Gold Coin Dzięki!
×

Powód zgłoszenia:

Gold Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
Ten przedmiot wypada z większości potworów.
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Lost Thrower100%1-1402169810.10
Lost Husher100%1-1001698310.10
Vulcongra100%1-122897110.10
Diblis The Fair100%15-58310.10boss
The Handmaiden100%23-184310.10boss
Hellgorak100%1-199341010.10boss
Lost Basher100%1-1001927210.10
Enslaved Dwarf100%3-149497010.10
Lost Soul100%1-1992141510.10
Mamma Longlegs100%1-10010610.10boss
Mr. Punish100%19-155410.10boss
Behemoth100%1-2007913110.10
Drillworm100%1-1504733110.10
Zugurosh100%1-197126310.10boss
Zomba100%6-291710.10boss
Deepling Brawler100%2-448510.10
Orewalker100%3-198414010.10
Eternal Guardian100%1-1009727310.10
Paiz the Pauperizer100%3-995710.10boss
Medusa100%1-19017685610.10
Lost Berserker100%1-199995010.10
Ironblight100%2-199455310.10
Hellfire Fighter100%1-2523048910.10
Ushuriel100%5-19125710.10boss
Hellhound100%1-100243210.10
Ethershreck100%1-19775810.10boss
Cliff Strider100%2-198278510.10
Sir Valorcrest100%8-802010.10boss
Draken Spellweaver100%1-20016038710.10
Horadron100%20-19010110.30boss
Juggernaut100%2-1991114810.30
Vicious Manbat100%1-1594410.10
Feversleep100%1-100109210.30
Terrorsleep100%4-197135510.30
Shiversleep100%2-901310.30
Guzzlemaw100%1-1006016510.30
Silencer100%1-10011912110.30
Lethal Lissy100%20-1531210.10boss
Grorlam100%1-961510.10boss
Wounded Cave Draptor100%3310.32
Frazzlemaw100%1-10020405710.30
Quara Pincher100%1-1503596610.10
Demon Outcast100%1-1007890310.30
Zavarash100%4-19711710.30boss
Killer Caiman100%1-1792332510.10
Deepling Warrior100%1-1803831010.10
Dracola100%45-148210.10boss
Massive Energy Elemental100%69-115310.10
Massive Fire Elemental100%1-2201566010.10
Marziel100%7-971810.10boss
Gravedigger100%1-150826310.10
Raging Mage100%11-1361510.20
Zulazza the Corruptor100%61110.20boss
Chizzoron the Distorter100%66110.10boss
Mad Mage100%81110.10boss
Deepling Elite100%1-190195510.10
Lizard Gate Guardian100%1-1442310.10boss
Undead Dragon100%1-2001198610.10
Shadow Pupil100%1-652273410.10
Blood Priest100%1-1801325710.10
Countess Sorrow100%53-147510.10boss
Quara Constrictor Scout100%1-502754310.10
Water Buffalo100%1-2031110.10
Rat100%1-42211610.10
Blood Hand100%1-1351299410.10
Weeper100%2-199750410.10
Madareth100%3-975110.10boss
Lava Golem100%1-200476710.10
Magma Crawler100%2-200906710.10
Golgordan100%32-2154110.10boss
Latrivan100%12-2214510.10boss
Stone Devourer100%1-100243710.10
Humongous Fungus100%1-1992230610.10
The Bloodtusk100%2-1004710.10boss
The Snapper100%4-1734710.10boss
Hemming100%1-1004010.10
Orclops Doomhauler100%1-1595711.10
Fazzrah100%30-2797710.10
Stonecracker100%23-1762110.10boss
Deepling Master Librarian100%1-100113510.10
Armadile100%3-198264910.10
Hideous Fungus100%1-2001438410.10
Bibby Bloodbath100%11-1002510.10boss
Wyvern100%1-902949210.10
Deepling Tyrant100%4-198248710.10
Infected Weeper100%5-198202510.10
The Old Widow100%2-978410.10boss
Spitter100%1-1905814710.10
Spidris100%1-2003164010.10
Swarmer100%1-751823710.10
Crystal Spider100%1-1975351910.10
Ice Golem100%1-1196879310.10
Bruise Payne100%1-1001810.10boss
Kollos100%1-2002389310.10
Lich100%1-1402861310.10
Enraged Crystal Golem100%1-100493510.10
Esmeralda100%5-1264510.10boss
Crawler100%1-1902834810.10
Insectoid Worker100%1-902132010.10
Brimstone Bug100%1-1991712510.10
Bretzecutioner100%12-962710.10boss
Defiler100%2-205712710.10
Dark Torturer100%1-20013002710.10
Zanakeph100%1-10017410.10boss
Giant Spider100%2-19710264210.10
Hand of Cursed Fate100%1-199284910.10
Blightwalker100%1-2001807110.10
Betrayed Wraith100%2-200890110.10
Lersatio100%1-9813910.10boss
Wiggler100%1-100740110.10
Rotspit100%19-1772910.10boss
Dharalion100%5-961510.10boss
Mutated Tiger100%1-1052973210.10
Necropharus100%8-941910.10boss
Deepling Guard100%1-1803122710.10
Water Elemental100%1-1001803410.80
Waspoid100%1-1351745910.80
Retching Horror100%1-1006516710.80
Arachir The Ancient One100%2-881310.10boss
Renegade Knight100%1-1002756410.80
Vile Grandmaster100%1-1751503010.80
Vicious Squire100%1-706893210.80
Battlemaster Zunzu100%15-103610.10boss
Massive Water Elemental100%1-100197810.80
Fernfang100%19-82810.10boss
Choking Fear100%1-1006409910.80
Maw100%53-1831710.10boss
Corym Vanguard100%1-101943110.80
Chopper100%39-2002310.10boss
Fleshslicer100%52-192810.10boss
Evil Sheep Lord100%13-601110.10
Ron The Ripper100%37-951010.10boss
Tzumrah the Dazzler100%64110.80boss
The Flaming Orchid100%36-2468210.80boss
Devourer100%2-1654738910.70
Metal Gargoyle100%2-1991003710.70
Glooth Bandit100%1-1006419410.70
Rustheap Golem100%9-2931546310.70
Owin100%4-958210.80boss
Ekatrix100%3-56610.80boss
Zevelon Duskbringer100%10-99910.10boss
Hatebreeder100%68-193810.10boss
Dawnfire Asura100%1-1009090810.80
Midnight Asura100%1-10010362710.80
Oodok Witchmaster100%13-90510.80boss
Demon100%1-1008572510.37
Ancient Scarab100%1-1864860910.80
Elder Wyrm100%1-1791210010.81
Deadeye Devious100%13-109810.10boss
The Imperor100%88-143210.10boss
Boreth100%5-962110.10boss
Thornfire Wolf100%9-52710.10
Mindmasher100%92-2541310.10boss
Willi Wasp100%5-401010.10boss
The Evil Eye100%59-123410.10boss
Haunted Dragon100%8-17611011.03
Dreadmaw100%44-48210.10boss
Orclops Ravager100%1-1185011.10
Hairman The Huge100%34110.10boss
Arthei100%24-86910.10boss
Zorvorax100%5-951211.03boss
Merikh the Slaughterer100%7-116510.10boss
The Voice of Ruin100%27-1381110.10boss
Midnight Panther100%9-68510.10boss
Ogre Savage100%1-153232410.90
Ogre Brute100%1-125506510.90
Ogre Shaman100%1-90366510.90
Grimeleech100%2-1991645410.90
Vexclaw100%2-2001886810.90
Hellflayer100%2-197610310.90
Shadowstalker100%72-1742210.10boss
Brutus Bloodbeard100%21-109710.10boss
Dread Intruder100%1-199107510.94
Breach Brood100%1-100109610.94
Sparkion100%1-100139210.94
Reality Reaver100%1-100115410.94
Instable Sparkion100%1-10010810.94
Instable Breach Brood100%1-10013010.94
Glooth Brigand100%1-1006437910.70
Omnivora100%2-144671510.80
Dawn Scorpion100%1-49410.55
Crazed Dwarf100%1-435210.55
Minotaur Bruiser100%1-147910.55
Minotaur Occultist100%1-14910.55
Muglex Clan Assassin100%1-178910.55
Minotaur Poacher100%1-264310.55
Salamander Trainer100%2-14510.55boss
Lesser Fire Devil100%1-103910.55
Mountain Troll100%1-8193310.55
Meadow Strider100%1-1023510.55
Troll-Trained Salamander100%1-11103510.55
Woodling100%1-1221510.55
Roaring Lion100%1-115375410.70
Brittle Skeleton100%1-59110.55
Muglex Clan Footman100%1-611110.55
Muglex Clan Scavenger100%1-116610.55
Execowtioner100%2-200655510.50
Worm Priestess100%2-1508335210.50
Minotaur Amazon100%3-200715410.50
Moohtant100%3-198779710.50
Death Priest Shargon100%1-942910.50boss
Walker100%2-19789310.50
Mooh'Tah Warrior100%1-1208617310.50
Rot Elemental100%1-806820910.50
Scar Tribe Warrior100%1-811310.55
Scar Tribe Shaman100%1-163110.55
Troll Marauder100%1-81210.55
Blood Beast100%2-1508360710.50
Glooth Blob100%1-706177510.50
Dawnfly100%1-1225610.55
Juvenile Cyclops100%1-244210.55
Zarabustor100%10-84410.10boss
Glooth Golem100%2-2002019210.70
Glooth Anemone100%2-1752436010.70
Crustacea Gigantica100%6-180610.10boss
General Murius100%7-9210.10boss
The Horned Fox100%5-941010.10boss
Glooth Bomb100%16110.70boss
Depowered Minotaur100%1-10047110.70
Massacre100%27-167710.10boss
Noble Lion100%1-7126510.70
High Voltage Elemental100%1-19691610.70
Minotaur Invader100%3-199844710.70
Yielothax99.81%1-23122284510.10
Gazer99.76%1-2382910.10
Spectre99.69%1-3003221610.10
War Golem99.62%1-2678297010.10
Diabolic Imp99.6%1-199653510.10
Ghastly Dragon99.57%1-2736026410.10
Destroyer99.56%1-34615504410.10
Plaguesmith99.54%1-2737924910.10
Minotaur Hunter99.49%1-2006909710.50
Annihilon99.48%1-10076510.10boss
Braindeath99.47%1-91771610.10
Elder Bonelord99.44%1-85179310.80
Hellspawn99.41%1-23827429810.10
Bonelord99.33%1-481623310.10
Quara Predator Scout98.99%1-1343606010.10
Grim Reaper98.89%1-27216243010.10
Fury98.86%1-2743076710.10
Crazed Beggar98.83%1-9171510.10
Werewolf98.72%1-2282543410.80
Hive Overseer98.57%1-198237310.10boss
Sea Serpent98.46%1-2007058610.10
Yakchal98.43%5-27512710.10boss
Clay Guardian98.3%1-165813010.10
Young Sea Serpent98.24%1-1724869210.10
Energy Elemental98.14%1-169436210.10
Ferumbras97.73%2-1964410.10boss
Marid97.72%1-129140210.10
Infernalist97.64%1-155610610.10
Nightfiend97.63%2-14233810.20
Spidris Elite97.59%1-197311710.10
Lizard Chosen97.59%1-23915529510.10
Demon Skeleton97.58%1-7511437810.10
Terramite97.56%1-451456410.10
Serpent Spawn97.28%1-24922799710.10
Dragonling97.19%1-246206210.10boss
Draken Abomination97.09%1-2005429810.10
Wyrm97.05%1-23211149210.10
Draken Warmaster97%1-20020232910.10
Nightmare Scion97%1-1552088910.10
Shaburak Demon96.98%1-2521011310.10
Nightmare96.95%1-1839201110.10
Askarak Prince96.93%1-188120610.10boss
Draken Elite96.89%1-2003267710.10
Wilting Leaf Golem96.82%1-45248110.10
Efreet96.72%1-130390510.10
Wailing Widow96.63%1-140567010.10
Stone Golem96.26%1-401831310.10
Draptor96.23%1-19710610.10boss
Askarak Lord96.18%1-188146610.10
Lizard High Guard96.03%1-22810310610.10
Shaburak Prince95.66%2-172131210.10boss
Ice Dragon95.45%6-2074411.03
Tiquandas Revenge95.24%17-1322110.10boss
Dragon Lord95.22%1-24711629710.10
Frost Dragon95.16%1-2485783910.10
Undead Gladiator95.01%1-1491641610.10
Stampor95.01%1-2371096610.10
Shaburak Lord94.95%1-177158410.10boss
Askarak Demon94.75%1-247985210.10
Ashmunrah94.66%2-25273110.10boss
Grave Guard94.42%1-128120110.10
Lizard Legionnaire94.21%1-1656512410.10
Massive Earth Elemental94.09%1-234701710.10
Lizard Zaogun94.03%1-2003809610.10
Lizard Dragon Priest93.98%1-1903041110.10
Diamond Servant93.96%1-1802232810.10
Quara Mantassin Scout93.9%1-301133210.10
Worker Golem93.87%1-1403198310.10
Munster93.75%1-231610.10boss
Earth Elemental93.41%1-1301576610.10
Vampire Bride93.34%1-1492773310.10
Omruc93.33%11-1231510.10boss
Morguthis93.33%1-1726010.10boss
Mutated Bat92.57%1-1303661910.10
Lizard Noble92.45%1-10027810.10
Diamond Servant Replica92.31%3-1647811.10
Shock Head92.3%1-2001274610.30
Haunted Treeling92.24%1-951015610.10
Bog Raider92.18%1-1054469910.10
Orc Shaman92.14%1-531811.02
Sandstone Scorpion91.96%1-128270010.10
Thalas91.85%1-24094510.10boss
Troll Legionnaire91.67%3-15518010.10
Horestis91.43%4-2153510.10boss
Dipthrah91.35%1-23065910.10boss
Grand Mother Foulscale91.3%2-862310.10boss
Shark91.17%1-1391040910.10
Green Djinn91.1%1-114843410.10
Blue Djinn91%1-113481010.10
Mahrdis90.9%1-241184610.10boss
Furious Troll90.87%1-13923010.10
Emerald Damselfly90.72%1-18879110.10
Nightstalker90.31%1-109841510.10
Quara Pincher Scout90.29%1-1293296010.10
Mammoth90.1%1-402056210.10
Dragon90.07%1-10511231110.10
Barbarian Brutetamer89.98%1-15653010.10
Vampire89.96%1-605304310.10
Quara Hydromancer Scout89.95%1-1403271910.10
Quara Hydromancer89.9%1-1102218410.10
Rahemos89.78%1-24376310.10boss
Vashresamun89.69%1-20865010.10boss
Sacred Spider89.54%1-118230510.10boss
Tazhadur88.89%35-95911.03boss
Sibang88.76%1-353735410.10
Gargoyle88.18%1-303749210.10
Quara Constrictor88.08%1-1001581410.10
Carniphila88.02%1-402935410.10
Mutated Human87.96%1-1303088710.10
Vampire Pig87.93%2-405810.10
Souleater87.91%1-2009958710.10
Thornback Tortoise87.84%1-501456410.10
Kongra87.78%1-401746010.80
Hydra87.78%1-24928494110.10
Forest Fury87.69%1-54236410.10
Leaf Golem87.57%1-27136810.10
Frost Dragon Hatchling87.41%1-553483110.10
Dragon Hatchling87.15%1-551045910.10
Blistering Fire Elemental87.1%1-177103910.10
Lizard Sentinel87.08%1-55178010.80
Elder Mummy87%1-160133810.10boss
Scarab86.98%1-523584110.10
Ghoulish Hyaena86.95%1-40238310.10boss
Roaring Water Elemental86.74%1-180170510.10
Golden Servant Replica86.44%1-1315911.10
Stabilizing Dread Intruder86%1-1005010.94
Jagged Earth Elemental85.9%1-179179410.10
Vampire Viscount85.75%1-50922110.10
Phantasm85.54%1-244636210.10
Blood Crab85.49%1-201518710.10
Cave Rat85.25%1-22774310.10
Swampling85.14%1-12430610.10
Minotaur Mage85.03%1-351300210.10
Overcharged Energy Element84.99%1-176168510.10
Golden Servant84.97%1-1407371910.10
Crystalcrusher84.84%1-90889710.10
Insectoid Scout84.69%1-7319610.10
Shardhead83.93%8-1535610.10boss
Lizard Templar83.82%1-58383110.10
Iron Servant Replica83.56%1-5014611.02
Orc83.46%1-1412711.02
Undead Prospector83.33%14-24610.10
Lizard Snakecharmer83.29%1-55173510.10
Merlkin83.22%1-451533210.10
Tomb Servant83.06%1-110533610.10
Assassin82.89%1-502620210.10
Lancer Beetle82.54%1-1301320210.10
Frost Giantess82.4%1-40150010.10
Terror Bird82.14%1-30373510.10
Cyclops Smith81.98%1-701457910.10
Gozzler81.95%1-702664710.10
Cyclops81.93%1-4688011.02
Cyclops Drone81.87%1-302204910.10
Iron Servant81.84%1-559232510.10
Deepsea Blood Crab81.72%1-209311.02
Zombie81.7%1-651528610.10
Toad81.33%1-20454710.10
Corym Charlatan81.26%1-352586710.80
Orchid Frog80.7%1-1043010.10
Frost Giant80.47%1-40221210.10
Lizard Magistratus80.38%1-5047910.10
Centipede80.26%1-152762510.10
Werebear80.15%1-1001563510.80
Crab80.09%1-10429010.10
Kraknaknork80%4-13510.10boss
Flamecaller Zazrak80%2-35510.10boss
Elf Overseer80%2-311010.10boss
Gelidrazah the Frozen80%1-881511.03boss
Smuggler79.84%1-102321010.10
Werebadger79.78%1-75910810.80
Filth Toad79.63%1-185410.10
Wereboar79.57%1-751831710.80
Corym Skirmisher79.35%1-452008010.80
Quara Mantassin79.35%1-1301308310.10
Mutated Rat79.03%1-1303695810.10
Chakoya Toolshaper79.03%1-204901210.37
Chakoya Tribewarden78.81%1-304976410.37
Tarantula78.77%1-408202810.10
Quara Predator78.74%1-1563430510.10
Elder Forest Fury77.78%9-53910.80
Pirate Cutthroat77.7%1-504871510.10
Pirate Marauder77.59%1-407282410.10
Crimson Frog77.27%1-1062910.10
Slick Water Elemental76.6%1-129372710.10
Dark Magician76.39%1-832839610.10
Azure Frog76.37%1-1067310.10
Dark Apprentice76.35%1-502957010.10
Blazing Fire Elemental76.19%1-129202010.10
Deepling Scout75.99%1-504177110.10
Muddy Earth Elemental75.89%1-130335510.10
Deepling Worker75.62%1-25590210.10
Charged Energy Elemental75.56%1-128218110.10
Dwarf Geomancer75.53%1-4565810.10
Poison Spider75.36%1-43195010.10
Elf Scout75.25%1-251293910.10
Deepling Spellsinger75.19%1-963798710.10
Dworc Voodoomaster75.15%1-172542310.10
Dworc Venomsniper75.1%1-134229110.10
Dragon Lord Hatchling75.03%1-1702062710.10
Yeti75%2-19410.10
Minotaur Archer74.88%1-302005610.10
Firestarter74.86%1-351166710.10
Barbarian Skullhunter74.73%1-301233210.10
Evil Sheep74.7%2-408310.10
Dworc Fleshhunter74.66%1-134063910.10
Barbarian Headsplitter74.42%1-301208710.10
Coral Frog74.33%1-1048710.10
Infernal Frog74.14%2-595810.10
Energy Overlord73.72%1-7515610.10boss
Ice Overlord73.42%1-757910.10boss
Rorc73.32%1-351466810.10
Salamander72.63%1-15737410.10
Chakoya Windcaller72.48%1-272303110.37
Rotworm72.2%1-174675110.10
Demon Parrot71.88%5-993210.10
Ghoul71.83%1-30103311.02
Hot Dog70.59%1-621710.10
Dire Penguin70.59%1-81710.10boss
Earth Overlord69.77%1-7531110.10boss
Stabilizing Reality Reaver68.63%1-1005110.94
Death Priest68.57%1-14656010.10boss
The Blightfather68.42%5-821910.10boss
Berserker Chicken68.09%1-644710.10
Pirate Buccaneer67.87%1-602967010.10
Gloom Wolf67.69%1-1513010.80
Damaged Worker Golem67.14%1-89417510.10
Teleskor66.67%7-80610.10boss
The Weakened Count66.67%7-59610.10boss
Spider66.35%1-51503110.10
Fire Overlord66.27%3-758310.10boss
Minotaur66.09%1-255495110.10
Wild Warrior65.69%1-29548810.80
Troll Guard65.57%1-1218310.10
Adept of the Cult65.09%1-601986610.10
Enlightened of the Cult65.01%1-703162210.10
Acolyte of the Cult64.83%1-401614610.10
Manta Ray64.74%1-4072610.10
Larva64.64%1-153354110.10
Witch64.48%1-404332010.10
Marsh Stalker64.05%1-25773110.10
Ladybug64.03%1-40402010.10
Troll Champion63.87%1-12165810.10
Troll63.73%1-1251011.02
Orc Warrior63.45%1-1562111.02
Slug61.99%1-4074210.10
Mad Scientist61.28%1-115927710.10
Island Troll60.68%1-10365710.10
Young Troll60.43%1-523510.10
Minotaur Guard60.29%1-203501410.10
Tortoise60.25%1-301984010.10
Hero60.08%1-1006346310.10
Carrion Worm58.29%1-45880110.10
Crypt Shambler57.96%1-554272710.10
Cublarc the Plunderer57.23%1-7615910.10boss
The Count57.14%10-84710.10boss
Grave Robber57.11%1-3649210.10boss
Doom Deer56.86%2-965110.10
Nomad56.2%1-40905110.10
Orc Berserker55.7%1-251453510.80
Orc Marauder55.26%1-901993610.10
Grynch Clan Goblin54.87%1-161845510.10boss
Pirate Corsair54.85%1-87879310.10
Barbarian Bloodwalker54.72%1-12834310.10
Crypt Defiler54.6%1-3331510.10boss
Goblin Scavenger51.79%1-9125710.10
Pirate Skeleton50.67%1-25165010.10
Goblin50.51%1-9549610.10
Frost Troll50.26%1-12253710.10
Crocodile50.19%1-102537110.10
Gang Member50.1%1-3095610.10
Goblin Assassin50%1-982010.10
Apprentice Sheng50%2210.10boss
Goblin Leader50%1-923210.10
Rotworm Queen50%31210.10boss
Orc Rider49.93%1-782282510.10
Gladiator49.86%1-29287410.10
Swamp Troll49.52%1-53394710.10
Honour Guard49.5%1-15237810.10
Bug49.44%1-51170810.10
Bandit49.43%1-30630810.10
Black Knight49.41%1-13384210.10
Gnarlhound49.39%1-30559610.10
Skeleton47.69%1-1049711.02
Pirate Ghost45.82%1-6241910.10
Elf45.54%1-30924310.10
Skeleton Warrior45.12%1-10424610.10
Killer Rabbit44.9%6-674910.10
Novice of the Cult44.36%1-40833610.10
Dwarf Miner42.69%1-1069810.10
Dwarf Guard41.07%1-30951410.10
Dryad41.06%1-30227010.10
Amazon39.96%1-201498410.10
Mummy39.9%1-805697710.10
Elf Arcanist36.9%1-491481210.10
Dwarf36.02%1-81415810.10
Sandcrawler35.22%1-62976010.10
Diseased Fred34.62%2-252610.10boss
Renegade Orc33.33%1-251510.10boss
Undead Cavebear33.33%3-834810.10boss
Diseased Dan33.33%7-232710.10boss
Groam33.33%49310.10boss
Undead Mine Worker33.33%2-101210.10
Man in the Cave33.33%35310.10boss
Valkyrie32.57%1-121076910.10
Ice Witch30.46%1-90833210.10
Necromancer30.4%1-9011758510.10
Warlock30.39%1-801450210.10
Bonebeast29.96%1-9010846310.10
Feverish Citizen29.94%1-35278610.10
Banshee29.58%1-801994010.10
Dwarf Soldier29.05%1-122310910.10
Dreadbeast29.01%1-90348910.10
Orc Leader28.69%1-351154610.10
Diseased Bill28%1-172510.10boss
Orc Spearman25.15%1-1133411.02
Rottie the Rotworm25%9410.10boss
Boar24.76%1-20115110.10
Orc Warlord18.75%1-45399010.10
Ungreez16.67%30-731210.10boss
Dark Monk14.92%1-182886610.10
Monk14.67%1-18957810.10
Sharptooth14.29%3710.10boss
Stalker13.17%1-82462710.10
Terofar10.61%26-1666610.30boss
Spit Nettle9.93%1-5218610.10
Necromancer Servant9.09%811110.10
Renegade Quara Constrictor1.3%4-89192810.70
Renegade Quara Mantassin1.17%2-103205410.70
Renegade Quara Pincher1.13%12-132230710.70
Renegade Quara Hydromancer0.84%3-78166410.70
Renegade Quara Predator0.62%9-99289310.70
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Obrazek
Obrazek
tjaa, ze slimow tez nie wypada, jak by istotne to bylo :) lepiej podajcie ludziom informacje, gdzie zloto leci az milo, bo w tym celu raczej zagladaja w te komentarze...
Obrazek
Obrazek
2014-06-02 02:32:05
Obrazek
Obrazek
oraz z sumonów nie wypada
Obrazek
Obrazek
2011-12-10 18:49:00
Obrazek
Obrazek
Rabbit to zwierze...
Obrazek
Obrazek
2011-11-25 19:33:54
Obrazek
Obrazek
OMG a rabbit to nie zwierze ,że tak wymieniasz ... mogłeś sobie darować
Obrazek
Obrazek
2011-08-01 19:36:38
Obrazek
Obrazek
Naucz się pisać a potem komentuj :)
Obrazek
Obrazek
2010-10-28 18:33:58
Obrazek
Obrazek
słabe i tak to jest gold za karzdego potwora wypada oprucz rabbit wolf i zwierząt :)
Obrazek
Obrazek
2010-03-27 20:14:48
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama