Gold Coin Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Gold Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
Ten przedmiot wypada z większości potworów.
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Hellfire Fighter100%1-2524087210.10
Ushuriel100%3-19132310.10boss
Zomba100%5-292310.10boss
Hellhound100%1-100243210.10
Ethershreck100%1-19783710.10boss
Lost Berserker100%1-1991058310.10
Ironblight100%2-199483310.10
Cliff Strider100%2-198296610.10
Zugurosh100%1-197150610.10boss
The Handmaiden100%23-184410.10boss
Lost Husher100%1-1002006810.10
Lost Basher100%1-1002329310.10
Enslaved Dwarf100%3-150594910.10
Lost Thrower100%1-1402546810.10
Vulcongra100%1-1221111710.10
Hellgorak100%1-199356810.10boss
Willi Wasp100%2-401410.10boss
Orewalker100%3-198442510.10
Mindmasher100%92-2542010.10boss
Ice Golem100%1-1197760410.10
Crystal Spider100%1-1976008410.10
Swarmer100%1-752082910.10
Mutated Tiger100%1-1053411210.10
Betrayed Wraith100%2-2001501510.10
Dark Torturer100%1-20019944310.10
Blightwalker100%1-2003118310.10
Spitter100%1-1906742010.10
Spidris100%1-2003593510.10
Undead Dragon100%1-2001448310.10
Medusa100%1-19021359210.10
Eternal Guardian100%1-10011902610.10
The Voice of Ruin100%27-1381110.10boss
Lich100%1-1403521210.10
Insectoid Worker100%1-902481210.10
Crawler100%1-1903408210.10
Drillworm100%1-1505827310.10
Behemoth100%1-35110036710.10
Death Priest Shargon100%1-942910.50boss
Walker100%2-197126510.50
Moohtant100%3-199997610.50
Demon100%1-18012421210.37
Wounded Cave Draptor100%3310.32
Guzzlemaw100%1-1008401910.30
Silencer100%1-12820452110.30
Frazzlemaw100%1-10029616210.30
Minotaur Amazon100%3-200928710.50
Execowtioner100%2-200864510.50
Blood Beast100%2-15010512710.50
Troll Marauder100%1-81210.55
Scar Tribe Warrior100%1-811510.55
Glooth Blob100%1-707440810.50
Rot Elemental100%1-808402710.50
Worm Priestess100%2-15011518910.50
Mooh'Tah Warrior100%1-12012414810.50
Juggernaut100%2-2001884210.30
Horadron100%20-19011310.30boss
Deepling Warrior100%1-1804265910.10
Deepling Guard100%1-1803456710.10
Deepling Elite100%1-190212910.10
Massive Fire Elemental100%1-2201924210.10
Draken Spellweaver100%1-20021217010.10
Mr. Punish100%15-155510.10boss
Lost Soul100%1-2002998210.10
Mad Mage100%81110.10boss
Chizzoron the Distorter100%66110.10boss
Terrorsleep100%4-198206010.30
Shiversleep100%2-901310.30
Feversleep100%1-100111910.30
Demon Outcast100%1-10016439310.30
Zavarash100%4-19711910.30boss
Raging Mage100%11-1361510.20
Zulazza the Corruptor100%61110.20boss
Defiler100%2-2051133010.10
Giant Spider100%2-19713023610.10
The Horned Fox100%5-941110.10boss
General Murius100%7-9210.10boss
Crustacea Gigantica100%6-180710.10boss
Latrivan100%12-2217310.10boss
Golgordan100%10-2316810.10boss
Lethal Lissy100%20-1531210.10boss
Grorlam100%1-961510.10boss
Necropharus100%8-942110.10boss
Massacre100%27-167710.10boss
Quara Constrictor Scout100%1-503106210.10
Armadile100%3-198283310.10
Zevelon Duskbringer100%10-99910.10boss
Hatebreeder100%24-1931010.10boss
