Gold Coin Dzięki!
×

Powód zgłoszenia:

Gold Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
Ten przedmiot wypada z większości potworów.
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Lethal Lissy100%20-1531210.10boss
Lost Soul100%1-2002724210.10
Grorlam100%1-961510.10boss
Mr. Punish100%15-155510.10boss
Behemoth100%1-3519924510.10
Enslaved Dwarf100%3-149587610.10
Drillworm100%1-1505569510.10
Stone Devourer100%1-100258310.10
Massive Fire Elemental100%1-2201894410.10
Deepling Guard100%1-1803376110.10
Deepling Elite100%1-190209810.10
Mad Mage100%81110.10boss
General Murius100%7-9210.10boss
Deepling Warrior100%1-1804178410.10
Necropharus100%8-942010.10boss
The Horned Fox100%5-941110.10boss
Lost Basher100%1-1002303310.10
Lost Husher100%1-1001984610.10
Cliff Strider100%2-198295710.10
Ethershreck100%1-19783610.10boss
Hellhound100%1-100243210.10
Ironblight100%2-199482210.10
Lost Berserker100%1-1991054010.10
Eternal Guardian100%1-10011753610.10
Orewalker100%3-198440510.10
Hellfire Fighter100%1-2523881810.10
Ushuriel100%3-19131310.10boss
Vulcongra100%1-1221094010.10
Lost Thrower100%1-1402519510.10
Hellgorak100%1-199352210.10boss
The Handmaiden100%23-184410.10boss
Zomba100%5-292210.10boss
Zugurosh100%1-197144410.10boss
Chizzoron the Distorter100%66110.10boss
Raging Mage100%11-1361510.20
Worm Priestess100%2-15011154010.50
Mooh'Tah Warrior100%1-12011988610.50
Rot Elemental100%1-808239310.50
Execowtioner100%2-200832310.50
Minotaur Amazon100%3-200895610.50
Walker100%2-197126210.50
Moohtant100%3-199963910.50
Glooth Blob100%1-707299910.50
Blood Beast100%2-15010275110.50
Muglex Clan Footman100%1-611110.55
Muglex Clan Assassin100%1-178910.55
Muglex Clan Scavenger100%1-116610.55
Scar Tribe Shaman100%1-163510.55
Troll Marauder100%1-81210.55
Scar Tribe Warrior100%1-811510.55
Death Priest Shargon100%1-942910.50boss
Demon100%1-18011849010.37
Shiversleep100%2-901310.30
Feversleep100%1-100111910.30
Crustacea Gigantica100%6-180610.10boss
Terrorsleep100%4-198200710.30
Demon Outcast100%1-10014943510.30
Zulazza the Corruptor100%61110.20boss
Zavarash100%4-19711910.30boss
Horadron100%20-19011310.30boss
Juggernaut100%2-2001672910.30
Zarabustor100%10-84410.10boss
Massacre100%27-167710.10boss
Wounded Cave Draptor100%3310.32
Frazzlemaw100%1-10028854510.30
Guzzlemaw100%1-1008128110.30
Silencer100%1-12819783410.30
Medusa100%1-19021127810.10
Undead Dragon100%1-2001413110.10
Enraged Crystal Golem100%1-100507510.10
Killer Caiman100%1-1792660610.10
Rotspit100%19-1773210.10boss
Wiggler100%1-100808510.10
Countess Sorrow100%53-147510.10boss
Fazzrah100%30-27910010.10
Gravedigger100%1-1501072810.10
Lersatio100%1-9817210.10boss
Quara Pincher100%1-1503883910.10
Esmeralda100%5-1394910.10boss
Lizard Gate Guardian100%1-1442410.10boss
Paiz the Pauperizer100%3-995910.10boss
Stonecracker100%9-1762410.10boss
Bruise Payne100%1-1002310.10boss
Bretzecutioner100%9-963210.10boss
Brimstone Bug100%1-1992006210.10
Hemming100%1-1004710.10
Dharalion100%5-961710.10boss
Quara Constrictor Scout100%1-503047010.10
Bibby Bloodbath100%11-1002710.10boss
Wyvern100%1-903259510.10
Rat100%1-42377210.10
Armadile100%3-198280110.10
Humongous Fungus100%1-1992329310.10
Hideous Fungus100%1-2001502310.10
Deepling Tyrant100%4-198279510.10
Deepling Master Librarian100%1-100125010.10
The Snapper100%4-1735210.10boss
The Bloodtusk100%2-1005610.10boss
Zanakeph100%1-10018410.10boss
The Old Widow100%2-9710510.10boss
Latrivan100%12-2215610.10boss
Golgordan100%32-2315210.10boss
Deepling Brawler100%2-448510.10
Water Buffalo100%1-2040310.10
Ice Golem100%1-1197680410.10
Crystal Spider100%1-1975917310.10
Swarmer100%1-752041710.10
Mutated Tiger100%1-1053352510.10
Betrayed Wraith100%2-2001267810.10
Dark Torturer100%1-20018699410.10
Blightwalker100%1-2002779910.10
Spitter100%1-1906656210.10
Spidris100%1-2003542310.10
Vicious Manbat100%1-1596310.10
Lich100%1-1403406110.10
Crawler100%1-1903367110.10
Insectoid Worker100%1-902435710.10
Marziel100%5-971910.10boss
Kollos100%1-2002675510.10
Defiler100%2-2051032210.10
Giant Spider100%2-19712736410.10
Blood Hand100%1-1351406410.10
Weeper100%2-199785610.10
Mamma Longlegs100%1-10011010.10boss
Blood Priest100%1-1801891310.10
Shadow Pupil100%1-652512710.10
Cave Spider100%8-94211.50boss
Diblis The Fair100%15-93410.10boss
Sir Valorcrest100%8-802010.10boss
Massive Energy Elemental100%38-153610.10
Dracola100%45-148210.10boss
Hand of Cursed Fate100%1-199370510.10
Infected Weeper100%5-198211810.10
Lava Golem100%1-200500010.10
Magma Crawler100%2-200947310.10
Madareth100%3-976410.10boss
Minotaur Poacher100%1-264310.55
Draken Spellweaver100%1-20020495410.10
Instable Breach Brood100%1-10013010.94
Reality Reaver100%1-100176510.94
Sparkion100%1-100200010.94
Instable Sparkion100%1-10010810.94
Mole100%16-51311.50
Ogre Brute100%1-125657610.90
Lost Exile100%5-88911.50
Dread Intruder100%1-199163110.94
Breach Brood100%1-100162010.94
Shadowstalker100%72-2042410.10boss
Animated Moohtant100%98111.40
Weakened Frazzlemaw100%1-1001286011.41
Enfeebled Silencer100%1-100772911.41
Maw100%53-1872010.10boss
Fernfang100%19-82810.10boss
Ogre Savage100%1-154308010.90
Ogre Shaman100%1-90489010.90
Arthei100%24-861110.10boss
Merikh the Slaughterer100%7-116510.10boss
Orc Cult Priest100%1-1639611.40
Hairman The Huge100%34110.10boss
Massive Water Elemental100%1-100319710.80
Retching Horror100%1-10022734910.80
Darkfang100%31-119711.50boss
Chopper100%39-2002510.10boss
Fleshslicer100%52-192810.10boss
Hellflayer100%2-1991346110.90
Grimeleech100%2-2004095010.90
Vexclaw100%2-2004161910.90
Elder Wyrm100%1-1792630910.81
Choking Fear100%1-10023198010.80
Ancient Scarab100%1-1866256810.80
The Evil Eye100%59-123410.10boss
The Imperor100%88-143210.10boss
Orclops Doomhauler100%1-15911011.10
Twisted Pooka100%1-124229511.40
Minotaur Cult Zealot100%2-14880111.40
Orclops Ravager100%1-1187911.10
Minotaur Cult Prophet100%1-150107611.40
Kroazur100%11-32930111.40boss
Minotaur Cult Follower100%1-155287911.40
Deadeye Devious100%13-109910.10boss
Boreth100%5-962210.10boss
Orc Cult Minion100%1-19021411.40
Orc Cultist100%3-2158211.40
Pooka100%1-133144711.40
Thornfire Wolf100%9-52710.10
Orc Cult Fanatic100%1-1349811.40
Orc Cult Inquisitor100%2-20720511.40
Broken Shaper100%3-17427611.10
Twisted Shaper100%2-17427211.10
Brutus Bloodbeard100%8-109910.10boss
Midnight Panther100%9-68510.10boss
Cult Scholar100%1-6911111.40
Cult Enforcer100%1-7052811.40
Minotaur Occultist100%1-14910.55
Boogy100%1-193173511.40
Cult Believer100%1-70170111.40
The Voice of Ruin100%27-1381110.10boss
Mindmasher100%92-2541910.10boss
Willi Wasp100%2-401410.10boss
Shaper Matriarch100%1-13111311.10
Faun100%1-154201211.40
Zorvorax100%5-972211.03boss
Dark Faun100%1-158299511.40
Haunted Dragon100%8-17614011.03
Waspoid100%1-1352605110.80
Corym Vanguard100%1-1011281010.80
Tzumrah the Dazzler100%64110.80boss
The Flaming Orchid100%36-24610710.80boss
Arachir The Ancient One100%2-881310.10boss
Devourer100%2-1656207810.70
Rustheap Golem100%8-2932412610.70
Metal Gargoyle100%2-2001497810.70
Water Elemental100%1-1002294010.80
Owin100%4-9811010.80boss
Omnivora100%2-145962610.80
Midnight Asura100%1-10019229510.80
Oodok Witchmaster100%13-90610.80boss
Ekatrix100%3-56610.80boss
Dawnfly100%1-1229310.55
Glooth Bandit100%1-1009869810.70
Glooth Brigand100%1-1009866810.70
Depowered Minotaur100%1-10055510.70
High Voltage Elemental100%1-198131010.70
The Plasmother100%88110.10boss
Evil Sheep Lord100%13-601110.10
Hatebreeder100%24-1931010.10boss
Ron The Ripper100%2-1151210.10boss
Glooth Bomb100%16110.70boss
Dreadmaw100%44-48210.10boss
Glooth Anemone100%2-1753825710.70
Roaring Lion100%1-115615510.70
Glooth Golem100%2-2003053110.70
Noble Lion100%1-7138710.70
Minotaur Invader100%3-1991002710.70
Zevelon Duskbringer100%10-99910.10boss
Meadow Strider100%1-1028310.55
Bloodback100%32-75611.50boss
Juvenile Cyclops100%1-244210.55
Dawn Scorpion100%1-49410.55
Vile Grandmaster100%1-1753038610.80
Vicious Squire100%1-7013003210.80
Renegade Knight100%1-1005504310.80
Crazed Dwarf100%1-435210.55
Minotaur Bruiser100%1-147910.55
Salamander Trainer100%2-14510.55boss
Lesser Fire Devil100%1-103910.55
Woodling100%1-1226410.55
Brittle Skeleton100%1-59110.55
Dawnfire Asura100%1-10016609810.80
Mountain Troll100%1-8204410.55
Troll-Trained Salamander100%1-11112510.55
Black Vixen100%28-69611.50boss
Yielothax99.81%1-23125486210.10
Spectre99.7%1-3005324310.10
War Golem99.6%1-26710099310.10
Elder Bonelord99.57%1-85280510.80
Ghastly Dragon99.57%1-2747691210.10
Diabolic Imp99.57%1-199865810.10
Destroyer99.56%1-34618942910.10
Plaguesmith99.55%1-27311412010.10
Minotaur Hunter99.52%1-2009277510.50
Annihilon99.49%1-10079110.10boss
Gazer99.46%1-24220610.10
Braindeath99.45%1-91856010.10
Hellspawn99.42%1-23838701410.10
Bonelord99.39%1-482063510.10
Quara Predator Scout99.01%1-1344024510.10
Grim Reaper98.86%1-27222714810.10
Fury98.84%1-2745113010.10
Werewolf98.75%1-2303825510.80
Crazed Beggar98.72%1-9188110.10
Hive Overseer98.65%1-198281110.10boss
Yakchal98.55%5-27513810.10boss
Sea Serpent98.48%1-2009444110.10
Young Sea Serpent98.26%1-1726419310.10
Energy Elemental98.17%1-169667810.10
Clay Guardian98.13%1-1651073110.10
Nightfiend97.96%2-14248910.20
Ferumbras97.73%2-1964410.10boss
Spidris Elite97.67%1-197364210.10
Marid97.64%1-129152510.10
Lizard Chosen97.59%1-23920057810.10
Demon Skeleton97.57%1-7512897710.10
Terramite97.55%1-451560910.10
Infernalist97.51%1-155706210.10
Dragonling97.3%1-246229310.10boss
Serpent Spawn97.29%1-25027272410.10
Draken Abomination97.09%1-2006449910.10
Shaburak Demon97.08%1-2521146310.10
Wilting Leaf Golem97.02%1-45305510.10
Nightmare97%1-18311869110.10
Askarak Prince97%1-188129910.10boss
Draken Warmaster97%1-20025623410.10
Wyrm96.99%1-45017608110.10
Nightmare Scion96.98%1-1552861510.10
Draken Elite96.92%1-2003871210.10
Efreet96.8%1-130412310.10
Wailing Widow96.8%1-140731710.10
Ice Dragon96.49%5-2075711.03
Draptor96.48%1-19714210.10boss
Stone Golem96.41%1-402365210.10
Askarak Lord96.27%1-188160810.10
Lizard High Guard96.05%1-22813837610.10
Tiquandas Revenge95.65%17-1322310.10boss
Shaburak Prince95.46%1-172145510.10boss
Frost Dragon95.19%1-2486579110.10
Dragon Lord95.18%1-24714169410.10
Shaburak Lord94.96%1-177180410.10boss
Undead Gladiator94.93%1-1503312710.10
Askarak Demon94.86%1-2471044010.10
Stampor94.83%1-2371281910.10
Grave Guard94.67%1-128129510.10
Ashmunrah94.19%2-25287810.10boss
Lizard Legionnaire94.14%1-1658299510.10
Omruc94.12%11-1231710.10boss
Massive Earth Elemental94.06%1-234744410.10
Lizard Zaogun94.03%1-2004457810.10
Quara Mantassin Scout93.99%1-301225510.10
Lizard Dragon Priest93.98%1-1903975810.10
Diamond Servant93.97%1-1802522710.10
Worker Golem93.89%1-1403907310.10
Munster93.75%1-231610.10boss
Diamond Servant Replica93.73%1-178208811.10
Earth Elemental93.32%1-1301735910.10
Vampire Bride93.31%1-1493629710.10
Troll Legionnaire93.23%1-15526610.10
Grand Mother Foulscale93.1%2-862910.10boss
Mutated Bat92.6%1-1304039210.10
Haunted Treeling92.23%1-951050510.10
Bog Raider92.22%1-1054918510.10
Morguthis92.21%1-1957710.10boss
Shock Head92.16%1-2001883510.30
Sandstone Scorpion92.07%1-128290010.10
Lizard Noble91.95%1-10032310.10
Thalas91.85%1-24095710.10boss
Furious Troll91.59%1-13930910.10
Mahrdis91.49%1-303222110.10boss
Horestis91.43%4-2153510.10boss
Shark91.24%1-1391263510.10
Dipthrah91.18%1-23066910.10boss
Green Djinn91.08%1-114863510.10
Blue Djinn91.05%1-113513010.10
Emerald Damselfly90.81%1-18989910.10
Nightstalker90.56%1-109915110.10
Quara Pincher Scout90.29%1-1293663510.10
Mammoth90.14%1-402321410.10
Orc Shaman90.11%1-5484111.02
Dragon90.08%1-10512695710.10
Quara Hydromancer Scout90%1-1403633410.10
Quara Hydromancer89.97%1-1102436410.10
Vampire89.95%1-606507410.10
Barbarian Brutetamer89.9%1-15716010.10
Sacred Spider89.76%1-120245010.10boss
Rahemos89.56%1-24382410.10boss
Vashresamun89.23%1-20872410.10boss
Sibang88.73%1-354238410.10
Quara Constrictor88.18%1-1001839910.10
Gargoyle88.11%1-305183510.10
Wereboar88.06%1-746711.50
Souleater87.98%1-20011351810.10
Carniphila87.95%1-403396110.10
Mutated Human87.94%1-1303298510.10
Forest Fury87.94%1-54296110.10
Vampire Pig87.93%2-405810.10
Kongra87.92%1-402238510.80
Thornback Tortoise87.85%1-502344710.10
Hydra87.79%1-24933784710.10
Battlemaster Zunzu87.5%15-103810.10boss
Leaf Golem87.41%1-27172310.10
Dragon Hatchling87.37%1-551178510.10
Frost Dragon Hatchling87.36%1-553982510.10
Blistering Fire Elemental87.33%1-177114410.10
Elder Mummy87%1-160143810.10boss
Scarab86.98%1-524174710.10
Ghoulish Hyaena86.95%1-40251310.10boss
Lizard Sentinel86.92%1-55227110.80
Tazhadur86.67%15-951511.03boss
Roaring Water Elemental86.43%1-180201910.10
Stabilizing Dread Intruder86.42%1-1008110.94
Golden Servant Replica85.88%1-138189811.10
Deepsea Blood Crab85.85%1-20609811.02
Jagged Earth Elemental85.84%1-179180810.10
Elder Forest Fury85.71%9-531410.80
Blood Crab85.63%1-201939610.10
Vampire Viscount85.46%1-501407510.10
Phantasm85.35%1-244801610.10
Swampling85.21%1-12489510.10
Orc85.19%1-14285011.02
Cave Rat85.18%1-22882410.10
Golden Servant85.01%1-1408329810.10
Overcharged Energy Element84.99%1-176168510.10
Minotaur Mage84.99%1-351490610.10
Crystalcrusher84.88%1-90969510.10
Insectoid Scout84.69%1-7319610.10
Shardhead84.38%8-1786410.10boss
Lizard Templar83.99%1-59449610.10
Sharpclaw83.33%19-50611.50boss
Werefox83.33%2-857811.50
Elf Overseer83.33%2-471210.10boss
Undead Prospector83.33%14-24610.10
Tomb Servant83.23%1-110560410.10
Merlkin83.2%1-451784010.10
Lizard Snakecharmer83.14%1-55189810.10
Assassin82.86%1-502798710.10
Lancer Beetle82.5%1-1301563310.10
Terror Bird82.38%1-30422710.10
Frost Giantess82.32%1-40156110.10
Gozzler81.99%1-702934110.10
Iron Servant81.9%1-5510421010.10
Cyclops Drone81.86%1-302514210.10
Cyclops Smith81.86%1-701646410.10
Zombie81.75%1-651658610.10
Cyclops81.73%1-47602111.02
Iron Servant Replica81.71%1-55334711.02
Toad81.35%1-20533510.10
Corym Charlatan81.35%1-353627810.80
Frost Giant80.56%1-40230410.10
Crab80.41%1-10485510.10
Orchid Frog80.32%1-1049310.10
Centipede80.22%1-153139410.10
Kraknaknork80%4-13510.10boss
Flamecaller Zazrak80%2-35510.10boss
Smuggler79.85%1-102681310.10
Lizard Magistratus79.83%1-5059510.10
Quara Mantassin79.51%1-1301563310.10
Chakoya Toolshaper79.06%1-205737610.37
Corym Skirmisher78.92%1-452806910.80
Mutated Rat78.86%1-1303972910.10
Tarantula78.79%1-4210424610.10
Filth Toad78.72%1-189410.10
Chakoya Tribewarden78.71%1-305821810.37
Quara Predator78.7%1-1563719010.10
Misguided Bully78.67%1-17937511.40
Werebear78.57%2-954211.50
Gelidrazah the Frozen78.26%1-882311.03boss
Pirate Marauder77.62%1-408076410.10
Pirate Cutthroat77.61%1-505379910.10
Crimson Frog77.37%1-1073810.10
Azure Frog76.78%1-1080110.10
Werebadger76.74%2-738611.50
Dark Magician76.34%1-833066310.10
Dark Apprentice76.25%1-503210110.10
Slick Water Elemental76.14%1-129448010.10
Blazing Fire Elemental76.01%1-129220510.10
Deepling Scout76%1-504386010.10
Muddy Earth Elemental75.89%1-130338810.10
Deepling Worker75.6%1-25633110.10
Charged Energy Elemental75.56%1-128218110.10
Poison Spider75.42%1-43802410.10
Dwarf Geomancer75.37%1-4575110.10
Elf Scout75.34%1-251416710.10
Ghost Wolf75.32%1-2015410.80
Deepling Spellsinger75.11%1-964191110.10
Dworc Voodoomaster75.11%1-172806110.10
Dragon Lord Hatchling75.01%1-1702596810.10
Infernal Frog75%2-616010.10
Yeti75%2-19410.10
Dworc Venomsniper74.97%1-134660710.10
Minotaur Archer74.9%1-302261910.10
Firestarter74.8%1-351214510.10
Barbarian Skullhunter74.73%1-301333810.10
Evil Sheep74.7%2-408310.10
Dworc Fleshhunter74.62%1-134477510.10
Misguided Thief74.58%2-8029911.40
Barbarian Headsplitter74.44%1-301321510.10
Energy Overlord73.72%1-7515610.10boss
Coral Frog73.66%1-1055810.10
Ice Overlord73.42%1-757910.10boss
Rorc73.27%1-351509510.10
Salamander72.67%1-15769210.10
Chakoya Windcaller72.53%1-272652310.37
Rotworm72.19%1-174953310.10
Demon Parrot71.88%5-993210.10
Stabilizing Reality Reaver71.6%1-1008110.94
Hot Dog70.59%1-621710.10
Earth Overlord69.77%1-7531110.10boss
Death Priest69.23%1-14962410.10boss
Ghoul69.2%1-30957911.02
The Blightfather68.18%5-902210.10boss
Berserker Chicken68.09%1-644710.10
Pirate Buccaneer67.98%1-603281410.10
Gloom Wolf67.85%1-1536710.80
Damaged Worker Golem67.2%1-90460710.10
Teleskor66.67%7-80610.10boss
The Weakened Count66.67%7-59610.10boss
Fire Overlord66.67%3-758710.10boss
Spider66.4%1-51922810.10
Minotaur66.05%1-256173010.10
Putrid Mummy65.82%1-6219611.40
Manta Ray65.75%1-40109510.10
Wild Warrior65.54%1-29756510.80
Orc Warrior65.3%1-15806411.02
Nymph65.13%1-110338411.40
Dire Penguin65%1-82010.10boss
Enlightened of the Cult64.96%1-703577810.10
Troll Guard64.95%1-1219410.10
Adept of the Cult64.87%1-602667810.10
Larva64.61%1-153814410.10
Acolyte of the Cult64.6%1-402385310.10
Witch64.42%1-404670410.10
Troll Champion64.14%1-12199110.10
Marsh Stalker64.13%1-25882310.10
Ladybug64.07%1-40466410.10
Troll63.76%1-12439011.02
Slug62.45%1-40141410.10
Mad Scientist61.39%1-115981910.10
Island Troll60.54%1-10398410.10
Minotaur Guard60.51%1-203988010.10
Young Troll60.32%1-531010.10
Pixie60.31%1-90353511.40
Tortoise60.23%1-302536910.10
Hero59.95%1-10010917510.10
Swan Maiden58.88%1-90166111.40
Carrion Worm58.29%1-45912610.10
Crypt Shambler58%1-554804910.10
Cublarc the Plunderer57.31%1-7617110.10boss
The Count57.14%10-84710.10boss
Shadowpelt57.14%56-72711.50boss
Doom Deer56.86%2-965110.10
Grave Robber56.46%1-3652610.10boss
Nomad56.41%1-401138110.10
Barkless Fanatic55.92%1-20021111.40
Orc Berserker55.23%1-252225910.80
Orc Marauder55.12%1-902225710.10
Pirate Corsair54.93%1-87969910.10
Grynch Clan Goblin54.87%1-161845510.10boss
Barbarian Bloodwalker54.75%1-12892610.10
Crypt Defiler54.68%1-3333110.10boss
Goblin Scavenger51.69%1-9133310.10
Goblin50.58%1-9611910.10
Frost Troll50.38%1-12276710.10
Crocodile50.32%1-102899910.10
Honour Guard50.06%1-15261710.10
Pirate Skeleton50.05%1-25203610.10
Rotworm Queen50%31210.10boss
Apprentice Sheng50%2210.10boss
Groam50%49-61410.10boss
Gang Member49.91%1-30105610.10
Orc Rider49.84%1-782631010.10
Gladiator49.65%1-30303710.10
Swamp Troll49.56%1-54393910.10
Gnarlhound49.52%1-30599010.10
Goblin Leader49.37%1-923910.10
Bug49.26%1-51392610.10
Bandit49.22%1-30698110.10
Goblin Assassin49.21%1-989010.10
Black Knight49.11%1-13389810.10
Barkless Devotee48.95%1-10047411.40
Elf45.43%1-301026910.10
Skeleton Warrior45.05%1-10513910.10
Killer Rabbit44.9%6-674910.10
Pirate Ghost44.58%1-6248910.10
Novice of the Cult44.23%1-401302510.10
Skeleton44.21%1-10590611.02
Dwarf Miner42.69%1-1069810.10
Dwarf Guard40.91%1-301031810.10
Dryad40.75%1-30313910.10
Mummy39.95%1-806668010.10
Amazon39.87%1-201884610.10
Elf Arcanist37%1-491756710.10
Dwarf35.88%1-81484010.10
Sandcrawler35.27%1-63151910.10
Undead Cavebear33.33%3-835710.10boss
Renegade Orc33.33%1-271810.10boss
Diseased Fred33.33%2-253010.10boss
Undead Mine Worker33.33%2-101210.10
Valkyrie32.34%1-121308110.10
Diseased Bill31.03%1-172910.10boss
Feverish Citizen30.52%1-35354810.10
Ice Witch30.48%1-90891110.10
Necromancer30.31%1-9013065410.10
Warlock30.2%1-801841510.10
Diseased Dan30%7-233010.10boss
Bonebeast29.92%1-9013611010.10
Banshee29.47%1-802485210.10
Dwarf Soldier29%1-122504710.10
Dreadbeast28.78%1-90367310.10
Orc Leader28.55%1-351372710.10
Man in the Cave25%35410.10boss
Boar24.96%1-20131410.10
Orc Spearman24.31%1-11440511.02
Rottie the Rotworm20%9510.10boss
Orc Warlord18.53%1-45452910.10
Ungreez16.67%30-731210.10boss
Dark Monk15.01%1-183193310.10
Monk14.66%1-181085610.10
Stalker13.24%1-83326210.10
Sharptooth11.11%3910.10boss
Spit Nettle10.01%1-5240710.10
Necromancer Servant9.09%811110.10
Terofar8.64%26-1668110.30boss
Renegade Quara Constrictor1.05%4-89237310.70
Renegade Quara Mantassin0.94%2-103255010.70
Renegade Quara Pincher0.94%12-132278010.70
Renegade Quara Hydromancer0.71%3-78198210.70
Renegade Quara Predator0.52%9-99343810.70
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Obrazek
Obrazek
tjaa, ze slimow tez nie wypada, jak by istotne to bylo :) lepiej podajcie ludziom informacje, gdzie zloto leci az milo, bo w tym celu raczej zagladaja w te komentarze...
Obrazek
Obrazek
2014-06-02 02:32:05
Obrazek
Obrazek
oraz z sumonów nie wypada
Obrazek
Obrazek
2011-12-10 18:49:00
Obrazek
Obrazek
Rabbit to zwierze...
Obrazek
Obrazek
2011-11-25 19:33:54
Obrazek
Obrazek
OMG a rabbit to nie zwierze ,że tak wymieniasz ... mogłeś sobie darować
Obrazek
Obrazek
2011-08-01 19:36:38
Obrazek
Obrazek
Naucz się pisać a potem komentuj :)
Obrazek
Obrazek
2010-10-28 18:33:58
Obrazek
Obrazek
słabe i tak to jest gold za karzdego potwora wypada oprucz rabbit wolf i zwierząt :)
Obrazek
Obrazek
2010-03-27 20:14:48
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama