Platinum Coin Dzięki!
×

Powód zgłoszenia:

Platinum Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Orewalker100%1-10427410.10
Flameborn100%3-154710.10boss
Mornenion100%67-70210.10boss
Gorgo100%1-1910410.10boss
Fleshcrawler100%1-1517410.10boss
Fazzrah100%1-59710.10
The Ravager100%1-153210.50boss
Dracola100%1-2210.10boss
Deathbine100%1-514010.10boss
Ribstride100%1-810710.10boss
Weeper100%1-7769810.10
Elvira Hammerthrust100%10-69310.10boss
Enslaved Dwarf100%1-6569310.10
Tromphonyte100%3-132810.10boss
Lava Golem100%1-11489410.10
The Bloodweb100%1-96510.10boss
The Bloodtusk100%2-55410.10boss
Lost Soul100%1-72522910.10
Magma Crawler100%1-5928310.10
Sulphur Scuttler100%1-72610.10boss
Paiz the Pauperizer100%1-95810.10boss
Death Priest Shargon100%1-152910.50boss
Mamma Longlegs100%1-1011010.10boss
Zavarash100%1-5011910.30boss
Demon Outcast100%1-613038410.30
Terrorsleep100%1-9191310.30
Zulazza the Corruptor100%14110.20boss
Ghazbaran100%61110.20boss
Mad Mage100%2110.10boss
Robby the Reckless100%43-62210.10boss
Orshabaal100%1-752110.10boss
Shiversleep100%2-71310.30
Feversleep100%1-9111910.30
Silencer100%1-918913510.30
Frazzlemaw100%1-728189510.30
Hellhound100%3-72736310.37
Demon100%3-1211676210.37
Guzzlemaw100%1-77851210.30
Sight of Surrender100%1-20318810.30
Terofar100%2-598110.30boss
Horadron100%1-5011310.30boss
Juggernaut100%1-151514110.30
Morgaroth100%2-755110.10boss
Bibby Bloodbath100%1-102710.10boss
Blightwalker100%1-52438310.10
Dread Intruder100%1-8135910.94
Breach Brood100%1-5139610.94
Zanakeph100%1-1018410.10boss
Reality Reaver100%1-6144710.94
Fleshslicer100%1-5810.10boss
Seacrest Serpent100%1-53795510.70
Grimeleech100%1-83952310.90
The Old Widow100%1-1010010.10boss
Kalyassa100%1-101411.03boss
General Murius100%1-3210.10boss
Ironblight100%1-8468510.10
Kroazur100%1-714711.40boss
Lost Berserker100%1-91025710.10
Bretzecutioner100%2-83210.10boss
Cliff Strider100%1-10287510.10
Grorlam100%1-61510.10boss
Ethershreck100%2-1583410.10boss
Eternal Guardian100%1-411576210.10
Vexclaw100%1-94057610.90
Hellflayer100%1-121287010.90
Dawnfire Asura100%1-915894310.80
Wereboar100%1-32645510.80
Werebear100%1-32343110.80
Midnight Asura100%1-618376910.80
Oodok Witchmaster100%1-2610.80boss
Arthom the Hunter100%1-2510.80boss
The Flaming Orchid100%1-109910.80boss
Owin100%1-710810.80boss
Werebadger100%1-31215510.80
Demodras100%2-101910.10boss
Humongous Fungus100%1-62266910.10
Infected Weeper100%1-7207310.10
Retching Horror100%1-920421810.80
Fernfang100%1-3810.10boss
Hideous Fungus100%1-71459310.10
Hand of Cursed Fate100%1-7330610.10
Choking Fear100%1-820728910.80
Betrayed Wraith99.96%1-81110310.10
Kerberos97.73%6-184410.10boss
Defiler96.2%1-6943710.10
Lord of the Elements95.97%1-912410.10boss
Armadile93.96%1-7271710.10
Instable Sparkion92.59%110810.94
Leviathan91.57%1-78310.10boss
Hemming91.49%1-94710.10
Stone Devourer91.08%1-7251010.10
Sparkion90.91%1-3172810.94
Deepling Master Librarian89.96%1-3123510.10
Esmeralda89.8%1-44910.10boss
Thul89.19%1-103710.10boss
Hide88.19%1-612710.10boss
Shadowstalker87.5%1-52410.10boss
Raging Mage86.67%1-61510.20
Hive Overseer85.62%1-7278110.10boss
Tormentor85.19%2-92710.10boss
Phantasm85.08%1-4756610.10
Maw85%1-62010.10boss
Chopper84%1-42510.10boss
Broken Shaper83.23%1-216111.10
Rotspit81.25%1-53210.10boss
Glooth Brigand80.09%1-39669310.70
Deepling Spellsinger79.87%1-44062910.10
Renegade Quara Predator79.81%1-4343810.70
Renegade Quara Pincher79.46%1-5278010.70
Minotaur Cult Follower78.87%1-37111.40
Renegade Quara Constrictor78.63%1-3237310.70
Renegade Quara Hydromancer78.1%1-4198210.70
Shardhead77.78%1-56310.10boss
The Noxious Spawn76.19%1-518910.10boss
Glooth Battery76%1-52510.70boss
Instable Breach Brood75.38%1-213010.94
Medusa75.18%1-620807510.10
Spitter74.93%16562210.10
Vile Grandmaster74.71%1-22835710.80
Control Tower73.68%1-51910.70boss
Shaper Matriarch73.4%1-29411.10
Stabilizing Dread Intruder72.84%1-58110.94
Zorvorax72.73%1-32211.03boss
Mindmasher72.22%1-31810.10boss
Stabilizing Reality Reaver71.6%1-48110.94
Twisted Shaper70.56%1-218011.10
Deepling Guard69.95%1-23313610.10
Lost Thrower69.92%12465610.10
Lost Basher69.76%12236210.10
Gelidrazah the Frozen69.57%1-22311.03boss
Deepling Tyrant69.16%1-4266910.10
Minotaur Cult Prophet68.75%1-33211.40
Kollos66.24%1-32634210.10
Minotaur Amazon65.48%1-3866510.50
Execowtioner65.31%1-3802610.50
Orclops Ravager64.56%17911.10
Lost Husher60.81%1-21942110.10
Glooth Bandit60.37%1-39671210.70
Weakened Frazzlemaw60.26%1354311.41
Glooth Golem60.06%1-42841710.70
Behemoth60%1-109758310.10
Devourer59.99%1-25898110.70
Glooth Anemone59.66%1-33466610.70
Rustheap Golem59.62%1-32309510.70
Waspoid59.54%12523110.80
Depowered Minotaur57.84%1-553610.70
Dark Torturer57.42%1-817202510.10
Moohtant54.93%1-2930810.50
Earth Overlord52.73%1-331110.10boss
Ice Overlord51.9%1-37910.10boss
Walker51.5%1-3109710.50
Minotaur Invader50.85%1-4973610.70
Lizard Zaogun50.75%1-24341310.10
Crawler50.64%13318410.10
Draken Elite50.63%1-83758010.10
Hydra50.11%1-333496610.10
Draken Warmaster50.05%1-524361410.10
Souleater49.94%1-611216610.10
Draken Abomination49.86%1-86279210.10
Undead Dragon49.57%1-51383910.10
Fire Overlord47.13%1-38710.10boss
Spidris Elite45.62%1-6359510.10
The Voice of Ruin45.45%2-51110.10boss
Metal Gargoyle45.05%1-21451010.70
Spidris45.03%1-43485410.10
Massacre42.86%2-5710.10boss
Energy Overlord41.67%1-315610.10boss
Nightfiend41.18%144210.20
Quara Pincher40.21%13850210.10
Mooh'Tah Warrior39.97%1-311291610.50
Worm Priestess39.96%1-310595510.50
Enfeebled Silencer39.69%1208111.41
Haunted Dragon37.86%1-214011.03
Minotaur Cult Zealot37.5%1-31611.40
Shaburak Lord35.71%1-2177010.10boss
Askarak Prince34.95%1-4129910.10boss
Minotaur Hunter34.92%1-38822410.50
Askarak Lord34.33%1-2160810.10
Shaburak Prince34.17%1-4143410.10boss
Zomba31.82%12210.10boss
Horestis31.43%1-53510.10boss
Sea Serpent30.17%1-39253410.10
Ghastly Dragon30.05%1-27574310.10
Massive Water Elemental29.93%1-2301710.80
Water Elemental25.35%12226810.80
Elder Wyrm25.21%1-32432010.81
Draken Spellweaver25.12%1-519512010.10
The Handmaiden25%2410.10boss
Renegade Knight24.99%1-25111810.80
Gravedigger24.73%11057510.10
Ushuriel22.73%1-3030810.10boss
Zevelon Duskbringer22.22%1-3910.10boss
Arthei20%41010.10boss
Countess Sorrow20%4510.10boss
Hellgorak19.85%1-30350610.10boss
Zugurosh19.79%1-30135910.10boss
Lich19.71%13295210.10
Annihilon19.33%1-3077610.10boss
Lizard Gate Guardian16.67%1-52410.10boss
Massive Fire Elemental15.14%11854310.10
Vulcongra14.5%11042610.10
Wiggler14.46%1787210.10
Boreth13.64%1-32210.10boss
Lizard Noble12.79%1-2030510.10
Lizard Magistratus12.61%1-2056310.10
Lersatio11.05%1-517210.10boss
Sandstone Scorpion10.98%1-2287710.10
Marziel10.53%2-51910.10boss
Stampor10.24%1-21219710.10
Vampire Bride10.04%13555010.10
Sir Valorcrest10%3-42010.10boss
Hatebreeder10%21010.10boss
Rot Elemental9.94%17936210.50
Roaring Lion9.67%1551410.70
Madareth8.47%3-295910.10boss
Plaguesmith8.1%1-210574110.10
Arachir The Ancient One7.69%31310.10boss
Furious Troll6.44%123310.10
Grim Reaper5.02%1-421849710.10
Lizard High Guard5%1-213640910.10
Lizard Dragon Priest4.01%1-23921310.10
Destroyer3.96%1-318206710.10
Spectre3.57%1-75084210.10
Diabolic Imp3.5%1-7825010.10
Lizard Chosen3.04%1-519935810.10
Nightmare2.51%1-311457910.10
Fury2.5%1-44889110.10
Ferumbras2.27%534410.10boss
Nightmare Scion0.98%1-32708810.10
Hellfire Fighter0.92%13724010.10
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 6.10
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Bossy
    W ostatnim czasie żaden z super bossów nie napadł na Tibię.
    Rashid odwiedza dziś Port Hope
    Reklama