Platinum Coin Dzięki!
×

Powód zgłoszenia:

Platinum Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Fleshcrawler100%1-1516210.10boss
Ghazbaran100%61110.20boss
Bibby Bloodbath100%1-102510.10boss
Zavarash100%1-5011710.30boss
Demon Outcast100%1-67890310.30
Mad Mage100%2110.10boss
Morgaroth100%2-755110.10boss
Fleshslicer100%1-5810.10boss
Lost Soul100%1-72141510.10
Zanakeph100%1-1017410.10boss
Fernfang100%1-3810.10boss
Orshabaal100%1-752110.10boss
Terrorsleep100%1-9135510.30
Shiversleep100%2-71310.30
Frazzlemaw100%1-720405710.30
Silencer100%1-811912110.30
Hellhound100%3-72025310.37
Demon100%3-68572510.37
Death Priest Shargon100%1-152910.50boss
Guzzlemaw100%1-76016510.30
Sight of Surrender100%1-20306910.30
Feversleep100%1-9109210.30
Terofar100%2-596610.30boss
Horadron100%1-5010110.30boss
Juggernaut100%1-151114810.30
Enslaved Dwarf100%1-6497010.10
General Murius100%1-3210.10boss
Infected Weeper100%1-7202510.10
Lava Golem100%1-11476710.10
Hand of Cursed Fate100%1-7284910.10
Paiz the Pauperizer100%1-95710.10boss
Mamma Longlegs100%1-1010610.10boss
Magma Crawler100%1-5906710.10
Weeper100%1-7750410.10
Deathbine100%1-511610.10boss
Fazzrah100%1-57710.10
Bretzecutioner100%2-82710.10boss
Flameborn100%3-154010.10boss
Ribstride100%1-89910.10boss
Sulphur Scuttler100%1-72010.10boss
Eternal Guardian100%1-49727310.10
The Bloodtusk100%2-54710.10boss
Gorgo100%1-199210.10boss
The Bloodweb100%1-95810.10boss
Tromphonyte100%3-132410.10boss
Grorlam100%1-61510.10boss
Dracola100%1-2210.10boss
Ethershreck100%2-1575810.10boss
Orewalker100%1-10414010.10
Lost Berserker100%1-9995010.10
Ironblight100%1-8455310.10
Cliff Strider100%1-10278510.10
The Ravager100%1-153210.50boss
Zulazza the Corruptor100%14110.20boss
Wereboar100%1-31831710.80
Werebear100%1-31563510.80
Demodras100%2-101710.10boss
Robby the Reckless100%43-62210.10boss
Dawnfire Asura100%1-99090810.80
Midnight Asura100%1-610362710.80
Arthom the Hunter100%1-2510.80boss
The Flaming Orchid100%1-108210.80boss
Owin100%1-78210.80boss
Oodok Witchmaster100%1-2510.80boss
Retching Horror100%1-96516710.80
Mornenion100%67-70210.10boss
Dread Intruder100%1-8107510.94
Breach Brood100%1-5109610.94
The Old Widow100%1-108410.10boss
Kalyassa100%1-9911.03boss
Reality Reaver100%1-6115410.94
Grimeleech100%1-81645410.90
Choking Fear100%1-86409910.80
Elvira Hammerthrust100%10-69310.10boss
Vexclaw100%1-91886810.90
Hellflayer100%1-12610310.90
Seacrest Serpent100%1-53020310.70
Werebadger100%1-3910810.80
Hideous Fungus100%1-71438410.10
Humongous Fungus100%1-62230610.10
Blightwalker99.99%1-51807110.10
Betrayed Wraith99.96%1-8890110.10
Kerberos97.67%6-184310.10boss
Defiler96.14%1-6712710.10
Lord of the Elements95.97%1-912410.10boss
Armadile94%1-7264910.10
Leviathan93.06%1-77210.10boss
Instable Sparkion92.59%110810.94
Stone Devourer91.22%1-7243710.10
Thul91.18%1-103410.10boss
Sparkion90.52%1-3139210.94
Hemming90%1-94010.10
Deepling Master Librarian89.87%1-3113510.10
Hide89.52%1-610510.10boss
Esmeralda88.89%1-44510.10boss
Raging Mage86.67%1-61510.20
Shadowstalker86.36%1-52210.10boss
Hive Overseer85.67%1-7237310.10boss
Phantasm85.54%1-4636210.10
Chopper82.61%1-42310.10boss
Maw82.35%1-61710.10boss
Tormentor81.82%2-92210.10boss
Glooth Brigand80.07%1-36437910.70
Deepling Spellsinger79.85%1-43798710.10
Renegade Quara Pincher79.8%1-5230710.70
Renegade Quara Predator79.54%1-4289310.70
Rotspit79.31%1-52910.10boss
Glooth Battery78.26%1-52310.70boss
Renegade Quara Constrictor78.16%1-3192810.70
Renegade Quara Hydromancer77.34%1-4166410.70
Shardhead76.79%1-55610.10boss
The Noxious Spawn75.84%1-517810.10boss
Instable Breach Brood75.38%1-213010.94
Medusa75.26%1-617685610.10
Spitter74.97%15814710.10
Vile Grandmaster74.32%1-21503010.80
Stabilizing Dread Intruder74%1-55010.94
Control Tower73.68%1-51910.70boss
Lost Thrower70.14%12169810.10
Deepling Guard69.94%1-23122710.10
Lost Basher69.87%11927210.10
Deepling Tyrant69.32%1-4248710.10
Mindmasher69.23%1-31310.10boss
Stabilizing Reality Reaver68.63%1-45110.94
Zorvorax66.67%1-31211.03boss
Gelidrazah the Frozen66.67%1-21511.03boss
Kollos66.27%1-32389310.10
Minotaur Amazon65.46%1-3715410.50
Execowtioner65.39%1-3655510.50
Lost Husher60.87%1-21698310.10
Glooth Bandit60.32%1-36419410.70
Glooth Golem60.04%1-42019210.70
Behemoth60%1-57913110.10
Orclops Ravager60%15011.10
Devourer59.96%1-24738910.70
Glooth Anemone59.7%1-32436010.70
Rustheap Golem59.66%1-31546310.70
Waspoid59.33%11745910.80
Depowered Minotaur57.54%1-547110.70
Dark Torturer57.46%1-813002710.10
Moohtant54.92%1-2779710.50
Earth Overlord52.73%1-331110.10boss
Walker52.18%1-389310.50
Ice Overlord51.9%1-37910.10boss
Minotaur Invader50.96%1-4844710.70
Lizard Zaogun50.8%1-23809610.10
Crawler50.69%12834810.10
Draken Elite50.62%1-83267710.10
Hydra50.09%1-328494110.10
Draken Warmaster50.06%1-520232910.10
Souleater49.99%1-69958710.10
Draken Abomination49.83%1-85429810.10
Undead Dragon49.28%1-51198610.10
Fire Overlord46.99%1-38310.10boss
Spidris Elite45.91%1-6311710.10
The Voice of Ruin45.45%2-51110.10boss
Spidris45.09%1-43164010.10
Metal Gargoyle44.79%1-21003710.70
Massacre42.86%2-5710.10boss
Energy Overlord41.67%1-315610.10boss
Nightfiend40.83%133810.20
Quara Pincher40.23%13596610.10
Worm Priestess39.99%1-38335210.50
Mooh'Tah Warrior39.88%1-38617310.50
Haunted Dragon37.27%1-211011.03
Shaburak Lord35.48%1-2158410.10boss
Zomba35.29%11710.10boss
Askarak Prince35.16%1-4120610.10boss
Askarak Lord34.99%1-2146610.10
Minotaur Hunter34.93%1-36909710.50
Shaburak Prince33.69%1-4131210.10boss
The Handmaiden33.33%2310.10boss
Horestis31.43%1-53510.10boss
Sea Serpent30.23%1-37058610.10
Ghastly Dragon30.03%1-26026410.10
Massive Water Elemental29.58%1-2197810.80
Water Elemental25.25%11803410.80
Draken Spellweaver25.14%1-516038710.10
Renegade Knight24.98%1-22756410.80
Elder Wyrm24.91%1-31210010.81
Gravedigger24.69%1826310.10
Ushuriel22.96%1-3025710.10boss
Zevelon Duskbringer22.22%1-3910.10boss
Countess Sorrow20%4510.10boss
Hellgorak19.79%1-30341010.10boss
Lich19.64%12861310.10
Annihilon19.35%1-3076510.10boss
Zugurosh19%1-30126310.10boss
Lizard Gate Guardian17.39%1-52310.10boss
Massive Fire Elemental15.16%11566010.10
Vulcongra14.55%1897110.10
Wiggler14.5%1740110.10
Lizard Magistratus13.36%1-2047910.10
Hatebreeder12.5%2810.10boss
Lizard Noble11.87%1-2027810.10
Lersatio11.51%1-513910.10boss
Arthei11.11%4910.10boss
Marziel11.11%2-51810.10boss
Sandstone Scorpion10.93%1-2270010.10
Stampor10.34%1-21096610.10
Vampire Bride10.06%12773310.10
Rot Elemental10%16820910.50
Sir Valorcrest10%3-42010.10boss
Madareth9.8%3-295110.10boss
Boreth9.52%1-32110.10boss
Roaring Lion9.32%1375410.70
Plaguesmith8.1%1-27924910.10
Arachir The Ancient One7.69%31310.10boss
Furious Troll6.52%123010.10
Lizard High Guard5.04%1-210310610.10
Grim Reaper5.01%1-416243010.10
Lizard Dragon Priest3.99%1-23041110.10
Destroyer3.95%1-315504410.10
Spectre3.5%1-73221610.10
Diabolic Imp3.21%1-7653510.10
Lizard Chosen3.02%1-515529510.10
Nightmare2.48%1-39201110.10
Fury2.46%1-43076710.10
Ferumbras2.27%534410.10boss
Nightmare Scion0.93%1-32088910.10
Hellfire Fighter0.92%13048910.10
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 6.10
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama