100%1-821523110.80
Retching Horror100%1-921237810.80
Humongous Fungus100%1-62309010.10
Dread Intruder100%1-8163110.94
The Flaming Orchid100%1-1010510.80boss
Seacrest Serpent100%1-53795510.70
Elvira Hammerthrust100%10-69310.10boss
The Old Widow100%1-1010510.10boss
Zanakeph100%1-1018410.10boss
Kroazur100%1-726711.40boss
Bretzecutioner100%2-83210.10boss
Kalyassa100%1-101411.03boss
Sulphur Scuttler100%1-72610.10boss
The Bloodtusk100%2-55410.10boss
Tromphonyte100%3-133010.10boss
The Bloodweb100%1-96510.10boss
Breach Brood100%1-5162010.94
Demodras100%2-101910.10boss
Betrayed Wraith99.97%1-81182510.10
Kerberos97.73%6-184410.10boss
Defiler96.24%1-6987910.10
Lord of the Elements95.31%1-912810.10boss
Armadile93.97%1-7276910.10
Instable Sparkion92.59%110810.94
Leviathan91.57%1-78310.10boss
Hemming91.49%1-94710.10
Sparkion91.25%1-3200010.94
Stone Devourer91.08%1-7255510.10
Deepling Master Librarian89.98%1-3123810.10
Esmeralda89.8%1-44910.10boss
Thul89.19%1-103710.10boss
Hide88.37%1-612910.10boss
Shadowstalker87.5%1-52410.10boss
Raging Mage86.67%1-61510.20
Tormentor85.71%2-92810.10boss
Hive Overseer85.6%1-7279110.10boss
Phantasm85.27%1-4778510.10
Maw85%1-62010.10boss
Chopper84%1-42510.10boss
Rotspit81.25%1-53210.10boss
Glooth Brigand80.1%1-39747410.70
Deepling Spellsinger79.86%1-44094710.10
Renegade Quara Predator79.81%1-4343810.70
Renegade Quara Pincher79.46%1-5278010.70
Broken Shaper79.08%1-223911.10
Renegade Quara Constrictor78.63%1-3237310.70
Shardhead78.13%1-56410.10boss
Renegade Quara Hydromancer78.1%1-4198210.70
The Noxious Spawn76.19%1-518910.10boss
Glooth Battery76%1-52510.70boss
Instable Breach Brood75.38%1-213010.94
Medusa75.18%1-620913610.10
Spitter74.92%16618710.10
Vile Grandmaster74.73%1-22927310.80
Control Tower73.68%1-51910.70boss
Stabilizing Dread Intruder72.84%1-58110.94
Zorvorax72.73%1-32211.03boss
Mindmasher72.22%1-31810.10boss
Shaper Matriarch71.82%1-211011.10
Stabilizing Reality Reaver71.6%1-48110.94
Twisted Shaper71.12%1-223211.10
Deepling Guard69.94%1-23320010.10
Lost Thrower69.92%12469310.10
Lost Basher69.78%12241910.10
Gelidrazah the Frozen69.57%1-22311.03boss
Minotaur Cult Prophet69.32%1-392911.40
Deepling Tyrant69.15%1-4270010.10
Kollos66.17%1-32661110.10
Minotaur Amazon65.55%1-3876010.50
Execowtioner65.33%1-3812710.50
Orclops Ravager64.56%17911.10
Minotaur Cult Follower63.39%1-3252111.40
Lost Husher60.81%1-21945110.10
Glooth Bandit60.36%1-39752410.70
Glooth Golem60.03%1-42918610.70
Devourer60.03%1-26045810.70
Behemoth60%1-109796310.10
Glooth Anemone59.62%1-33551610.70
Rustheap Golem59.61%1-32386410.70
Waspoid59.55%12569510.80
Weakened Frazzlemaw59.45%11065111.41
Depowered Minotaur58.2%1-555510.70
Dark Torturer57.42%1-817956810.10
Moohtant54.94%1-2941510.50
Earth Overlord52.73%1-331110.10boss
Ice Overlord51.9%1-37910.10boss
Walker51.5%1-3110110.50
Minotaur Invader50.86%1-41002710.70
Lizard Zaogun50.72%1-24401110.10
Draken Elite50.69%1-83838210.10
Crawler50.61%13341910.10
Hydra50.11%1-333598710.10
Draken Warmaster50.04%1-524960010.10
Souleater49.95%1-611254710.10
Draken Abomination49.84%1-86404610.10
Undead Dragon49.67%1-51402410.10
Fire Overlord47.13%1-38710.10boss
Spidris Elite45.6%1-6362310.10
The Voice of Ruin45.45%2-51110.10boss
Metal Gargoyle45.07%1-21477910.70
Spidris45.06%1-43521710.10
Minotaur Cult Zealot43%1-370011.40
Massacre42.86%2-5710.10boss
Energy Overlord41.67%1-315610.10boss
Nightfiend40.88%147710.20
Quara Pincher40.21%13852210.10
Mooh'Tah Warrior39.97%1-311690710.50
Worm Priestess39.96%1-310932410.50
Enfeebled Silencer38.98%1639011.41
Haunted Dragon37.86%1-214011.03
Shaburak Lord35.71%1-2177010.10boss
Askarak Prince34.95%1-4129910.10boss
Minotaur Hunter34.91%1-39094210.50
Askarak Lord34.33%1-2160810.10
Shaburak Prince34.17%1-4143410.10boss
Zomba31.82%12210.10boss
Horestis31.43%1-53510.10boss
Sea Serpent30.18%1-39358310.10
Ghastly Dragon30.06%1-27636510.10
Massive Water Elemental29.96%1-2305410.80
Water Elemental25.3%12285410.80
Elder Wyrm25.16%1-32503610.81
Draken Spellweaver25.11%1-519989910.10
The Handmaiden25%2410.10boss
Renegade Knight24.96%1-25281610.80
Gravedigger24.74%11064110.10
Ushuriel22.9%1-3031010.10boss
Zevelon Duskbringer22.22%1-3910.10boss
Arthei20%41010.10boss
Countess Sorrow20%4510.10boss
Zugurosh19.97%1-30141710.10boss
Hellgorak19.86%1-30351910.10boss
Lich19.76%13349410.10
Annihilon19.44%1-3078710.10boss
Lizard Gate Guardian16.67%1-52410.10boss
Massive Fire Elemental15.13%11880810.10
Vulcongra14.51%11049210.10
Wiggler14.47%1799010.10
Boreth13.64%1-32210.10boss
Lizard Noble13.62%1-2032310.10
Lizard Magistratus13.31%1-2058610.10
Lersatio11.05%1-517210.10boss
Sandstone Scorpion10.97%1-2290010.10
Marziel10.53%2-51910.10boss
Stampor10.15%1-21281910.10
Vampire Bride10.04%13576110.10
Sir Valorcrest10%3-42010.10boss
Hatebreeder10%21010.10boss
Rot Elemental9.96%18121010.50
Roaring Lion9.62%1557210.70
Madareth8.33%3-296010.10boss
Plaguesmith8.08%1-211005310.10
Arachir The Ancient One7.69%31310.10boss
Furious Troll6.8%130910.10
Grim Reaper5.02%1-422285410.10
Lizard High Guard5.01%1-213798010.10
Lizard Dragon Priest4.03%1-23968610.10
Destroyer3.96%1-318561510.10
Spectre3.54%1-75224410.10
Diabolic Imp3.49%1-7835010.10
Lizard Chosen3.04%1-520052910.10
Nightmare2.51%1-311714210.10
Fury2.51%1-45075110.10
Ferumbras2.27%534410.10boss
Nightmare Scion0.97%1-32771210.10
Hellfire Fighter0.91%13806310.10
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 6.10
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Zarakso
    [PL] TIBIA | SŁYSZYSZ TO KUMKANIE?! :O | LOOTS (opis)
    CrownyCro
    Tibiozujemy