Golden Lotus Brooch Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Golden Lotus Brooch
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Waga: 1.00 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
The Lily of Night100%1711.80boss
The Flaming Orchid100%112310.80boss
The Diamond Blossom100%11011.80boss
The Blazing Rose100%1811.80boss
True Dawnfire Asura25.1%123911.83
True Frost Flower Asura24.49%14911.83
True Midnight Asura22.26%127411.83
Dawnfire Asura18.15%117479310.80
Midnight Asura18.04%120216110.80
Frost Flower Asura16.61%156011.80
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Port Hope Tarun 270
Tibia Yasir 270
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 10.80
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Jubciek92
    🔞 Last Man Standing. 724 EK Bona.
    SHOUTBOX