Gold Coin Dzięki!
×

Powód zgłoszenia:

Gold Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
Ten przedmiot wypada z większości potworów.
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Lost Soul100%1-1992170310.10
Fazzrah100%30-2797910.10
Hemming100%1-1004010.10
Diblis The Fair100%15-58310.10boss
Mr. Punish100%19-155410.10boss
Deepling Brawler100%2-448510.10
Gravedigger100%1-150868510.10
Draken Spellweaver100%1-20016143910.10
Enraged Crystal Golem100%1-100493510.10
Mamma Longlegs100%1-10010610.10boss
Wiggler100%1-100740110.10
Massive Fire Elemental100%1-2201580910.10
Countess Sorrow100%53-147510.10boss
Paiz the Pauperizer100%3-995710.10boss
Behemoth100%1-2008335910.10
The Snapper100%4-1734710.10boss
Vulcongra100%1-122915010.10
Esmeralda100%5-1394610.10boss
Hellgorak100%1-199341010.10boss
The Handmaiden100%23-184310.10boss
The Bloodtusk100%2-1004810.10boss
Lizard Gate Guardian100%1-1442310.10boss
Enslaved Dwarf100%3-149500410.10
Drillworm100%1-1504779410.10
Lost Basher100%1-1001949810.10
Lost Husher100%1-1001709110.10
Lost Thrower100%1-1402186810.10
Killer Caiman100%1-1792357210.10
Sir Valorcrest100%8-802010.10boss
Silencer100%1-10012532510.30
Marziel100%7-971810.10boss
Guzzlemaw100%1-1006203310.30
Humongous Fungus100%1-1992230610.10
Dracola100%45-148210.10boss
Horadron100%20-19010310.30boss
Frazzlemaw100%1-10021101410.30
Wounded Cave Draptor100%3310.32
Demon100%1-1008856410.37
Death Priest Shargon100%1-942910.50boss
Grorlam100%1-961510.10boss
Lethal Lissy100%20-1531210.10boss
Vicious Manbat100%1-1594410.10
Feversleep100%1-100109210.30
Shiversleep100%2-901310.30
Deepling Elite100%1-190196010.10
Mad Mage100%81110.10boss
Deepling Guard100%1-1803133110.10
Massive Energy Elemental100%38-153610.10
Deepling Warrior100%1-1803838710.10
Orclops Doomhauler100%1-1596411.10
Chizzoron the Distorter100%66110.10boss
Demon Outcast100%1-1008255810.30
Terrorsleep100%4-197156410.30
Zavarash100%4-19711710.30boss
Zulazza the Corruptor100%61110.20boss
Raging Mage100%11-1361510.20
Zugurosh100%1-197127310.10boss
Zomba100%6-291710.10boss
Betrayed Wraith100%2-200899710.10
Mutated Tiger100%1-1053057410.10
Blightwalker100%1-2001856010.10
Dark Torturer100%1-20013299710.10
Giant Spider100%2-19710592010.10
Defiler100%2-205720010.10
Latrivan100%12-2214510.10boss
Bibby Bloodbath100%11-1002510.10boss
Zanakeph100%1-10017510.10boss
Ice Golem100%1-1196978210.10
The Old Widow100%2-978610.10boss
Water Buffalo100%1-2031810.10
Golgordan100%32-2154110.10boss
Hand of Cursed Fate100%1-199285910.10
Infected Weeper100%5-198202510.10
Blood Hand100%1-1351314010.10
Weeper100%2-199750410.10
Blood Priest100%1-1801378610.10
Shadow Pupil100%1-652351110.10
Stone Devourer100%1-100243710.10
Rat100%1-42246910.10
Quara Constrictor Scout100%1-502807710.10
Madareth100%3-975110.10boss
Lava Golem100%1-200476710.10
Magma Crawler100%2-200906710.10
Armadile100%3-198264910.10
Hideous Fungus100%1-2001438410.10
Dharalion100%5-961510.10boss
Crystal Spider100%1-1975424010.10
Lost Berserker100%1-199995010.10
Ironblight100%2-199455310.10
Orewalker100%3-198414010.10
Bruise Payne100%1-1001810.10boss
Eternal Guardian100%1-1009891710.10
Cliff Strider100%2-198278510.10
Ethershreck100%1-19776610.10boss
Deepling Master Librarian100%1-100113510.10
Ushuriel100%5-19125710.10boss
Hellfire Fighter100%1-2523145810.10
Hellhound100%1-100243210.10
Deepling Tyrant100%4-198249510.10
Brimstone Bug100%1-1991773710.10
Medusa100%1-19017976510.10
Spidris100%1-2003211310.10
Rotspit100%19-1772910.10boss
Wyvern100%1-902985010.10
Spitter100%1-1905947710.10
Swarmer100%1-751852410.10
Kollos100%1-2002427210.10
Insectoid Worker100%1-902182510.10
Undead Dragon100%1-2001204610.10
Bretzecutioner100%12-962710.10boss
Lich100%1-1402898810.10
Lersatio100%1-9813910.10boss
Crawler100%1-1902923710.10
Walker100%2-19789610.50
Juggernaut100%2-1991141510.30
Fleshslicer100%52-192810.10boss
Maw100%53-1831710.10boss
Corym Vanguard100%1-101965510.80
Chopper100%39-2002310.10boss
Massive Water Elemental100%1-100203210.80
Battlemaster Zunzu100%15-103610.10boss
Choking Fear100%1-1008095710.80
Ancient Scarab100%1-1864966310.80
Grimeleech100%2-2001834210.90
Ogre Shaman100%1-90386510.90
Hellflayer100%2-197646010.90
Vexclaw100%2-2002081110.90
Elder Wyrm100%1-1791307310.81
Arachir The Ancient One100%2-881310.10boss
Retching Horror100%1-1008290010.80
Zevelon Duskbringer100%10-99910.10boss
Moohtant100%3-198787410.50
Stonecracker100%23-1762110.10boss
Dawnfire Asura100%1-1009598610.80
Omnivora100%2-144702410.80
Midnight Asura100%1-10010974210.80
Ron The Ripper100%37-951010.10boss
Vile Grandmaster100%1-1751628210.80
Water Elemental100%1-1001906910.80
Waspoid100%1-1351893910.80
Evil Sheep Lord100%13-601110.10
Renegade Knight100%1-1002963610.80
Vicious Squire100%1-707394310.80
Ogre Savage100%1-153243210.90
Ogre Brute100%1-125526810.90
Haunted Dragon100%8-17614011.03
Zorvorax100%5-972211.03boss
Quara Pincher100%1-1503607410.10
The Evil Eye100%59-123410.10boss
Deadeye Devious100%13-109810.10boss
The Imperor100%88-143210.10boss
Merikh the Slaughterer100%7-116510.10boss
Arthei100%24-86910.10boss
Dreadmaw100%44-48210.10boss
Orclops Ravager100%1-1185211.10
Hairman The Huge100%34110.10boss
Broken Shaper100%8-1585111.10
Twisted Shaper100%5-1562411.10
Boreth100%5-962110.10boss
Thornfire Wolf100%9-52710.10
Reality Reaver100%1-100115410.94
Sparkion100%1-100139210.94
Instable Breach Brood100%1-10013010.94
Instable Sparkion100%1-10010810.94
Fernfang100%19-82810.10boss
Shadowstalker100%72-1742210.10boss
Dread Intruder100%1-199107510.94
Breach Brood100%1-100109610.94
Mindmasher100%92-2541410.10boss
Willi Wasp100%2-401410.10boss
The Voice of Ruin100%27-1381110.10boss
Midnight Panther100%9-68510.10boss
Brutus Bloodbeard100%21-109710.10boss
Massacre100%27-167710.10boss
Hatebreeder100%68-193810.10boss
Juvenile Cyclops100%1-244210.55
Brittle Skeleton100%1-59110.55
Lesser Fire Devil100%1-103910.55
Salamander Trainer100%2-14510.55boss
Dawn Scorpion100%1-49410.55
Crazed Dwarf100%1-435210.55
Woodling100%1-1224210.55
Troll-Trained Salamander100%1-11107010.55
Necropharus100%8-941910.10boss
The Horned Fox100%5-941010.10boss
Glooth Bomb100%16110.70boss
Oodok Witchmaster100%13-90510.80boss
Mountain Troll100%1-8197410.55
Meadow Strider100%1-1026210.55
Minotaur Bruiser100%1-147910.55
Minotaur Occultist100%1-14910.55
Rot Elemental100%1-806977810.50
Glooth Blob100%1-706312310.50
Mooh'Tah Warrior100%1-1208754110.50
Worm Priestess100%2-1508486510.50
Minotaur Amazon100%3-200721010.50
Execowtioner100%2-200661610.50
Blood Beast100%2-1508547610.50
Troll Marauder100%1-81210.55
Muglex Clan Assassin100%1-178910.55
Minotaur Poacher100%1-264310.55
Muglex Clan Footman100%1-611110.55
Muglex Clan Scavenger100%1-116610.55
Scar Tribe Warrior100%1-811310.55
Scar Tribe Shaman100%1-163110.55
General Murius100%7-9210.10boss
Dawnfly100%1-1227910.55
Glooth Anemone100%2-1752464610.70
Crustacea Gigantica100%6-180610.10boss
Glooth Golem100%2-2002035310.70
Tzumrah the Dazzler100%64110.80boss
Noble Lion100%1-7126510.70
Roaring Lion100%1-115375410.70
Glooth Brigand100%1-1006597010.70
Devourer100%2-1654835410.70
Metal Gargoyle100%2-1991042610.70
Rustheap Golem100%9-2931568310.70
Glooth Bandit100%1-1006572610.70
Minotaur Invader100%3-199844710.70
The Flaming Orchid100%36-2468510.80boss
Ekatrix100%3-56610.80boss
Zarabustor100%10-84410.10boss
High Voltage Elemental100%1-19691610.70
Owin100%4-958410.80boss
Depowered Minotaur100%1-10047110.70
Yielothax99.81%1-23122914010.10
Gazer99.78%1-2389110.10
Spectre99.7%1-3003307410.10
War Golem99.62%1-2678383510.10
Diabolic Imp99.6%1-199706710.10
Ghastly Dragon99.57%1-2736345510.10
Destroyer99.55%1-34615664610.10
Plaguesmith99.54%1-2738171810.10
Minotaur Hunter99.49%1-2007038610.50
Annihilon99.48%1-10076510.10boss
Braindeath99.47%1-91797310.10
Elder Bonelord99.46%1-85184510.80
Hellspawn99.41%1-23828052610.10
Bonelord99.34%1-481647010.10
Quara Predator Scout98.99%1-1343685710.10
Grim Reaper98.88%1-27217052810.10
Fury98.86%1-2743106710.10
Crazed Beggar98.79%1-9173610.10
Werewolf98.75%1-2282679810.80
Hive Overseer98.54%1-198240410.10boss
Sea Serpent98.46%1-2007357010.10
Yakchal98.44%5-27512810.10boss
Clay Guardian98.26%1-165851510.10
Young Sea Serpent98.25%1-1725086310.10
Energy Elemental98.09%1-169450910.10
Nightfiend97.75%2-14235610.20
Ferumbras97.73%2-1964410.10boss
Marid97.69%1-129142910.10
Infernalist97.65%1-155613310.10
Spidris Elite97.63%1-197315910.10
Lizard Chosen97.58%1-23915680510.10
Demon Skeleton97.58%1-7511587010.10
Terramite97.55%1-451458510.10
Serpent Spawn97.28%1-24923308110.10
Dragonling97.19%1-246206210.10boss
Draken Abomination97.1%1-2005459910.10
Wyrm97.02%1-23211729210.10
Draken Warmaster97%1-20020370510.10
Shaburak Demon96.98%1-2521011410.10
Nightmare96.95%1-1839310010.10
Askarak Prince96.94%1-188120910.10boss
Nightmare Scion96.94%1-1552402510.10
Draken Elite96.89%1-2003289210.10
Wilting Leaf Golem96.83%1-45249610.10
Efreet96.72%1-130390810.10
Wailing Widow96.64%1-140594810.10
Ice Dragon96.49%5-2075711.03
Stone Golem96.3%1-401915610.10
Draptor96.23%1-19710610.10boss
Askarak Lord96.2%1-188147210.10
Lizard High Guard96.03%1-22810651010.10
Shaburak Prince95.66%2-172131210.10boss
Tiquandas Revenge95.24%17-1322110.10boss
Dragon Lord95.21%1-24712181210.10
Frost Dragon95.17%1-2485871210.10
Stampor95.01%1-2371124310.10
Shaburak Lord94.95%1-177158410.10boss
Undead Gladiator94.95%1-1501978810.10
Askarak Demon94.79%1-247994610.10
Ashmunrah94.66%2-25273110.10boss
Diamond Servant Replica94.5%1-17343611.10
Grave Guard94.42%1-128120110.10
Lizard Legionnaire94.2%1-1656715810.10
Massive Earth Elemental94.05%1-234712310.10
Lizard Zaogun94.03%1-2003847810.10
Lizard Dragon Priest94%1-1903134410.10
Diamond Servant93.98%1-1802292410.10
Quara Mantassin Scout93.93%1-301159010.10
Worker Golem93.88%1-1403215310.10
Munster93.75%1-231610.10boss
Earth Elemental93.4%1-1301615610.10
Morguthis93.33%1-1726010.10boss
Omruc93.33%11-1231510.10boss
Vampire Bride93.32%1-1492839810.10
Mutated Bat92.62%1-1303743510.10
Lizard Noble92.45%1-10027810.10
Shock Head92.25%1-2001334910.30
Haunted Treeling92.22%1-951021210.10
Bog Raider92.16%1-1054550010.10
Sandstone Scorpion91.96%1-128270010.10
Thalas91.85%1-24094510.10boss
Troll Legionnaire91.67%3-15518010.10
Horestis91.43%4-2153510.10boss
Dipthrah91.35%1-23065910.10boss
Grand Mother Foulscale91.3%2-862310.10boss
Shark91.11%1-1391066610.10
Green Djinn91.1%1-114844910.10
Blue Djinn91.06%1-113492110.10
Mahrdis90.91%1-241184810.10boss
Furious Troll90.87%1-13923010.10
Emerald Damselfly90.76%1-18916710.10
Nightstalker90.4%1-109854310.10
Quara Pincher Scout90.27%1-1293366710.10
Mammoth90.14%1-402102110.10
Orc Shaman90.09%1-598911.02
Dragon90.07%1-10511377310.10
Vampire89.95%1-605448210.10
Barbarian Brutetamer89.95%1-15660610.10
Quara Hydromancer Scout89.95%1-1403334810.10
Quara Hydromancer89.92%1-1102224310.10
Rahemos89.78%1-24376310.10boss
Vashresamun89.69%1-20865010.10boss
Sacred Spider89.54%1-118230510.10boss
Sibang88.72%1-353777710.10
Gargoyle88.16%1-303984210.10
Quara Constrictor88.08%1-1001595010.10
Carniphila88%1-402946510.10
Mutated Human87.96%1-1303159410.10
Vampire Pig87.93%2-405810.10
Souleater87.91%1-20010136210.10
Thornback Tortoise87.83%1-501501910.10
Kongra87.8%1-401790310.80
Hydra87.79%1-24929199610.10
Forest Fury87.71%1-54237610.10
Golden Servant Replica87.69%1-13839011.10
Deepsea Blood Crab87.43%1-2070811.02
Leaf Golem87.43%1-27139210.10
Frost Dragon Hatchling87.43%1-553546110.10
Dragon Hatchling87.12%1-551051810.10
Blistering Fire Elemental87.1%1-177103910.10
Lizard Sentinel87%1-55181610.80
Elder Mummy87%1-160133810.10boss
Scarab86.96%1-523642710.10
Ghoulish Hyaena86.95%1-40238310.10boss
Tazhadur86.67%15-951511.03boss
Roaring Water Elemental86.43%1-180201910.10
Stabilizing Dread Intruder86%1-1005010.94
Jagged Earth Elemental85.9%1-179179410.10
Vampire Viscount85.87%1-50981210.10
Phantasm85.67%1-244642910.10
Blood Crab85.51%1-201550410.10
Cave Rat85.23%1-22801010.10
Swampling85.06%1-12441110.10
Minotaur Mage85.04%1-351304310.10
Golden Servant85%1-1407559410.10
Overcharged Energy Element84.99%1-176168510.10
Crystalcrusher84.83%1-90897310.10
Insectoid Scout84.69%1-7319610.10
Shardhead83.93%8-1535610.10boss
Lizard Templar83.7%1-58390910.10
Orc83.66%1-1435511.02
Undead Prospector83.33%14-24610.10
Merlkin83.2%1-451551810.10
Lizard Snakecharmer83.09%1-55174510.10
Tomb Servant83.06%1-110533610.10
Assassin82.91%1-502632810.10
Iron Servant Replica82.6%1-5283911.02
Lancer Beetle82.49%1-1301402710.10
Frost Giantess82.4%1-40150010.10
Terror Bird82.29%1-30380110.10
Gozzler81.96%1-702682710.10
Cyclops Smith81.91%1-701486610.10
Cyclops Drone81.9%1-302247810.10
Iron Servant81.88%1-559461610.10
Elf Overseer81.82%2-471110.10boss
Zombie81.69%1-651548110.10
Toad81.3%1-20458210.10
Corym Charlatan81.22%1-352657710.80
Cyclops81.12%1-46131911.02
Lizard Magistratus81.1%1-5052910.10
Orchid Frog80.65%1-1043410.10
Frost Giant80.47%1-40221210.10
Centipede80.28%1-152809710.10
Crab80.06%1-10431210.10
Werebear80.05%1-1001663510.80
Flamecaller Zazrak80%2-35510.10boss
Kraknaknork80%4-13510.10boss
Smuggler79.88%1-102375410.10
Werebadger79.66%1-75972810.80
Wereboar79.61%1-751959710.80
Quara Mantassin79.35%1-1301319410.10
Corym Skirmisher79.3%1-452054810.80
Chakoya Toolshaper79.03%1-204901210.37
Mutated Rat78.9%1-1303799110.10
Chakoya Tribewarden78.81%1-304976410.37
Quara Predator78.75%1-1563440410.10
Tarantula78.75%1-428449610.10
Gelidrazah the Frozen78.26%1-882311.03boss
Filth Toad78.18%1-185510.10
Elder Forest Fury77.78%9-53910.80
Pirate Cutthroat77.75%1-504963610.10
Pirate Marauder77.59%1-407433510.10
Crimson Frog77.04%1-1063610.10
Azure Frog76.64%1-1068510.10
Dark Magician76.39%1-832848010.10
Dark Apprentice76.34%1-502965410.10
Blazing Fire Elemental76.19%1-129202010.10
Slick Water Elemental76.14%1-129448010.10
Deepling Scout75.99%1-504177110.10
Muddy Earth Elemental75.89%1-130335510.10
Deepling Worker75.62%1-25590210.10
Charged Energy Elemental75.56%1-128218110.10
Dwarf Geomancer75.53%1-4565810.10
Poison Spider75.36%1-43255010.10
Elf Scout75.27%1-251320110.10
Deepling Spellsinger75.17%1-963809610.10
Dworc Voodoomaster75.11%1-172593110.10
Dworc Venomsniper75.1%1-134271210.10
Yeti75%2-19410.10
Dragon Lord Hatchling74.91%1-1702202610.10
Firestarter74.87%1-351167710.10
Minotaur Archer74.86%1-302014310.10
Barbarian Skullhunter74.78%1-301246410.10
Evil Sheep74.7%2-408310.10
Dworc Fleshhunter74.67%1-134104710.10
Barbarian Headsplitter74.49%1-301225510.10
Infernal Frog74.14%2-595810.10
Coral Frog74.04%1-1049310.10
Energy Overlord73.72%1-7515610.10boss
Ice Overlord73.42%1-757910.10boss
Rorc73.34%1-351475010.10
Salamander72.62%1-15742810.10
Chakoya Windcaller72.48%1-272303110.37
Rotworm72.18%1-174784110.10
Demon Parrot71.88%5-993210.10
Hot Dog70.59%1-621710.10
Dire Penguin70.59%1-81710.10boss
The Blightfather70%5-902010.10boss
Ghoul69.95%1-30276211.02
Earth Overlord69.77%1-7531110.10boss
Stabilizing Reality Reaver68.63%1-1005110.94
Death Priest68.57%1-14656010.10boss
Berserker Chicken68.09%1-644710.10
Pirate Buccaneer67.9%1-603018510.10
Gloom Wolf67.69%1-1513010.80
Damaged Worker Golem67.15%1-89420410.10
Teleskor66.67%7-80610.10boss
The Weakened Count66.67%7-59610.10boss
Orc Warrior66.38%1-15209711.02
Spider66.38%1-51530210.10
Fire Overlord66.27%3-758310.10boss
Minotaur66.07%1-255527110.10
Troll Guard65.57%1-1218310.10
Wild Warrior65.55%1-29559710.80
Adept of the Cult65.03%1-602015010.10
Enlightened of the Cult65.01%1-703182510.10
Acolyte of the Cult64.75%1-401641810.10
Larva64.64%1-153414610.10
Troll64.63%1-12206411.02
Witch64.49%1-404346710.10
Manta Ray64.42%1-4074210.10
Ladybug64.24%1-40408010.10
Troll Champion64.15%1-12183810.10
Marsh Stalker64.11%1-25797910.10
Slug62.26%1-40136210.10
Mad Scientist61.3%1-115929810.10
Island Troll60.72%1-10367110.10
Minotaur Guard60.3%1-203516710.10
Young Troll60.25%1-523910.10
Tortoise60.24%1-301986410.10
Hero60.03%1-1006709610.10
Carrion Worm58.32%1-45894010.10
Crypt Shambler57.96%1-554351110.10
Cublarc the Plunderer57.76%1-7616110.10boss
The Count57.14%10-84710.10boss
Grave Robber57.11%1-3649210.10boss
Doom Deer56.86%2-965110.10
Nomad56.33%1-40998610.10
Orc Berserker55.66%1-251570910.80
Orc Marauder55.26%1-902044210.10
Pirate Corsair54.9%1-87897110.10
Grynch Clan Goblin54.87%1-161845510.10boss
Barbarian Bloodwalker54.66%1-12839410.10
Crypt Defiler54.6%1-3331510.10boss
Goblin Scavenger51.86%1-9126110.10
Pirate Skeleton50.6%1-25166010.10
Goblin50.54%1-9565110.10
Frost Troll50.2%1-12254810.10
Crocodile50.17%1-102551910.10
Gang Member50.15%1-3097110.10
Rotworm Queen50%31210.10boss
Goblin Leader50%1-923210.10
Apprentice Sheng50%2210.10boss
Goblin Assassin49.94%1-984510.10
Orc Rider49.88%1-782354410.10
Honour Guard49.79%1-15240410.10
Gladiator49.76%1-29290210.10
Black Knight49.65%1-13384810.10
Swamp Troll49.6%1-53847210.10
Bug49.46%1-51187510.10
Gnarlhound49.45%1-30565810.10
Bandit49.32%1-30634010.10
Pirate Ghost45.9%1-6242710.10
Skeleton45.74%1-10131611.02
Elf45.41%1-30949110.10
Skeleton Warrior45.21%1-10455410.10
Killer Rabbit44.9%6-674910.10
Novice of the Cult44.41%1-40843510.10
Dwarf Miner42.69%1-1069810.10
Dwarf Guard41.07%1-30954310.10
Dryad41.06%1-30227010.10
Amazon39.96%1-201509210.10
Mummy39.91%1-805819410.10
Elf Arcanist36.88%1-491510710.10
Dwarf35.98%1-81447310.10
Sandcrawler35.22%1-62994910.10
Diseased Fred34.62%2-252610.10boss
Undead Cavebear33.33%3-834810.10boss
Undead Mine Worker33.33%2-101210.10
Renegade Orc33.33%1-251510.10boss
Man in the Cave33.33%35310.10boss
Diseased Dan33.33%7-232710.10boss
Groam33.33%49310.10boss
Valkyrie32.56%1-121083510.10
Ice Witch30.47%1-90837610.10
Warlock30.42%1-801480710.10
Necromancer30.39%1-9011940910.10
Feverish Citizen29.99%1-35280110.10
Bonebeast29.92%1-9011276310.10
Diseased Bill29.63%1-172710.10boss
Banshee29.5%1-802075510.10
Dwarf Soldier29.03%1-122364210.10
Dreadbeast29.01%1-90348910.10
Orc Leader28.57%1-351186210.10
Orc Spearman25.64%1-11110011.02
Rottie the Rotworm25%9410.10boss
Boar24.83%1-20115610.10
Orc Warlord18.84%1-45409710.10
Ungreez16.67%30-731210.10boss
Dark Monk14.93%1-182905810.10
Monk14.68%1-18961710.10
Sharptooth14.29%3710.10boss
Stalker13.21%1-82554610.10
Terofar10%26-1667010.30boss
Spit Nettle9.92%1-5219710.10
Necromancer Servant9.09%811110.10
Renegade Quara Constrictor1.3%4-89192810.70
Renegade Quara Mantassin1.17%2-103205410.70
Renegade Quara Pincher1.13%12-132230710.70
Renegade Quara Hydromancer0.84%3-78166410.70
Renegade Quara Predator0.62%9-99289310.70
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Obrazek
Obrazek
tjaa, ze slimow tez nie wypada, jak by istotne to bylo :) lepiej podajcie ludziom informacje, gdzie zloto leci az milo, bo w tym celu raczej zagladaja w te komentarze...
Obrazek
Obrazek
2014-06-02 02:32:05
Obrazek
Obrazek
oraz z sumonów nie wypada
Obrazek
Obrazek
2011-12-10 18:49:00
Obrazek
Obrazek
Rabbit to zwierze...
Obrazek
Obrazek
2011-11-25 19:33:54
Obrazek
Obrazek
OMG a rabbit to nie zwierze ,że tak wymieniasz ... mogłeś sobie darować
Obrazek
Obrazek
2011-08-01 19:36:38
Obrazek
Obrazek
Naucz się pisać a potem komentuj :)
Obrazek
Obrazek
2010-10-28 18:33:58
Obrazek
Obrazek
słabe i tak to jest gold za karzdego potwora wypada oprucz rabbit wolf i zwierząt :)
Obrazek
Obrazek
2010-03-27 20:14:48
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama