Gold Coin Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Gold Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
Ten przedmiot wypada z większości potworów.
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Ushuriel100%3-19131710.10boss
Zomba100%5-292310.10boss
Zugurosh100%1-197146710.10boss
Hellfire Fighter100%1-2523984210.10
Hellhound100%1-100243210.10
Ironblight100%2-199482510.10
Cliff Strider100%2-198295810.10
Ethershreck100%1-19783710.10boss
The Handmaiden100%23-184410.10boss
Hellgorak100%1-199356210.10boss
Lost Basher100%1-1002310410.10
Enslaved Dwarf100%3-149589610.10
Drillworm100%1-1505752510.10
Lost Husher100%1-1001993010.10
Lost Thrower100%1-1402529910.10
Mindmasher100%92-2542010.10boss
Vulcongra100%1-1221099110.10
Lost Berserker100%1-1991054110.10
Orewalker100%3-198441010.10
Ice Golem100%1-1197734810.10
Crystal Spider100%1-1975994910.10
Swarmer100%1-752077710.10
Mutated Tiger100%1-1053402310.10
Betrayed Wraith100%2-2001354910.10
Dark Torturer100%1-20019336010.10
Blightwalker100%1-2002990810.10
Spitter100%1-1906736310.10
Spidris100%1-2003593210.10
Medusa100%1-19021273010.10
Eternal Guardian100%1-10011817110.10
The Voice of Ruin100%27-1381110.10boss
Undead Dragon100%1-2001439510.10
Lich100%1-1403476410.10
Kollos100%1-2002712210.10
Crawler100%1-1903400110.10
Behemoth100%1-35110006410.10
Willi Wasp100%2-401410.10boss
Demon100%1-18012160710.37
Death Priest Shargon100%1-942910.50boss
Walker100%2-197126410.50
Wounded Cave Draptor100%3310.32
Frazzlemaw100%1-10029397210.30
Guzzlemaw100%1-1008279810.30
Silencer100%1-12820250610.30
Moohtant100%3-199977110.50
Minotaur Amazon100%3-200909110.50
Glooth Blob100%1-707385210.50
Blood Beast100%2-15010406710.50
Troll Marauder100%1-81210.55
Rot Elemental100%1-808333110.50
Mooh'Tah Warrior100%1-12012241710.50
Execowtioner100%2-200844610.50
Worm Priestess100%2-15011356610.50
Juggernaut100%2-2001745810.30
Horadron100%20-19011310.30boss
Deepling Warrior100%1-1804262310.10
Deepling Guard100%1-1803453610.10
Deepling Elite100%1-190212610.10
Massive Fire Elemental100%1-2201908710.10
Draken Spellweaver100%1-20020850510.10
Mr. Punish100%15-155510.10boss
Lost Soul100%1-2002886510.10
Mad Mage100%81110.10boss
Chizzoron the Distorter100%66110.10boss
Terrorsleep100%4-198204910.30
Shiversleep100%2-901310.30
Feversleep100%1-100111910.30
Demon Outcast100%1-10015741210.30
Zavarash100%4-19711910.30boss
Raging Mage100%11-1361510.20
Zulazza the Corruptor100%61110.20boss
Defiler100%2-2051081010.10
Giant Spider100%2-19712960410.10
The Horned Fox100%5-941110.10boss
General Murius100%7-9210.10boss
Crustacea Gigantica100%6-180610.10boss
Necropharus100%8-942010.10boss
Latrivan100%12-2216410.10boss
Lethal Lissy100%20-1531210.10boss
Grorlam100%1-961510.10boss
Golgordan100%32-2316010.10boss
Quara Constrictor Scout100%1-503098110.10
Rat100%1-42397510.10
Massacre100%27-167710.10boss
Zevelon Duskbringer100%10-99910.10boss
Hatebreeder100%24-1931010.10boss
Armadile100%3-198280110.10
Hideous Fungus100%1-2001503010.10
Stone Devourer100%1-100258310.10
Humongous Fungus100%1-2002387510.10
The Old Widow100%2-9710710.10boss
Zanakeph100%1-10018410.10boss
Deepling Brawler100%2-449110.10
Paiz the Pauperizer100%3-996510.10boss
Lizard Gate Guardian100%1-1442410.10boss
Diblis The Fair100%15-93410.10boss
Mamma Longlegs100%1-10011010.10boss
Dracola100%45-148210.10boss
Sir Valorcrest100%8-802010.10boss
Esmeralda100%5-1394910.10boss
Bruise Payne100%1-1002310.10boss
Lersatio100%1-9817310.10boss
Rotspit100%19-1773210.10boss
Dharalion100%5-961710.10boss
Bretzecutioner100%9-963210.10boss
Vicious Manbat100%1-1596310.10
Brimstone Bug100%1-1992017210.10
Marziel100%5-971910.10boss
Ron The Ripper100%2-1151210.10boss
Bibby Bloodbath100%11-1002710.10boss
Shadow Pupil100%1-652514710.10
Blood Priest100%1-1801932510.10
Blood Hand100%1-1351409010.10
Fernfang100%19-82810.10boss
Maw100%53-1872210.10boss
Water Buffalo100%1-2042310.10
Cave Spider100%4-94811.50boss
Weeper100%2-199785610.10
Shadowstalker100%72-2042510.10boss
Lava Golem100%1-200500010.10
Infected Weeper100%5-198211810.10
Hand of Cursed Fate100%1-199405810.10
Madareth100%3-976910.10boss
Magma Crawler100%2-200947310.10
Brutus Bloodbeard100%8-109910.10boss
Midnight Panther100%9-68510.10boss
Fleshslicer100%52-192810.10boss
Stonecracker100%9-1762410.10boss
Arachir The Ancient One100%2-881310.10boss
The Snapper100%4-1735210.10boss
The Bloodtusk100%2-1005610.10boss
Evil Sheep Lord100%13-601110.10
Deepling Master Librarian100%1-100125910.10
Wyvern100%1-903327510.10
Deepling Tyrant100%4-198287810.10
Hemming100%1-1005010.10
Fazzrah100%30-27910110.10
Killer Caiman100%1-1792666110.10
Quara Pincher100%1-1503897510.10
Chopper100%34-2002610.10boss
Enraged Crystal Golem100%1-100512110.10
Wiggler100%1-100850510.10
Gravedigger100%1-1501076710.10
Countess Sorrow100%53-147510.10boss
Scar Tribe Warrior100%1-811510.55
Insectoid Worker100%1-902471110.10
Grimeleech100%2-2004301010.90
Ogre Shaman100%1-90523410.90
Ogre Savage100%1-154314310.90
Dreadmaw100%44-48210.10boss
Lost Exile100%1-10067811.50
Vexclaw100%2-2004424510.90
Hellflayer100%2-1991434110.90
Kroazur100%11-32939511.40boss
Instable Sparkion100%1-10055810.94
Breach Brood100%1-100287110.94
Deadeye Devious100%6-1091010.10boss
Dread Intruder100%1-199287110.94
Sparkion100%1-100343410.94
Instable Breach Brood100%1-10063810.94
Reality Reaver100%1-100316010.94
Elder Wyrm100%1-1792734510.81
Ancient Scarab100%1-1866378310.80
Dawnfire Asura100%1-10016800110.80
Vile Grandmaster100%1-1753219210.80
Vicious Squire100%1-7013614310.80
Midnight Asura100%1-10019451510.80
Omnivora100%2-145998010.80
Ekatrix100%3-56610.80boss
Oodok Witchmaster100%13-90610.80boss
Renegade Knight100%1-1005848310.80
Water Elemental100%1-1002332610.80
Corym Vanguard100%1-1011358710.80
Choking Fear100%1-10023994810.80
Massive Water Elemental100%1-100340410.80
Boreth100%5-962310.10boss
Waspoid100%1-1352675610.80
Retching Horror100%1-10023458310.80
Enfeebled Silencer100%1-1001035111.41
Weakened Frazzlemaw100%1-1001729211.41
Orc Cultist100%3-2158211.40
Orc Cult Priest100%1-1639611.40
Orc Cult Minion100%1-19021411.40
Merikh the Slaughterer100%7-116510.10boss
Pooka100%1-133173911.40
Cult Scholar100%1-7026511.40
Dark Faun100%1-159366411.40
Orc Cult Inquisitor100%2-20720511.40
Orc Cult Fanatic100%1-1349811.40
Minotaur Cult Prophet100%1-150189011.40
Minotaur Cult Follower100%1-155460911.40
Minotaur Cult Zealot100%2-148132711.40
Arthei100%24-861110.10boss
Faun100%1-154242911.40
Museum Stone Golem100%34111.40
The Evil Eye100%59-123410.10boss
Twisted Pooka100%1-124290311.40
Zorvorax100%1-976111.03boss
Scar Tribe Shaman100%1-163510.55
Haunted Dragon100%5-18961811.03
Hairman The Huge100%34110.10boss
The Imperor100%88-143210.10boss
Animated Moohtant100%98111.40
Boogy100%1-193217211.40
Cult Believer100%1-70415211.40
Orclops Ravager100%1-1188611.10
Orclops Doomhauler100%1-16311411.10
Cult Enforcer100%1-70129011.40
Broken Shaper100%3-17437911.10
Shaper Matriarch100%1-13621911.10
Twisted Shaper100%2-17439311.10
Owin100%1-9811910.80boss
Ogre Brute100%1-125668710.90
Muglex Clan Scavenger100%1-116610.55
High Voltage Elemental100%1-199186210.70
Minotaur Invader100%3-1991077510.70
Depowered Minotaur100%1-10058610.70
Glooth Bandit100%1-1009905110.70
Glooth Brigand100%1-1009898110.70
The Flaming Orchid100%36-24610710.80boss
Rustheap Golem100%8-2932426310.70
Minotaur Bruiser100%1-147910.55
Minotaur Poacher100%1-264310.55
Roaring Lion100%1-115615510.70
Muglex Clan Footman100%1-611110.55
Muglex Clan Assassin100%1-178910.55
Minotaur Occultist100%1-14910.55
Glooth Anemone100%2-1753881710.70
Noble Lion100%1-7138710.70
Glooth Golem100%2-2003070710.70
Crazed Dwarf100%1-435210.55
Dawn Scorpion100%1-49410.55
Juvenile Cyclops100%1-244210.55
Darkfang100%2-11913911.50boss
Devourer100%2-1656283010.70
Mountain Troll100%1-8204410.55
Brittle Skeleton100%1-59110.55
Tzumrah the Dazzler100%64110.80boss
Woodling100%1-1226410.55
Troll-Trained Salamander100%1-11112510.55
Lesser Fire Devil100%1-103910.55
Meadow Strider100%1-1028310.55
Salamander Trainer100%2-14510.55boss
Dawnfly100%1-1229310.55
Thornfire Wolf100%9-52710.10
The Plasmother100%88110.10boss
Glooth Bomb100%16110.70boss
Metal Gargoyle100%2-2001516610.70
Yielothax99.81%1-23125487310.10
Spectre99.7%1-3005369810.10
War Golem99.6%1-26710115110.10
Diabolic Imp99.58%1-199883510.10
Ghastly Dragon99.57%1-2747748210.10
Destroyer99.56%1-34619198810.10
Elder Bonelord99.56%1-86293510.80
Plaguesmith99.54%1-27311751010.10
Minotaur Hunter99.52%1-2009442510.50
Annihilon99.5%1-10079810.10boss
Gazer99.46%1-24220610.10
Braindeath99.45%1-91859110.10
Hellspawn99.42%1-23839269910.10
Bonelord99.39%1-482074710.10
Quara Predator Scout99.01%1-1344087110.10
Grim Reaper98.86%1-27222979610.10
Fury98.85%1-2745175610.10
Crazed Beggar98.74%1-9189910.10
Werewolf98.7%1-2304479910.80
Hive Overseer98.62%1-198283310.10boss
Yakchal98.55%5-27513810.10boss
Sea Serpent98.48%1-2009471710.10
Massive Energy Elemental98.44%10-1746410.10
Young Sea Serpent98.26%1-1736440310.10
Energy Elemental98.19%1-169683310.10
Clay Guardian98.13%1-1651101510.10
Nightfiend97.96%2-14248910.20
Ferumbras97.73%2-1964410.10boss
Spidris Elite97.7%1-197369810.10
Marid97.64%1-129152510.10
Lizard Chosen97.59%1-23920164110.10
Demon Skeleton97.58%1-7513139910.10
Terramite97.55%1-451562210.10
Infernalist97.52%1-155709210.10
Dragonling97.3%1-246229310.10boss
Serpent Spawn97.28%1-25027472210.10
Draken Abomination97.1%1-2006518210.10
Shaburak Demon97.08%1-2521146310.10
Nightmare Scion97%1-1552971810.10
Askarak Prince97%1-188129910.10boss
Draken Warmaster96.99%1-20026074510.10
Nightmare96.99%1-18312094110.10
Wyrm96.99%1-45017730310.10
Wilting Leaf Golem96.96%1-45312610.10
Draken Elite96.92%1-2003923510.10
Ice Dragon96.85%1-20738111.03
Efreet96.84%1-130421110.10
Wailing Widow96.8%1-140735510.10
Draptor96.48%1-19714210.10boss
Stone Golem96.44%1-402412810.10
Askarak Lord96.27%1-188160810.10
Lizard High Guard96.06%1-22814098510.10
Tiquandas Revenge95.65%17-1322310.10boss
Shaburak Prince95.46%1-172145510.10boss
Dragon Lord95.18%1-24714430310.10
Frost Dragon95.18%1-2486667210.10
Shaburak Lord94.96%1-177180410.10boss
Undead Gladiator94.95%1-1503507110.10
Askarak Demon94.86%1-2471044010.10
Stampor94.83%1-2371281910.10
Grave Guard94.73%1-128131010.10
Ashmunrah94.19%2-25287810.10boss
Lizard Legionnaire94.14%1-1658412710.10
Omruc94.12%11-1231710.10boss
Massive Earth Elemental94.04%1-234770010.10
Lizard Zaogun94.02%1-2004507910.10
Lizard Dragon Priest93.99%1-1904043010.10
Quara Mantassin Scout93.97%1-301248710.10
Diamond Servant93.96%1-1802554110.10
Diamond Servant Replica93.96%1-178231811.10
Worker Golem93.88%1-1403919210.10
Troll Legionnaire93.79%1-15546710.10
Munster93.75%1-231610.10boss
Earth Elemental93.32%1-1301743110.10
Vampire Bride93.29%1-1493765310.10
Grand Mother Foulscale93.1%2-862910.10boss
Mutated Bat92.61%1-1304070710.10
Furious Troll92.27%1-14746610.10
Haunted Treeling92.22%1-951064910.10
Morguthis92.21%1-1957710.10boss
Shock Head92.2%1-2001923910.30
Bog Raider92.19%1-1054961110.10
Lizard Noble92.04%1-10033910.10
Sandstone Scorpion92.02%1-128293410.10
Thalas91.85%1-24095710.10boss
Mahrdis91.49%1-303222110.10boss
Horestis91.43%4-2153510.10boss
Elder Forest Fury91.3%3-532310.80
Shark91.28%1-1391276710.10
Dipthrah91.18%1-23066910.10boss
Green Djinn91.06%1-114871210.10
Blue Djinn91.06%1-113513510.10
Emerald Damselfly90.78%1-181074310.10
Nightstalker90.56%1-109915410.10
Quara Pincher Scout90.31%1-1293722710.10
Mammoth90.15%1-402333310.10
Dragon90.06%1-10512803010.10
Orc Shaman90.03%1-5554411.02
Quara Hydromancer Scout90.01%1-1403704910.10
Vampire89.95%1-606681410.10
Quara Hydromancer89.92%1-1102452410.10
Barbarian Brutetamer89.89%1-15716810.10
Sacred Spider89.79%1-120245810.10boss
Shadowpelt89.63%1-10013511.50boss
Rahemos89.56%1-24382410.10boss
Vashresamun89.23%1-20872410.10boss
Sibang88.73%1-354270710.10
Quara Constrictor88.19%1-1001844010.10
Gargoyle88.12%1-305287110.10
Forest Fury87.99%1-54301410.10
Souleater87.97%1-20011419510.10
Carniphila87.95%1-403414610.10
Kongra87.94%1-402271610.80
Mutated Human87.93%1-1303299210.10
Vampire Pig87.93%2-405810.10
Thornback Tortoise87.88%1-502406610.10
Hydra87.79%1-24934016810.10
Battlemaster Zunzu87.5%15-103810.10boss
Frost Dragon Hatchling87.38%1-554033610.10
Dragon Hatchling87.34%1-551192410.10
Blistering Fire Elemental87.33%1-177114410.10
Leaf Golem87.27%1-27178310.10
Elder Mummy87.08%1-160145510.10boss
Lizard Sentinel86.98%1-55234310.80
Scarab86.98%1-524221010.10
Ghoulish Hyaena86.97%1-40252510.10boss
Roaring Water Elemental86.43%1-180201910.10
Stabilizing Dread Intruder86.42%1-1008110.94
Jagged Earth Elemental85.84%1-179180810.10
Deepsea Blood Crab85.8%1-20617611.02
Blood Crab85.63%1-201971210.10
Golden Servant Replica85.53%1-138211511.10
Vampire Viscount85.42%1-501524410.10
Phantasm85.37%1-244849510.10
Swampling85.31%1-12513110.10
Orc85.22%1-14339611.02
Cave Rat85.18%1-22926110.10
Insectoid Scout85.07%1-7320110.10
Overcharged Energy Element84.99%1-176168510.10
Golden Servant84.99%1-1408431710.10
Minotaur Mage84.92%1-351533910.10
Crystalcrusher84.87%1-90980410.10
Gelidrazah the Frozen84.38%1-1206411.03boss
Shardhead84.38%8-1786410.10boss
Werefox84.24%1-85398511.50
Lizard Templar84.01%1-59455310.10
Elf Overseer83.33%2-471210.10boss
Tomb Servant83.26%1-110562010.10
Merlkin83.15%1-451799610.10
Lizard Snakecharmer83.13%1-55191510.10
Assassin82.87%1-502853810.10
Lancer Beetle82.55%1-1301569910.10
Terror Bird82.37%1-30431010.10
Frost Giantess82.32%1-40156110.10
Gozzler82.02%1-702965810.10
Iron Servant81.86%1-5510549710.10
Cyclops Smith81.86%1-701653910.10
Cyclops Drone81.86%1-302530210.10
Cyclops81.79%1-47675411.02
Zombie81.75%1-651663210.10
Iron Servant Replica81.64%1-55373711.02
Corym Charlatan81.4%1-353823810.80
Tazhadur81.25%2-1004811.03boss
Toad81.24%1-20565610.10
Frost Giant80.56%1-40230410.10
Crab80.55%1-10507010.10
Mole80.46%2-7530211.50
Centipede80.24%1-153187110.10
Filth Toad80.2%1-1810110.10
Werebadger80.18%1-75591311.50
Flamecaller Zazrak80%2-35510.10boss
Kraknaknork80%4-13510.10boss
Zarabustor80%10-84510.10boss
Misguided Bully79.91%1-17945811.40
Smuggler79.84%1-102735910.10
Wereboar79.82%1-75718111.50
Orchid Frog79.82%1-1056010.10
Lizard Magistratus79.7%1-5060110.10
Quara Mantassin79.53%1-1301567810.10
Black Vixen79.1%1-7413411.50boss
Chakoya Toolshaper79.06%1-205794410.37
Corym Skirmisher79.06%1-453552710.80
Werebear79%1-100603311.50
Mutated Rat78.87%1-1303990810.10
Tarantula78.82%1-4210601110.10
Chakoya Tribewarden78.72%1-305886010.37
Quara Predator78.69%1-1563744810.10
Sharpclaw78.1%1-7513711.50boss
Pirate Cutthroat77.63%1-505458110.10
Pirate Marauder77.6%1-408202310.10
Bloodback76.81%1-7513811.50boss
Azure Frog76.76%1-1090810.10
Crimson Frog76.58%1-1084110.10
Dark Magician76.38%1-833094210.10
Dark Apprentice76.24%1-503241310.10
Slick Water Elemental76.14%1-129448010.10
Blazing Fire Elemental76.01%1-129220510.10
Deepling Scout76%1-504410510.10
Muddy Earth Elemental75.89%1-130338810.10
Dwarf Geomancer75.72%1-4579510.10
Deepling Worker75.65%1-25639110.10
Charged Energy Elemental75.56%1-128218110.10
Poison Spider75.42%1-43913110.10
Elf Scout75.37%1-251443210.10
Deepling Spellsinger75.16%1-964280010.10
Dworc Voodoomaster75.1%1-172815210.10
Misguided Thief75%2-8034411.40
Yeti75%2-19410.10
Infernal Frog75%2-616010.10
Dragon Lord Hatchling74.96%1-1702667810.10
Dworc Venomsniper74.94%1-134700810.10
Minotaur Archer74.88%1-302320410.10
Firestarter74.79%1-351256110.10
Barbarian Skullhunter74.73%1-301338310.10
Evil Sheep74.7%2-408310.10
Dworc Fleshhunter74.63%1-134488810.10
Barbarian Headsplitter74.45%1-301327410.10
Coral Frog74.03%1-1064710.10
Energy Overlord73.72%1-7515610.10boss
Ice Overlord73.42%1-757910.10boss
Rorc73.32%1-351590710.10
Ghost Wolf73.22%1-2018310.80
Chakoya Windcaller72.53%1-272678410.37
Salamander72.53%1-15835210.10
Rotworm72.21%1-175035910.10
Demon Parrot71.88%5-993210.10
Stabilizing Reality Reaver71.6%1-1008110.94
Undead Prospector71.43%14-24710.10
Hot Dog70.59%1-621710.10
Earth Overlord69.77%1-7531110.10boss
Ghoul69.12%1-301100511.02
Death Priest69.07%1-14963710.10boss
The Blightfather68.18%5-902210.10boss
Berserker Chicken68.09%1-644710.10
Pirate Buccaneer67.98%1-603331610.10
Gloom Wolf67.75%1-1540010.80
Damaged Worker Golem67.24%1-90461910.10
Teleskor66.67%7-80610.10boss
The Weakened Count66.67%7-59610.10boss
Fire Overlord66.67%3-758710.10boss
Spider66.36%1-51943510.10
Manta Ray66.35%1-40127510.10
Minotaur66.01%1-256312410.10
Wild Warrior65.41%1-30830610.80
Nymph65.12%1-110416611.40
Orc Warrior64.96%1-15937111.02
Troll Guard64.95%1-1219410.10
Enlightened of the Cult64.94%1-703603810.10
Adept of the Cult64.88%1-602742510.10
Larva64.66%1-153902510.10
Acolyte of the Cult64.61%1-402470210.10
Witch64.38%1-404743210.10
Marsh Stalker64.15%1-25934910.10
Troll Champion64.11%1-12202010.10
Ladybug64.09%1-40467510.10
Troll63.84%1-12452411.02
Putrid Mummy63.81%1-62112211.50
Slug63.08%1-40163610.10
Dire Penguin61.9%1-82110.10boss
Mad Scientist61.38%1-115982710.10
Island Troll60.71%1-10450510.10
Minotaur Guard60.56%1-204074110.10
Young Troll60.32%1-531010.10
Tortoise60.23%1-302625010.10
Pixie60.22%1-90436111.40
Hero59.98%1-10011260010.10
Swan Maiden59.49%1-90206111.40
Carrion Worm58.34%1-45928410.10
Crypt Shambler58%1-554825510.10
Cublarc the Plunderer56.9%1-7617410.10boss
Doom Deer56.86%2-965110.10
Grave Robber56.51%1-3680710.10boss
Nomad56.49%1-401171410.10
Crypt Defiler55.76%1-3759910.10boss
Orc Berserker55.26%1-252344010.80
Orc Marauder55.12%1-902248010.10
Grynch Clan Goblin55%1-161972710.10boss
Pirate Corsair54.98%1-87981910.10
Goldhanded Cultist54.79%3-2507311.40
Barbarian Bloodwalker54.75%1-12892910.10
Barkless Fanatic54.44%1-20052911.40
Goblin Scavenger51.78%1-9140210.10
Honour Guard50.6%1-15282810.10
Goblin50.49%1-9638510.10
Crocodile50.31%1-102954810.10
Frost Troll50.31%1-12305310.10
Rotworm Queen50%31210.10boss
Apprentice Sheng50%2210.10boss
The Count50%10-84810.10boss
Groam50%49-61410.10boss
Orc Rider49.89%1-782680910.10
Barkless Devotee49.78%1-100138611.40
Gnarlhound49.71%1-30611710.10
Gang Member49.68%1-30108710.10
Pirate Skeleton49.65%1-25214110.10
Swamp Troll49.53%1-54468810.10
Goblin Assassin49.41%1-992910.10
Gladiator49.38%1-30312910.10
Goblin Leader49.37%1-923910.10
Bandit49.34%1-30728610.10
Bug49.29%1-51424310.10
Black Knight49.17%1-13390310.10
Elf45.41%1-301051210.10
Skeleton Warrior45.34%1-10553210.10
Killer Rabbit44.9%6-674910.10
Novice of the Cult44.3%1-401323610.10
Skeleton44.16%1-10670711.02
Pirate Ghost43.82%1-6251810.10
Dwarf Miner42.69%1-1069810.10
Goldhanded Cultist Bride42.67%13-2447511.40
Dwarf Guard40.89%1-301065410.10
Dryad40.75%1-30313910.10
Mummy39.95%1-806696710.10
Amazon39.87%1-201912510.10
Elf Arcanist36.87%1-491781210.10
Dwarf35.88%1-81495110.10
Sandcrawler35.28%1-63206210.10
Undead Cavebear34.92%3-836310.10boss
Diseased Bill33.33%1-243010.10boss
Renegade Orc33.33%1-271810.10boss
Undead Mine Worker33.33%2-101210.10
Valkyrie32.29%1-121323510.10
Diseased Fred32.26%2-253110.10boss
Ice Witch30.48%1-90891610.10
Feverish Citizen30.44%1-35363310.10
Necromancer30.3%1-9013173910.10
Warlock30.27%1-801888710.10
Bonebeast29.9%1-9013869510.10
Banshee29.49%1-802529210.10
Diseased Dan29.03%7-233110.10boss
Dreadbeast29.03%1-90376210.10
Dwarf Soldier29%1-122536810.10
Orc Leader28.56%1-351416510.10
Man in the Cave25%35410.10boss
Boar24.76%1-20159110.10
Orc Spearman24.69%1-11536311.02
Rottie the Rotworm20%9510.10boss
Orc Warlord18.55%1-45474510.10
Ungreez15.38%30-731310.10boss
Dark Monk15.03%1-183243910.10
Monk14.6%1-181132610.10
Lost Gnome14.29%2711.50
Stalker13.24%1-83382910.10
Sharptooth11.11%3910.10boss
Spit Nettle10.45%1-5294710.10
Necromancer Servant9.09%811110.10
Terofar8.64%26-1668110.30boss
Renegade Quara Constrictor1.05%4-89237310.70
Renegade Quara Mantassin0.94%2-103255010.70
Renegade Quara Pincher0.94%12-132278010.70
Renegade Quara Hydromancer0.71%3-78198210.70
Renegade Quara Predator0.52%9-99343810.70
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Obrazek
Obrazek
tjaa, ze slimow tez nie wypada, jak by istotne to bylo :) lepiej podajcie ludziom informacje, gdzie zloto leci az milo, bo w tym celu raczej zagladaja w te komentarze...
Obrazek
Obrazek
2014-06-02 02:32:05
Obrazek
Obrazek
oraz z sumonów nie wypada
Obrazek
Obrazek
2011-12-10 18:49:00
Obrazek
Obrazek
Rabbit to zwierze...
Obrazek
Obrazek
2011-11-25 19:33:54
Obrazek
Obrazek
OMG a rabbit to nie zwierze ,że tak wymieniasz ... mogłeś sobie darować
Obrazek
Obrazek
2011-08-01 19:36:38
Obrazek
Obrazek
Naucz się pisać a potem komentuj :)
Obrazek
Obrazek
2010-10-28 18:33:58
Obrazek
Obrazek
słabe i tak to jest gold za karzdego potwora wypada oprucz rabbit wolf i zwierząt :)
Obrazek
Obrazek
2010-03-27 20:14:48
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Jubciek92
    🔞 Gram w grę po swojemu ;) !charm