Platinum Coin Dzięki!
×

Powód zgłoszenia:

Platinum Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Lost Soul100%1-72422510.10
Enslaved Dwarf100%1-6542810.10
Orshabaal100%1-752110.10boss
Morgaroth100%2-755110.10boss
Ghazbaran100%61110.20boss
Mad Mage100%2110.10boss
Cliff Strider100%1-10283310.10
Ironblight100%1-8462310.10
Hand of Cursed Fate100%1-7309910.10
Infected Weeper100%1-7205410.10
Blightwalker100%1-52292510.10
Eternal Guardian100%1-411323610.10
Lost Berserker100%1-91013510.10
Orewalker100%1-10421510.10
Zulazza the Corruptor100%14110.20boss
Zavarash100%1-5011710.30boss
Guzzlemaw100%1-77445610.30
Sight of Surrender100%1-20317010.30
Silencer100%1-917347010.30
Frazzlemaw100%1-726540510.30
Demon100%3-1211005410.37
Hellhound100%3-72643410.37
Juggernaut100%1-151454310.30
Horadron100%1-5010610.30boss
Terrorsleep100%1-9185510.30
Demon Outcast100%1-612363210.30
Shiversleep100%2-71310.30
Feversleep100%1-9111910.30
Terofar100%2-598110.30boss
Lava Golem100%1-11484810.10
Magma Crawler100%1-5920210.10
Dracola100%1-2210.10boss
Gorgo100%1-199710.10boss
Mamma Longlegs100%1-1011010.10boss
Paiz the Pauperizer100%1-95710.10boss
Bretzecutioner100%2-83110.10boss
Flameborn100%3-154510.10boss
Grorlam100%1-61510.10boss
General Murius100%1-3210.10boss
Mornenion100%67-70210.10boss
Elvira Hammerthrust100%10-69310.10boss
Robby the Reckless100%43-62210.10boss
Fernfang100%1-3810.10boss
Fleshslicer100%1-5810.10boss
Zanakeph100%1-1018310.10boss
The Old Widow100%1-109010.10boss
Fleshcrawler100%1-1517110.10boss
Sulphur Scuttler100%1-72410.10boss
Fazzrah100%1-59010.10
Deathbine100%1-513010.10boss
Weeper100%1-7762510.10
Ribstride100%1-810610.10boss
The Bloodtusk100%2-55310.10boss
The Bloodweb100%1-96410.10boss
Humongous Fungus100%1-62247510.10
Demodras100%2-101910.10boss
Hideous Fungus100%1-71448010.10
Bibby Bloodbath100%1-102510.10boss
Tromphonyte100%3-132710.10boss
Death Priest Shargon100%1-152910.50boss
Ethershreck100%2-1580810.10boss
Reality Reaver100%1-6128810.94
Owin100%1-710110.80boss
Oodok Witchmaster100%1-2610.80boss
Choking Fear100%1-817869410.80
Midnight Asura100%1-617031710.80
Kalyassa100%1-101411.03boss
The Flaming Orchid100%1-109810.80boss
Hellflayer100%1-121132810.90
Dread Intruder100%1-8121610.94
Breach Brood100%1-5123610.94
Werebadger100%1-31152210.80
Grimeleech100%1-83347210.90
Retching Horror100%1-917770710.80
Vexclaw100%1-93565810.90
Seacrest Serpent100%1-53701610.70
Dawnfire Asura100%1-914751110.80
The Ravager100%1-153210.50boss
Wereboar100%1-32489310.80
Werebear100%1-32189910.80
Arthom the Hunter100%1-2510.80boss
Betrayed Wraith99.96%1-81045510.10
Kerberos97.73%6-184410.10boss
Defiler96.18%1-6881710.10
Lord of the Elements95.97%1-912410.10boss
Armadile93.99%1-7268010.10
Instable Sparkion92.59%110810.94
Leviathan92.31%1-77810.10boss
Hemming91.3%1-94610.10
Stone Devourer91.27%1-7247410.10
Sparkion90.84%1-3157210.94
Deepling Master Librarian89.84%1-3122110.10
Esmeralda89.58%1-44810.10boss
Thul88.89%1-103610.10boss
Hide87.39%1-611910.10boss
Shadowstalker86.96%1-52310.10boss
Raging Mage86.67%1-61510.20
Hive Overseer85.71%1-7248510.10boss
Phantasm85.38%1-4704310.10
Tormentor85.19%2-92710.10boss
Broken Shaper84.62%1-25211.10
Maw84.21%1-61910.10boss
Chopper82.61%1-42310.10boss
Glooth Brigand80.13%1-38881610.70
Rotspit80%1-53010.10boss
Deepling Spellsinger79.87%1-44035910.10
Renegade Quara Predator79.7%1-4322610.70
Renegade Quara Pincher79.52%1-5260210.70
Glooth Battery79.17%1-52410.70boss
Renegade Quara Constrictor78.3%1-3216610.70
Renegade Quara Hydromancer77.78%1-4184110.70
Shardhead77.42%1-56210.10boss
The Noxious Spawn76.22%1-518510.10boss
Instable Breach Brood75.38%1-213010.94
Medusa75.19%1-620346210.10
Spitter74.92%16388410.10
Vile Grandmaster74.74%1-22611610.80
Control Tower73.68%1-51910.70boss
Stabilizing Dread Intruder72.84%1-58110.94
Zorvorax72.73%1-32211.03boss
Stabilizing Reality Reaver71.6%1-48110.94
Twisted Shaper70.27%1-23711.10
Lost Thrower69.95%12378010.10
Deepling Guard69.94%1-23298210.10
Lost Basher69.83%12140510.10
Gelidrazah the Frozen69.57%1-22311.03boss
Deepling Tyrant69.22%1-4265110.10
Mindmasher68.75%1-31610.10boss
Kollos66.24%1-32561010.10
Minotaur Amazon65.42%1-3804810.50
Execowtioner65.34%1-3741310.50
Orclops Ravager64.91%15711.10
Lost Husher60.78%1-21873610.10
Glooth Bandit60.34%1-38899010.70
Glooth Golem60.16%1-42634110.70
Behemoth59.99%1-109508810.10
Devourer59.98%1-25578510.70
Rustheap Golem59.68%1-32142010.70
Glooth Anemone59.67%1-33186710.70
Waspoid59.44%12365410.80
Depowered Minotaur57.61%1-549310.70
Dark Torturer57.4%1-816607610.10
Moohtant55.05%1-2867010.50
Earth Overlord52.73%1-331110.10boss
Ice Overlord51.9%1-37910.10boss
Walker51.88%1-3100810.50
Minotaur Invader50.92%1-4890210.70
Lizard Zaogun50.73%1-24238910.10
Crawler50.66%13249010.10
Draken Elite50.63%1-83553510.10
Hydra50.11%1-332840610.10
Draken Warmaster50.06%1-523647710.10
Souleater49.94%1-610876010.10
Draken Abomination49.84%1-85921310.10
Undead Dragon49.53%1-51337110.10
Fire Overlord47.13%1-38710.10boss
Spidris Elite46.01%1-6329510.10
The Voice of Ruin45.45%2-51110.10boss
Metal Gargoyle45.04%1-21309510.70
Spidris45%1-43382810.10
Massacre42.86%2-5710.10boss
Energy Overlord41.67%1-315610.10boss
Nightfiend40.21%138810.20
Quara Pincher40.18%13791110.10
Worm Priestess39.97%1-39707410.50
Mooh'Tah Warrior39.95%1-310182110.50
Haunted Dragon37.86%1-214011.03
Shaburak Lord35.49%1-2168210.10boss
Askarak Prince35.22%1-4122110.10boss
Minotaur Hunter34.92%1-38112910.50
Askarak Lord34.89%1-2149610.10
Shaburak Prince33.7%1-4138010.10boss
Horestis31.43%1-53510.10boss
Sea Serpent30.18%1-39029110.10
Ghastly Dragon30.01%1-27366210.10
Zomba30%12010.10boss
Massive Water Elemental30%1-2254010.80
Water Elemental25.33%12181610.80
Draken Spellweaver25.13%1-518869010.10
Elder Wyrm25.11%1-32149310.81
Renegade Knight25.04%1-24695410.80
The Handmaiden25%2410.10boss
Gravedigger24.69%11020110.10
Ushuriel22.55%1-3027510.10boss
Zevelon Duskbringer22.22%1-3910.10boss
Countess Sorrow20%4510.10boss
Hellgorak19.79%1-30341010.10boss
Lich19.71%13182110.10
Zugurosh19.33%1-30131410.10boss
Annihilon19.3%1-3077210.10boss
Lizard Gate Guardian16.67%1-52410.10boss
Massive Fire Elemental15.21%11789110.10
Vulcongra14.54%1981010.10
Wiggler14.41%1769410.10
Lizard Magistratus12.52%1-2055110.10
Lizard Noble12.37%1-2029910.10
Lersatio11.89%1-514310.10boss
Arthei11.11%4910.10boss
Hatebreeder11.11%2910.10boss
Marziel11.11%2-51810.10boss
Sandstone Scorpion10.97%1-2285310.10
Stampor10.25%1-21216110.10
Vampire Bride10.05%13315010.10
Sir Valorcrest10%3-42010.10boss
Rot Elemental9.94%17571710.50
Roaring Lion9.56%1532510.70
Boreth9.52%1-32110.10boss
Madareth9.26%3-295410.10boss
Plaguesmith8.1%1-210093110.10
Arachir The Ancient One7.69%31310.10boss
Furious Troll6.52%123010.10
Grim Reaper5.02%1-420870510.10
Lizard High Guard5%1-213240010.10
Lizard Dragon Priest4.01%1-23814810.10
Destroyer3.95%1-317786810.10
Spectre3.56%1-74838710.10
Diabolic Imp3.55%1-7803310.10
Lizard Chosen3.04%1-519633410.10
Nightmare2.5%1-311188810.10
Fury2.49%1-44700810.10
Ferumbras2.27%534410.10boss
Nightmare Scion0.98%1-32615610.10
Hellfire Fighter0.92%13550610.10
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 6.10
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama