Gold Coin Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Gold Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
Ten przedmiot wypada z większości potworów.
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Ethershreck100%1-19783810.10boss
Hellhound100%1-100243210.10
Hellfire Fighter100%1-2524142610.10
Cliff Strider100%2-198298410.10
Ironblight100%2-199484610.10
Eternal Guardian100%1-10012097210.10
Orewalker100%3-198445510.10
Lost Berserker100%1-1991064910.10
Ushuriel100%3-19132410.10boss
Zomba100%5-292310.10boss
Lost Husher100%1-1002043610.10
Lost Basher100%1-1002380410.10
Enslaved Dwarf100%3-150609410.10
Lost Thrower100%1-1402589710.10
Vulcongra100%1-1221137010.10
Zugurosh100%1-197152010.10boss
The Handmaiden100%23-184410.10boss
Hellgorak100%1-199357010.10boss
Medusa100%1-19021688310.10
Undead Dragon100%1-2001503610.10
Dark Torturer100%1-20021791510.10
Blightwalker100%1-2003375810.10
Betrayed Wraith100%2-2001754710.10
Defiler100%2-2051169710.10
Giant Spider100%2-19713160210.10
Lava Golem100%1-200510110.10
Infected Weeper100%5-198213410.10
Hand of Cursed Fate100%1-199540110.10
Mutated Tiger100%1-1053414810.10
Ice Golem100%1-1197844810.10
Insectoid Worker100%1-902495010.10
Crawler100%1-1903426710.10
Lich100%1-1403557710.10
Kollos100%1-2002727010.10
Spidris100%1-2003611210.10
Crystal Spider100%1-1976069810.10
Swarmer100%1-752095910.10
Spitter100%1-1906768110.10
Drillworm100%1-1505900610.10
Behemoth100%1-35110155110.10
Moohtant100%3-1991009210.50
Minotaur Amazon100%3-200940810.50
Execowtioner100%2-200875910.50
Walker100%2-197126810.50
Death Priest Shargon100%1-942910.50boss
Frazzlemaw100%1-10030201310.30
Wounded Cave Draptor100%3310.32
Demon100%1-18012863310.37
Worm Priestess100%2-15011679710.50
Mooh'Tah Warrior100%1-12012605610.50
Scar Tribe Shaman100%1-163510.55
Muglex Clan Scavenger100%1-116610.55
Muglex Clan Footman100%1-611110.55
Scar Tribe Warrior100%1-811510.55
Troll Marauder100%1-81210.55
Rot Elemental100%1-808617510.50
Glooth Blob100%1-707615710.50
Blood Beast100%2-15010693810.50
Silencer100%1-12821114510.30
Guzzlemaw100%1-1008755310.30
Deepling Guard100%1-1803457510.10
Deepling Elite100%1-190212910.10
Mad Mage100%81110.10boss
Deepling Warrior100%1-1804269510.10
Massive Fire Elemental100%1-2201949110.10
Mr. Punish100%15-155510.10boss
Lost Soul100%1-2003212210.10
Draken Spellweaver100%1-20021883310.10
Chizzoron the Distorter100%66110.10boss
Raging Mage100%11-1361510.20
Feversleep100%1-100111910.30
Horadron100%20-19011310.30boss
Juggernaut100%2-2002092410.30
Shiversleep100%2-901310.30
Terrorsleep100%4-198213810.30
Zulazza the Corruptor100%61110.20boss
Zavarash100%4-19711910.30boss
Demon Outcast100%1-10018483610.30
Madareth100%3-978010.10boss
Magma Crawler100%2-200951810.10
Zevelon Duskbringer100%10-99910.10boss
Massacre100%27-167710.10boss
Crustacea Gigantica100%6-180710.10boss
Hatebreeder100%24-1931010.10boss
Ron The Ripper100%2-1151310.10boss
Chopper100%34-2002710.10boss
Arachir The Ancient One100%2-881310.10boss
Evil Sheep Lord100%13-601110.10
General Murius100%7-9210.10boss
The Horned Fox100%5-941210.10boss
Dracola100%45-148210.10boss
Sir Valorcrest100%8-802010.10boss
Mamma Longlegs100%1-10011410.10boss
Marziel100%5-971910.10boss
Vicious Manbat100%1-1596610.10
Necropharus100%8-942110.10boss
Grorlam100%1-961510.10boss
Lethal Lissy100%20-1531210.10boss
Fleshslicer100%52-192810.10boss
Maw100%53-1872210.10boss
Merikh the Slaughterer100%7-116510.10boss
The Evil Eye100%59-123410.10boss
The Imperor100%88-143210.10boss
Arthei100%24-861110.10boss
Hairman The Huge100%34110.10boss
Captain Jones100%35110.10boss
The Plasmother100%88110.10boss
Dreadmaw100%44-48210.10boss
Deadeye Devious100%6-1091110.10boss
Boreth100%5-962310.10boss
Brutus Bloodbeard100%8-1571010.10boss
Shadowstalker100%72-2042510.10boss
Fernfang100%19-82810.10boss
Midnight Panther100%9-68510.10boss
The Voice of Ruin100%27-1381110.10boss
Thornfire Wolf100%9-52710.10
Willi Wasp100%2-401510.10boss
Mindmasher100%92-2542110.10boss
Diblis The Fair100%15-93410.10boss
Deepling Brawler100%2-449110.10
Hemming100%1-1005010.10boss
Fazzrah100%30-27910310.10
Gravedigger100%1-1501087310.10
The Bloodtusk100%2-1005710.10boss
The Snapper100%4-1735310.10boss
Wyvern100%1-903388810.10
Deepling Tyrant100%4-198288210.10
Deepling Master Librarian100%1-100126010.10
Countess Sorrow100%53-147510.10boss
Wiggler100%1-100864610.10
Shadow Pupil100%1-652537810.10
Blood Hand100%1-1351430310.10
Weeper100%2-199790110.10
Water Buffalo100%1-2050210.10
Stonecracker100%9-1762410.10boss
Enraged Crystal Golem100%1-100519910.10
Killer Caiman100%1-1792685510.10
Quara Pincher100%1-1503958510.10
Bibby Bloodbath100%11-1002710.10boss
Armadile100%3-198284910.10
Bretzecutioner100%9-963210.10boss
Lersatio100%1-9817310.10boss
Rotspit100%19-1773210.10boss
Brimstone Bug100%1-1992062510.10
Bruise Payne100%1-1002310.10boss
Paiz the Pauperizer100%3-997210.10boss
Lizard Gate Guardian100%1-1442510.10boss
Esmeralda100%5-1394910.10boss
Dharalion100%5-961710.10boss
Zanakeph100%1-10018510.10boss
Stone Devourer100%1-100261910.10
Humongous Fungus100%1-2002471510.10
Hideous Fungus100%1-2001550210.10
Rat100%1-42436910.10
Quara Constrictor Scout100%1-503168110.10
The Old Widow100%2-9712510.10boss
Golgordan100%10-2317310.10boss
Latrivan100%12-2217810.10boss
Muglex Clan Assassin100%1-178910.55
Blood Priest100%1-1801985810.10
Twisted Shaper100%2-17448211.10
Elder Wyrm100%1-1792818110.81
Choking Fear100%1-10025733510.80
Animated Moohtant100%98111.40
Enfeebled Silencer100%1-1001467711.41
Weakened Frazzlemaw100%1-1002434511.41
Vexclaw100%2-2005485410.90
Hellflayer100%2-2002004210.90
Boogy100%1-195278011.40
Cult Believer100%1-70778011.40
Ogre Brute100%1-125671710.90
Ogre Savage100%1-154315610.90
Grimeleech100%2-2005145410.90
Ogre Shaman100%1-90525110.90
Corym Vanguard100%1-1011454310.80
Lost Exile100%1-10083811.50
Dawnfire Asura100%1-10017894210.80
Vile Grandmaster100%1-1753430510.80
Midnight Asura100%1-10020641410.80
Omnivora100%2-1451007110.80
Raxias100%115111.80boss
Cave Spider100%4-941011.50boss
Vicious Squire100%1-7014360610.80
Renegade Knight100%1-1006263710.80
Retching Horror100%1-10025113710.80
Massive Water Elemental100%1-100392110.80
Waspoid100%1-1352712810.80
Water Elemental100%1-1002353610.80
Darkfang100%2-11918911.50boss
Cult Enforcer100%1-70255911.40
Instable Sparkion100%1-10063410.94
Pooka100%1-134219111.40
Twisted Pooka100%1-124384911.40
Orc Cultist100%3-21513811.40
Orc Cult Priest100%1-16313911.40
Orc Cult Inquisitor100%2-22733611.40
Orc Cult Minion100%1-19033411.40
Haunted Dragon100%5-18961811.03
Zorvorax100%1-976111.03boss
Broken Shaper100%1-17448011.10
Shaper Matriarch100%1-13625211.10
Orclops Ravager100%1-1189811.10
Orclops Doomhauler100%1-16313511.10
Minotaur Poacher100%1-264310.55
Orc Cult Fanatic100%1-13414911.40
Museum Stone Golem100%34111.40
Breach Brood100%1-100380910.94
Angry Demon100%13-79211.02
Dread Intruder100%1-200385710.94
Sparkion100%1-100452410.94
Instable Breach Brood100%1-10073710.94
Reality Reaver100%1-100418410.94
Cult Scholar100%1-7072711.40
Dark Faun100%1-159487411.40
Minotaur Cult Prophet100%1-150275211.40
Minotaur Cult Zealot100%2-148198311.40
Minotaur Cult Follower100%1-155677511.40
Kroazur100%11-32945511.40boss
Faun100%1-154317111.40
Oodok Witchmaster100%13-90610.80boss
Ancient Scarab100%1-1866527410.80
The Blazing Rose100%98-3641211.80boss
Devourer100%2-1656469510.70
Metal Gargoyle100%2-2001548810.70
Rustheap Golem100%8-2932559410.70
The Diamond Blossom100%61-3641311.80boss
Woodling100%1-1226410.55
Tzumrah the Dazzler100%64110.80boss
Frost Flower Asura100%1-100108011.80
Preceptor Lazare100%14-1563911.80boss
The Flaming Orchid100%36-24612510.80boss
Troll-Trained Salamander100%1-11112510.55
Glooth Bandit100%1-1009985810.70
The Lily of Night100%25-383911.80boss
Depowered Minotaur100%1-10059410.70
High Voltage Elemental100%1-199213610.70
Minotaur Invader100%3-2001087610.70
Noble Lion100%1-7141310.70
Glooth Golem100%2-2003195110.70
Mountain Troll100%1-8204410.55
Dawn Scorpion100%1-49410.55
Glooth Brigand100%1-1009979010.70
Roaring Lion100%1-115637210.70
Glooth Anemone100%2-1753974810.70
Deathling Scout100%4-17727911.80
Minotaur Bruiser100%1-147910.55
Crazed Dwarf100%1-435210.55
Neutral Deepling Warrior100%40-135911.80
Salamander Trainer100%2-14510.55boss
Meadow Strider100%1-1028310.55
Dawnfly100%1-1229310.55
Glooth Bomb100%16110.70boss
Owin100%1-9812210.80boss
Ekatrix100%3-591110.80boss
Lesser Fire Devil100%1-103910.55
Arctic Faun100%1-10385711.80
Dazed Leaf Golem100%44-7791511.80boss
Minotaur Occultist100%1-14910.55
Deathling Spellsinger100%9-1749211.80
Juvenile Cyclops100%1-244210.55
Brittle Skeleton100%1-59110.55
Yielothax99.81%1-23125612010.10
Spectre99.71%1-3005569210.10
War Golem99.6%1-26710195110.10
Ghastly Dragon99.57%1-2747851210.10
Destroyer99.56%1-34619826110.10
Diabolic Imp99.55%1-199914510.10
Plaguesmith99.54%1-27313020010.10
Minotaur Hunter99.52%1-2009723110.50
Annihilon99.5%1-10080610.10boss
Elder Bonelord99.48%1-86309910.80
Gazer99.48%1-24231910.10
Braindeath99.46%1-91914410.10
Hellspawn99.41%1-23840972910.10
Bonelord99.39%1-482138810.10
Massive Energy Elemental99.21%2-17412710.10
Quara Predator Scout99.02%1-1344187310.10
True Midnight Asura98.96%1-17048011.80
Grim Reaper98.86%1-27223729610.10
Fury98.86%1-2745417710.10
Werewolf98.77%1-2305890810.80
Crazed Beggar98.71%1-9193610.10
True Dawnfire Asura98.68%1-18045311.80
Hive Overseer98.63%1-198291910.10boss
Yakchal98.56%5-27513910.10boss
Sea Serpent98.48%1-2009498110.10
Young Sea Serpent98.26%1-1736453610.10
Energy Elemental98.2%1-169687610.10
Clay Guardian98.13%1-1651124610.10
Nightfiend97.95%2-14353610.20
Ferumbras97.73%2-1964410.10boss
Spidris Elite97.72%1-197377310.10
True Frost Flower Asura97.67%1-20012911.80
Marid97.63%1-129155810.10
Lizard Chosen97.59%1-23920210510.10
Demon Skeleton97.58%1-7513398210.10
Terramite97.56%1-451592810.10
Infernalist97.53%1-155735710.10
Serpent Spawn97.28%1-25027915010.10
Dragonling97.25%1-246233010.10boss
Shaburak Demon97.18%1-2521221910.10
Draken Abomination97.09%1-2006564110.10
Nightmare97.01%1-18312395210.10
Askarak Prince97%1-188129910.10boss
Wyrm96.99%1-45017965010.10
Nightmare Scion96.99%1-1553254210.10
Draken Warmaster96.99%1-20027409410.10
Wilting Leaf Golem96.94%1-45316610.10
Draken Elite96.92%1-2003960010.10
Efreet96.88%1-130432110.10
Wailing Widow96.85%1-140761110.10
Ice Dragon96.85%1-20738111.03
Draptor96.48%1-19714210.10boss
Stone Golem96.45%1-402554310.10
Askarak Lord96.27%1-188160810.10
Tiquandas Revenge96.15%17-1322610.10boss
Lizard High Guard96.05%1-22814468110.10
Shaburak Prince95.71%1-172153710.10boss
Dragon Lord95.19%1-24714586910.10
Frost Dragon95.17%1-2486714410.10
Shaburak Lord95%1-177190010.10boss
Undead Gladiator94.92%1-1503824010.10
Askarak Demon94.86%1-2471044110.10
Stampor94.83%1-2371286710.10
Grave Guard94.71%1-130140010.10
Lizard Legionnaire94.13%1-1658589010.10
Omruc94.12%11-1231710.10boss
Ashmunrah94.11%2-252100210.10boss
Diamond Servant Replica94.07%1-178241111.10
Massive Earth Elemental94.04%1-234774810.10
Lizard Zaogun94.03%1-2004586210.10
Lizard Dragon Priest94.01%1-1904128310.10
Quara Mantassin Scout93.96%1-301268910.10
Troll Legionnaire93.96%1-15549710.10
Diamond Servant93.95%1-1802592210.10
Elder Forest Fury93.94%2-553310.80
Worker Golem93.88%1-1404006410.10
Munster93.75%1-231610.10boss
Earth Elemental93.31%1-1301770110.10
Vampire Bride93.28%1-1493888510.10
Grand Mother Foulscale93.1%2-862910.10boss
Mutated Bat92.6%1-1304087310.10
Haunted Treeling92.24%1-951072910.10
Furious Troll92.21%1-14748810.10
Morguthis92.21%1-1957710.10boss
Bog Raider92.2%1-1054992510.10
Shock Head92.19%1-2001950810.30
Sandstone Scorpion91.99%1-128308410.10
Thalas91.85%1-24095710.10boss
Lizard Noble91.8%1-10037810.10
Mahrdis91.52%1-303222810.10boss
Horestis91.43%4-2153510.10boss
Shark91.28%1-1391278610.10
Dipthrah91.18%1-23066910.10boss
Green Djinn91.08%1-114876210.10
Blue Djinn91.08%1-113522510.10
Emerald Damselfly90.76%1-181123610.10
Nightstalker90.56%1-109916210.10
Quara Pincher Scout90.35%1-1293812010.10
Mammoth90.2%1-402394310.10
Dragon90.07%1-10513001710.10
Quara Hydromancer Scout89.99%1-1403783910.10
Vampire89.95%1-606840410.10
Quara Hydromancer89.94%1-1102500410.10
Barbarian Brutetamer89.93%1-15767610.10
Sacred Spider89.66%1-120254310.10boss
Orc Shaman89.64%1-5806611.02
Rahemos89.56%1-24382410.10boss
Vashresamun89.45%1-211102410.10boss
Sibang88.73%1-354402810.10
Quara Constrictor88.14%1-1001873810.10
Gargoyle88.11%1-305598210.10
Souleater87.98%1-20011672410.10
Carniphila87.97%1-403478310.10
Mutated Human87.96%1-1303411910.10
Forest Fury87.94%1-54305110.10
Thornback Tortoise87.93%1-502676310.10
Vampire Pig87.93%2-405810.10
Kongra87.87%1-402393810.80
Hydra87.78%1-24934508010.10
Battlemaster Zunzu87.5%15-103810.10boss
Frost Dragon Hatchling87.38%1-554056110.10
Blistering Fire Elemental87.33%1-177114410.10
Leaf Golem87.32%1-27185410.10
Elder Mummy87.28%1-160154910.10boss
Dragon Hatchling87.23%1-551217010.10
Ghoulish Hyaena87.01%1-40261010.10boss
Scarab86.99%1-524318910.10
Lizard Sentinel86.54%1-55323110.80
Roaring Water Elemental86.43%1-180201910.10
Furious Scorpion86.36%5-1192211.80boss
Deepsea Blood Crab85.85%1-20627511.02
Jagged Earth Elemental85.84%1-179180810.10
Shadowpelt85.79%1-10018311.50boss
Blood Crab85.61%1-202023510.10
Vampire Viscount85.48%1-501633710.10
Golden Servant Replica85.43%1-138219611.10
Stabilizing Dread Intruder85.37%1-1008210.94
Phantasm85.36%1-244901610.10
Cave Rat85.13%1-22983010.10
Orc85.13%1-65442511.02
Golden Servant84.99%1-1408564210.10
Overcharged Energy Element84.99%1-176168510.10
Swampling84.95%1-12546310.10
Minotaur Mage84.9%1-351669710.10
Crystalcrusher84.84%1-90999810.10
Werefox84.75%1-85933411.50
Insectoid Scout84.62%1-7320810.10
Shardhead84.62%8-1786510.10boss
Gelidrazah the Frozen84.38%1-1206411.03boss
Lizard Templar83.85%1-59533110.10
Tomb Servant83.38%1-110578110.10
Elf Overseer83.33%2-471210.10boss
Merlkin83.07%1-451889610.10
Assassin82.89%1-502981810.10
Lizard Snakecharmer82.6%1-55232710.10
Lancer Beetle82.58%1-1301592810.10
Terror Bird82.54%1-30449010.10
Filth Toad82.14%1-1811210.10
Frost Giantess82.05%1-40250110.10
Gozzler82.05%1-703034310.10
Cyclops Drone81.88%1-302563610.10
Iron Servant81.87%1-5510717210.10
Cyclops Smith81.87%1-701676010.10
Zombie81.76%1-651674110.10
Cyclops81.72%1-47775011.02
Toad81.49%1-20757010.10
Iron Servant Replica81.47%1-55390111.02
Corym Charlatan81.39%1-354003510.80
Tazhadur81.25%2-1004811.03boss
Misguided Bully80.78%1-17961911.40
Crab80.62%1-10537210.10
Mole80.49%1-7552811.50
Werebadger80.29%1-751491811.50
Centipede80.18%1-153352910.10
Wereboar80.15%1-752088611.50
Frost Giant80.05%1-40327910.10
Kraknaknork80%4-13510.10boss
Flamecaller Zazrak80%2-35510.10boss
Zarabustor80%10-84510.10boss
Lizard Magistratus79.91%1-5064710.10
Smuggler79.89%1-102798410.10
Black Vixen79.67%1-7418211.50boss
Quara Mantassin79.64%1-1301602510.10
Werebear79.58%1-1001860511.50
Orchid Frog79.36%1-1081410.10
Corym Skirmisher79.07%1-453713310.80
Chakoya Toolshaper79.02%1-205946210.37
Mutated Rat78.9%1-1304035610.10
Tarantula78.82%1-4210884610.10
Sharpclaw78.8%1-7518411.50boss
Chakoya Tribewarden78.72%1-306050310.37
Quara Predator78.64%1-1563826310.10
Pirate Cutthroat77.65%1-505529210.10
Pirate Marauder77.6%1-408309110.10
Bloodback77.42%1-7518611.50boss
Crimson Frog76.91%1-10119110.10
Dark Magician76.38%1-833163810.10
Azure Frog76.27%1-10129810.10
Dark Apprentice76.26%1-503317410.10
Slick Water Elemental76.14%1-129448010.10
Blazing Fire Elemental76.01%1-129220510.10
Deepling Scout76%1-504431710.10
Dwarf Geomancer75.95%1-4599810.10
Muddy Earth Elemental75.89%1-130338810.10
Deepling Worker75.73%1-25643710.10
Charged Energy Elemental75.56%1-128218110.10
Poison Spider75.42%1-44073410.10
Elf Scout75.25%1-251536410.10
Deepling Spellsinger75.16%1-964284010.10
Dworc Voodoomaster75.16%1-172986210.10
Yeti75%2-19410.10
Dragon Lord Hatchling75%1-1702717310.10
The Weakened Count75%7-77810.10boss
Dworc Venomsniper74.95%1-135052810.10
Minotaur Archer74.81%1-302526110.10
Barbarian Skullhunter74.79%1-301425210.10
Dworc Fleshhunter74.78%1-134811610.10
Firestarter74.77%1-351278010.10
Evil Sheep74.7%2-408310.10
Barbarian Headsplitter74.61%1-301419710.10
Infernal Frog74.19%2-616210.10
Misguided Thief74.15%1-8047211.40
Coral Frog73.84%1-1090210.10
Energy Overlord73.72%1-7515610.10boss
Ice Overlord73.42%1-757910.10boss
Rorc73.35%1-351641510.10
Salamander72.65%1-15881110.10
Chakoya Windcaller72.55%1-272752710.37
Rotworm72.21%1-175173410.10
Demon Parrot71.88%5-993210.10
Undead Prospector71.43%14-24710.10
Hot Dog70.59%1-621710.10
Ghost Wolf70.37%1-2045910.80
Stabilizing Reality Reaver69.88%1-1008310.94
Earth Overlord69.77%1-7531110.10boss
Ghoul69.47%1-301287711.02
Death Priest68.96%1-14968310.10boss
The Blightfather68.18%5-902210.10boss
Berserker Chicken68.09%1-644710.10
Pirate Buccaneer67.97%1-603370710.10
Damaged Worker Golem67.31%1-90464310.10
Fire Overlord66.67%3-758710.10boss
Teleskor66.67%7-80610.10boss
Gloom Wolf66.46%1-1599010.80
Manta Ray66.35%1-40127510.10
Spider66.3%1-52007510.10
Minotaur66.05%1-256600010.10
Orc Warrior65.47%1-151234711.02
Troll Guard65.42%1-1221410.10
Wild Warrior65.36%1-30997910.80
Nymph65.22%1-110526811.40
Enlightened of the Cult64.96%1-703621810.10
Adept of the Cult64.84%1-602824610.10
Acolyte of the Cult64.65%1-402605110.10
Larva64.65%1-153956210.10
Witch64.33%1-404870810.10
Troll64.23%1-12479511.02
Ladybug64.17%1-40478910.10
Troll Champion64.16%1-12203710.10
Marsh Stalker64.14%1-25982810.10
Slug63.65%1-40201910.10
Putrid Mummy62.98%1-62264211.50
Dire Penguin61.9%1-82110.10boss
Mad Scientist61.41%1-115988110.10
Island Troll60.7%1-10470010.10
Minotaur Guard60.52%1-204390910.10
Young Troll60.32%1-531010.10
Tortoise60.18%1-302886610.10
Pixie60.03%1-90549711.40
Hero59.96%1-10011680010.10
Swan Maiden59.12%1-90246811.40
Carrion Worm58.39%1-45947610.10
Crypt Shambler57.99%1-554891010.10
Grave Robber57.61%1-36107810.10boss
Doom Deer56.86%2-965110.10
Cublarc the Plunderer56.57%1-7617510.10boss
Nomad56.34%1-401238310.10
Crypt Defiler55.31%1-4087510.10boss
Orc Berserker55.27%1-252745010.80
Orc Marauder55.09%1-902277410.10
Grynch Clan Goblin55%1-161972710.10boss
Pirate Corsair54.93%1-87995410.10
Barbarian Bloodwalker54.87%1-12955910.10
Goldhanded Cultist54.79%3-2507311.40
Barkless Fanatic54.71%1-20060511.40
Goblin Scavenger51.63%1-9153010.10
Frost Troll50.68%1-12329310.10
Honour Guard50.57%1-15313810.10
Goblin50.49%1-9675210.10
Barkless Devotee50.34%1-100176011.40
Crocodile50.34%1-103015010.10
Pirate Skeleton50.2%1-25227110.10
Groam50%49-61410.10boss
The Count50%10-84810.10boss
Rotworm Queen50%31210.10boss
Apprentice Sheng50%2210.10boss
Orc Rider49.88%1-792799010.10
Gnarlhound49.68%1-30649110.10
Gang Member49.6%1-30111710.10
Swamp Troll49.51%1-54665610.10
Bandit49.42%1-30826610.10
Gladiator49.37%1-30316410.10
Black Knight49.33%1-13397110.10
Bug49.24%1-51505110.10
Goblin Assassin48.95%1-9104610.10
Goblin Leader48.81%1-925210.10
Jailer48.39%1-106211.80
Grand Master Oberon48.15%1-102711.80boss
Elf45.32%1-301121610.10
Skeleton Warrior45.23%1-10568010.10
Killer Rabbit44.9%6-674910.10
Novice of the Cult44.33%1-401417710.10
Skeleton44.24%1-10821811.02
Pirate Ghost44.04%1-6255410.10
Dwarf Miner42.69%1-1069810.10
Goldhanded Cultist Bride42.67%13-2447511.40
Dwarf Guard40.78%1-301163210.10
Dryad40.74%1-30325510.10
Amazon39.96%1-202093510.10
Mummy39.94%1-806791910.10
Elf Arcanist36.96%1-491852610.10
Dwarf35.94%1-81534810.10
Undead Cavebear35.38%3-836510.10boss
Sandcrawler35.26%1-63527110.10
Undead Mine Worker33.33%2-101210.10
Renegade Orc33.33%1-271810.10boss
Diseased Bill32.26%1-243110.10boss
Valkyrie32.08%1-121433710.10
Diseased Fred31.25%2-253210.10boss
Diseased Dan31.25%5-233210.10boss
Ice Witch30.39%1-90921110.10
Necromancer30.3%1-9013333010.10
Warlock30.17%1-801976410.10
Feverish Citizen30.13%1-35392910.10
Bonebeast29.93%1-9014176710.10
Banshee29.51%1-802599110.10
Dwarf Soldier29.05%1-122647910.10
Dreadbeast29.04%1-90377410.10
Orc Leader28.65%1-351545010.10
Ungreez26.67%30-741510.10boss
Orc Spearman25.14%1-11747711.02
Boar25.01%1-20205910.10
Lost Gnome25%1-2811.50
Rottie the Rotworm20%9510.10boss
Sharptooth20%3-71010.10boss
Man in the Cave20%35510.10boss
Orc Warlord18.88%1-45523810.10
Dark Monk15.04%1-183369110.10
Monk14.47%1-181244810.10
Stalker13.23%1-83460310.10
Spit Nettle10.41%1-5327710.10
Necromancer Servant9.09%811110.10
Terofar8.64%26-1668110.30boss
Renegade Quara Constrictor1.05%4-89237310.70
Renegade Quara Mantassin0.94%2-103255010.70
Renegade Quara Pincher0.94%12-132278010.70
Renegade Quara Hydromancer0.71%3-78198210.70
Renegade Quara Predator0.52%9-99343810.70
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Obrazek
Obrazek
tjaa, ze slimow tez nie wypada, jak by istotne to bylo :) lepiej podajcie ludziom informacje, gdzie zloto leci az milo, bo w tym celu raczej zagladaja w te komentarze...
Obrazek
Obrazek
2014-06-02 02:32:05
Obrazek
Obrazek
oraz z sumonów nie wypada
Obrazek
Obrazek
2011-12-10 18:49:00
Obrazek
Obrazek
Rabbit to zwierze...
Obrazek
Obrazek
2011-11-25 19:33:54
Obrazek
Obrazek
OMG a rabbit to nie zwierze ,że tak wymieniasz ... mogłeś sobie darować
Obrazek
Obrazek
2011-08-01 19:36:38
Obrazek
Obrazek
Naucz się pisać a potem komentuj :)
Obrazek
Obrazek
2010-10-28 18:33:58
Obrazek
Obrazek
słabe i tak to jest gold za karzdego potwora wypada oprucz rabbit wolf i zwierząt :)
Obrazek
Obrazek
2010-03-27 20:14:48
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    SHOUTBOX