Hideous Fungus100%1-2001544210.10
Humongous Fungus100%1-2002463210.10
Rat100%1-42406810.10
Stone Devourer100%1-100260510.10
The Old Widow100%2-9710910.10boss
Zanakeph100%1-10018510.10boss
Deepling Brawler100%2-449110.10
Paiz the Pauperizer100%3-997110.10boss
Lizard Gate Guardian100%1-1442510.10boss
Diblis The Fair100%15-93410.10boss
Mamma Longlegs100%1-10011410.10boss
Dracola100%45-148210.10boss
Sir Valorcrest100%8-802010.10boss
Marziel100%5-971910.10boss
Esmeralda100%5-1394910.10boss
Lersatio100%1-9817310.10boss
Rotspit100%19-1773210.10boss
Dharalion100%5-961710.10boss
Bretzecutioner100%9-963210.10boss
Brimstone Bug100%1-1992040110.10
Vicious Manbat100%1-1596310.10
Bruise Payne100%1-1002310.10boss
Ron The Ripper100%2-1151210.10boss
Bibby Bloodbath100%11-1002710.10boss
Shadowstalker100%72-2042510.10boss
Shadow Pupil100%1-652526910.10
Blood Priest100%1-1801958210.10
Fernfang100%19-82810.10boss
Cave Spider100%4-94811.50boss
Maw100%53-1872210.10boss
Water Buffalo100%1-2045410.10
Blood Hand100%1-1351414510.10
Weeper100%2-199787110.10
Lava Golem100%1-200501010.10
Infected Weeper100%5-198212310.10
Hand of Cursed Fate100%1-199461210.10
Madareth100%3-977710.10boss
Magma Crawler100%2-200948910.10
Brutus Bloodbeard100%8-109910.10boss
Midnight Panther100%9-68510.10boss
Stonecracker100%9-1762410.10boss
Fleshslicer100%52-192810.10boss
Arachir The Ancient One100%2-881310.10boss
The Snapper100%4-1735310.10boss
The Bloodtusk100%2-1005610.10boss
Evil Sheep Lord100%13-601110.10
Deepling Master Librarian100%1-100126010.10
Wyvern100%1-903344210.10
Deepling Tyrant100%4-198288210.10
Hemming100%1-1005010.10
Fazzrah100%30-27910310.10
Killer Caiman100%1-1792677510.10
Quara Pincher100%1-1503912510.10
Chopper100%34-2002610.10boss
Enraged Crystal Golem100%1-100518310.10
Wiggler100%1-100853710.10
Gravedigger100%1-1501082410.10
Countess Sorrow100%53-147510.10boss
Scar Tribe Shaman100%1-163510.55
Kollos100%1-2002713710.10
Ogre Shaman100%1-90523810.90
Minotaur Cult Prophet100%1-150194711.40
Ogre Brute100%1-125669810.90
Lost Exile100%1-10075211.50
Grimeleech100%2-2004623310.90
Vexclaw100%2-2004792110.90
Hellflayer100%2-1991653810.90
Instable Sparkion100%1-10055810.94
Instable Breach Brood100%1-10063810.94
The Plasmother100%88110.10boss
Angry Demon100%13-79211.02
Breach Brood100%1-100339810.94
Dread Intruder100%1-200345310.94
Reality Reaver100%1-100374710.94
Sparkion100%1-100405210.94
Elder Wyrm100%1-1792788110.81
Ancient Scarab100%1-1866439910.80
Vicious Squire100%1-7013921810.80
Renegade Knight100%1-1006011510.80
Captain Jones100%35110.10boss
Vile Grandmaster100%1-1753304210.80
Dawnfire Asura100%1-10016992910.80
Omnivora100%2-145998010.80
Midnight Asura100%1-10019681710.80
Water Elemental100%1-1002335910.80
Waspoid100%1-1352685710.80
Darkfang100%2-11916611.50boss
Choking Fear100%1-10024347810.80
Corym Vanguard100%1-1011415410.80
Massive Water Elemental100%1-100360310.80
Retching Horror100%1-10023783410.80
Deadeye Devious100%6-1091110.10boss
The Imperor100%88-143210.10boss
Enfeebled Silencer100%1-1001293511.41
Pooka100%1-134180511.40
Arthei100%24-861110.10boss
Orc Cultist100%3-21512611.40
Faun100%1-154255711.40
Dark Faun100%1-159381811.40
Twisted Pooka100%1-124298711.40
Merikh the Slaughterer100%7-116510.10boss
Orc Cult Priest100%1-16312511.40
Orc Cult Minion100%1-19027111.40
Minotaur Cult Follower100%1-155473011.40
Minotaur Cult Zealot100%2-148136911.40
Museum Stone Golem100%34111.40
Kroazur100%11-32943211.40boss
Orc Cult Inquisitor100%2-22229111.40
Orc Cult Fanatic100%1-13412311.40
Orclops Doomhauler100%1-16313111.10
Orclops Ravager100%1-1189511.10
Hairman The Huge100%34110.10boss
Haunted Dragon100%5-18961811.03
Muglex Clan Scavenger100%1-116610.55
Dreadmaw100%44-48210.10boss
Animated Moohtant100%98111.40
Weakened Frazzlemaw100%1-1002152211.41
The Evil Eye100%59-123410.10boss
Zorvorax100%1-976111.03boss
Boogy100%1-193228411.40
Broken Shaper100%3-17438511.10
Cult Scholar100%1-7040711.40
Twisted Shaper100%2-17440111.10
Shaper Matriarch100%1-13622211.10
Cult Believer100%1-70535111.40
Cult Enforcer100%1-70167011.40
Oodok Witchmaster100%13-90610.80boss
Ogre Savage100%1-154314710.90
Minotaur Poacher100%1-264310.55
Minotaur Invader100%3-2001087610.70
High Voltage Elemental100%1-199212610.70
Ekatrix100%3-591110.80boss
Boreth100%5-962310.10boss
Depowered Minotaur100%1-10059410.70
Glooth Golem100%2-2003105010.70
Glooth Anemone100%2-1753929210.70
Muglex Clan Footman100%1-611110.55
Glooth Bandit100%1-1009924210.70
Muglex Clan Assassin100%1-178910.55
Glooth Brigand100%1-1009918210.70
Roaring Lion100%1-115626710.70
Minotaur Occultist100%1-14910.55
Thornfire Wolf100%9-52710.10
Juvenile Cyclops100%1-244210.55
Brittle Skeleton100%1-59110.55
Lesser Fire Devil100%1-103910.55
Salamander Trainer100%2-14510.55boss
Dawn Scorpion100%1-49410.55
Crazed Dwarf100%1-435210.55
Woodling100%1-1226410.55
Troll-Trained Salamander100%1-11112510.55
Dawnfly100%1-1229310.55
Glooth Bomb100%16110.70boss
Meadow Strider100%1-1028310.55
Minotaur Bruiser100%1-147910.55
Mountain Troll100%1-8204410.55
Rustheap Golem100%8-2932466410.70
Noble Lion100%1-7139910.70
Owin100%1-9812110.80boss
The Flaming Orchid100%36-24610710.80boss
Tzumrah the Dazzler100%64110.80boss
Metal Gargoyle100%2-2001541010.70
Devourer100%2-1656330310.70
Yielothax99.81%1-23125487310.10
Spectre99.71%1-3005458210.10
War Golem99.6%1-26710147910.10
Ghastly Dragon99.57%1-2747759310.10
Destroyer99.56%1-34619344310.10
Diabolic Imp99.56%1-199904810.10
Elder Bonelord99.56%1-86296110.80
Plaguesmith99.54%1-27312171010.10
Minotaur Hunter99.51%1-2009587110.50
Annihilon99.5%1-10080410.10boss
Braindeath99.46%1-91863710.10
Gazer99.46%1-24220610.10
Hellspawn99.42%1-23839658810.10
Bonelord99.4%1-482083910.10
Quara Predator Scout99.01%1-1344099210.10
Grim Reaper98.87%1-27223148510.10
Fury98.85%1-2745260110.10
Crazed Beggar98.74%1-9190510.10
Werewolf98.72%1-2305082210.80
Hive Overseer98.62%1-198283310.10boss
Yakchal98.55%5-27513810.10boss
Sea Serpent98.48%1-2009498110.10
Massive Energy Elemental98.44%10-1746410.10
Young Sea Serpent98.26%1-1736453610.10
Energy Elemental98.19%1-169683810.10
Clay Guardian98.13%1-1651101510.10
Nightfiend98%2-14350110.20
Ferumbras97.73%2-1964410.10boss
Spidris Elite97.7%1-197369810.10
Marid97.62%1-129155210.10
Lizard Chosen97.59%1-23920192410.10
Demon Skeleton97.58%1-7513218910.10
Terramite97.56%1-451581110.10
Infernalist97.5%1-155721410.10
Dragonling97.3%1-246229310.10boss
Serpent Spawn97.29%1-25027578010.10
Shaburak Demon97.18%1-2521221910.10
Draken Abomination97.09%1-2006537410.10
Nightmare97%1-18312200210.10
Askarak Prince97%1-188129910.10boss
Draken Warmaster96.99%1-20026570910.10
Wyrm96.99%1-45017815910.10
Nightmare Scion96.98%1-1553153810.10
Wilting Leaf Golem96.96%1-45312610.10
Draken Elite96.92%1-2003936910.10
Ice Dragon96.85%1-20738111.03
Efreet96.85%1-130428110.10
Wailing Widow96.83%1-140748610.10
Draptor96.48%1-19714210.10boss
Stone Golem96.46%1-402475610.10
Askarak Lord96.27%1-188160810.10
Lizard High Guard96.04%1-22814296710.10
Tiquandas Revenge95.83%17-1322410.10boss
Shaburak Prince95.71%1-172153710.10boss
Dragon Lord95.18%1-24714451110.10
Frost Dragon95.18%1-2486699610.10
Shaburak Lord95%1-177190010.10boss
Undead Gladiator94.95%1-1503699910.10
Askarak Demon94.86%1-2471044110.10
Stampor94.83%1-2371286710.10
Grave Guard94.73%1-128131010.10
Ashmunrah94.19%2-25287810.10boss
Lizard Legionnaire94.13%1-1658528310.10
Omruc94.12%11-1231710.10boss
Diamond Servant Replica94.06%1-178237511.10
Lizard Zaogun94.03%1-2004549010.10
Lizard Dragon Priest94.02%1-1904091010.10
Massive Earth Elemental94.02%1-234772510.10
Diamond Servant93.97%1-1802565710.10
Troll Legionnaire93.96%1-15549710.10
Quara Mantassin Scout93.96%1-301248910.10
Worker Golem93.87%1-1403943510.10
Munster93.75%1-231610.10boss
Earth Elemental93.31%1-1301751610.10
Vampire Bride93.29%1-1493814410.10
Grand Mother Foulscale93.1%2-862910.10boss
Mutated Bat92.61%1-1304079710.10
Haunted Treeling92.24%1-951069610.10
Furious Troll92.21%1-14748810.10
Morguthis92.21%1-1957710.10boss
Bog Raider92.2%1-1054965610.10
Shock Head92.2%1-2001936610.30
Sandstone Scorpion92.02%1-128293410.10
Lizard Noble91.88%1-10035710.10
Thalas91.85%1-24095710.10boss
Mahrdis91.49%1-303222110.10boss
Horestis91.43%4-2153510.10boss
Elder Forest Fury91.3%3-532310.80
Shark91.29%1-1391277210.10
Dipthrah91.18%1-23066910.10boss
Blue Djinn91.08%1-113520210.10
Green Djinn91.06%1-114871210.10
Emerald Damselfly90.78%1-181074310.10
Nightstalker90.55%1-109915810.10
Quara Pincher Scout90.32%1-1293733310.10
Mammoth90.17%1-402361510.10
Dragon90.07%1-10512852910.10
Quara Hydromancer Scout90.01%1-1403715010.10
Vampire89.94%1-606734510.10
Barbarian Brutetamer89.92%1-15741010.10
Quara Hydromancer89.91%1-1102465810.10
Orc Shaman89.87%1-5623011.02
Sacred Spider89.79%1-120245810.10boss
Rahemos89.56%1-24382410.10boss
Vashresamun89.23%1-20872410.10boss
Sibang88.74%1-354285810.10
Quara Constrictor88.2%1-1001847510.10
Gargoyle88.11%1-305431110.10
Forest Fury87.99%1-54301410.10
Carniphila87.98%1-403446810.10
Souleater87.97%1-20011471310.10
Kongra87.96%1-402287310.80
Mutated Human87.95%1-1303308610.10
Vampire Pig87.93%2-405810.10
Thornback Tortoise87.9%1-502585210.10
Hydra87.79%1-24934173110.10
Battlemaster Zunzu87.5%15-103810.10boss
Frost Dragon Hatchling87.38%1-554050810.10
Blistering Fire Elemental87.33%1-177114410.10
Leaf Golem87.28%1-27178410.10
Dragon Hatchling87.26%1-551205810.10
Shadowpelt87.12%1-10016311.50boss
Elder Mummy87.08%1-160145510.10boss
Ghoulish Hyaena86.98%1-40252710.10boss
Scarab86.97%1-524259310.10
Lizard Sentinel86.66%1-55257210.80
Roaring Water Elemental86.43%1-180201910.10
Stabilizing Dread Intruder86.42%1-1008110.94
Deepsea Blood Crab85.84%1-20626911.02
Jagged Earth Elemental85.84%1-179180810.10
Blood Crab85.61%1-202002310.10
Golden Servant Replica85.53%1-138217011.10
Vampire Viscount85.37%1-501568210.10
Orc85.27%1-65379411.02
Phantasm85.22%1-244885710.10
Cave Rat85.16%1-22942610.10
Swampling85.14%1-12521410.10
Golden Servant85.01%1-1408471110.10
Overcharged Energy Element84.99%1-176168510.10
Minotaur Mage84.94%1-351553310.10
Crystalcrusher84.89%1-90990510.10
Insectoid Scout84.54%1-7320710.10
Werefox84.49%1-85702211.50
Gelidrazah the Frozen84.38%1-1206411.03boss
Shardhead84.38%8-1786410.10boss
Lizard Templar83.98%1-59472010.10
Elf Overseer83.33%2-471210.10boss
Tomb Servant83.26%1-110562610.10
Merlkin83.16%1-451804710.10
Lizard Snakecharmer83.16%1-55197110.10
Assassin82.87%1-502872910.10
Lancer Beetle82.57%1-1301585510.10
Terror Bird82.39%1-30435510.10
Frost Giantess82.35%1-40156410.10
Gozzler82.01%1-702997910.10
Cyclops Smith81.87%1-701660910.10
Cyclops Drone81.87%1-302537910.10
Iron Servant81.87%1-5510600210.10
Cyclops81.83%1-47710611.02
Zombie81.76%1-651668610.10
Filth Toad81.65%1-1810910.10
Toad81.52%1-20695510.10
Iron Servant Replica81.48%1-55383311.02
Corym Charlatan81.46%1-353895610.80
Tazhadur81.25%2-1004811.03boss
Misguided Bully80.71%1-17961711.40
Crab80.69%1-10520510.10
Frost Giant80.51%1-40231410.10
Centipede80.2%1-153236910.10
Wereboar80.16%1-751343811.50
Mole80.15%1-7540811.50
Werebadger80.11%1-751082411.50
Lizard Magistratus80.07%1-5061210.10
Zarabustor80%10-84510.10boss
Flamecaller Zazrak80%2-35510.10boss
Kraknaknork80%4-13510.10boss
Smuggler79.86%1-102747610.10
Quara Mantassin79.54%1-1301573010.10
Black Vixen79.5%1-7416111.50boss
Orchid Frog79.44%1-1071510.10
Corym Skirmisher79.08%1-453627110.80
Chakoya Toolshaper79.04%1-205865710.37
Werebear79.01%1-1001167111.50
Mutated Rat78.87%1-1303997310.10
Tarantula78.82%1-4210716810.10
Chakoya Tribewarden78.71%1-305961110.37
Quara Predator78.68%1-1563768810.10
Sharpclaw77.91%1-7516311.50boss
Pirate Cutthroat77.63%1-505471910.10
Pirate Marauder77.6%1-408219010.10
Bloodback77.58%1-7516511.50boss
Crimson Frog76.81%1-10106510.10
Dark Magician76.4%1-833134610.10
Dark Apprentice76.25%1-503283310.10
Slick Water Elemental76.14%1-129448010.10
Blazing Fire Elemental76.01%1-129220510.10
Deepling Scout76%1-504411610.10
Muddy Earth Elemental75.89%1-130338810.10
Dwarf Geomancer75.76%1-4581710.10
Azure Frog75.76%1-10115110.10
Deepling Worker75.65%1-25639110.10
Charged Energy Elemental75.56%1-128218110.10
Poison Spider75.4%1-43965410.10
Elf Scout75.29%1-251474610.10
Deepling Spellsinger75.16%1-964283810.10
Dworc Voodoomaster75.08%1-172866610.10
Yeti75%2-19410.10
Infernal Frog75%2-616010.10
Dworc Venomsniper75%1-134841810.10
Dragon Lord Hatchling74.96%1-1702671310.10
Minotaur Archer74.84%1-302349610.10
Firestarter74.78%1-351277310.10
Barbarian Skullhunter74.77%1-301394210.10
Evil Sheep74.7%2-408310.10
Dworc Fleshhunter74.66%1-134580810.10
Barbarian Headsplitter74.59%1-301388210.10
Misguided Thief74.2%1-8046911.40
Coral Frog74.11%1-1081110.10
Energy Overlord73.72%1-7515610.10boss
Ice Overlord73.42%1-757910.10boss
Rorc73.32%1-351625210.10
Ghost Wolf73.2%1-2019410.80
Salamander72.52%1-15835910.10
Chakoya Windcaller72.51%1-272714810.37
Rotworm72.2%1-175052910.10
Demon Parrot71.88%5-993210.10
Stabilizing Reality Reaver71.6%1-1008110.94
Undead Prospector71.43%14-24710.10
The Weakened Count71.43%7-59710.10boss
Hot Dog70.59%1-621710.10
Earth Overlord69.77%1-7531110.10boss
Ghoul69.25%1-301138511.02
Death Priest69.07%1-14963710.10boss
The Blightfather68.18%5-902210.10boss
Berserker Chicken68.09%1-644710.10
Pirate Buccaneer67.98%1-603338210.10
Damaged Worker Golem67.24%1-90462110.10
Gloom Wolf66.85%1-1555810.80
Teleskor66.67%7-80610.10boss
Fire Overlord66.67%3-758710.10boss
Spider66.35%1-51972410.10
Manta Ray66.35%1-40127510.10
Minotaur66.04%1-256364910.10
Wild Warrior65.48%1-30918810.80
Troll Guard65.42%1-1221410.10
Orc Warrior65.06%1-151030211.02
Nymph64.94%1-110431211.40
Enlightened of the Cult64.93%1-703607210.10
Adept of the Cult64.86%1-602749810.10
Larva64.63%1-153921710.10
Acolyte of the Cult64.61%1-402484510.10
Witch64.36%1-404779210.10
Troll Champion64.18%1-12203510.10
Marsh Stalker64.16%1-25937910.10
Ladybug64.15%1-40471110.10
Troll64.1%1-12468311.02
Putrid Mummy63.42%1-62213811.50
Slug63.14%1-40164410.10
Dire Penguin61.9%1-82110.10boss
Mad Scientist61.41%1-115984910.10
Island Troll60.73%1-10452010.10
Minotaur Guard60.57%1-204134510.10
Young Troll60.32%1-531010.10
Tortoise60.19%1-302809710.10
Pixie60.16%1-90448811.40
Hero59.96%1-10011466410.10
Swan Maiden59.27%1-90214611.40
Carrion Worm58.38%1-45930710.10
Crypt Shambler58.01%1-554834110.10
Cublarc the Plunderer56.9%1-7617410.10boss
Doom Deer56.86%2-965110.10
Grave Robber56.51%1-3680710.10boss
Nomad56.43%1-401178010.10
Crypt Defiler55.76%1-3759910.10boss
Orc Berserker55.31%1-252447410.80
Orc Marauder55.12%1-902248310.10
Grynch Clan Goblin55%1-161972710.10boss
Pirate Corsair54.96%1-87982510.10
Goldhanded Cultist54.79%3-2507311.40
Barbarian Bloodwalker54.78%1-12912910.10
Barkless Fanatic54.71%1-20060511.40
Goblin Scavenger51.69%1-9141610.10
Honour Guard50.63%1-15284210.10
Frost Troll50.45%1-12318910.10
Goblin50.4%1-9643410.10
Crocodile50.34%1-102980710.10
Barkless Devotee50.34%1-100176011.40
The Count50%10-84810.10boss
Rotworm Queen50%31210.10boss
Groam50%49-61410.10boss
Apprentice Sheng50%2210.10boss
Orc Rider49.89%1-782709710.10
Gnarlhound49.69%1-30617610.10
Pirate Skeleton49.67%1-25214810.10
Goblin Assassin49.53%1-995910.10
Swamp Troll49.52%1-54502910.10
Gang Member49.5%1-30109110.10
Bandit49.4%1-30745710.10
Gladiator49.38%1-30312910.10
Bug49.27%1-51439210.10
Black Knight49.17%1-13390310.10
Goblin Leader48.96%1-924110.10
Skeleton Warrior45.35%1-10556310.10
Elf45.32%1-301076110.10
Killer Rabbit44.9%6-674910.10
Skeleton44.38%1-10700311.02
Novice of the Cult44.29%1-401337110.10
Pirate Ghost44.15%1-6252110.10
Dwarf Miner42.69%1-1069810.10
Goldhanded Cultist Bride42.67%13-2447511.40
Dwarf Guard40.91%1-301085210.10
Dryad40.75%1-30313910.10
Mummy39.96%1-806706210.10
Amazon39.95%1-201983710.10
Elf Arcanist36.93%1-491823510.10
Dwarf35.92%1-81511010.10
Undead Cavebear35.38%3-836510.10boss
Sandcrawler35.29%1-63217310.10
Diseased Bill33.33%1-243010.10boss
Renegade Orc33.33%1-271810.10boss
Undead Mine Worker33.33%2-101210.10
Diseased Fred32.26%2-253110.10boss
Valkyrie32.18%1-121358210.10
Feverish Citizen30.49%1-35366310.10
Ice Witch30.42%1-90898510.10
Necromancer30.3%1-9013230010.10
Warlock30.16%1-801973110.10
Bonebeast29.91%1-9014013710.10
Banshee29.49%1-802544010.10
Dreadbeast29.05%1-90377310.10
Diseased Dan29.03%7-233110.10boss
Dwarf Soldier28.98%1-122566210.10
Orc Leader28.65%1-351450410.10
Ungreez26.67%30-741510.10boss
Man in the Cave25%35410.10boss
Boar24.86%1-20160910.10
Orc Spearman24.81%1-11590111.02
Rottie the Rotworm20%9510.10boss
Orc Warlord18.58%1-45486010.10
Dark Monk15.01%1-183262410.10
Monk14.55%1-181179210.10
Lost Gnome14.29%2711.50
Stalker13.24%1-83403610.10
Sharptooth11.11%3910.10boss
Spit Nettle10.39%1-5319610.10
Necromancer Servant9.09%811110.10
Terofar8.64%26-1668110.30boss
Renegade Quara Constrictor1.05%4-89237310.70
Renegade Quara Pincher0.94%12-132278010.70
Renegade Quara Mantassin0.94%2-103255010.70
Renegade Quara Hydromancer0.71%3-78198210.70
Renegade Quara Predator0.52%9-99343810.70
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Obrazek
Obrazek
tjaa, ze slimow tez nie wypada, jak by istotne to bylo :) lepiej podajcie ludziom informacje, gdzie zloto leci az milo, bo w tym celu raczej zagladaja w te komentarze...
Obrazek
Obrazek
2014-06-02 02:32:05
Obrazek
Obrazek
oraz z sumonów nie wypada
Obrazek
Obrazek
2011-12-10 18:49:00
Obrazek
Obrazek
Rabbit to zwierze...
Obrazek
Obrazek
2011-11-25 19:33:54
Obrazek
Obrazek
OMG a rabbit to nie zwierze ,że tak wymieniasz ... mogłeś sobie darować
Obrazek
Obrazek
2011-08-01 19:36:38
Obrazek
Obrazek
Naucz się pisać a potem komentuj :)
Obrazek
Obrazek
2010-10-28 18:33:58
Obrazek
Obrazek
słabe i tak to jest gold za karzdego potwora wypada oprucz rabbit wolf i zwierząt :)
Obrazek
Obrazek
2010-03-27 20:14:48
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama