Gold Coin Dzięki!
×

Powód zgłoszenia:

Gold Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
Ten przedmiot wypada z większości potworów.
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Fazzrah100%30-2798110.10
Lost Soul100%1-1992240610.10
Diblis The Fair100%15-58310.10boss
Deepling Brawler100%2-448510.10
Paiz the Pauperizer100%3-995710.10boss
Mr. Punish100%19-155410.10boss
Gravedigger100%1-150926110.10
Draken Spellweaver100%1-20016574710.10
Enraged Crystal Golem100%1-100493510.10
Mamma Longlegs100%1-10010610.10boss
Massive Fire Elemental100%1-2201612810.10
Wiggler100%1-100744510.10
Countess Sorrow100%53-147510.10boss
Behemoth100%1-3518536210.10
Drillworm100%1-1505051010.10
Esmeralda100%5-1394610.10boss
The Bloodtusk100%2-1005010.10boss
Hellgorak100%1-199341010.10boss
The Handmaiden100%23-184310.10boss
Zugurosh100%1-197127310.10boss
Vulcongra100%1-122935110.10
Hemming100%1-1004010.10
Lost Basher100%1-1001999410.10
Enslaved Dwarf100%3-149509110.10
Lost Husher100%1-1001745210.10
Lost Thrower100%1-1402227610.10
Lizard Gate Guardian100%1-1442310.10boss
Killer Caiman100%1-1792423410.10
Sir Valorcrest100%8-802010.10boss
Silencer100%1-12813620810.30
Marziel100%7-971810.10boss
Guzzlemaw100%1-1006445310.30
Shadow Pupil100%1-652416210.10
Dracola100%45-148210.10boss
Horadron100%20-19010310.30boss
Frazzlemaw100%1-10022377210.30
Wounded Cave Draptor100%3310.32
Demon100%1-1809361910.37
Death Priest Shargon100%1-942910.50boss
Grorlam100%1-961510.10boss
Lethal Lissy100%20-1531210.10boss
Vicious Manbat100%1-1594410.10
Feversleep100%1-100109610.30
Shiversleep100%2-901310.30
Deepling Elite100%1-190201610.10
Mad Mage100%81110.10boss
Deepling Guard100%1-1803225010.10
Massive Energy Elemental100%38-153610.10
Deepling Warrior100%1-1803936810.10
Orclops Doomhauler100%1-1597611.10
Chizzoron the Distorter100%66110.10boss
Demon Outcast100%1-1008746910.30
Terrorsleep100%4-197163410.30
Zavarash100%4-19711710.30boss
Zulazza the Corruptor100%61110.20boss
Raging Mage100%11-1361510.20
Zomba100%6-291810.10boss
Ushuriel100%5-19126010.10boss
Betrayed Wraith100%2-200937410.10
Mutated Tiger100%1-1053120610.10
Blightwalker100%1-2001947810.10
Dark Torturer100%1-20013818010.10
Giant Spider100%2-19711212510.10
Defiler100%2-205763710.10
Bibby Bloodbath100%11-1002510.10boss
Latrivan100%12-2214510.10boss
The Old Widow100%2-978610.10boss
Zanakeph100%1-10017910.10boss
Wyvern100%1-903076310.10
Golgordan100%32-2154210.10boss
Water Buffalo100%1-2032710.10
Hand of Cursed Fate100%1-199291810.10
Infected Weeper100%5-198202910.10
Blood Priest100%1-1801495010.10
Blood Hand100%1-1351335310.10
Hideous Fungus100%1-2001441310.10
Stone Devourer100%1-100245310.10
Humongous Fungus100%1-1992238810.10
Weeper100%2-199752810.10
Rat100%1-42278610.10
Madareth100%3-975210.10boss
Lava Golem100%1-200478310.10
Magma Crawler100%2-200908310.10
Armadile100%3-198266210.10
Quara Constrictor Scout100%1-502828610.10
Ice Golem100%1-1197142310.10
Dharalion100%5-961510.10boss
Orewalker100%3-198416410.10
Lost Berserker100%1-199998710.10
Bruise Payne100%1-1001810.10boss
Eternal Guardian100%1-10010227810.10
Brimstone Bug100%1-1991835010.10
Ironblight100%2-199457510.10
Cliff Strider100%2-198280010.10
Hellfire Fighter100%1-2523257210.10
The Snapper100%4-1734810.10boss
Hellhound100%1-100243210.10
Deepling Master Librarian100%1-100116610.10
Ethershreck100%1-19778210.10boss
Medusa100%1-19018703310.10
Bretzecutioner100%12-962710.10boss
Deepling Tyrant100%4-198259810.10
Spidris100%1-2003294010.10
Spitter100%1-1906155310.10
Swarmer100%1-751913610.10
Crystal Spider100%1-1975535010.10
Rotspit100%19-1773010.10boss
Kollos100%1-2002485010.10
Lich100%1-1402967310.10
Undead Dragon100%1-2001238110.10
Lersatio100%1-9813910.10boss
Crawler100%1-1903086510.10
Insectoid Worker100%1-902245410.10
Walker100%2-19789810.50
Juggernaut100%2-1991186010.30
Quara Pincher100%1-1503703910.10
Water Elemental100%1-1002075210.80
Evil Sheep Lord100%13-601110.10
Renegade Knight100%1-1003437510.80
Vile Grandmaster100%1-1751909810.80
Vicious Squire100%1-708520010.80
Waspoid100%1-1352116210.80
Retching Horror100%1-10010427910.80
Chopper100%39-2002310.10boss
The Evil Eye100%59-123410.10boss
Battlemaster Zunzu100%15-103610.10boss
Massive Water Elemental100%1-100210910.80
Arachir The Ancient One100%2-881310.10boss
Ron The Ripper100%2-951110.10boss
Haunted Dragon100%8-17614011.03
Zorvorax100%5-972211.03boss
Massacre100%27-167710.10boss
Oodok Witchmaster100%13-90510.80boss
Ekatrix100%3-56610.80boss
Owin100%4-989510.80boss
Omnivora100%2-144741610.80
Midnight Asura100%1-10012296110.80
Moohtant100%3-198818410.50
Hatebreeder100%68-193810.10boss
Zevelon Duskbringer100%10-99910.10boss
Stonecracker100%23-1762210.10boss
Dawnfire Asura100%1-10010717610.80
The Imperor100%88-143210.10boss
Corym Vanguard100%1-1011020110.80
Reality Reaver100%1-100124910.94
Sparkion100%1-100150610.94
Boreth100%5-962110.10boss
Instable Breach Brood100%1-10013010.94
Instable Sparkion100%1-10010810.94
Dread Intruder100%1-199116910.94
Breach Brood100%1-100118110.94
Mindmasher100%92-2541510.10boss
Willi Wasp100%2-401410.10boss
The Voice of Ruin100%27-1381110.10boss
Midnight Panther100%9-68510.10boss
Brutus Bloodbeard100%21-109710.10boss
Deadeye Devious100%13-109810.10boss
Shadowstalker100%72-2042310.10boss
Ancient Scarab100%1-1865215010.80
Elder Wyrm100%1-1791690210.81
Choking Fear100%1-10010263010.80
Maw100%53-1831810.10boss
Fleshslicer100%52-192810.10boss
Vexclaw100%2-2002504710.90
Hellflayer100%2-198778110.90
Ogre Brute100%1-125577210.90
Fernfang100%19-82810.10boss
Ogre Savage100%1-154269510.90
Ogre Shaman100%1-90425210.90
Grimeleech100%2-2002171110.90
Thornfire Wolf100%9-52710.10
The Flaming Orchid100%36-2469010.80boss
Dawn Scorpion100%1-49410.55
Crazed Dwarf100%1-435210.55
Dreadmaw100%44-48210.10boss
Minotaur Bruiser100%1-147910.55
Minotaur Poacher100%1-264310.55
Minotaur Occultist100%1-14910.55
Salamander Trainer100%2-14510.55boss
Lesser Fire Devil100%1-103910.55
Troll-Trained Salamander100%1-11107010.55
Mountain Troll100%1-8197410.55
Woodling100%1-1224210.55
Brittle Skeleton100%1-59110.55
Juvenile Cyclops100%1-244210.55
Muglex Clan Assassin100%1-178910.55
Muglex Clan Footman100%1-611110.55
Mooh'Tah Warrior100%1-1209137410.50
Orclops Ravager100%1-1185511.10
Worm Priestess100%2-1508850810.50
Execowtioner100%2-200690010.50
Minotaur Amazon100%3-200749510.50
Rot Elemental100%1-807150210.50
Glooth Blob100%1-706456610.50
Scar Tribe Shaman100%1-163110.55
Muglex Clan Scavenger100%1-116610.55
Scar Tribe Warrior100%1-811310.55
Troll Marauder100%1-81210.55
Blood Beast100%2-1508837010.50
Meadow Strider100%1-1026210.55
Hairman The Huge100%34110.10boss
Glooth Golem100%2-2002075410.70
Glooth Anemone100%2-1752638810.70
Noble Lion100%1-7128910.70
Minotaur Invader100%3-199844710.70
High Voltage Elemental100%1-19691610.70
Merikh the Slaughterer100%7-116510.10boss
Roaring Lion100%1-115397410.70
Metal Gargoyle100%2-2001151210.70
Devourer100%2-1655008310.70
Rustheap Golem100%9-2931615010.70
Glooth Bandit100%1-1007070010.70
Glooth Brigand100%1-1007093510.70
Tzumrah the Dazzler100%64110.80boss
Depowered Minotaur100%1-10047110.70
Necropharus100%8-941910.10boss
The Horned Fox100%5-941010.10boss
Broken Shaper100%8-1585111.10
Glooth Bomb100%16110.70boss
Dawnfly100%1-1227910.55
Arthei100%24-86910.10boss
General Murius100%7-9210.10boss
Crustacea Gigantica100%6-180610.10boss
Twisted Shaper100%5-1562411.10
Zarabustor100%10-84410.10boss
Yielothax99.81%1-23123696310.10
Spectre99.7%1-3003802510.10
War Golem99.61%1-2678645310.10
Ghastly Dragon99.57%1-2746839610.10
Destroyer99.55%1-34615974710.10
Diabolic Imp99.54%1-199768810.10
Gazer99.53%1-24148110.10
Plaguesmith99.53%1-2738528810.10
Elder Bonelord99.51%1-85204110.80
Minotaur Hunter99.5%1-2007369210.50
Annihilon99.48%1-10077010.10boss
Braindeath99.48%1-91811010.10
Hellspawn99.41%1-23829492410.10
Bonelord99.37%1-481791710.10
Quara Predator Scout98.99%1-1343714810.10
Grim Reaper98.88%1-27218130310.10
Fury98.81%1-2743603010.10
Werewolf98.75%1-2302928010.80
Crazed Beggar98.71%1-9177710.10
Hive Overseer98.54%1-198245910.10boss
Yakchal98.46%5-27513010.10boss
Sea Serpent98.46%1-2007780410.10
Young Sea Serpent98.25%1-1725284610.10
Clay Guardian98.22%1-165885710.10
Energy Elemental98.07%1-169502110.10
Nightfiend97.81%2-14236610.20
Marid97.76%1-129147410.10
Ferumbras97.73%2-1964410.10boss
Infernalist97.64%1-155625910.10
Spidris Elite97.61%1-197321810.10
Lizard Chosen97.58%1-23916717010.10
Demon Skeleton97.58%1-7511793910.10
Terramite97.55%1-451476110.10
Serpent Spawn97.28%1-24924400810.10
Dragonling97.27%1-246212810.10boss
Draken Abomination97.09%1-2005572510.10
Wyrm97.02%1-23213365710.10
Draken Warmaster97%1-20020905810.10
Shaburak Demon96.98%1-2521011410.10
Nightmare Scion96.98%1-1552506210.10
Askarak Prince96.97%1-188122110.10boss
Nightmare96.94%1-1839828210.10
Draken Elite96.9%1-2003344110.10
Wilting Leaf Golem96.88%1-45253610.10
Wailing Widow96.73%1-140629810.10
Efreet96.73%1-130391510.10
Ice Dragon96.49%5-2075711.03
Draptor96.46%1-19711310.10boss
Stone Golem96.35%1-401987710.10
Askarak Lord96.12%1-188149610.10
Lizard High Guard96.03%1-22811249010.10
Shaburak Prince95.66%2-172131210.10boss
Tiquandas Revenge95.45%17-1322210.10boss
Dragon Lord95.2%1-24712793210.10
Frost Dragon95.19%1-2486036010.10
Undead Gladiator95.01%1-1502250710.10
Stampor95%1-2371155510.10
Shaburak Lord94.95%1-177158410.10boss
Askarak Demon94.82%1-2471000110.10
Ashmunrah94.66%2-25273110.10boss
Grave Guard94.44%1-128120410.10
Lizard Legionnaire94.21%1-1657028110.10
Massive Earth Elemental94.05%1-234717110.10
Lizard Zaogun94.03%1-2003929810.10
Lizard Dragon Priest94.01%1-1903304210.10
Diamond Servant93.98%1-1802338310.10
Quara Mantassin Scout93.96%1-301182910.10
Diamond Servant Replica93.91%1-17880511.10
Worker Golem93.9%1-1403344710.10
Munster93.75%1-231610.10boss
Earth Elemental93.33%1-1301660010.10
Omruc93.33%11-1231510.10boss
Morguthis93.33%1-1726010.10boss
Vampire Bride93.28%1-1492898810.10
Mutated Bat92.61%1-1303820410.10
Lizard Noble92.45%1-10027810.10
Shock Head92.26%1-2001467210.30
Haunted Treeling92.23%1-951021910.10
Bog Raider92.17%1-1054623110.10
Grand Mother Foulscale92%2-862510.10boss
Sandstone Scorpion91.98%1-128270610.10
Thalas91.85%1-24094510.10boss
Troll Legionnaire91.67%3-15518010.10
Horestis91.43%4-2153510.10boss
Dipthrah91.35%1-23065910.10boss
Shark91.18%1-1391156610.10
Green Djinn91.1%1-114845810.10
Blue Djinn91.03%1-113499410.10
Mahrdis90.92%1-241185110.10boss
Furious Troll90.87%1-13923010.10
Emerald Damselfly90.76%1-18916710.10
Orc Shaman90.44%1-5175711.02
Nightstalker90.42%1-109858810.10
Quara Pincher Scout90.27%1-1293396710.10
Mammoth90.14%1-402163410.10
Dragon90.07%1-10511674110.10
Quara Hydromancer Scout89.99%1-1403365210.10
Quara Hydromancer89.97%1-1102285310.10
Vampire89.95%1-605569510.10
Barbarian Brutetamer89.95%1-15661410.10
Vashresamun89.69%1-20865010.10boss
Sacred Spider89.6%1-118231810.10boss
Rahemos89.55%1-24382310.10boss
Sibang88.73%1-353827510.10
Quara Constrictor88.15%1-1001682010.10
Gargoyle88.13%1-304119210.10
Carniphila87.98%1-403017310.10
Souleater87.93%1-20010323010.10
Vampire Pig87.93%2-405810.10
Mutated Human87.93%1-1303210410.10
Kongra87.88%1-401834610.80
Thornback Tortoise87.83%1-501544910.10
Hydra87.78%1-24930342210.10
Forest Fury87.77%1-54241210.10
Leaf Golem87.48%1-27142210.10
Frost Dragon Hatchling87.42%1-553649110.10
Dragon Hatchling87.13%1-551071310.10
Blistering Fire Elemental87.1%1-177103910.10
Elder Mummy87.04%1-160134310.10boss
Ghoulish Hyaena87%1-40242410.10boss
Scarab86.97%1-523761710.10
Lizard Sentinel86.76%1-55190410.80
Tazhadur86.67%15-951511.03boss
Roaring Water Elemental86.43%1-180201910.10
Stabilizing Dread Intruder86.42%1-1008110.94
Golden Servant Replica86.19%1-13872411.10
Vampire Viscount85.9%1-501018210.10
Jagged Earth Elemental85.9%1-179179410.10
Phantasm85.83%1-244652310.10
Deepsea Blood Crab85.55%1-20188211.02
Blood Crab85.52%1-201556910.10
Cave Rat85.23%1-22826510.10
Swampling85.07%1-12443310.10
Golden Servant85.01%1-1407700210.10
Minotaur Mage85%1-351338810.10
Overcharged Energy Element84.99%1-176168510.10
Crystalcrusher84.81%1-90899910.10
Shardhead84.75%8-1785910.10boss
Insectoid Scout84.69%1-7319610.10
Lizard Templar83.63%1-58395910.10
Undead Prospector83.33%14-24610.10
Orc83.21%1-1481011.02
Merlkin83.2%1-451573810.10
Tomb Servant83.1%1-110538410.10
Lizard Snakecharmer83.09%1-55176210.10
Assassin82.87%1-502655510.10
Lancer Beetle82.46%1-1301422310.10
Terror Bird82.44%1-30396910.10
Frost Giantess82.34%1-40151210.10
Gozzler81.97%1-702723710.10
Cyclops Drone81.92%1-302364510.10
Iron Servant Replica81.91%1-52146511.02
Iron Servant81.87%1-559638810.10
Cyclops Smith81.86%1-701548110.10
Elf Overseer81.82%2-471110.10boss
Zombie81.66%1-651563010.10
Toad81.23%1-20460210.10
Corym Charlatan81.2%1-352822910.80
Cyclops81.08%1-46302911.02
Lizard Magistratus80.67%1-5053810.10
Orchid Frog80.65%1-1043410.10
Frost Giant80.47%1-40223810.10
Centipede80.31%1-152892710.10
Crab80.15%1-10435710.10
Werebear80.04%1-1001849310.80
Kraknaknork80%4-13510.10boss
Flamecaller Zazrak80%2-35510.10boss
Smuggler79.85%1-102398610.10
Werebadger79.84%1-751064710.80
Wereboar79.69%1-752162910.80
Quara Mantassin79.43%1-1301405810.10
Corym Skirmisher79.27%1-452174610.80
Chakoya Toolshaper79.04%1-205087310.37
Mutated Rat78.88%1-1303839910.10
Chakoya Tribewarden78.81%1-305189510.37
Tarantula78.78%1-428794810.10
Quara Predator78.74%1-1563517810.10
Gelidrazah the Frozen78.26%1-882311.03boss
Elder Forest Fury77.78%9-53910.80
Pirate Cutthroat77.75%1-505002010.10
Pirate Marauder77.61%1-407491210.10
Crimson Frog77.22%1-1064110.10
Azure Frog76.69%1-1069510.10
Filth Toad76.39%1-187210.10
Dark Magician76.36%1-832872510.10
Dark Apprentice76.34%1-502984710.10
Blazing Fire Elemental76.19%1-129202010.10
Slick Water Elemental76.14%1-129448010.10
Deepling Scout76.02%1-504252810.10
Muddy Earth Elemental75.89%1-130335510.10
Deepling Worker75.59%1-25632010.10
Dwarf Geomancer75.57%1-4566310.10
Charged Energy Elemental75.56%1-128218110.10
Poison Spider75.44%1-43354610.10
Elf Scout75.26%1-251325110.10
Deepling Spellsinger75.12%1-963926410.10
Dworc Voodoomaster75.12%1-172593210.10
Dworc Venomsniper75.1%1-134274210.10
Yeti75%2-19410.10
Dragon Lord Hatchling74.88%1-1702317010.10
Minotaur Archer74.88%1-302057810.10
Firestarter74.87%1-351167810.10
Barbarian Skullhunter74.79%1-301258710.10
Evil Sheep74.7%2-408310.10
Dworc Fleshhunter74.68%1-134106410.10
Infernal Frog74.58%2-615910.10
Barbarian Headsplitter74.49%1-301231110.10
Coral Frog74.04%1-1049310.10
Energy Overlord73.72%1-7515610.10boss
Ice Overlord73.42%1-757910.10boss
Rorc73.34%1-351481110.10
Salamander72.63%1-15745610.10
Chakoya Windcaller72.41%1-272390510.37
Rotworm72.16%1-174809810.10
Demon Parrot71.88%5-993210.10
Stabilizing Reality Reaver71.6%1-1008110.94
Hot Dog70.59%1-621710.10
The Blightfather70%5-902010.10boss
Ghoul69.86%1-30395211.02
Earth Overlord69.77%1-7531110.10boss
Death Priest68.68%1-14656210.10boss
Berserker Chicken68.09%1-644710.10
Pirate Buccaneer67.89%1-603047210.10
Gloom Wolf67.69%1-1513010.80
Damaged Worker Golem67.25%1-90444310.10
The Weakened Count66.67%7-59610.10boss
Teleskor66.67%7-80610.10boss
Spider66.45%1-51626410.10
Fire Overlord66.27%3-758310.10boss
Minotaur66.01%1-255636410.10
Orc Warrior65.68%1-15293711.02
Troll Guard65.57%1-1218310.10
Wild Warrior65.28%1-29589910.80
Enlightened of the Cult65.03%1-703261410.10
Adept of the Cult64.82%1-602148910.10
Acolyte of the Cult64.73%1-401735210.10
Manta Ray64.67%1-4083510.10
Larva64.6%1-153471210.10
Witch64.46%1-404370410.10
Marsh Stalker64.13%1-25798710.10
Ladybug64.08%1-40429610.10
Troll Champion63.82%1-12192110.10
Troll63.33%1-12287411.02
Dire Penguin63.16%1-81910.10boss
Slug62.26%1-40136210.10
Young Troll61.3%1-526110.10
Mad Scientist61.3%1-115932910.10
Island Troll60.67%1-10367710.10
Minotaur Guard60.4%1-203612210.10
Tortoise60.21%1-302018610.10
Hero60.04%1-1007564410.10
Carrion Worm58.35%1-45899410.10
Crypt Shambler58%1-554456710.10
The Count57.14%10-84710.10boss
Grave Robber57.11%1-3649210.10boss
Doom Deer56.86%2-965110.10
Cublarc the Plunderer56.71%1-7616410.10boss
Nomad56.36%1-401017010.10
Orc Berserker55.6%1-251670610.80
Orc Marauder55.18%1-902082910.10
Pirate Corsair54.91%1-87908510.10
Grynch Clan Goblin54.87%1-161845510.10boss
Barbarian Bloodwalker54.76%1-12845010.10
Crypt Defiler54.6%1-3331510.10boss
Goblin Scavenger51.89%1-9126810.10
Pirate Skeleton50.6%1-25167810.10
Goblin50.48%1-9568910.10
Crocodile50.2%1-102609510.10
Frost Troll50.14%1-12256910.10
Apprentice Sheng50%2210.10boss
Rotworm Queen50%31210.10boss
Gang Member49.95%1-3098710.10
Goblin Assassin49.88%1-984610.10
Orc Rider49.86%1-782400110.10
Honour Guard49.86%1-15246710.10
Gladiator49.83%1-30294810.10
Goblin Leader49.79%1-923310.10
Black Knight49.6%1-13386510.10
Swamp Troll49.54%1-54058110.10
Gnarlhound49.5%1-30572710.10
Bug49.4%1-51231110.10
Bandit49.33%1-30637710.10
Skeleton46.34%1-10221211.02
Pirate Ghost46.3%1-6243210.10
Elf45.39%1-30952010.10
Skeleton Warrior45.3%1-10468210.10
Killer Rabbit44.9%6-674910.10
Novice of the Cult44.34%1-40891610.10
Dwarf Miner42.69%1-1069810.10
Dryad41.06%1-30227010.10
Dwarf Guard41.03%1-30969710.10
Amazon39.94%1-201517410.10
Mummy39.93%1-805995810.10
Elf Arcanist36.93%1-491552410.10
Dwarf35.95%1-81453710.10
Sandcrawler35.25%1-63024210.10
Man in the Cave33.33%35310.10boss
Undead Cavebear33.33%3-834810.10boss
Groam33.33%49310.10boss
Undead Mine Worker33.33%2-101210.10
Valkyrie32.56%1-121086510.10
Diseased Fred32.14%2-252810.10boss
Renegade Orc31.25%1-251610.10boss
Diseased Bill31.03%1-172910.10boss
Diseased Dan31.03%7-232910.10boss
Ice Witch30.45%1-90846510.10
Feverish Citizen30.44%1-35286810.10
Necromancer30.36%1-9012141510.10
Warlock30.25%1-801554210.10
Bonebeast29.94%1-9011853210.10
Banshee29.49%1-802168510.10
Dwarf Soldier29.03%1-122403210.10
Dreadbeast29.01%1-90348910.10
Orc Leader28.46%1-351210310.10
Rottie the Rotworm25%9410.10boss
Boar24.72%1-20116910.10
Orc Spearman24.44%1-11160011.02
Orc Warlord18.82%1-45417210.10
Ungreez16.67%30-731210.10boss
Dark Monk14.92%1-182928910.10
Monk14.67%1-18980910.10
Sharptooth14.29%3710.10boss
Stalker13.21%1-82654510.10
Spit Nettle10.09%1-5223910.10
Terofar10%26-1667010.30boss
Necromancer Servant9.09%811110.10
Renegade Quara Constrictor1.15%4-89216610.70
Renegade Quara Mantassin1.04%2-103230510.70
Renegade Quara Pincher1%12-132260210.70
Renegade Quara Hydromancer0.76%3-78184110.70
Renegade Quara Predator0.56%9-99322610.70
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Obrazek
Obrazek
tjaa, ze slimow tez nie wypada, jak by istotne to bylo :) lepiej podajcie ludziom informacje, gdzie zloto leci az milo, bo w tym celu raczej zagladaja w te komentarze...
Obrazek
Obrazek
2014-06-02 02:32:05
Obrazek
Obrazek
oraz z sumonów nie wypada
Obrazek
Obrazek
2011-12-10 18:49:00
Obrazek
Obrazek
Rabbit to zwierze...
Obrazek
Obrazek
2011-11-25 19:33:54
Obrazek
Obrazek
OMG a rabbit to nie zwierze ,że tak wymieniasz ... mogłeś sobie darować
Obrazek
Obrazek
2011-08-01 19:36:38
Obrazek
Obrazek
Naucz się pisać a potem komentuj :)
Obrazek
Obrazek
2010-10-28 18:33:58
Obrazek
Obrazek
słabe i tak to jest gold za karzdego potwora wypada oprucz rabbit wolf i zwierząt :)
Obrazek
Obrazek
2010-03-27 20:14:48
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama