Morning Star Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Morning Star
Klasa
Podklasa
Bronie
Obuchy
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Atak: 25 Obrona: 11
Ręce: jednoręczna
Profesja: Każda
obrażeń: fizyczne
Waga: 54.00 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
The Evil Eye75%1410.10boss
Young Sea Serpent40%16431710.10
Plaguesmith30.06%111638810.10
Tarnished Spirit10.99%1447810.10
Ghost10.89%13456810.10
Hellspawn9.91%139159010.10
War Golem7.97%110112710.10
Bonelord7.25%12071810.10
Gozzler5.08%12952810.10
Acolyte of the Cult4.97%12415810.10
Lizard Templar1.58%1450410.10
Gargoyle1.51%15230510.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Tyrsung Baltim 100
Port Hope Brengus 100
Liberty Bay Cedrik 100
Farmine Esrik 100
Thais Gamel 100
Outlaw Camp H.L. 50
Darashia Habdel 100
Thais Hardek 100
Ankrahmun Memech 100
Yalahar Morpel 100
Svargrond Robert 100
Gray Beach Rock In A Hard Place 100
Venore Romella 100
Carlin Rowenna 100
Thais Sam 100
Ab'Dendriel Shanar 100
Thais Turvy 100
Greenshore Ulrik 100
Kazordoon Uzgod 100
Edron Willard 100
Rathleton Flint 100
Miasto NPC Cena [gp]
Tyrsung Baltim 430
Port Hope Brengus 430
Liberty Bay Cedrik 430
Farmine Esrik 430
Thais Gamel 430
Darashia Habdel 430
Thais Hardek 430
Ankrahmun Memech 430
Yalahar Morpel 430
Svargrond Robert 430
Gray Beach Rock In A Hard Place 430
Venore Romella 430
Carlin Rowenna 430
Thais Sam 430
Ab'Dendriel Shanar 430
Thais Turvy 430
Greenshore Ulrik 430
Kazordoon Uzgod 430
Edron Willard 430
Rathleton Flint 430
Informacje dodatkowe:
Dostępny z Elvenbane Quest.
Obrazek
Obrazek
Chyba najlepszy i bardzo łatwo dostępny club po wyjściu na mainland, do 15 levela w sam raz, a pomyśleć, że przed wprowadzeniem ograniczeń poziomowych był to jeden z większych śmieci tylko do lootbaga :D
Obrazek
Obrazek
2015-01-03 13:30:50
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama