Gold Coin Dzięki!
×

Powód zgłoszenia:

Gold Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
Ten przedmiot wypada z większości potworów.
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Enslaved Dwarf100%3-149540110.10
Drillworm100%1-1505261110.10
Lost Basher100%1-1002131310.10
Lost Husher100%1-1001865910.10
Esmeralda100%5-1394810.10boss
Lost Thrower100%1-1402369910.10
Behemoth100%1-3519469010.10
Lizard Gate Guardian100%1-1442410.10boss
Lost Soul100%1-2002419510.10
Diblis The Fair100%15-93410.10boss
Deepling Brawler100%2-448510.10
Paiz the Pauperizer100%3-995710.10boss
Mr. Punish100%19-155410.10boss
Vulcongra100%1-122974510.10
Bruise Payne100%1-1002110.10boss
Cliff Strider100%2-198283310.10
Ethershreck100%1-19780810.10boss
Ironblight100%2-199462310.10
Lost Berserker100%1-1991013510.10
Orewalker100%3-198421510.10
Hellhound100%1-100243210.10
Hellfire Fighter100%1-2523541410.10
The Handmaiden100%23-184410.10boss
Hellgorak100%1-199341010.10boss
Zugurosh100%1-197131410.10boss
Zomba100%6-292010.10boss
Ushuriel100%5-19127510.10boss
Draken Spellweaver100%1-20018745510.10
Massive Fire Elemental100%1-2201779810.10
Silencer100%1-12817120410.30
Dracola100%45-148210.10boss
Guzzlemaw100%1-1007440510.30
Juggernaut100%2-2001451210.30
Massive Energy Elemental100%38-153610.10
Horadron100%20-19010610.30boss
Frazzlemaw100%1-10026226210.30
Wounded Cave Draptor100%3310.32
Demon100%1-18010909610.37
Death Priest Shargon100%1-942910.50boss
Lethal Lissy100%20-1531210.10boss
Vicious Manbat100%1-1594410.10
Marziel100%7-971810.10boss
Feversleep100%1-100111910.30
Shiversleep100%2-901310.30
Deepling Guard100%1-1803293310.10
Deepling Elite100%1-190204310.10
Sir Valorcrest100%8-802010.10boss
Deepling Warrior100%1-1804030310.10
Mamma Longlegs100%1-10011010.10boss
Mad Mage100%81110.10boss
Orclops Doomhauler100%1-1597711.10
Demon Outcast100%1-10012355010.30
Terrorsleep100%4-198183510.30
Zavarash100%4-19711710.30boss
Zulazza the Corruptor100%61110.20boss
Raging Mage100%11-1361510.20
Brimstone Bug100%1-1991929610.10
Eternal Guardian100%1-10011288810.10
Hideous Fungus100%1-2001448010.10
Humongous Fungus100%1-1992247510.10
Shadow Pupil100%1-652472710.10
Armadile100%3-198268010.10
Wyvern100%1-903199310.10
Bibby Bloodbath100%11-1002510.10boss
Blood Priest100%1-1801739010.10
Blood Hand100%1-1351378910.10
Quara Constrictor Scout100%1-502883010.10
Magma Crawler100%2-200920210.10
Rat100%1-42342110.10
Weeper100%2-199762510.10
Stone Devourer100%1-100247410.10
Water Buffalo100%1-2034810.10
Deepling Tyrant100%4-198264810.10
Enraged Crystal Golem100%1-100495710.10
Wiggler100%1-100769410.10
Killer Caiman100%1-1792468710.10
Quara Pincher100%1-1503768910.10
Stonecracker100%9-1762410.10boss
Countess Sorrow100%53-147510.10boss
Gravedigger100%1-1501012510.10
The Snapper100%4-1735010.10boss
Deepling Master Librarian100%1-100121410.10
The Bloodtusk100%2-1005310.10boss
Hemming100%1-1004610.10
Fazzrah100%30-2798910.10
Madareth100%3-975410.10boss
Lava Golem100%1-200484810.10
Kollos100%1-2002561010.10
Insectoid Worker100%1-902349710.10
Dharalion100%5-961610.10boss
Spidris100%1-2003382810.10
Swarmer100%1-751991010.10
Spitter100%1-1906388410.10
Crawler100%1-1903249010.10
Rotspit100%19-1773010.10boss
Medusa100%1-19020283310.10
Bretzecutioner100%9-963010.10boss
Undead Dragon100%1-2001327910.10
Lersatio100%1-9814310.10boss
Lich100%1-1403170410.10
Crystal Spider100%1-1975767510.10
Zanakeph100%1-10018210.10boss
Defiler100%2-205881710.10
Dark Torturer100%1-20016553910.10
Giant Spider100%2-19712081010.10
Hand of Cursed Fate100%1-199309710.10
Infected Weeper100%5-198205410.10
Blightwalker100%1-2002291710.10
Betrayed Wraith100%2-2001043010.10
The Old Widow100%2-979010.10boss
Ice Golem100%1-1197481810.10
Golgordan100%32-2154310.10boss
Latrivan100%12-2214610.10boss
Mutated Tiger100%1-1053267210.10
Walker100%2-19796610.50
Chizzoron the Distorter100%66110.10boss
Arachir The Ancient One100%2-881310.10boss
Massive Water Elemental100%1-100254010.80
Battlemaster Zunzu100%15-103610.10boss
Retching Horror100%1-10017479310.80
Waspoid100%1-1352365410.80
Evil Sheep Lord100%13-601110.10
Water Elemental100%1-1002181210.80
Chopper100%39-2002310.10boss
Corym Vanguard100%1-1011193410.80
Elder Wyrm100%1-1792119110.81
Vexclaw100%2-2003472910.90
Ancient Scarab100%1-1865947410.80
Choking Fear100%1-10017572110.80
Fleshslicer100%52-192810.10boss
Maw100%53-1831910.10boss
Renegade Knight100%1-1004641010.80
Vicious Squire100%1-7011270810.80
Ekatrix100%3-56610.80boss
Oodok Witchmaster100%13-90610.80boss
Owin100%4-9810110.80boss
The Flaming Orchid100%36-2469610.80boss
Zarabustor100%10-84410.10boss
Tzumrah the Dazzler100%64110.80boss
Massacre100%27-167710.10boss
Omnivora100%2-145931310.80
Ron The Ripper100%2-1151210.10boss
Vile Grandmaster100%1-1752578910.80
Hatebreeder100%68-193810.10boss
Zevelon Duskbringer100%10-99910.10boss
Moohtant100%3-198865710.50
Dawnfire Asura100%1-10014404910.80
Hellflayer100%2-1991114610.90
Grimeleech100%2-2003256210.90
The Evil Eye100%59-123410.10boss
Haunted Dragon100%8-17614011.03
The Imperor100%88-143210.10boss
Deadeye Devious100%13-109910.10boss
Thornfire Wolf100%9-52710.10
Boreth100%5-962110.10boss
Zorvorax100%5-972211.03boss
Merikh the Slaughterer100%7-116510.10boss
Dreadmaw100%44-48210.10boss
Orclops Ravager100%1-1185711.10
Hairman The Huge100%34110.10boss
Broken Shaper100%8-1585211.10
Arthei100%24-86910.10boss
Twisted Shaper100%5-1563711.10
Willi Wasp100%2-401410.10boss
Mindmasher100%92-2541610.10boss
Shadowstalker100%72-2042310.10boss
Instable Sparkion100%1-10010810.94
Fernfang100%19-82810.10boss
Ogre Brute100%1-125647610.90
Ogre Shaman100%1-90480610.90
Ogre Savage100%1-154303110.90
Instable Breach Brood100%1-10013010.94
Reality Reaver100%1-100128810.94
Midnight Panther100%9-68510.10boss
The Voice of Ruin100%27-1381110.10boss
Brutus Bloodbeard100%21-109810.10boss
Breach Brood100%1-100123610.94
Sparkion100%1-100157210.94
Dread Intruder100%1-199121610.94
Devourer100%2-1655528810.70
Midnight Asura100%1-10016622610.80
Lesser Fire Devil100%1-103910.55
Juvenile Cyclops100%1-244210.55
Salamander Trainer100%2-14510.55boss
Crazed Dwarf100%1-435210.55
Minotaur Bruiser100%1-147910.55
Dawn Scorpion100%1-49410.55
Brittle Skeleton100%1-59110.55
Woodling100%1-1224210.55
Dawnfly100%1-1227910.55
Glooth Bomb100%16110.70boss
Metal Gargoyle100%2-2001305910.70
Mountain Troll100%1-8197410.55
Troll-Trained Salamander100%1-11107010.55
Minotaur Occultist100%1-14910.55
Minotaur Poacher100%1-264310.55
Rot Elemental100%1-807533610.50
Glooth Blob100%1-706716810.50
Mooh'Tah Warrior100%1-12010164310.50
Worm Priestess100%2-1509684410.50
Minotaur Amazon100%3-200803210.50
Execowtioner100%2-200739810.50
Blood Beast100%2-1509346110.50
Troll Marauder100%1-81210.55
Muglex Clan Footman100%1-611110.55
Muglex Clan Assassin100%1-178910.55
Muglex Clan Scavenger100%1-116610.55
Scar Tribe Shaman100%1-163510.55
Scar Tribe Warrior100%1-811510.55
Grorlam100%1-961510.10boss
Meadow Strider100%1-1026210.55
The Horned Fox100%5-941010.10boss
Necropharus100%8-942010.10boss
Glooth Brigand100%1-1008839510.70
Roaring Lion100%1-115532510.70
Glooth Anemone100%2-1753116810.70
Noble Lion100%1-7136610.70
Glooth Golem100%2-2002579910.70
Minotaur Invader100%3-199890210.70
General Murius100%7-9210.10boss
Glooth Bandit100%1-1008842310.70
High Voltage Elemental100%1-19897210.70
Crustacea Gigantica100%6-180610.10boss
Depowered Minotaur100%1-10049310.70
Rustheap Golem100%9-2932113910.70
Yielothax99.81%1-23124840310.10
Spectre99.69%1-3004767710.10
War Golem99.6%1-2679669910.10
Ghastly Dragon99.57%1-2747353510.10
Diabolic Imp99.56%1-199803310.10
Destroyer99.56%1-34617701810.10
Plaguesmith99.54%1-27310087710.10
Elder Bonelord99.53%1-85254210.80
Minotaur Hunter99.51%1-2008094010.50
Annihilon99.48%1-10077210.10boss
Braindeath99.45%1-91847510.10
Gazer99.45%1-24218110.10
Hellspawn99.42%1-23835197910.10
Bonelord99.38%1-482018410.10
Quara Predator Scout99%1-1343788610.10
Grim Reaper98.88%1-27220756910.10
Fury98.84%1-2744630010.10
Crazed Beggar98.75%1-9184410.10
Werewolf98.74%1-2303353610.80
Hive Overseer98.55%1-198248510.10boss
Yakchal98.52%5-27513510.10boss
Sea Serpent98.49%1-2008913710.10
Young Sea Serpent98.27%1-1726062710.10
Clay Guardian98.13%1-1651043310.10
Energy Elemental98.12%1-169626910.10
Nightfiend97.93%2-14238610.20
Marid97.77%1-129148210.10
Ferumbras97.73%2-1964410.10boss
Spidris Elite97.66%1-197329510.10
Infernalist97.59%1-155681910.10
Lizard Chosen97.59%1-23919494310.10
Demon Skeleton97.57%1-7512465110.10
Terramite97.55%1-451526010.10
Dragonling97.32%1-246223710.10boss
Serpent Spawn97.28%1-24926221310.10
Draken Abomination97.1%1-2005880710.10
Draken Warmaster97.01%1-20023504710.10
Wyrm97%1-23215865010.10
Shaburak Demon96.99%1-2521060710.10
Nightmare96.97%1-18311138410.10
Askarak Prince96.97%1-188122110.10boss
Nightmare Scion96.96%1-1552615210.10
Draken Elite96.91%1-2003530110.10
Wilting Leaf Golem96.86%1-45264310.10
Wailing Widow96.8%1-140687310.10
Efreet96.77%1-130396210.10
Ice Dragon96.49%5-2075711.03
Stone Golem96.37%1-402207610.10
Draptor96.15%1-19713010.10boss
Askarak Lord96.12%1-188149610.10
Lizard High Guard96.05%1-22813074310.10
Shaburak Prince95.58%1-172138010.10boss
Tiquandas Revenge95.45%17-1322210.10boss
Dragon Lord95.18%1-24713541210.10
Frost Dragon95.18%1-2486516610.10
Undead Gladiator94.99%1-1502765610.10
Stampor94.86%1-2371216110.10
Askarak Demon94.83%1-2471004010.10
Shaburak Lord94.77%1-177168210.10boss
Ashmunrah94.67%2-25273210.10boss
Grave Guard94.63%1-128126710.10
Lizard Legionnaire94.16%1-1657940410.10
Omruc94.12%11-1231710.10boss
Massive Earth Elemental94.07%1-234730510.10
Lizard Zaogun94.06%1-2004223810.10
Diamond Servant Replica94.02%1-178123711.10
Lizard Dragon Priest94.02%1-1903777210.10
Quara Mantassin Scout93.96%1-301195210.10
Diamond Servant93.95%1-1802449310.10
Worker Golem93.89%1-1403666910.10
Munster93.75%1-231610.10boss
Earth Elemental93.29%1-1301702310.10
Vampire Bride93.28%1-1493300710.10
Grand Mother Foulscale92.59%2-862710.10boss
Mutated Bat92.59%1-1303925410.10
Haunted Treeling92.23%1-951029810.10
Bog Raider92.22%1-1054839410.10
Morguthis92.21%1-1957710.10boss
Shock Head92.2%1-2001681910.30
Sandstone Scorpion92.06%1-128284510.10
Lizard Noble91.97%1-10029910.10
Thalas91.87%1-24094710.10boss
Troll Legionnaire91.67%3-15518010.10
Horestis91.43%4-2153510.10boss
Dipthrah91.35%1-23065910.10boss
Shark91.2%1-1391211910.10
Green Djinn91.09%1-114847810.10
Blue Djinn91.02%1-113501310.10
Mahrdis90.93%1-241185310.10boss
Furious Troll90.87%1-13923010.10
Emerald Damselfly90.76%1-18935810.10
Nightstalker90.48%1-109894910.10
Quara Pincher Scout90.32%1-1293460310.10
Orc Shaman90.17%1-5302011.02
Mammoth90.13%1-402292110.10
Dragon90.07%1-10512222410.10
Quara Hydromancer Scout90%1-1403431310.10
Quara Hydromancer89.98%1-1102344410.10
Vampire89.9%1-606141610.10
Barbarian Brutetamer89.89%1-15715010.10
Vashresamun89.8%1-20865710.10boss
Sacred Spider89.69%1-120243410.10boss
Rahemos89.56%1-24382410.10boss
Sibang88.74%1-353939310.10
Quara Constrictor88.2%1-1001733210.10
Gargoyle88.11%1-304653410.10
Carniphila88.02%1-403241310.10
Souleater87.96%1-20010792610.10
Forest Fury87.93%1-54252610.10
Vampire Pig87.93%2-405810.10
Mutated Human87.93%1-1303261110.10
Kongra87.92%1-401937410.80
Hydra87.79%1-24932751610.10
Leaf Golem87.58%1-27152210.10
Thornback Tortoise87.51%1-501791210.10
Frost Dragon Hatchling87.37%1-553943910.10
Blistering Fire Elemental87.33%1-177114410.10
Dragon Hatchling87.21%1-551125010.10
Elder Mummy87.11%1-160141210.10boss
Scarab86.98%1-524053810.10
Ghoulish Hyaena86.93%1-40250110.10boss
Tazhadur86.67%15-951511.03boss
Lizard Sentinel86.59%1-55199110.80
Roaring Water Elemental86.43%1-180201910.10
Stabilizing Dread Intruder86.42%1-1008110.94
Golden Servant Replica86.11%1-138112311.10
Jagged Earth Elemental85.84%1-179180810.10
Vampire Viscount85.59%1-501286910.10
Blood Crab85.56%1-201666510.10
Deepsea Blood Crab85.53%1-20449111.02
Phantasm85.35%1-244702910.10
Cave Rat85.19%1-22846710.10
Minotaur Mage85.04%1-351405210.10
Overcharged Energy Element84.99%1-176168510.10
Golden Servant84.99%1-1408077110.10
Swampling84.96%1-12462910.10
Crystalcrusher84.87%1-90922810.10
Orc84.74%1-14197211.02
Insectoid Scout84.69%1-7319610.10
Shardhead83.87%8-1786210.10boss
Lizard Templar83.87%1-58408510.10
Elf Overseer83.33%2-471210.10boss
Undead Prospector83.33%14-24610.10
Tomb Servant83.23%1-110559310.10
Merlkin83.18%1-451638310.10
Lizard Snakecharmer83.13%1-55179010.10
Assassin82.9%1-502704510.10
Lancer Beetle82.5%1-1301451510.10
Terror Bird82.45%1-30413610.10
Frost Giantess82.32%1-40156110.10
Gozzler81.98%1-702853210.10
Iron Servant81.9%1-5510107610.10
Cyclops Drone81.87%1-302456910.10
Cyclops Smith81.87%1-701613010.10
Cyclops81.73%1-47498711.02
Iron Servant Replica81.68%1-53214511.02
Zombie81.66%1-651605910.10
Corym Charlatan81.31%1-353278110.80
Toad81.3%1-20497410.10
Lizard Magistratus80.76%1-5055110.10
Frost Giant80.56%1-40230410.10
Centipede80.28%1-153033810.10
Crab80.18%1-10452610.10
Orchid Frog80.13%1-1047810.10
Werebear80.07%1-1002126210.80
Elder Forest Fury80%9-531010.80
Kraknaknork80%4-13510.10boss
Flamecaller Zazrak80%2-35510.10boss
Werebadger79.93%1-751140210.80
Smuggler79.82%1-102640410.10
Wereboar79.78%1-752432310.80
Quara Mantassin79.48%1-1301456710.10
Corym Skirmisher79.11%1-452538910.80
Chakoya Toolshaper79.05%1-205712610.37
Mutated Rat78.86%1-1303921810.10
Tarantula78.77%1-429770010.10
Quara Predator78.75%1-1563597510.10
Chakoya Tribewarden78.72%1-305793010.37
Gelidrazah the Frozen78.26%1-882311.03boss
Pirate Cutthroat77.65%1-505249810.10
Pirate Marauder77.63%1-407895710.10
Crimson Frog77.59%1-1070510.10
Azure Frog76.73%1-1076510.10
Filth Toad76.39%1-187210.10
Dark Magician76.37%1-832975110.10
Dark Apprentice76.3%1-503100010.10
Slick Water Elemental76.14%1-129448010.10
Deepling Scout76.04%1-504300810.10
Blazing Fire Elemental76.01%1-129220510.10
Muddy Earth Elemental75.89%1-130338810.10
Deepling Worker75.6%1-25633110.10
Charged Energy Elemental75.56%1-128218110.10
Dwarf Geomancer75.45%1-4566410.10
Poison Spider75.42%1-43659210.10
Elf Scout75.31%1-251383310.10
Dworc Voodoomaster75.17%1-172682410.10
Dworc Venomsniper75.12%1-134442710.10
Deepling Spellsinger75.09%1-964027710.10
Yeti75%2-19410.10
Dragon Lord Hatchling74.95%1-1702456710.10
Minotaur Archer74.9%1-302143610.10
Firestarter74.87%1-351172710.10
Barbarian Skullhunter74.72%1-301332810.10
Evil Sheep74.7%2-408310.10
Dworc Fleshhunter74.66%1-134267210.10
Infernal Frog74.58%2-615910.10
Barbarian Headsplitter74.44%1-301319410.10
Energy Overlord73.72%1-7515610.10boss
Ghost Wolf73.53%3-203410.80
Ice Overlord73.42%1-757910.10boss
Rorc73.3%1-351501410.10
Coral Frog73.07%1-1053110.10
Salamander72.61%1-15752510.10
Chakoya Windcaller72.52%1-272642110.37
Rotworm72.18%1-174855810.10
Demon Parrot71.88%5-993210.10
Stabilizing Reality Reaver71.6%1-1008110.94
Hot Dog70.59%1-621710.10
The Blightfather70%5-902010.10boss
Earth Overlord69.77%1-7531110.10boss
Death Priest69.46%1-14960910.10boss
Gloom Wolf69.31%1-1520210.80
Ghoul69.15%1-30725111.02
Berserker Chicken68.09%1-644710.10
Pirate Buccaneer67.91%1-603195110.10
Damaged Worker Golem67.21%1-90455310.10
Fire Overlord66.67%3-758710.10boss
The Weakened Count66.67%7-59610.10boss
Teleskor66.67%7-80610.10boss
Spider66.36%1-51896610.10
Minotaur66.01%1-255855710.10
Troll Guard65.57%1-1218310.10
Orc Warrior65.36%1-15543611.02
Wild Warrior65.09%1-29654210.80
Enlightened of the Cult64.93%1-703494510.10
Adept of the Cult64.83%1-602499910.10
Manta Ray64.72%1-4083910.10
Acolyte of the Cult64.64%1-402181810.10
Larva64.57%1-153725210.10
Witch64.44%1-404515610.10
Marsh Stalker64.1%1-25809710.10
Ladybug64.01%1-40449910.10
Troll Champion63.8%1-12193110.10
Troll63.6%1-12388511.02
Dire Penguin63.16%1-81910.10boss
Slug62.29%1-40137910.10
Mad Scientist61.33%1-115965110.10
Island Troll60.68%1-10371110.10
Young Troll60.61%1-529710.10
Minotaur Guard60.45%1-203758310.10
Tortoise60.16%1-302188510.10
Hero60.03%1-1009713210.10
Carrion Worm58.31%1-45904310.10
Crypt Shambler57.97%1-554615710.10
Cublarc the Plunderer57.31%1-7617110.10boss
The Count57.14%10-84710.10boss
Doom Deer56.86%2-965110.10
Grave Robber56.64%1-3651210.10boss
Nomad56.45%1-401088310.10
Orc Berserker55.45%1-251919910.80
Orc Marauder55.09%1-902198110.10
Pirate Corsair54.95%1-87950010.10
Grynch Clan Goblin54.87%1-161845510.10boss
Barbarian Bloodwalker54.8%1-12890710.10
Crypt Defiler54.35%1-3332210.10boss
Goblin Scavenger52.02%1-9128410.10
Goblin50.48%1-9585210.10
Frost Troll50.43%1-12269910.10
Crocodile50.28%1-102743310.10
Apprentice Sheng50%2210.10boss
Rotworm Queen50%31210.10boss
Groam50%49-61410.10boss
Pirate Skeleton49.95%1-25188610.10
Orc Rider49.92%1-782523410.10
Honour Guard49.9%1-15256710.10
Gladiator49.77%1-30298210.10
Gnarlhound49.65%1-30586910.10
Swamp Troll49.54%1-54130110.10
Goblin Assassin49.53%1-985410.10
Gang Member49.51%1-30101610.10
Goblin Leader49.37%1-923710.10
Bandit49.32%1-30680210.10
Black Knight49.21%1-13389010.10
Bug49.18%1-51334210.10
Pirate Ghost46.33%1-6244910.10
Elf45.43%1-30985910.10
Skeleton45.1%1-10410011.02
Skeleton Warrior45.09%1-10493710.10
Killer Rabbit44.9%6-674910.10
Novice of the Cult44.09%1-401230810.10
Dwarf Miner42.69%1-1069810.10
Dryad41.1%1-30227510.10
Dwarf Guard40.95%1-30984810.10
Amazon39.95%1-201797210.10
Mummy39.89%1-806338910.10
Elf Arcanist36.97%1-491730210.10
Dwarf35.9%1-81474010.10
Sandcrawler35.26%1-63069010.10
Undead Cavebear33.33%3-834810.10boss
Undead Mine Worker33.33%2-101210.10
Man in the Cave33.33%35310.10boss
Valkyrie32.25%1-121249110.10
Renegade Orc31.25%1-251610.10boss
Diseased Fred31.03%2-252910.10boss
Diseased Bill31.03%1-172910.10boss
Diseased Dan31.03%7-232910.10boss
Ice Witch30.52%1-90872910.10
Feverish Citizen30.37%1-35317410.10
Necromancer30.34%1-9012646610.10
Warlock30.18%1-801780510.10
Bonebeast29.93%1-9012928610.10
Banshee29.5%1-802317810.10
Dreadbeast29.01%1-90348910.10
Dwarf Soldier28.98%1-122450510.10
Orc Leader28.45%1-351278810.10
Boar24.84%1-20124810.10
Orc Spearman24.45%1-11309211.02
Rottie the Rotworm20%9510.10boss
Orc Warlord18.67%1-45431210.10
Ungreez16.67%30-731210.10boss
Dark Monk14.99%1-183091810.10
Monk14.63%1-181025110.10
Stalker13.17%1-83113210.10
Sharptooth12.5%3810.10boss
Spit Nettle10.12%1-5233310.10
Necromancer Servant9.09%811110.10
Terofar8.64%26-1668110.30boss
Renegade Quara Constrictor1.15%4-89216610.70
Renegade Quara Mantassin1.04%2-103230510.70
Renegade Quara Pincher1%12-132260210.70
Renegade Quara Hydromancer0.76%3-78184110.70
Renegade Quara Predator0.56%9-99322610.70
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Obrazek
Obrazek
tjaa, ze slimow tez nie wypada, jak by istotne to bylo :) lepiej podajcie ludziom informacje, gdzie zloto leci az milo, bo w tym celu raczej zagladaja w te komentarze...
Obrazek
Obrazek
2014-06-02 02:32:05
Obrazek
Obrazek
oraz z sumonów nie wypada
Obrazek
Obrazek
2011-12-10 18:49:00
Obrazek
Obrazek
Rabbit to zwierze...
Obrazek
Obrazek
2011-11-25 19:33:54
Obrazek
Obrazek
OMG a rabbit to nie zwierze ,że tak wymieniasz ... mogłeś sobie darować
Obrazek
Obrazek
2011-08-01 19:36:38
Obrazek
Obrazek
Naucz się pisać a potem komentuj :)
Obrazek
Obrazek
2010-10-28 18:33:58
Obrazek
Obrazek
słabe i tak to jest gold za karzdego potwora wypada oprucz rabbit wolf i zwierząt :)
Obrazek
Obrazek
2010-03-27 20:14:48
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama