Gold Coin Dzięki!
×

Powód zgłoszenia:

Gold Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
Ten przedmiot wypada z większości potworów.
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Vulcongra100%1-1221049210.10
Lost Thrower100%1-1402469310.10
Lost Husher100%1-1001945110.10
General Murius100%7-9210.10boss
Hellgorak100%1-199351910.10boss
Zugurosh100%1-197141710.10boss
The Handmaiden100%23-184410.10boss
Enslaved Dwarf100%3-149571010.10
Drillworm100%1-1505459710.10
Lost Soul100%1-2002630010.10
Draken Spellweaver100%1-20019989910.10
Zarabustor100%10-84410.10boss
Mr. Punish100%19-155410.10boss
Behemoth100%1-3519796310.10
Crustacea Gigantica100%6-180610.10boss
Zomba100%5-292210.10boss
Ushuriel100%3-19131010.10boss
Undead Dragon100%1-2001402410.10
Medusa100%1-19020913610.10
Eternal Guardian100%1-10011612110.10
Lich100%1-1403349410.10
Necropharus100%8-942010.10boss
Insectoid Worker100%1-902418110.10
Crawler100%1-1903341910.10
The Horned Fox100%5-941110.10boss
Orewalker100%3-198437610.10
Hellhound100%1-100243210.10
Hellfire Fighter100%1-2523806310.10
Ethershreck100%1-19783510.10boss
Cliff Strider100%2-198293710.10
Lost Berserker100%1-1991045910.10
Ironblight100%2-199478910.10
Massive Fire Elemental100%1-2201880810.10
Massacre100%27-167710.10boss
Evil Sheep Lord100%13-601110.10
Demon100%1-18011807110.37
Death Priest Shargon100%1-942910.50boss
Ron The Ripper100%2-1151210.10boss
Wounded Cave Draptor100%3310.32
Silencer100%1-12819381810.30
Frazzlemaw100%1-10028746910.30
Walker100%2-197110110.50
Moohtant100%3-199941510.50
Rot Elemental100%1-808121010.50
Glooth Blob100%1-707199310.50
Mooh'Tah Warrior100%1-12011690710.50
Worm Priestess100%2-15010932410.50
Minotaur Amazon100%3-200876010.50
Execowtioner100%2-200812710.50
Guzzlemaw100%1-1008092310.30
Juggernaut100%2-2001595010.30
Mad Mage100%81110.10boss
Chizzoron the Distorter100%66110.10boss
Raging Mage100%11-1361510.20
Deepling Elite100%1-190206910.10
Deepling Guard100%1-1803320010.10
Deepling Warrior100%1-1804088810.10
Zevelon Duskbringer100%10-99910.10boss
Zulazza the Corruptor100%61110.20boss
Zavarash100%4-19711910.30boss
Hatebreeder100%24-1931010.10boss
Horadron100%20-19011310.30boss
Feversleep100%1-100111910.30
Shiversleep100%2-901310.30
Demon Outcast100%1-10014032810.30
Terrorsleep100%4-198193810.30
Kollos100%1-2002661110.10
Grorlam100%1-961510.10boss
The Snapper100%4-1735210.10boss
The Bloodtusk100%2-1005410.10boss
Hemming100%1-1004710.10
Esmeralda100%5-1394910.10boss
Bruise Payne100%1-1002310.10boss
Bretzecutioner100%9-963210.10boss
Brimstone Bug100%1-1992004910.10
Fazzrah100%30-27910010.10
Lizard Gate Guardian100%1-1442410.10boss
Killer Caiman100%1-1792513810.10
Paiz the Pauperizer100%3-995910.10boss
Enraged Crystal Golem100%1-100506710.10
Wiggler100%1-100799010.10
Gravedigger100%1-1501064110.10
Countess Sorrow100%53-147510.10boss
Deepling Master Librarian100%1-100123810.10
Lersatio100%1-9817210.10boss
Stone Devourer100%1-100255510.10
Humongous Fungus100%1-1992309010.10
Hideous Fungus100%1-2001489310.10
Golgordan100%32-2314810.10boss
Rat100%1-42369310.10
Quara Constrictor Scout100%1-503013110.10
Latrivan100%12-2215110.10boss
Armadile100%3-198276910.10
The Old Widow100%2-9710510.10boss
Rotspit100%19-1773210.10boss
Deepling Tyrant100%4-198270010.10
Wyvern100%1-903246310.10
Bibby Bloodbath100%11-1002710.10boss
Zanakeph100%1-10018410.10boss
Dharalion100%5-961710.10boss
Deepling Brawler100%2-448510.10
Diblis The Fair100%15-93410.10boss
Defiler100%2-205987910.10
Dark Torturer100%1-20017956810.10
Blightwalker100%1-2002624310.10
Giant Spider100%2-19712684010.10
Hand of Cursed Fate100%1-199347610.10
Lava Golem100%1-200496910.10
Infected Weeper100%5-198210310.10
Betrayed Wraith100%2-2001182510.10
Mutated Tiger100%1-1053351310.10
Spitter100%1-1906618710.10
Spidris100%1-2003521710.10
Swarmer100%1-752026210.10
Crystal Spider100%1-1975899710.10
Lethal Lissy100%20-1531210.10boss
Ice Golem100%1-1197655010.10
Madareth100%3-976010.10boss
Magma Crawler100%2-200940910.10
Water Buffalo100%1-2040110.10
Sir Valorcrest100%8-802010.10boss
Mamma Longlegs100%1-10011010.10boss
Enfeebled Silencer100%1-100639011.41
Quara Pincher100%1-1503852210.10
Stonecracker100%9-1762410.10boss
Massive Energy Elemental100%38-153610.10
Dracola100%45-148210.10boss
Marziel100%5-971910.10boss
Vicious Manbat100%1-1596310.10
Weeper100%2-199780410.10
Blood Hand100%1-1351403610.10
Shadow Pupil100%1-652504110.10
Blood Priest100%1-1801864810.10
Blood Beast100%2-15010137510.50
Lost Basher100%1-1002241910.10
Ogre Shaman100%1-90489010.90
Ogre Savage100%1-154308010.90
Ogre Brute100%1-125657410.90
Grimeleech100%2-2004061110.90
Hellflayer100%2-1991331510.90
Elder Wyrm100%1-1792503610.81
Vexclaw100%2-2004146910.90
The Voice of Ruin100%27-1381110.10boss
Instable Sparkion100%1-10010810.94
Troll Marauder100%1-81210.55
Mindmasher100%92-2541810.10boss
Willi Wasp100%2-401410.10boss
Dread Intruder100%1-199163110.94
Sparkion100%1-100200010.94
Instable Breach Brood100%1-10013010.94
Reality Reaver100%1-100176510.94
Ancient Scarab100%1-1866162910.80
Choking Fear100%1-10021523110.80
Shadowstalker100%72-2042410.10boss
Vile Grandmaster100%1-1752927310.80
Vicious Squire100%1-7012602310.80
Fernfang100%19-82810.10boss
Maw100%53-1872010.10boss
Midnight Asura100%1-10018913710.80
Dawnfire Asura100%1-10016345210.80
Renegade Knight100%1-1005281610.80
Brutus Bloodbeard100%8-109910.10boss
Massive Water Elemental100%1-100305410.80
Corym Vanguard100%1-1011258510.80
Midnight Panther100%9-68510.10boss
Retching Horror100%1-10021237810.80
Water Elemental100%1-1002285410.80
Waspoid100%1-1352569510.80
Thornfire Wolf100%9-52710.10
Boreth100%5-962210.10boss
Minotaur Cult Follower100%1-155252111.40
Kroazur100%11-32926711.40boss
Faun100%1-154173211.40
Minotaur Cult Prophet100%1-15092911.40
Minotaur Cult Zealot100%2-14570011.40
Orc Cult Fanatic100%1-1349811.40
Arthei100%24-861010.10boss
Dark Faun100%1-158271411.40
Cult Scholar100%1-6911111.40
Dreadmaw100%44-48210.10boss
Animated Moohtant100%98111.40
Weakened Frazzlemaw100%1-1001065111.41
Hairman The Huge100%34110.10boss
Boogy100%1-193154611.40
Cult Enforcer100%1-7022711.40
Cult Believer100%1-7069911.40
Orc Cult Inquisitor100%2-20720511.40
Orc Cult Minion100%1-19021411.40
Twisted Shaper100%2-17423211.10
Broken Shaper100%3-17423911.10
Orclops Ravager100%1-1187911.10
Shaper Matriarch100%1-12711011.10
Deadeye Devious100%13-109910.10boss
Haunted Dragon100%8-17614011.03
Zorvorax100%5-972211.03boss
Orclops Doomhauler100%1-15911011.10
Twisted Pooka100%1-124203811.40
Orc Cultist100%3-2158211.40
Orc Cult Priest100%1-1639611.40
Merikh the Slaughterer100%7-116510.10boss
Pooka100%1-133115511.40
The Imperor100%88-143210.10boss
The Evil Eye100%59-123410.10boss
Omnivora100%2-145962610.80
Breach Brood100%1-100162010.94
Salamander Trainer100%2-14510.55boss
Crazed Dwarf100%1-435210.55
Lesser Fire Devil100%1-103910.55
Glooth Bandit100%1-1009752410.70
Glooth Brigand100%1-1009747410.70
Juvenile Cyclops100%1-244210.55
Minotaur Invader100%3-1991002710.70
Rustheap Golem100%8-2932386410.70
Muglex Clan Assassin100%1-178910.55
Muglex Clan Footman100%1-611110.55
Minotaur Poacher100%1-264310.55
Minotaur Occultist100%1-14910.55
Minotaur Bruiser100%1-147910.55
Brittle Skeleton100%1-59110.55
Woodling100%1-1226410.55
Chopper100%39-2002510.10boss
Arachir The Ancient One100%2-881310.10boss
Glooth Golem100%2-2002918610.70
Depowered Minotaur100%1-10055510.70
Noble Lion100%1-7137710.70
High Voltage Elemental100%1-198112610.70
Glooth Bomb100%16110.70boss
Glooth Anemone100%2-1753551610.70
Roaring Lion100%1-115557210.70
Troll-Trained Salamander100%1-11112210.55
Mountain Troll100%1-8203710.55
Meadow Strider100%1-1028210.55
Dawnfly100%1-1229310.55
Metal Gargoyle100%2-2001477910.70
Dawn Scorpion100%1-49410.55
Muglex Clan Scavenger100%1-116610.55
The Flaming Orchid100%36-24610510.80boss
Tzumrah the Dazzler100%64110.80boss
Fleshslicer100%52-192810.10boss
Scar Tribe Shaman100%1-163510.55
Devourer100%2-1656045810.70
Owin100%4-9810810.80boss
Scar Tribe Warrior100%1-811510.55
Ekatrix100%3-56610.80boss
Oodok Witchmaster100%13-90610.80boss
Yielothax99.81%1-23125394810.10
Spectre99.7%1-3005224410.10
War Golem99.6%1-26710069310.10
Diabolic Imp99.57%1-199835010.10
Elder Bonelord99.57%1-85278210.80
Ghastly Dragon99.57%1-2747636510.10
Destroyer99.57%1-34618561510.10
Plaguesmith99.54%1-27311005310.10
Minotaur Hunter99.51%1-2009094210.50
Annihilon99.49%1-10078710.10boss
Gazer99.46%1-24220610.10
Braindeath99.45%1-91854110.10
Hellspawn99.42%1-23838009110.10
Bonelord99.39%1-482061110.10
Quara Predator Scout99%1-1343978010.10
Grim Reaper98.87%1-27222285410.10
Fury98.85%1-2745075110.10
Werewolf98.76%1-2303800910.80
Crazed Beggar98.72%1-9187910.10
Hive Overseer98.64%1-198279110.10boss
Yakchal98.54%5-27513710.10boss
Sea Serpent98.49%1-2009358310.10
Young Sea Serpent98.27%1-1726381910.10
Energy Elemental98.16%1-169664110.10
Clay Guardian98.13%1-1651072910.10
Nightfiend97.9%2-14247710.20
Ferumbras97.73%2-1964410.10boss
Spidris Elite97.65%1-197362310.10
Marid97.64%1-129152510.10
Lizard Chosen97.59%1-23920052910.10
Demon Skeleton97.57%1-7512844010.10
Terramite97.55%1-451559610.10
Infernalist97.51%1-155706210.10
Dragonling97.3%1-246229310.10boss
Serpent Spawn97.29%1-24927071410.10
Draken Abomination97.09%1-2006404610.10
Shaburak Demon97.02%1-2521108310.10
Draken Warmaster97%1-20024960010.10
Wyrm97%1-45017358310.10
Askarak Prince97%1-188129910.10boss
Nightmare96.99%1-18311714210.10
Nightmare Scion96.97%1-1552771210.10
Draken Elite96.93%1-2003838210.10
Wailing Widow96.81%1-140731110.10
Wilting Leaf Golem96.81%1-45281710.10
Efreet96.78%1-130406710.10
Ice Dragon96.49%5-2075711.03
Draptor96.48%1-19714210.10boss
Stone Golem96.41%1-402355210.10
Askarak Lord96.27%1-188160810.10
Lizard High Guard96.05%1-22813798010.10
Shaburak Prince95.54%1-172143410.10boss
Tiquandas Revenge95.45%17-1322210.10boss
Dragon Lord95.18%1-24714095310.10
Frost Dragon95.18%1-2486576810.10
Undead Gladiator94.92%1-1503154410.10
Shaburak Lord94.86%1-177177010.10boss
Askarak Demon94.84%1-2471033110.10
Stampor94.83%1-2371281910.10
Ashmunrah94.79%2-25280610.10boss
Grave Guard94.67%1-128129510.10
Lizard Legionnaire94.13%1-1658289010.10
Omruc94.12%11-1231710.10boss
Massive Earth Elemental94.08%1-234742710.10
Lizard Zaogun94.04%1-2004401110.10
Diamond Servant Replica93.98%1-178199311.10
Lizard Dragon Priest93.98%1-1903968610.10
Quara Mantassin Scout93.97%1-301219910.10
Diamond Servant93.97%1-1802506110.10
Worker Golem93.89%1-1403872010.10
Munster93.75%1-231610.10boss
Vampire Bride93.33%1-1493576110.10
Earth Elemental93.31%1-1301726110.10
Troll Legionnaire93.23%1-15526610.10
Grand Mother Foulscale93.1%2-862910.10boss
Mutated Bat92.61%1-1304028810.10
Haunted Treeling92.24%1-951049410.10
Bog Raider92.21%1-1054911810.10
Morguthis92.21%1-1957710.10boss
Shock Head92.16%1-2001881710.30
Sandstone Scorpion92.07%1-128290010.10
Lizard Noble91.95%1-10032310.10
Thalas91.85%1-24095710.10boss
Furious Troll91.59%1-13930910.10
Mahrdis91.49%1-303222110.10boss
Horestis91.43%4-2153510.10boss
Shark91.26%1-1391252410.10
Dipthrah91.18%1-23066910.10boss
Green Djinn91.08%1-114855410.10
Blue Djinn91.05%1-113513010.10
Emerald Damselfly90.81%1-18989910.10
Nightstalker90.55%1-109910710.10
Quara Pincher Scout90.28%1-1293621110.10
Orc Shaman90.18%1-5462311.02
Mammoth90.13%1-402318510.10
Dragon90.08%1-10512615010.10
Quara Hydromancer Scout89.98%1-1403594810.10
Quara Hydromancer89.96%1-1102410910.10
Vampire89.95%1-606475210.10
Barbarian Brutetamer89.9%1-15715910.10
Sacred Spider89.74%1-120244710.10boss
Rahemos89.56%1-24382410.10boss
Vashresamun89.23%1-20872410.10boss
Sibang88.71%1-354097710.10
Quara Constrictor88.25%1-1001801910.10
Gargoyle88.09%1-305173710.10
Forest Fury88.03%1-54265610.10
Souleater87.97%1-20011254710.10
Carniphila87.95%1-403387410.10
Kongra87.94%1-402100210.80
Mutated Human87.94%1-1303297810.10
Vampire Pig87.93%2-405810.10
Thornback Tortoise87.85%1-502344610.10
Hydra87.79%1-24933598710.10
Battlemaster Zunzu87.5%15-103810.10boss
Dragon Hatchling87.4%1-551172710.10
Leaf Golem87.4%1-27169910.10
Frost Dragon Hatchling87.36%1-553982510.10
Blistering Fire Elemental87.33%1-177114410.10
Scarab86.97%1-524129610.10
Elder Mummy86.97%1-160143510.10boss
Lizard Sentinel86.95%1-55226810.80
Ghoulish Hyaena86.92%1-40250710.10boss
Tazhadur86.67%15-951511.03boss
Roaring Water Elemental86.43%1-180201910.10
Stabilizing Dread Intruder86.42%1-1008110.94
Golden Servant Replica85.88%1-138179911.10
Jagged Earth Elemental85.84%1-179180810.10
Elder Forest Fury85.71%9-531410.80
Deepsea Blood Crab85.69%1-20575211.02
Blood Crab85.63%1-201939610.10
Vampire Viscount85.44%1-501398110.10
Phantasm85.27%1-244778510.10
Cave Rat85.2%1-22866010.10
Swampling85.19%1-12489010.10
Orc85.18%1-14273911.02
Minotaur Mage85.03%1-351479810.10
Golden Servant85%1-1408278010.10
Overcharged Energy Element84.99%1-176168510.10
Crystalcrusher84.83%1-90959610.10
Insectoid Scout84.69%1-7319610.10
Shardhead84.38%8-1786410.10boss
Lizard Templar83.99%1-59449210.10
Undead Prospector83.33%14-24610.10
Elf Overseer83.33%2-471210.10boss
Tomb Servant83.23%1-110559910.10
Merlkin83.22%1-451719710.10
Lizard Snakecharmer83.11%1-55189510.10
Assassin82.93%1-502737410.10
Lancer Beetle82.51%1-1301563010.10
Terror Bird82.47%1-30418710.10
Frost Giantess82.32%1-40156110.10
Gozzler81.98%1-702927810.10
Iron Servant81.89%1-5510351910.10
Cyclops Smith81.87%1-701632310.10
Cyclops81.87%1-47552111.02
Cyclops Drone81.84%1-302493410.10
Zombie81.72%1-651650810.10
Iron Servant Replica81.43%1-55320411.02
Corym Charlatan81.34%1-353559910.80
Toad81.27%1-20530610.10
Frost Giant80.56%1-40230410.10
Crab80.45%1-10482810.10
Orchid Frog80.32%1-1049310.10
Centipede80.23%1-153115810.10
Lizard Magistratus80.2%1-5058610.10
Werebear80.07%1-1002455710.80
Kraknaknork80%4-13510.10boss
Flamecaller Zazrak80%2-35510.10boss
Werebadger79.9%1-751249010.80
Smuggler79.85%1-102672810.10
Wereboar79.84%1-752756810.80
Quara Mantassin79.53%1-1301522210.10
Chakoya Toolshaper79.05%1-205712610.37
Corym Skirmisher78.92%1-452767810.80
Mutated Rat78.87%1-1303967410.10
Tarantula78.8%1-4210372210.10
Quara Predator78.71%1-1563683110.10
Chakoya Tribewarden78.71%1-305794210.37
Misguided Bully78.67%1-17937511.40
Gelidrazah the Frozen78.26%1-882311.03boss
Pirate Cutthroat77.62%1-505369410.10
Pirate Marauder77.61%1-408055710.10
Crimson Frog77.45%1-1073610.10
Azure Frog76.78%1-1080110.10
Dark Magician76.34%1-833055410.10
Dark Apprentice76.25%1-503198910.10
Slick Water Elemental76.14%1-129448010.10
Blazing Fire Elemental76.01%1-129220510.10
Deepling Scout76%1-504330710.10
Muddy Earth Elemental75.89%1-130338810.10
Filth Toad75.68%1-187410.10
Deepling Worker75.6%1-25633110.10
Charged Energy Elemental75.56%1-128218110.10
Poison Spider75.43%1-43777610.10
Elf Scout75.35%1-251416010.10
Ghost Wolf75.32%1-2015410.80
Dwarf Geomancer75.3%1-4574910.10
Dworc Voodoomaster75.12%1-172798810.10
Deepling Spellsinger75.08%1-964094710.10
Dragon Lord Hatchling75.02%1-1702596210.10
Infernal Frog75%2-616010.10
Yeti75%2-19410.10
Dworc Venomsniper74.97%1-134643510.10
Minotaur Archer74.91%1-302243610.10
Firestarter74.8%1-351214510.10
Barbarian Skullhunter74.73%1-301333810.10
Evil Sheep74.7%2-408310.10
Dworc Fleshhunter74.62%1-134450910.10
Misguided Thief74.58%2-8029911.40
Barbarian Headsplitter74.44%1-301321410.10
Energy Overlord73.72%1-7515610.10boss
Coral Frog73.66%1-1055810.10
Ice Overlord73.42%1-757910.10boss
Rorc73.27%1-351507610.10
Salamander72.68%1-15768910.10
Chakoya Windcaller72.52%1-272642110.37
Rotworm72.18%1-174930410.10
Demon Parrot71.88%5-993210.10
Stabilizing Reality Reaver71.6%1-1008110.94
Hot Dog70.59%1-621710.10
Earth Overlord69.77%1-7531110.10boss
Death Priest69.23%1-14962410.10boss
Ghoul69.15%1-30918011.02
The Blightfather68.18%5-902210.10boss
Berserker Chicken68.09%1-644710.10
Pirate Buccaneer67.98%1-603267110.10
Gloom Wolf67.79%1-1535710.80
Damaged Worker Golem67.21%1-90460510.10
Teleskor66.67%7-80610.10boss
The Weakened Count66.67%7-59610.10boss
Fire Overlord66.67%3-758710.10boss
Spider66.38%1-51920510.10
Minotaur66.05%1-256140910.10
Wild Warrior65.55%1-29730710.80
Nymph65.51%1-110266211.40
Orc Warrior65.43%1-15759711.02
Dire Penguin65%1-82010.10boss
Manta Ray64.99%1-4087410.10
Enlightened of the Cult64.96%1-703576310.10
Troll Guard64.95%1-1219410.10
Adept of the Cult64.89%1-602664010.10
Acolyte of the Cult64.59%1-402378310.10
Larva64.59%1-153778210.10
Putrid Mummy64.52%1-6218611.40
Witch64.41%1-404637710.10
Troll Champion64.14%1-12199110.10
Marsh Stalker64.11%1-25881710.10
Ladybug64.01%1-40461810.10
Troll63.84%1-12437811.02
Slug62.45%1-40141410.10
Mad Scientist61.39%1-115981910.10
Pixie60.78%1-90270311.40
Island Troll60.69%1-10386410.10
Minotaur Guard60.5%1-203963210.10
Young Troll60.32%1-531010.10
Tortoise60.23%1-302535710.10
Hero59.98%1-10010695210.10
Swan Maiden59.69%1-90136711.40
Carrion Worm58.31%1-45911310.10
Crypt Shambler57.99%1-554787610.10
Barkless Fanatic57.95%2-20019511.40
Cublarc the Plunderer57.31%1-7617110.10boss
The Count57.14%10-84710.10boss
Doom Deer56.86%2-965110.10
Grave Robber56.46%1-3652610.10boss
Nomad56.41%1-401132410.10
Orc Berserker55.23%1-252195610.80
Orc Marauder55.14%1-902208310.10
Pirate Corsair54.93%1-87965110.10
Grynch Clan Goblin54.87%1-161845510.10boss
Barbarian Bloodwalker54.75%1-12892610.10
Crypt Defiler54.68%1-3333110.10boss
Goblin Scavenger51.73%1-9133210.10
Goblin50.57%1-9610810.10
Frost Troll50.36%1-12276610.10
Crocodile50.32%1-102885010.10
Pirate Skeleton50.05%1-25203010.10
Honour Guard50.04%1-15261010.10
Groam50%49-61410.10boss
Rotworm Queen50%31210.10boss
Apprentice Sheng50%2210.10boss
Orc Rider49.88%1-782600610.10
Gang Member49.81%1-30105410.10
Gladiator49.64%1-30303610.10
Gnarlhound49.58%1-30596010.10
Swamp Troll49.55%1-54385810.10
Barkless Devotee49.44%1-10044711.40
Goblin Leader49.37%1-923910.10
Bandit49.36%1-30686210.10
Bug49.2%1-51386410.10
Black Knight49.11%1-13389810.10
Goblin Assassin49.04%1-988710.10
Elf45.43%1-301026910.10
Skeleton Warrior45.02%1-10511510.10
Killer Rabbit44.9%6-674910.10
Pirate Ghost44.58%1-6248910.10
Skeleton44.3%1-10556611.02
Novice of the Cult44.23%1-401302510.10
Dwarf Miner42.69%1-1069810.10
Dwarf Guard40.93%1-301021910.10
Dryad40.75%1-30313910.10
Mummy39.96%1-806650010.10
Amazon39.9%1-201881710.10
Elf Arcanist37%1-491756710.10
Dwarf35.92%1-81480410.10
Sandcrawler35.26%1-63139210.10
Undead Mine Worker33.33%2-101210.10
Diseased Fred33.33%2-253010.10boss
Undead Cavebear33.33%3-835710.10boss
Renegade Orc33.33%1-271810.10boss
Valkyrie32.33%1-121307710.10
Diseased Bill31.03%1-172910.10boss
Ice Witch30.54%1-90885610.10
Feverish Citizen30.53%1-35350210.10
Necromancer30.32%1-9012976210.10
Warlock30.19%1-801830510.10
Diseased Dan30%7-233010.10boss
Bonebeast29.92%1-9013503410.10
Banshee29.46%1-802455510.10
Dwarf Soldier29%1-122489410.10
Dreadbeast28.77%1-90366710.10
Orc Leader28.57%1-351360910.10
Man in the Cave25%35410.10boss
Boar24.98%1-20130510.10
Orc Spearman24.21%1-11416811.02
Rottie the Rotworm20%9510.10boss
Orc Warlord18.54%1-45447710.10
Ungreez16.67%30-731210.10boss
Dark Monk14.98%1-183131810.10
Monk14.71%1-181070210.10
Stalker13.23%1-83317310.10
Sharptooth11.11%3910.10boss
Spit Nettle10.03%1-5239410.10
Necromancer Servant9.09%811110.10
Terofar8.64%26-1668110.30boss
Renegade Quara Constrictor1.05%4-89237310.70
Renegade Quara Mantassin0.94%2-103255010.70
Renegade Quara Pincher0.94%12-132278010.70
Renegade Quara Hydromancer0.71%3-78198210.70
Renegade Quara Predator0.52%9-99343810.70
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Obrazek
Obrazek
tjaa, ze slimow tez nie wypada, jak by istotne to bylo :) lepiej podajcie ludziom informacje, gdzie zloto leci az milo, bo w tym celu raczej zagladaja w te komentarze...
Obrazek
Obrazek
2014-06-02 02:32:05
Obrazek
Obrazek
oraz z sumonów nie wypada
Obrazek
Obrazek
2011-12-10 18:49:00
Obrazek
Obrazek
Rabbit to zwierze...
Obrazek
Obrazek
2011-11-25 19:33:54
Obrazek
Obrazek
OMG a rabbit to nie zwierze ,że tak wymieniasz ... mogłeś sobie darować
Obrazek
Obrazek
2011-08-01 19:36:38
Obrazek
Obrazek
Naucz się pisać a potem komentuj :)
Obrazek
Obrazek
2010-10-28 18:33:58
Obrazek
Obrazek
słabe i tak to jest gold za karzdego potwora wypada oprucz rabbit wolf i zwierząt :)
Obrazek
Obrazek
2010-03-27 20:14:48
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama