Great Health Potion Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Great Health Potion
Klasa
Podklasa
Natura
Płyny
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Profesja: Knight
Wymagany lvl: 80
Działanie: Uzupełnia
400-500 hp
Odgłosy: Aaaah...
Waga: 3.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Zulazza the Corruptor100%1210.10boss
Fazzrah74.76%1-310310.10
Kroazur73.38%1-341711.40boss
Mindmasher70%1-22010.10boss
Mamma Longlegs64.04%1-411410.10boss
The Old Widow59.81%1-410710.10boss
Shadowstalker56%1-22510.10boss
Flameborn55.1%14910.10boss
Death Priest Shargon51.72%1-52910.50boss
Orshabaal42.86%12110.10boss
Hellspawn39.97%139558910.10
Zorvorax39.34%1-46111.03boss
Zanakeph36.96%1-518410.10boss
Shadowpelt36.54%115611.50boss
Paiz the Pauperizer34.29%1-37010.10boss
Deepling Tyrant33.55%1-3287910.10
Juggernaut33.24%1-31833310.30
Grimeleech33.12%1-34522510.90
Ghazbaran32.5%14010.10boss
Golgordan31.75%16310.10boss
Control Tower31.58%11910.70boss
Chopper30.77%1-22610.10boss
Ethershreck30.59%1-383710.10boss
The Ravager28.13%1-43210.50boss
Latrivan27.94%1-26810.10boss
Ushuriel27.41%132110.10boss
Raging Mage26.67%1-51510.20
Deepling Elite26.5%1212810.10
Bloodback26.28%115611.50boss
Zugurosh25.52%1149310.10boss
Morgaroth25.49%15110.10boss
Haunted Dragon25.24%1-261811.03
Undead Dragon24.54%1-31441610.10
Infernalist20.13%1719710.10
Hatebreeder20%1-21010.10boss
Hellgorak19.97%1356510.10boss
Bretzecutioner18.75%1-23210.10boss
Rotspit18.75%1-23210.10boss
Guzzlemaw18.01%1-28381910.30
Annihilon16.1%180110.10boss
Madareth16%17510.10boss
Hellhound15.54%1-2243210.10
Deepling Guard15.07%1-33455910.10
Frazzlemaw14.99%1-229571710.30
Armadile14.6%1-2280110.10
Massacre14.29%1710.10boss
Lost Berserker14.05%11054510.10
Retching Horror13.98%123717710.80
Lost Thrower13.92%12544110.10
Glooth Battery12%12510.70boss
Midnight Asura11.88%1-219620010.80
Omruc11.76%11710.10boss
Thalas11.7%195710.10boss
Minotaur Cult Follower11.54%1473011.40
Breach Brood11.48%1339610.94
Horestis11.43%1-53510.10boss
Reality Reaver10.66%1-2374210.94
Demodras10.53%11910.10boss
Morguthis10.39%17710.10boss
Weakened Frazzlemaw10.38%1-21921511.41
Sparkion10.15%1-2404910.94
Dark Torturer10.05%1-219731610.10
Fury10.04%15229810.10
Deepling Warrior10.02%14264010.10
Lost Soul9.96%1-22970910.10
Plaguesmith9.89%111957310.10
Quara Pincher9.81%13910310.10
Execowtioner9.72%1863810.50
Renegade Quara Pincher9.71%1-2278010.70
Overcharged Energy Element9.55%1168510.10
Mahrdis9.5%1-2222110.10boss
Moohtant9.28%1-3996010.50
Massive Water Elemental9.17%1356610.80
Deadeye Devious9.09%11110.10boss
Orc Cult Fanatic8.94%112311.40
Stabilizing Reality Reaver8.64%18110.94
Walker8.38%1126510.50
Twisted Shaper8%140011.10
Glooth Bandit7.99%19915710.70
Minotaur Cult Prophet7.7%1194711.40
Minotaur Amazon7.28%1926810.50
Renegade Knight7.15%15900510.80
Lizard Zaogun7.11%1-34538710.10
Lizard High Guard7.03%114278410.10
Vile Grandmaster6.89%13243510.80
Lizard Chosen6.89%1-320181410.10
Hideous Fungus6.83%11503210.10
Magma Crawler6.56%1947510.10
Instable Breach Brood6.43%163810.94
Cult Believer6.35%1484811.40
Crawler6.12%13401210.10
Vicious Squire6.08%113699410.80
Enslaved Dwarf6.04%1594110.10
Renegade Quara Predator5.82%1-2343810.70
Cult Enforcer5.68%1154811.40
Werebear5.57%1729011.50
Renegade Quara Hydromancer5.55%1-2198210.70
Spitter5.1%1-26738110.10
Warlock5.08%11946410.10
Behemoth4.98%1-210028310.10
Draken Warmaster4.98%1-326292010.10
Humongous Fungus4.9%1-22406510.10
Instable Sparkion4.84%155810.94
Cult Scholar4.8%137511.40
Lizard Noble4.56%135110.10
Broken Shaper4.45%138211.10
Faun3.42%1-2251611.40
Dark Faun3.37%1-2374011.40
Kalyassa2.56%23911.03boss
Worker Golem2.14%13924310.10
Bog Raider1.95%14964110.10
Quara Predator0.99%13764010.10
Destroyer0.99%119323910.10
Hero0.7%111305510.10
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Miasto NPC Cena [gp]
Darashia Asima 190
Zao Chartan 190
Yalahar Chuckles 190
Venore Digger 190
Liberty Bay Frederik 190
Gnomegate Gnomegica 190
Ankrahmun Mehkesh 190
Svargrond Nelly 190
Farmine Rabaz 190
Carlin Rachel 190
Gray Beach Rock In A Hard Place 190
Svargrond Romir 190
Edron Sandra 190
Ab'Dendriel Shiriel 190
Nibelor Siflind 190
Kazordoon Sigurd 190
Port Hope Tandros 190
Thais Topsy 190
Thais Xodet 190
Roshamuul Maun 190
Roshamuul Asnarus 190
Rathleton Alaistar 190
Krailos Ghorza 190
Port Hope Tarun 190
Feyrist Talila 190
Feyrist Valindara 190
Dodane w wersji: 8.10
Informacje dodatkowe:
Przedmiot możemy losowo otrzymać z oraz .
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama