Mana Potion Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Mana Potion
Klasa
Podklasa
Natura
Płyny
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Uzupełnia
75-125 mana
Odgłosy: Aaaah...
Waga: 2.70 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Oodok Witchmaster83.33%1-3610.80boss
Lava Golem20.5%1-2500010.10
Mad Scientist20.25%1984510.10
Grave Guard19.62%1131010.10
Orewalker16.17%1-4441010.10
Death Priest15.23%163710.10boss
Armadile14.67%1-3280110.10
Stone Devourer13.98%1-2258310.10
Dark Magician12.74%13117510.10
Energy Elemental11.57%1683710.10
Bibby Bloodbath11.11%1-32710.10boss
Minotaur Occultist11.11%1910.55
Hideous Fungus9.57%11503210.10
Werebadger5.55%1789511.50
Golden Servant Replica5.46%1214111.10
Humongous Fungus5.26%1-32406510.10
Golden Servant5.05%18471110.10
Demon Skeleton5.01%113176710.10
Werefox4.91%1519311.50
Wailing Widow4.87%1738910.10
High Voltage Elemental4.23%1212610.70
Dawnfly4.1%129310.55
Emerald Damselfly3.43%11074310.10
Dark Apprentice2.97%13269910.10
Lizard Snakecharmer1.5%1193810.10
Priestess1.08%13572910.10
Frost Giantess1.02%1156110.10
Dark Monk0.79%13261410.10
Blue Djinn0.71%1520210.10
Zombie0.69%11664210.10
Merlkin0.66%11804410.10
Barbarian Brutetamer0.6%1721710.10
Minotaur Mage0.58%11540210.10
Dragon Lord Hatchling0.54%12670310.10
Bonelord0.34%12079210.10
Green Djinn0.29%1871210.10
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Miasto NPC Cena [gp]
Darashia Asima 50
Zao Chartan 50
Yalahar Chuckles 50
Venore Digger 50
Liberty Bay Frederik 50
Gnomegate Gnomegica 50
Ankrahmun Mehkesh 50
Svargrond Nelly 50
Farmine Rabaz 50
Carlin Rachel 50
Gray Beach Rock In A Hard Place 50
Svargrond Romir 50
Edron Sandra 50
Ab'Dendriel Shiriel 50
Nibelor Siflind 50
Kazordoon Sigurd 50
PortHope Tandros 50
Thais Topsy 50
Thais Xodet 50
Roshamuul Maun 50
Island of Destiny Raffael 50
Roshamuul Asnarus 50
Rathleton Alaistar 50
Dawnport Hamish 50
Krailos Ghorza 50
Port Hope Tarun 50
Feyrist Talila 50
Feyrist Valindara 50
Dodane w wersji: 8.10
Informacje dodatkowe:
Nagroda z Dead Archer Quest oraz Rest in Hallowed Ground Quest.
4 sztuki możemy losowo otrzymać z .
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Crowny Cro
    Zarabiamy Hajsy | Tibia Damora | 319 RP +
    Zarakso
    [PL] TIBIA | 🔥 SPRZEDAJEMY LOOTA 🔥