Gold Coin Dzięki!
×

Powód zgłoszenia:

Gold Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
Ten przedmiot wypada z większości potworów.
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Zarabustor100%10-84410.10boss
Vulcongra100%1-1221042610.10
Lost Thrower100%1-1402465610.10
Hellgorak100%1-199350610.10boss
The Handmaiden100%23-184410.10boss
Zomba100%5-292210.10boss
Zugurosh100%1-197135910.10boss
Lost Basher100%1-1002236210.10
Enslaved Dwarf100%3-149569310.10
Lost Soul100%1-2002522910.10
Draken Spellweaver100%1-20019512010.10
Mr. Punish100%19-155410.10boss
Massacre100%27-167710.10boss
Drillworm100%1-1505436310.10
Behemoth100%1-3519758310.10
Ushuriel100%3-19130810.10boss
Hellfire Fighter100%1-2523724010.10
General Murius100%7-9210.10boss
Undead Dragon100%1-2001383910.10
Medusa100%1-19020807510.10
Lich100%1-1403295210.10
The Horned Fox100%5-941110.10boss
Insectoid Worker100%1-902402310.10
Crawler100%1-1903318410.10
Eternal Guardian100%1-10011576210.10
Crustacea Gigantica100%6-180610.10boss
Ethershreck100%1-19783410.10boss
Hellhound100%1-100243210.10
Cliff Strider100%2-198287510.10
Ironblight100%2-199468510.10
Orewalker100%3-198427410.10
Lost Berserker100%1-1991025710.10
Massive Fire Elemental100%1-2201854310.10
Zevelon Duskbringer100%10-99910.10boss
Arachir The Ancient One100%2-881310.10boss
Demon100%1-18011676210.37
Death Priest Shargon100%1-942910.50boss
Wounded Cave Draptor100%3310.32
Frazzlemaw100%1-10028189510.30
Guzzlemaw100%1-1007851210.30
Silencer100%1-12818913510.30
Walker100%2-197109710.50
Moohtant100%3-199930810.50
Rot Elemental100%1-807936210.50
Glooth Blob100%1-707047310.50
Mooh'Tah Warrior100%1-12011291610.50
Worm Priestess100%2-15010595510.50
Minotaur Amazon100%3-200866510.50
Execowtioner100%2-200802610.50
Juggernaut100%2-2001514110.30
Horadron100%20-19011310.30boss
Deepling Elite100%1-190204910.10
Mad Mage100%81110.10boss
Chizzoron the Distorter100%66110.10boss
Deepling Guard100%1-1803313610.10
Ron The Ripper100%2-1151210.10boss
Hatebreeder100%24-1931010.10boss
Deepling Warrior100%1-1804065410.10
Raging Mage100%11-1361510.20
Zulazza the Corruptor100%61110.20boss
Feversleep100%1-100111910.30
Evil Sheep Lord100%13-601110.10
Shiversleep100%2-901310.30
Terrorsleep100%4-198191310.30
Zavarash100%4-19711910.30boss
Demon Outcast100%1-10013038410.30
Kollos100%1-2002634210.10
Spidris100%1-2003485410.10
Lizard Gate Guardian100%1-1442410.10boss
Paiz the Pauperizer100%3-995810.10boss
The Snapper100%4-1735210.10boss
Esmeralda100%5-1394910.10boss
Bruise Payne100%1-1002310.10boss
Bretzecutioner100%9-963210.10boss
Brimstone Bug100%1-1991984310.10
The Bloodtusk100%2-1005410.10boss
Hemming100%1-1004710.10
Enraged Crystal Golem100%1-100500910.10
Killer Caiman100%1-1792504010.10
Wiggler100%1-100787210.10
Countess Sorrow100%53-147510.10boss
Fazzrah100%30-2799710.10
Gravedigger100%1-1501057510.10
Deepling Master Librarian100%1-100123510.10
Deepling Tyrant100%4-198266910.10
The Old Widow100%2-9710010.10boss
Stone Devourer100%1-100251010.10
Humongous Fungus100%1-1992266910.10
Rat100%1-42364510.10
Quara Constrictor Scout100%1-502952210.10
Latrivan100%12-2215110.10boss
Golgordan100%32-2314810.10boss
Hideous Fungus100%1-2001459310.10
Armadile100%3-198271710.10
Lersatio100%1-9817210.10boss
Wyvern100%1-903232210.10
Rotspit100%19-1773210.10boss
Bibby Bloodbath100%11-1002710.10boss
Zanakeph100%1-10018410.10boss
Dharalion100%5-961710.10boss
Deepling Brawler100%2-448510.10
Diblis The Fair100%15-93410.10boss
Defiler100%2-205943710.10
Dark Torturer100%1-20017202510.10
Blightwalker100%1-2002438310.10
Giant Spider100%2-19712479510.10
Hand of Cursed Fate100%1-199330610.10
Infected Weeper100%5-198207310.10
Lethal Lissy100%20-1531210.10boss
Betrayed Wraith100%2-2001110310.10
Mutated Tiger100%1-1053334310.10
Swarmer100%1-752012710.10
Spitter100%1-1906562210.10
Crystal Spider100%1-1975867310.10
Ice Golem100%1-1197614810.10
Grorlam100%1-961510.10boss
Necropharus100%8-942010.10boss
Lava Golem100%1-200489410.10
Madareth100%3-975910.10boss
Sir Valorcrest100%8-802010.10boss
Massive Energy Elemental100%38-153610.10
Water Buffalo100%1-2040110.10
Enfeebled Silencer100%1-100208111.41
Mamma Longlegs100%1-10011010.10boss
Quara Pincher100%1-1503850210.10
Stonecracker100%9-1762410.10boss
Dracola100%45-148210.10boss
Shadow Pupil100%1-652502610.10
Vicious Manbat100%1-1596210.10
Magma Crawler100%2-200928310.10
Marziel100%5-971910.10boss
Weeper100%2-199769810.10
Blood Priest100%1-1801839010.10
Blood Hand100%1-1351403610.10
Blood Beast100%2-1509908110.50
Lost Husher100%1-1001942110.10
Water Elemental100%1-1002226810.80
Waspoid100%1-1352523110.80
Weakened Frazzlemaw100%1-100354311.41
Renegade Knight100%1-1005111810.80
Vile Grandmaster100%1-1752835710.80
Vicious Squire100%1-7012251210.80
Animated Moohtant100%98111.40
Retching Horror100%1-10020421810.80
Dreadmaw100%44-48210.10boss
Corym Vanguard100%1-1011230210.80
Haunted Dragon100%8-17614011.03
Massive Water Elemental100%1-100301710.80
Zorvorax100%5-972211.03boss
Midnight Panther100%9-68510.10boss
Brutus Bloodbeard100%8-109910.10boss
Ekatrix100%3-56610.80boss
Cult Believer100%1-7011611.40
Shaper Matriarch100%1-1249411.10
Owin100%4-9810810.80boss
Tzumrah the Dazzler100%64110.80boss
The Flaming Orchid100%36-2469910.80boss
Oodok Witchmaster100%13-90610.80boss
Minotaur Cult Follower100%3-1527111.40
Dawnfire Asura100%1-10015894310.80
Shadowstalker100%72-2042410.10boss
Midnight Asura100%1-10018376910.80
Omnivora100%2-145958310.80
Fernfang100%19-82810.10boss
The Voice of Ruin100%27-1381110.10boss
Deadeye Devious100%13-109910.10boss
Instable Sparkion100%1-10010810.94
Instable Breach Brood100%1-10013010.94
Cult Enforcer100%5-692811.40
Willi Wasp100%2-401410.10boss
Ogre Savage100%1-154307510.90
Ogre Brute100%1-125656110.90
Reality Reaver100%1-100144710.94
Sparkion100%1-100172810.94
Boogy100%1-193111711.40
Thornfire Wolf100%9-52710.10
Troll Marauder100%1-81210.55
Breach Brood100%1-100139610.94
Dread Intruder100%1-199135910.94
Ogre Shaman100%1-90488210.90
Hairman The Huge100%34110.10boss
Elder Wyrm100%1-1792432010.81
Boreth100%5-962210.10boss
Ancient Scarab100%1-1866044210.80
Choking Fear100%1-10020728910.80
Mindmasher100%92-2541810.10boss
Orc Cult Inquisitor100%2-2076211.40
Vexclaw100%2-2004057610.90
Hellflayer100%2-1991287010.90
Dark Faun100%1-157200011.40
Cult Scholar100%8-581211.40
Faun100%1-154124911.40
Kroazur100%46-32914711.40boss
Grimeleech100%2-2003952310.90
Maw100%53-1872010.10boss
The Imperor100%88-143210.10boss
Juvenile Cyclops100%1-244210.55
Glooth Golem100%2-2002841710.70
Noble Lion100%1-7137310.70
Minotaur Invader100%3-199973610.70
High Voltage Elemental100%1-198110810.70
Merikh the Slaughterer100%7-116510.10boss
Orc Cult Fanatic100%3-1334011.40
Glooth Anemone100%2-1753466610.70
Salamander Trainer100%2-14510.55boss
Lesser Fire Devil100%1-103910.55
The Evil Eye100%59-123410.10boss
Devourer100%2-1655898110.70
Depowered Minotaur100%1-10053610.70
Orc Cultist100%11-1851611.40
Arthei100%24-861010.10boss
Glooth Bomb100%16110.70boss
Dawnfly100%1-1228610.55
Meadow Strider100%1-1026710.55
Troll-Trained Salamander100%1-11110910.55
Chopper100%39-2002510.10boss
Brittle Skeleton100%1-59110.55
Woodling100%1-1224610.55
Pooka100%1-13387211.40
Fleshslicer100%52-192810.10boss
Roaring Lion100%1-115551410.70
Orc Cult Priest100%1-1512211.40
Muglex Clan Scavenger100%1-116610.55
Rustheap Golem100%9-2932309510.70
Orclops Ravager100%1-1187911.10
Muglex Clan Footman100%1-611110.55
Muglex Clan Assassin100%1-178910.55
Scar Tribe Shaman100%1-163510.55
Minotaur Cult Prophet100%2-1453211.40
Scar Tribe Warrior100%1-811510.55
Metal Gargoyle100%2-2001451010.70
Twisted Shaper100%2-17418011.10
Broken Shaper100%4-16216111.10
Minotaur Poacher100%1-264310.55
Minotaur Cult Zealot100%16-1181611.40
Dawn Scorpion100%1-49410.55
Orc Cult Minion100%2-1638411.40
Glooth Brigand100%1-1009669310.70
Crazed Dwarf100%1-435210.55
Mountain Troll100%1-8202610.55
Minotaur Bruiser100%1-147910.55
Glooth Bandit100%1-1009671210.70
Minotaur Occultist100%1-14910.55
Orclops Doomhauler100%1-15910011.10
Twisted Pooka100%1-122151411.40
Yielothax99.81%1-23125383110.10
Spectre99.7%1-3005084210.10
War Golem99.6%1-2679982310.10
Ghastly Dragon99.57%1-2747574310.10
Elder Bonelord99.57%1-85277710.80
Diabolic Imp99.56%1-199825010.10
Destroyer99.56%1-34618206710.10
Plaguesmith99.54%1-27310574110.10
Minotaur Hunter99.51%1-2008822410.50
Annihilon99.48%1-10077610.10boss
Gazer99.46%1-24220610.10
Braindeath99.45%1-91853810.10
Hellspawn99.42%1-23837156110.10
Bonelord99.39%1-482049210.10
Quara Predator Scout99.01%1-1343889210.10
Grim Reaper98.87%1-27221849710.10
Fury98.86%1-2744889110.10
Werewolf98.76%1-2303657310.80
Crazed Beggar98.72%1-9187410.10
Hive Overseer98.63%1-198278110.10boss
Yakchal98.54%5-27513710.10boss
Sea Serpent98.49%1-2009253410.10
Young Sea Serpent98.27%1-1726261410.10
Nightfiend98.19%2-14244210.20
Energy Elemental98.16%1-169662810.10
Clay Guardian98.14%1-1651068710.10
Ferumbras97.73%2-1964410.10boss
Spidris Elite97.66%1-197359510.10
Marid97.63%1-129152210.10
Lizard Chosen97.59%1-23919935810.10
Demon Skeleton97.57%1-7512777210.10
Terramite97.55%1-451557310.10
Infernalist97.55%1-155694010.10
Dragonling97.34%1-246225510.10boss
Serpent Spawn97.28%1-24926920810.10
Draken Abomination97.09%1-2006279210.10
Shaburak Demon97.02%1-2521108310.10
Draken Warmaster97.01%1-20024361410.10
Wyrm97%1-45017127410.10
Askarak Prince97%1-188129910.10boss
Nightmare96.98%1-18311457910.10
Nightmare Scion96.97%1-1552708810.10
Draken Elite96.92%1-2003758010.10
Wilting Leaf Golem96.88%1-45279110.10
Efreet96.79%1-130405310.10
Wailing Widow96.78%1-140711310.10
Ice Dragon96.49%5-2075711.03
Stone Golem96.41%1-402314210.10
Draptor96.38%1-19713810.10boss
Askarak Lord96.27%1-188160810.10
Lizard High Guard96.05%1-22813640910.10
Shaburak Prince95.54%1-172143410.10boss
Tiquandas Revenge95.45%17-1322210.10boss
Frost Dragon95.19%1-2486575810.10
Dragon Lord95.18%1-24714041710.10
Undead Gladiator94.96%1-1503043010.10
Shaburak Lord94.86%1-177177010.10boss
Askarak Demon94.84%1-2471033110.10
Stampor94.83%1-2371219710.10
Grave Guard94.63%1-128128410.10
Ashmunrah94.57%2-25277410.10boss
Lizard Legionnaire94.14%1-1658202810.10
Omruc94.12%11-1231710.10boss
Massive Earth Elemental94.05%1-234739810.10
Lizard Zaogun94.05%1-2004341310.10
Diamond Servant Replica94.05%1-178168211.10
Lizard Dragon Priest94%1-1903921310.10
Quara Mantassin Scout93.95%1-301205910.10
Diamond Servant93.95%1-1802481710.10
Worker Golem93.9%1-1403826310.10
Munster93.75%1-231610.10boss
Vampire Bride93.33%1-1493555010.10
Earth Elemental93.32%1-1301721310.10
Grand Mother Foulscale92.86%2-862810.10boss
Mutated Bat92.59%1-1304013210.10
Haunted Treeling92.24%1-951048610.10
Bog Raider92.22%1-1054903210.10
Morguthis92.21%1-1957710.10boss
Shock Head92.19%1-2001860210.30
Lizard Noble92.13%1-10030510.10
Sandstone Scorpion92.04%1-128287710.10
Troll Legionnaire91.85%3-15518410.10
Thalas91.85%1-24095710.10boss
Horestis91.43%4-2153510.10boss
Dipthrah91.35%1-23065910.10boss
Mahrdis91.27%1-303195910.10boss
Shark91.26%1-1391247810.10
Green Djinn91.09%1-114854210.10
Blue Djinn91.01%1-113510710.10
Furious Troll90.99%1-13923310.10
Emerald Damselfly90.76%1-18971010.10
Nightstalker90.55%1-109910710.10
Orc Shaman90.43%1-5372111.02
Quara Pincher Scout90.31%1-1293543310.10
Mammoth90.13%1-402315910.10
Dragon90.07%1-10512563010.10
Quara Hydromancer89.96%1-1102408510.10
Quara Hydromancer Scout89.96%1-1403517410.10
Vampire89.95%1-606447310.10
Barbarian Brutetamer89.9%1-15715910.10
Vashresamun89.8%1-20865710.10boss
Sacred Spider89.73%1-120244310.10boss
Rahemos89.56%1-24382410.10boss
Sibang88.71%1-354002010.10
Quara Constrictor88.25%1-1001801410.10
Gargoyle88.09%1-304996910.10
Souleater87.98%1-20011216610.10
Carniphila87.96%1-403368810.10
Forest Fury87.96%1-54260710.10
Vampire Pig87.93%2-405810.10
Mutated Human87.93%1-1303290610.10
Kongra87.89%1-402004010.80
Hydra87.79%1-24933496610.10
Thornback Tortoise87.72%1-502059910.10
Leaf Golem87.48%1-27168510.10
Dragon Hatchling87.37%1-551166610.10
Frost Dragon Hatchling87.36%1-553982510.10
Blistering Fire Elemental87.33%1-177114410.10
Scarab86.98%1-524092110.10
Elder Mummy86.97%1-160142810.10boss
Lizard Sentinel86.95%1-55223010.80
Ghoulish Hyaena86.91%1-40250610.10boss
Tazhadur86.67%15-951511.03boss
Roaring Water Elemental86.43%1-180201910.10
Stabilizing Dread Intruder86.42%1-1008110.94
Golden Servant Replica86.23%1-138154011.10
Jagged Earth Elemental85.84%1-179180810.10
Deepsea Blood Crab85.75%1-20569011.02
Elder Forest Fury85.71%9-531410.80
Battlemaster Zunzu85.71%15-103710.10boss
Blood Crab85.48%1-201780610.10
Vampire Viscount85.46%1-501385410.10
Swampling85.21%1-12484810.10
Cave Rat85.2%1-22853110.10
Phantasm85.08%1-244756610.10
Minotaur Mage85.04%1-351476310.10
Golden Servant85.02%1-1408178410.10
Overcharged Energy Element84.99%1-176168510.10
Crystalcrusher84.83%1-90944910.10
Orc84.81%1-14231011.02
Insectoid Scout84.69%1-7319610.10
Shardhead84.13%8-1786310.10boss
Lizard Templar83.95%1-59445610.10
Misguided Bully83.47%1-17312111.40
Elf Overseer83.33%2-471210.10boss
Undead Prospector83.33%14-24610.10
Tomb Servant83.23%1-110559910.10
Merlkin83.2%1-451674910.10
Lizard Snakecharmer83.1%1-55187610.10
Assassin82.91%1-502708710.10
Lancer Beetle82.53%1-1301481610.10
Terror Bird82.47%1-30418110.10
Frost Giantess82.32%1-40156110.10
Gozzler81.95%1-702902910.10
Iron Servant81.9%1-5510233210.10
Cyclops81.89%1-47541011.02
Cyclops Smith81.86%1-701629610.10
Cyclops Drone81.83%1-302488410.10
Zombie81.7%1-651632410.10
Iron Servant Replica81.41%1-55278111.02
Corym Charlatan81.31%1-353417610.80
Toad81.25%1-20523210.10
Frost Giant80.56%1-40230410.10
Crab80.38%1-10480010.10
Centipede80.26%1-153100310.10
Orchid Frog80.2%1-1049010.10
Werebear80.12%1-1002343110.80
Lizard Magistratus80.11%1-5056310.10
Kraknaknork80%4-13510.10boss
Flamecaller Zazrak80%2-35510.10boss
Werebadger79.88%1-751215510.80
Smuggler79.85%1-102665710.10
Wereboar79.81%1-752645510.80
Quara Mantassin79.53%1-1301522210.10
Chakoya Toolshaper79.05%1-205712610.37
Corym Skirmisher78.9%1-452652810.80
Mutated Rat78.87%1-1303955210.10
Tarantula78.8%1-4210128510.10
Quara Predator78.71%1-1563678510.10
Chakoya Tribewarden78.71%1-305794210.37
Gelidrazah the Frozen78.26%1-882311.03boss
Pirate Cutthroat77.64%1-505331710.10
Pirate Marauder77.61%1-408016810.10
Crimson Frog77.46%1-1073210.10
Misguided Thief76.6%5-809411.40
Azure Frog76.57%1-1079410.10
Dark Magician76.34%1-833046110.10
Dark Apprentice76.25%1-503189310.10
Slick Water Elemental76.14%1-129448010.10
Blazing Fire Elemental76.01%1-129220510.10
Deepling Scout76.01%1-504323410.10
Muddy Earth Elemental75.89%1-130338810.10
Filth Toad75.68%1-187410.10
Deepling Worker75.6%1-25633110.10
Charged Energy Elemental75.56%1-128218110.10
Poison Spider75.41%1-43725610.10
Elf Scout75.34%1-251412210.10
Ghost Wolf75.32%1-2015410.80
Dwarf Geomancer75.15%1-4566810.10
Dworc Voodoomaster75.15%1-172782110.10
Deepling Spellsinger75.09%1-964062910.10
Dragon Lord Hatchling75.02%1-1702582910.10
Yeti75%2-19410.10
Infernal Frog75%2-616010.10
Dworc Venomsniper75%1-134613010.10
Minotaur Archer74.93%1-302230010.10
Firestarter74.8%1-351214410.10
Barbarian Skullhunter74.74%1-301333510.10
Evil Sheep74.7%2-408310.10
Dworc Fleshhunter74.64%1-134418310.10
Barbarian Headsplitter74.45%1-301320910.10
Energy Overlord73.72%1-7515610.10boss
Coral Frog73.65%1-1055410.10
Ice Overlord73.42%1-757910.10boss
Rorc73.29%1-351506010.10
Salamander72.63%1-15764710.10
Chakoya Windcaller72.52%1-272642110.37
Rotworm72.2%1-174908910.10
Demon Parrot71.88%5-993210.10
Stabilizing Reality Reaver71.6%1-1008110.94
Hot Dog70.59%1-621710.10
Earth Overlord69.77%1-7531110.10boss
Death Priest69.24%1-14962110.10boss
Ghoul69.16%1-30857111.02
Berserker Chicken68.09%1-644710.10
Pirate Buccaneer67.97%1-603245910.10
Gloom Wolf67.29%1-1532110.80
Damaged Worker Golem67.23%1-90458610.10
Fire Overlord66.67%3-758710.10boss
The Weakened Count66.67%7-59610.10boss
The Blightfather66.67%5-902110.10boss
Teleskor66.67%7-80610.10boss
Spider66.38%1-51916010.10
Minotaur66.06%1-256079210.10
Nymph65.74%1-110205811.40
Orc Warrior65.68%1-15647511.02
Wild Warrior65.64%1-29710910.80
Dire Penguin65%1-82010.10boss
Enlightened of the Cult64.97%1-703558310.10
Troll Guard64.95%1-1219410.10
Adept of the Cult64.93%1-602626610.10
Acolyte of the Cult64.6%1-402354810.10
Manta Ray64.59%1-4085010.10
Larva64.58%1-153758710.10
Witch64.41%1-404607710.10
Putrid Mummy64.32%1-6218511.40
Troll Champion64.12%1-12199010.10
Ladybug63.99%1-40454010.10
Marsh Stalker63.98%1-25868210.10
Troll63.82%1-12432611.02
Slug62.46%1-40139610.10
Barkless Fanatic62.3%5-19912211.40
Mad Scientist61.38%1-115981710.10
Island Troll60.64%1-10373210.10
Minotaur Guard60.51%1-203951210.10
Pixie60.51%1-90214511.40
Young Troll60.26%1-530210.10
Tortoise60.26%1-302376610.10
Hero59.99%1-10010447210.10
Swan Maiden58.73%1-9091611.40
Carrion Worm58.35%1-45910110.10
Crypt Shambler58.01%1-554735510.10
Cublarc the Plunderer57.31%1-7617110.10boss
The Count57.14%10-84710.10boss
Doom Deer56.86%2-965110.10
Grave Robber56.6%1-3652310.10boss
Nomad56.43%1-401121210.10
Orc Berserker55.37%1-252041710.80
Orc Marauder55.14%1-902208310.10
Pirate Corsair54.9%1-87961010.10
Grynch Clan Goblin54.87%1-161845510.10boss
Barbarian Bloodwalker54.75%1-12892610.10
Crypt Defiler54.55%1-3333010.10boss
Goblin Scavenger51.84%1-9132910.10
Goblin50.5%1-9607510.10
Frost Troll50.34%1-12276110.10
Crocodile50.31%1-102878510.10
Honour Guard50.08%1-15260210.10
Pirate Skeleton50.05%1-25202410.10
Rotworm Queen50%31210.10boss
Apprentice Sheng50%2210.10boss
Groam50%49-61410.10boss
Orc Rider49.94%1-782569110.10
Gang Member49.71%1-30104810.10
Gladiator49.64%1-30303410.10
Gnarlhound49.56%1-30593410.10
Swamp Troll49.52%1-54228410.10
Goblin Leader49.37%1-923710.10
Bandit49.31%1-30684410.10
Goblin Assassin49.2%1-988010.10
Barkless Devotee49.2%1-10025011.40
Bug49.16%1-51374910.10
Black Knight49.05%1-13389710.10
Elf45.43%1-301016410.10
Skeleton Warrior45.02%1-10506410.10
Killer Rabbit44.9%6-674910.10
Pirate Ghost44.56%1-6248710.10
Skeleton44.49%1-10516811.02
Novice of the Cult44.23%1-401282610.10
Dwarf Miner42.69%1-1069810.10
Dwarf Guard41%1-30988010.10
Dryad40.75%1-30313910.10
Amazon39.94%1-201820310.10
Mummy39.91%1-806557010.10
Elf Arcanist36.99%1-491756210.10
Dwarf35.93%1-81478610.10
Sandcrawler35.24%1-63129210.10
Undead Mine Worker33.33%2-101210.10
Renegade Orc33.33%1-271810.10boss
Diseased Fred33.33%2-253010.10boss
Valkyrie32.33%1-121260510.10
Undead Cavebear32.08%3-835310.10boss
Diseased Bill31.03%1-172910.10boss
Ice Witch30.56%1-90884810.10
Feverish Citizen30.41%1-35337710.10
Necromancer30.32%1-9012914410.10
Warlock30.15%1-801825510.10
Diseased Dan30%7-233010.10boss
Bonebeast29.92%1-9013357610.10
Banshee29.5%1-802425210.10
Dwarf Soldier29%1-122466310.10
Dreadbeast28.81%1-90361010.10
Orc Leader28.55%1-351317810.10
Boar25.16%1-20128010.10
Man in the Cave25%35410.10boss
Orc Spearman24.1%1-11361011.02
Rottie the Rotworm20%9510.10boss
Orc Warlord18.6%1-45442010.10
Ungreez16.67%30-731210.10boss
Dark Monk14.98%1-183100110.10
Monk14.7%1-181054910.10
Stalker13.24%1-83307110.10
Sharptooth11.11%3910.10boss
Spit Nettle10.03%1-5239310.10
Necromancer Servant9.09%811110.10
Terofar8.64%26-1668110.30boss
Renegade Quara Constrictor1.05%4-89237310.70
Renegade Quara Pincher0.94%12-132278010.70
Renegade Quara Mantassin0.94%2-103255010.70
Renegade Quara Hydromancer0.71%3-78198210.70
Renegade Quara Predator0.52%9-99343810.70
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Obrazek
Obrazek
tjaa, ze slimow tez nie wypada, jak by istotne to bylo :) lepiej podajcie ludziom informacje, gdzie zloto leci az milo, bo w tym celu raczej zagladaja w te komentarze...
Obrazek
Obrazek
2014-06-02 02:32:05
Obrazek
Obrazek
oraz z sumonów nie wypada
Obrazek
Obrazek
2011-12-10 18:49:00
Obrazek
Obrazek
Rabbit to zwierze...
Obrazek
Obrazek
2011-11-25 19:33:54
Obrazek
Obrazek
OMG a rabbit to nie zwierze ,że tak wymieniasz ... mogłeś sobie darować
Obrazek
Obrazek
2011-08-01 19:36:38
Obrazek
Obrazek
Naucz się pisać a potem komentuj :)
Obrazek
Obrazek
2010-10-28 18:33:58
Obrazek
Obrazek
słabe i tak to jest gold za karzdego potwora wypada oprucz rabbit wolf i zwierząt :)
Obrazek
Obrazek
2010-03-27 20:14:48
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama