Plate Armor Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Plate Armor
Klasa
Podklasa
Opancerzenie
Zbroje
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Pancerz: 10
Profesja: Każda
Waga: 120.00 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Deadeye Devious90%11010.10boss
Brutus Bloodbeard55.56%1910.10boss
Ron The Ripper50%11210.10boss
The Snapper40.38%15210.10boss
Lethal Lissy33.33%11210.10boss
Black Knight11.32%190110.10
Crystal Spider10.12%15928410.10
Giant Spider10.08%112866910.10
Bonebeast8.03%113758610.10
Dreadbeast8.01%1376010.10
Orc Warlord5.83%1459610.10
Renegade Orc5.56%11810.10boss
Sacred Spider5.25%1245510.10boss
Destroyer5.03%119157910.10
Quara Pincher Scout4.99%13712110.10
Ancient Scarab4.95%16287110.80
Orc Cult Fanatic4.08%19811.40
Behemoth4%19997110.10
Undead Gladiator1.98%13409710.10
Orc Leader1.41%11387310.10
Kongra1.04%12259310.80
Lizard Templar0.98%1450410.10
Pirate Buccaneer0.97%13298910.10
Valkyrie0.88%11319910.10
Mooh'Tah Warrior0%112103010.50
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Darashia Azil 400
Tyrsung Baltim 400
Port Hope Brengus 400
Liberty Bay Cedrik 400
Carlin Cornelia 400
Farmine Esrik 400
Outlaw Camp H.L. 110
Thais Hardek 400
Kazordoon Kroox 400
Ankrahmun Memech 400
Yalahar Morpel 400
Svargrond Robert 400
Gray Beach Rock In A Hard Place 400
Thais Sam 400
Ab'Dendriel Shanar 400
Thais Turvy 400
Greenshore Ulrik 400
Edron Willard 400
Venore Yanni 400
Rathleton Flint 400
Miasto NPC Cena [gp]
Darashia Azil 1200
Tyrsung Baltim 1200
Port Hope Brengus 1200
Liberty Bay Cedrik 1200
Carlin Cornelia 1200
Farmine Esrik 1200
Thais Hardek 1200
Kazordoon Kroox 1200
Ankrahmun Memech 1200
Yalahar Morpel 1200
Svargrond Robert 1200
Gray Beach Rock In A Hard Place 1200
Thais Sam 1200
Ab'Dendriel Shanar 1200
Thais Turvy 1200
Greenshore Ulrik 1200
Edron Willard 1200
Venore Yanni 1200
Rathleton Flint 1200
Informacje dodatkowe:
Dostępny z Ghostship Quest oraz losowo poprzez odrdzewienie .
Obrazek
Obrazek
ja prawie zawsze jak idę na ac to zloce z valkyri :S
Obrazek
Obrazek
2011-01-17 12:35:55
Obrazek
Obrazek
Płytowy pancerz to najpopularniejsza zbroja dla niskopoziomowych postaci, jednak rzadziej używana przez postacie magiczne i paladynów ze względu na swój ciężar.
Obrazek
Obrazek
2010-10-28 12:02:15
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama