Gold Coin Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Gold Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
Ten przedmiot wypada z większości potworów.
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Ethershreck100%1-19783710.10boss
Hellhound100%1-100243210.10
Hellfire Fighter100%1-2524129710.10
Cliff Strider100%2-198297210.10
Ironblight100%2-199484310.10
Eternal Guardian100%1-10012047410.10
Orewalker100%3-198443510.10
Lost Berserker100%1-1991060210.10
Ushuriel100%3-19132310.10boss
Zomba100%5-292310.10boss
Lost Husher100%1-1002008910.10
Lost Basher100%1-1002331410.10
Enslaved Dwarf100%3-150595710.10
Lost Thrower100%1-1402549210.10
Vulcongra100%1-1221113110.10
Zugurosh100%1-197151810.10boss
The Handmaiden100%23-184410.10boss
Hellgorak100%1-199356810.10boss
Medusa100%1-19021567410.10
Undead Dragon100%1-2001466110.10
Dark Torturer100%1-20020645610.10
Blightwalker100%1-2003238710.10
Betrayed Wraith100%2-2001588310.10
Defiler100%2-2051151010.10
Giant Spider100%2-19713115610.10
Lava Golem100%1-200505610.10
Infected Weeper100%5-198212710.10
Hand of Cursed Fate100%1-199508710.10
Mutated Tiger100%1-1053411710.10
Ice Golem100%1-1197801010.10
Insectoid Worker100%1-902487810.10
Crawler100%1-1903412410.10
Lich100%1-1403539110.10
Kollos100%1-2002723610.10
Spidris100%1-2003605710.10
Crystal Spider100%1-1976033110.10
Swarmer100%1-752085910.10
Spitter100%1-1906756010.10
Drillworm100%1-1505869510.10
Behemoth100%1-35110062010.10
Moohtant100%3-1991002310.50
Minotaur Amazon100%3-200933210.50
Execowtioner100%2-200868410.50
Walker100%2-197126510.50
Death Priest Shargon100%1-942910.50boss
Frazzlemaw100%1-10029862710.30
Wounded Cave Draptor100%3310.32
Demon100%1-18012651010.37
Worm Priestess100%2-15011562410.50
Mooh'Tah Warrior100%1-12012467210.50
Scar Tribe Shaman100%1-163510.55
Muglex Clan Scavenger100%1-116610.55
Muglex Clan Footman100%1-611110.55
Scar Tribe Warrior100%1-811510.55
Troll Marauder100%1-81210.55
Rot Elemental100%1-808498110.50
Glooth Blob100%1-707505810.50
Blood Beast100%2-15010575010.50
Silencer100%1-12820729210.30
Guzzlemaw100%1-1008539810.30
Deepling Guard100%1-1803456710.10
Deepling Elite100%1-190212910.10
Mad Mage100%81110.10boss
Deepling Warrior100%1-1804267110.10
Massive Fire Elemental100%1-2201943310.10
Mr. Punish100%15-155510.10boss
Lost Soul100%1-2003118710.10
Draken Spellweaver100%1-20021648710.10
Chizzoron the Distorter100%66110.10boss
Raging Mage100%11-1361510.20
Feversleep100%1-100111910.30
Horadron100%20-19011310.30boss
Juggernaut100%2-2001991210.30
Shiversleep100%2-901310.30
Terrorsleep100%4-198208310.30
Zulazza the Corruptor100%61110.20boss
Zavarash100%4-19711910.30boss
Demon Outcast100%1-10017414110.30
Madareth100%3-977910.10boss
Magma Crawler100%2-200950610.10
Zevelon Duskbringer100%10-99910.10boss
Massacre100%27-167710.10boss
Crustacea Gigantica100%6-180710.10boss
Hatebreeder100%24-1931010.10boss
Ron The Ripper100%2-1151210.10boss
Chopper100%34-2002710.10boss
Arachir The Ancient One100%2-881310.10boss
Evil Sheep Lord100%13-601110.10
General Murius100%7-9210.10boss
The Horned Fox100%5-941110.10boss
Dracola100%45-148210.10boss
Sir Valorcrest100%8-802010.10boss
Mamma Longlegs100%1-10011410.10boss
Marziel100%5-971910.10boss
Vicious Manbat100%1-1596610.10
Necropharus100%8-942110.10boss
Grorlam100%1-961510.10boss
Lethal Lissy100%20-1531210.10boss
Fleshslicer100%52-192810.10boss
Maw100%53-1872210.10boss
Merikh the Slaughterer100%7-116510.10boss
The Evil Eye100%59-123410.10boss
The Imperor100%88-143210.10boss
Arthei100%24-861110.10boss
Hairman The Huge100%34110.10boss
Captain Jones100%35110.10boss
The Plasmother100%88110.10boss
Dreadmaw100%44-48210.10boss
Deadeye Devious100%6-1091110.10boss
Boreth100%5-962310.10boss
Brutus Bloodbeard100%8-109910.10boss
Shadowstalker100%72-2042510.10boss
Fernfang100%19-82810.10boss
Midnight Panther100%9-68510.10boss
The Voice of Ruin100%27-1381110.10boss
Thornfire Wolf100%9-52710.10
Willi Wasp100%2-401510.10boss
Mindmasher100%92-2542110.10boss
Diblis The Fair100%15-93410.10boss
Deepling Brawler100%2-449110.10
Hemming100%1-1005010.10boss
Fazzrah100%30-27910310.10
Gravedigger100%1-1501084110.10
The Bloodtusk100%2-1005610.10boss
The Snapper100%4-1735310.10boss
Wyvern100%1-903375110.10
Deepling Tyrant100%4-198288210.10
Deepling Master Librarian100%1-100126010.10
Countess Sorrow100%53-147510.10boss
Wiggler100%1-100863610.10
Shadow Pupil100%1-652529910.10
Blood Hand100%1-1351416210.10
Weeper100%2-199788210.10
Water Buffalo100%1-2047010.10
Stonecracker100%9-1762410.10boss
Enraged Crystal Golem100%1-100519910.10
Killer Caiman100%1-1792684810.10
Quara Pincher100%1-1503930010.10
Bibby Bloodbath100%11-1002710.10boss
Armadile100%3-198283710.10
Bretzecutioner100%9-963210.10boss
Lersatio100%1-9817310.10boss
Rotspit100%19-1773210.10boss
Brimstone Bug100%1-1992054110.10
Bruise Payne100%1-1002310.10boss
Paiz the Pauperizer100%3-997210.10boss
Lizard Gate Guardian100%1-1442510.10boss
Esmeralda100%5-1394910.10boss
Dharalion100%5-961710.10boss
Zanakeph100%1-10018510.10boss
Stone Devourer100%1-100261210.10
Humongous Fungus100%1-2002466410.10
Hideous Fungus100%1-2001545710.10
Rat100%1-42418410.10
Quara Constrictor Scout100%1-503124810.10
The Old Widow100%2-9711010.10boss
Golgordan100%10-2316810.10boss
Latrivan100%12-2217310.10boss
Muglex Clan Assassin100%1-178910.55
Blood Priest100%1-1801962210.10
Ancient Scarab100%1-1866476310.80
Elder Wyrm100%1-1792801110.81
Boogy100%1-193238811.40
Shaper Matriarch100%1-13624111.10
Weakened Frazzlemaw100%1-1002302311.41
Animated Moohtant100%98111.40
Vexclaw100%2-2005104310.90
Hellflayer100%2-2001827410.90
Ogre Brute100%1-125669810.90
Cult Believer100%1-70664311.40
Ogre Savage100%1-154314710.90
Ogre Shaman100%1-90523810.90
Grimeleech100%2-2004911210.90
Corym Vanguard100%1-1011427510.80
Enfeebled Silencer100%1-1001389511.41
Vile Grandmaster100%1-1753345910.80
Vicious Squire100%1-7014052010.80
Dawnfire Asura100%1-10017247710.80
Midnight Asura100%1-10019979410.80
Oodok Witchmaster100%13-90610.80boss
Omnivora100%2-145998010.80
Darkfang100%2-11918711.50boss
Renegade Knight100%1-1006099410.80
Lost Exile100%1-10080011.50
Massive Water Elemental100%1-100381310.80
Retching Horror100%1-10024278710.80
Waspoid100%1-1352699110.80
Water Elemental100%1-1002345910.80
Cult Enforcer100%1-70219411.40
Cult Scholar100%1-7064811.40
Pooka100%1-134182411.40
Twisted Pooka100%1-124314111.40
Orc Cultist100%3-21513811.40
Orc Cult Priest100%1-16313911.40
Orc Cult Inquisitor100%2-22733611.40
Orc Cult Minion100%1-19033411.40
Orclops Doomhauler100%1-16313511.10
Haunted Dragon100%5-18961811.03
Broken Shaper100%3-17440311.10
Twisted Shaper100%2-17442611.10
Orclops Ravager100%1-1189811.10
Minotaur Poacher100%1-264310.55
Zorvorax100%1-976111.03boss
Orc Cult Fanatic100%1-13414911.40
Museum Stone Golem100%34111.40
Dread Intruder100%1-200373710.94
Breach Brood100%1-100368410.94
Sparkion100%1-100439210.94
Reality Reaver100%1-100406210.94
Instable Sparkion100%1-10055810.94
Instable Breach Brood100%1-10063810.94
Angry Demon100%13-79211.02
Dark Faun100%1-159402111.40
Minotaur Cult Prophet100%1-150254811.40
Minotaur Cult Zealot100%2-148184611.40
Minotaur Cult Follower100%1-155629211.40
Kroazur100%11-32944711.40boss
Faun100%1-154258611.40
Cave Spider100%4-94911.50boss
Choking Fear100%1-10024875510.80
Frost Flower Asura100%1-10018311.80
Devourer100%2-1656391210.70
Metal Gargoyle100%2-2001541610.70
Rustheap Golem100%8-2932496910.70
Preceptor Lazare100%23-1561311.80boss
Deathling Scout100%4-17724611.80
True Frost Flower Asura100%1-20012611.80
Glooth Bomb100%16110.70boss
Dawnfly100%1-1229310.55
The Lily of Night100%25-383711.80boss
Tzumrah the Dazzler100%64110.80boss
Dazed Leaf Golem100%44-520711.80boss
Glooth Bandit100%1-1009978610.70
Glooth Brigand100%1-1009972110.70
Minotaur Invader100%3-2001087610.70
The Diamond Blossom100%61-3231011.80boss
High Voltage Elemental100%1-199212610.70
Depowered Minotaur100%1-10059410.70
True Dawnfire Asura100%1-18044711.80
The Blazing Rose100%152-364811.80boss
Dawn Scorpion100%1-49410.55
Glooth Anemone100%2-1753929210.70
Roaring Lion100%1-115628210.70
Glooth Golem100%2-2003132410.70
Noble Lion100%1-7140310.70
Minotaur Bruiser100%1-147910.55
Deathling Spellsinger100%9-1749011.80
True Midnight Asura100%1-17047511.80
Lesser Fire Devil100%1-103910.55
Juvenile Cyclops100%1-244210.55
Neutral Deepling Warrior100%40-129711.80
Salamander Trainer100%2-14510.55boss
Crazed Dwarf100%1-435210.55
Troll-Trained Salamander100%1-11112510.55
Woodling100%1-1226410.55
Brittle Skeleton100%1-59110.55
Ekatrix100%3-591110.80boss
Minotaur Occultist100%1-14910.55
Arctic Faun100%1-10385711.80
Mountain Troll100%1-8204410.55
Owin100%1-9812210.80boss
Meadow Strider100%1-1028310.55
The Flaming Orchid100%36-24612010.80boss
Yielothax99.81%1-23125520510.10
Spectre99.71%1-3005516610.10
War Golem99.6%1-26710149310.10
Ghastly Dragon99.57%1-2747791210.10
Destroyer99.56%1-34619451210.10
Diabolic Imp99.55%1-199910110.10
Plaguesmith99.54%1-27312620010.10
Elder Bonelord99.53%1-86299510.80
Minotaur Hunter99.51%1-2009624210.50
Annihilon99.5%1-10080410.10boss
Gazer99.46%1-24220610.10
Braindeath99.46%1-91863710.10
Hellspawn99.41%1-23840042410.10
Bonelord99.4%1-482102910.10
Quara Predator Scout99.01%1-1344123310.10
Massive Energy Elemental98.97%2-1749710.10
Grim Reaper98.87%1-27223328610.10
Fury98.85%1-2745339210.10
Werewolf98.75%1-2305661710.80
Crazed Beggar98.7%1-9192310.10
Hive Overseer98.63%1-198291710.10boss
Yakchal98.55%5-27513810.10boss
Sea Serpent98.48%1-2009498110.10
Young Sea Serpent98.26%1-1736453610.10
Energy Elemental98.19%1-169684210.10
Clay Guardian98.13%1-1651103310.10
Nightfiend97.95%2-14353610.20
Ferumbras97.73%2-1964410.10boss
Spidris Elite97.72%1-197377310.10
Marid97.62%1-129155210.10
Lizard Chosen97.59%1-23920205710.10
Demon Skeleton97.58%1-7513296610.10
Terramite97.56%1-451588210.10
Infernalist97.53%1-155735510.10
Serpent Spawn97.29%1-25027789010.10
Dragonling97.25%1-246233010.10boss
Shaburak Demon97.18%1-2521221910.10
Draken Abomination97.09%1-2006561210.10
Nightmare97%1-18312278410.10
Askarak Prince97%1-188129910.10boss
Wyrm96.99%1-45017857010.10
Draken Warmaster96.99%1-20027129410.10
Nightmare Scion96.98%1-1553192910.10
Wilting Leaf Golem96.94%1-45316610.10
Draken Elite96.92%1-2003957710.10
Efreet96.86%1-130430410.10
Wailing Widow96.85%1-140753110.10
Ice Dragon96.85%1-20738111.03
Draptor96.48%1-19714210.10boss
Stone Golem96.45%1-402515110.10
Askarak Lord96.27%1-188160810.10
Tiquandas Revenge96.15%17-1322610.10boss
Lizard High Guard96.04%1-22814426910.10
Shaburak Prince95.71%1-172153710.10boss
Dragon Lord95.18%1-24714490410.10
Frost Dragon95.17%1-2486712910.10
Shaburak Lord95%1-177190010.10boss
Undead Gladiator94.94%1-1503737710.10
Askarak Demon94.86%1-2471044110.10
Stampor94.83%1-2371286710.10
Grave Guard94.54%1-128133610.10
Ashmunrah94.2%2-252100010.10boss
Omruc94.12%11-1231710.10boss
Lizard Legionnaire94.12%1-1658577710.10
Diamond Servant Replica94.04%1-178239911.10
Massive Earth Elemental94.03%1-234774410.10
Lizard Zaogun94.03%1-2004579110.10
Lizard Dragon Priest94.01%1-1904118710.10
Quara Mantassin Scout93.98%1-301261610.10
Troll Legionnaire93.96%1-15549710.10
Diamond Servant93.95%1-1802592210.10
Elder Forest Fury93.94%2-553310.80
Worker Golem93.88%1-1403958010.10
Munster93.75%1-231610.10boss
Earth Elemental93.32%1-1301767710.10
Vampire Bride93.28%1-1493858210.10
Grand Mother Foulscale93.1%2-862910.10boss
Mutated Bat92.61%1-1304080510.10
Haunted Treeling92.23%1-951072610.10
Morguthis92.21%1-1957710.10boss
Furious Troll92.21%1-14748810.10
Bog Raider92.2%1-1054968710.10
Shock Head92.19%1-2001946010.30
Lizard Noble91.98%1-10037410.10
Sandstone Scorpion91.94%1-128297810.10
Thalas91.85%1-24095710.10boss
Mahrdis91.52%1-303222810.10boss
Horestis91.43%4-2153510.10boss
Shark91.28%1-1391278410.10
Dipthrah91.18%1-23066910.10boss
Green Djinn91.08%1-114874910.10
Blue Djinn91.08%1-113520210.10
Emerald Damselfly90.76%1-181122510.10
Nightstalker90.56%1-109916110.10
Quara Pincher Scout90.34%1-1293757710.10
Mammoth90.18%1-402365810.10
Dragon90.07%1-10512927510.10
Quara Hydromancer Scout90.01%1-1403733910.10
Vampire89.95%1-606802310.10
Quara Hydromancer89.93%1-1102483810.10
Barbarian Brutetamer89.92%1-15741110.10
Sacred Spider89.77%1-120247310.10boss
Orc Shaman89.62%1-5753411.02
Rahemos89.56%1-24382410.10boss
Vashresamun89.45%1-211102410.10boss
Sibang88.75%1-354358310.10
Quara Constrictor88.19%1-1001848210.10
Gargoyle88.09%1-305519310.10
Souleater87.99%1-20011636210.10
Mutated Human87.98%1-1303395610.10
Carniphila87.97%1-403462110.10
Forest Fury87.94%1-54305110.10
Vampire Pig87.93%2-405810.10
Kongra87.91%1-402355410.80
Thornback Tortoise87.91%1-502627510.10
Hydra87.79%1-24934376110.10
Battlemaster Zunzu87.5%15-103810.10boss
Frost Dragon Hatchling87.38%1-554055710.10
Blistering Fire Elemental87.33%1-177114410.10
Leaf Golem87.24%1-27184210.10
Dragon Hatchling87.24%1-551211710.10
Elder Mummy87.13%1-160148410.10boss
Scarab86.97%1-524283410.10
Ghoulish Hyaena86.93%1-40255510.10boss
Lizard Sentinel86.72%1-55259810.80
Roaring Water Elemental86.43%1-180201910.10
Stabilizing Dread Intruder86.42%1-1008110.94
Shadowpelt86.26%1-10018211.50boss
Jagged Earth Elemental85.84%1-179180810.10
Deepsea Blood Crab85.84%1-20627111.02
Furious Scorpion85.71%5-1192111.80boss
Blood Crab85.6%1-202015210.10
Vampire Viscount85.5%1-501604010.10
Golden Servant Replica85.38%1-138218911.10
Phantasm85.37%1-244895510.10
Orc85.16%1-65417211.02
Cave Rat85.15%1-22962910.10
Golden Servant84.99%1-1408564210.10
Overcharged Energy Element84.99%1-176168510.10
Swampling84.98%1-12537910.10
Minotaur Mage84.89%1-351622910.10
Crystalcrusher84.83%1-90998910.10
Werefox84.76%1-85896511.50
Shardhead84.62%8-1786510.10boss
Insectoid Scout84.62%1-7320810.10
Gelidrazah the Frozen84.38%1-1206411.03boss
Lizard Templar84.01%1-59474110.10
Elf Overseer83.33%2-471210.10boss
Tomb Servant83.32%1-110566610.10
Lizard Snakecharmer83.19%1-55197510.10
Merlkin83.1%1-451850610.10
Assassin82.85%1-502924510.10
Lancer Beetle82.58%1-1301590910.10
Terror Bird82.4%1-30441410.10
Frost Giantess82.3%1-40156510.10
Gozzler82.04%1-703017110.10
Iron Servant81.87%1-5510717210.10
Cyclops Smith81.87%1-701662410.10
Cyclops Drone81.87%1-302539010.10
Zombie81.76%1-651669710.10
Cyclops81.75%1-47729711.02
Filth Toad81.65%1-1810910.10
Toad81.49%1-20713010.10
Iron Servant Replica81.48%1-55387611.02
Corym Charlatan81.43%1-353926410.80
Tazhadur81.25%2-1004811.03boss
Misguided Bully80.78%1-17961911.40
Crab80.63%1-10527510.10
Frost Giant80.52%1-40231510.10
Mole80.46%1-7552711.50
Werebadger80.26%1-751424311.50
Centipede80.2%1-153316410.10
Wereboar80.13%1-751907211.50
Flamecaller Zazrak80%2-35510.10boss
Zarabustor80%10-84510.10boss
Kraknaknork80%4-13510.10boss
Lizard Magistratus79.94%1-5062810.10
Smuggler79.88%1-102774210.10
Quara Mantassin79.55%1-1301573810.10
Orchid Frog79.48%1-1073610.10
Werebear79.47%1-1001674111.50
Black Vixen79.44%1-7418011.50boss
Corym Skirmisher79.08%1-453651810.80
Chakoya Toolshaper79.04%1-205865710.37
Mutated Rat78.88%1-1304022110.10
Tarantula78.83%1-4210819010.10
Chakoya Tribewarden78.71%1-305961210.37
Sharpclaw78.69%1-7518311.50boss
Quara Predator78.67%1-1563797510.10
Pirate Cutthroat77.64%1-505498910.10
Pirate Marauder77.6%1-408265310.10
Bloodback77.17%1-7518411.50boss
Crimson Frog76.62%1-10109510.10
Dark Magician76.4%1-833147210.10
Dark Apprentice76.25%1-503294010.10
Slick Water Elemental76.14%1-129448010.10
Azure Frog76.13%1-10119810.10
Blazing Fire Elemental76.01%1-129220510.10
Deepling Scout76%1-504426510.10
Muddy Earth Elemental75.89%1-130338810.10
Deepling Worker75.65%1-25639110.10
Charged Energy Elemental75.56%1-128218110.10
Dwarf Geomancer75.56%1-4584310.10
Poison Spider75.44%1-44025910.10
Elf Scout75.24%1-251515310.10
Deepling Spellsinger75.16%1-964283810.10
Dworc Voodoomaster75.15%1-172951910.10
Yeti75%2-19410.10
Infernal Frog75%2-616010.10
Dragon Lord Hatchling74.97%1-1702682710.10
Dworc Venomsniper74.97%1-135029110.10
Minotaur Archer74.81%1-302436610.10
Firestarter74.78%1-351277610.10
Barbarian Skullhunter74.78%1-301394310.10
Dworc Fleshhunter74.77%1-134784210.10
Evil Sheep74.7%2-408310.10
Barbarian Headsplitter74.59%1-301389710.10
Misguided Thief74.15%1-8047211.40
Coral Frog73.86%1-1083410.10
Energy Overlord73.72%1-7515610.10boss
Ice Overlord73.42%1-757910.10boss
Rorc73.34%1-351638310.10
Ghost Wolf73.2%1-2019410.80
Salamander72.64%1-15873510.10
Chakoya Windcaller72.51%1-272714910.37
Rotworm72.22%1-175119810.10
Demon Parrot71.88%5-993210.10
Stabilizing Reality Reaver71.6%1-1008110.94
Undead Prospector71.43%14-24710.10
The Weakened Count71.43%7-59710.10boss
Hot Dog70.59%1-621710.10
Earth Overlord69.77%1-7531110.10boss
Death Priest69.41%1-14965710.10boss
Ghoul69.39%1-301205311.02
The Blightfather68.18%5-902210.10boss
Berserker Chicken68.09%1-644710.10
Pirate Buccaneer67.98%1-603356910.10
Gloom Wolf67.93%1-1558010.80
Damaged Worker Golem67.23%1-90462610.10
Teleskor66.67%7-80610.10boss
Fire Overlord66.67%3-758710.10boss
Manta Ray66.35%1-40127510.10
Spider66.34%1-51991710.10
Minotaur66.01%1-256459910.10
Troll Guard65.42%1-1221410.10
Wild Warrior65.36%1-30950710.80
Orc Warrior65.33%1-151163411.02
Nymph64.95%1-110439711.40
Enlightened of the Cult64.93%1-703609510.10
Adept of the Cult64.86%1-602752810.10
Larva64.63%1-153923210.10
Acolyte of the Cult64.6%1-402487210.10
Witch64.32%1-404824910.10
Marsh Stalker64.21%1-25971110.10
Troll64.18%1-12472611.02
Troll Champion64.18%1-12203510.10
Ladybug64.17%1-40472210.10
Slug63.46%1-40167510.10
Putrid Mummy62.99%1-62264011.50
Dire Penguin61.9%1-82110.10boss
Mad Scientist61.42%1-115985110.10
Island Troll60.8%1-10455610.10
Minotaur Guard60.55%1-204274310.10
Young Troll60.32%1-531010.10
Tortoise60.19%1-302819610.10
Pixie60.1%1-90455611.40
Hero59.96%1-10011510610.10
Swan Maiden59.5%1-90217811.40
Carrion Worm58.39%1-45939910.10
Crypt Shambler58.01%1-554862410.10
Cublarc the Plunderer56.9%1-7617410.10boss
Doom Deer56.86%2-965110.10
Grave Robber56.51%1-3680710.10boss
Nomad56.42%1-401190510.10
Crypt Defiler55.76%1-3759910.10boss
Grand Master Oberon55.56%2-10911.80boss
Orc Berserker55.26%1-252677310.80
Orc Marauder55.12%1-902258210.10
Grynch Clan Goblin55%1-161972710.10boss
Pirate Corsair54.96%1-87991210.10
Goldhanded Cultist54.79%3-2507311.40
Barbarian Bloodwalker54.79%1-12913310.10
Barkless Fanatic54.71%1-20060511.40
Jailer54.55%1-61111.80
Goblin Scavenger51.76%1-9141810.10
Honour Guard50.71%1-15288710.10
Frost Troll50.47%1-12320210.10
Goblin50.37%1-9657510.10
Barkless Devotee50.34%1-100176011.40
Crocodile50.34%1-102990210.10
The Count50%10-84810.10boss
Rotworm Queen50%31210.10boss
Apprentice Sheng50%2210.10boss
Groam50%49-61410.10boss
Pirate Skeleton49.93%1-25221110.10
Orc Rider49.93%1-792745710.10
Gnarlhound49.75%1-30629610.10
Gang Member49.68%1-30110510.10
Goblin Assassin49.58%1-996010.10
Swamp Troll49.55%1-54548110.10
Gladiator49.37%1-30316410.10
Bandit49.34%1-30766110.10
Black Knight49.28%1-13396810.10
Bug49.27%1-51474810.10
Goblin Leader49.17%1-924210.10
Elf45.34%1-301104010.10
Skeleton Warrior45.2%1-10561910.10
Killer Rabbit44.9%6-674910.10
Novice of the Cult44.28%1-401361910.10
Skeleton44.26%1-10764511.02
Pirate Ghost44.06%1-6254710.10
Dwarf Miner42.69%1-1069810.10
Goldhanded Cultist Bride42.67%13-2447511.40
Dwarf Guard40.83%1-301095810.10
Dryad40.74%1-30325510.10
Mummy39.95%1-806739510.10
Amazon39.9%1-202031310.10
Elf Arcanist36.94%1-491848510.10
Dwarf35.89%1-81517110.10
Undead Cavebear35.38%3-836510.10boss
Sandcrawler35.27%1-63273510.10
Undead Mine Worker33.33%2-101210.10
Renegade Orc33.33%1-271810.10boss
Diseased Bill32.26%1-243110.10boss
Valkyrie32.16%1-121390510.10
Diseased Fred31.25%2-253210.10boss
Diseased Dan31.25%5-233210.10boss
Ice Witch30.43%1-90902610.10
Feverish Citizen30.31%1-35373110.10
Necromancer30.3%1-9013263410.10
Warlock30.16%1-801973310.10
Bonebeast29.92%1-9014096410.10
Banshee29.52%1-802572310.10
Dreadbeast29.05%1-90377310.10
Dwarf Soldier28.96%1-122576810.10
Orc Leader28.67%1-351522310.10
Ungreez26.67%30-741510.10boss
Orc Spearman25.25%1-11691111.02
Boar25%1-20202410.10
Man in the Cave20%35510.10boss
Rottie the Rotworm20%9510.10boss
Orc Warlord18.85%1-45515110.10
Dark Monk15.05%1-183312410.10
Monk14.48%1-181208410.10
Lost Gnome14.29%2711.50
Stalker13.26%1-83425410.10
Sharptooth11.11%3910.10boss
Spit Nettle10.34%1-5323910.10
Necromancer Servant9.09%811110.10
Terofar8.64%26-1668110.30boss
Renegade Quara Constrictor1.05%4-89237310.70
Renegade Quara Mantassin0.94%2-103255010.70
Renegade Quara Pincher0.94%12-132278010.70
Renegade Quara Hydromancer0.71%3-78198210.70
Renegade Quara Predator0.52%9-99343810.70
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Obrazek
Obrazek
tjaa, ze slimow tez nie wypada, jak by istotne to bylo :) lepiej podajcie ludziom informacje, gdzie zloto leci az milo, bo w tym celu raczej zagladaja w te komentarze...
Obrazek
Obrazek
2014-06-02 02:32:05
Obrazek
Obrazek
oraz z sumonów nie wypada
Obrazek
Obrazek
2011-12-10 18:49:00
Obrazek
Obrazek
Rabbit to zwierze...
Obrazek
Obrazek
2011-11-25 19:33:54
Obrazek
Obrazek
OMG a rabbit to nie zwierze ,że tak wymieniasz ... mogłeś sobie darować
Obrazek
Obrazek
2011-08-01 19:36:38
Obrazek
Obrazek
Naucz się pisać a potem komentuj :)
Obrazek
Obrazek
2010-10-28 18:33:58
Obrazek
Obrazek
słabe i tak to jest gold za karzdego potwora wypada oprucz rabbit wolf i zwierząt :)
Obrazek
Obrazek
2010-03-27 20:14:48
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama