Gold Coin Dzięki!
×

Powód zgłoszenia:

Gold Coin
Klasa
Podklasa
Pozostałe
Kosztowności - monety
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Działanie: Środek płatniczy
Waga: 0.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
Ten przedmiot wypada z większości potworów.
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Lost Basher100%1-1002109110.10
Enslaved Dwarf100%3-149533710.10
Lost Husher100%1-1001840310.10
Lost Thrower100%1-1402337110.10
Vulcongra100%1-122972510.10
Lizard Gate Guardian100%1-1442310.10boss
Drillworm100%1-1505222510.10
Behemoth100%1-3519249510.10
Diblis The Fair100%15-93410.10boss
Lost Soul100%1-1992386010.10
Deepling Brawler100%2-448510.10
Mr. Punish100%19-155410.10boss
Paiz the Pauperizer100%3-995710.10boss
Esmeralda100%5-1394810.10boss
Hellgorak100%1-199341010.10boss
Ironblight100%2-199461310.10
Cliff Strider100%2-198282910.10
Lost Berserker100%1-1991006510.10
Orewalker100%3-198420710.10
Bruise Payne100%1-1002010.10boss
Ethershreck100%1-19780010.10boss
Hellhound100%1-100243210.10
Zugurosh100%1-197131010.10boss
The Handmaiden100%23-184410.10boss
Zomba100%6-291810.10boss
Ushuriel100%5-19127210.10boss
Hellfire Fighter100%1-2523510210.10
Draken Spellweaver100%1-20018198510.10
Massive Fire Elemental100%1-2201757510.10
Guzzlemaw100%1-1007168610.30
Silencer100%1-12816045310.30
Juggernaut100%2-2001429510.30
Horadron100%20-19010610.30boss
Feversleep100%1-100111010.30
Dracola100%45-148210.10boss
Marziel100%7-971810.10boss
Frazzlemaw100%1-10024811110.30
Grorlam100%1-961510.10boss
Demon100%1-18010680310.37
Lethal Lissy100%20-1531210.10boss
Vicious Manbat100%1-1594410.10
Wounded Cave Draptor100%3310.32
Shiversleep100%2-901310.30
Terrorsleep100%4-198177810.30
Massive Energy Elemental100%38-153610.10
Deepling Guard100%1-1803282510.10
Deepling Warrior100%1-1804017810.10
Sir Valorcrest100%8-802010.10boss
Mamma Longlegs100%1-10011010.10boss
Deepling Elite100%1-190203310.10
Mad Mage100%81110.10boss
Zavarash100%4-19711710.30boss
Demon Outcast100%1-10012002110.30
Zulazza the Corruptor100%61110.20boss
Raging Mage100%11-1361510.20
Orclops Doomhauler100%1-1597711.10
Eternal Guardian100%1-10011111310.10
Brimstone Bug100%1-1991877810.10
Shadow Pupil100%1-652463910.10
Humongous Fungus100%1-1992240610.10
Hideous Fungus100%1-2001443010.10
Armadile100%3-198266210.10
Water Buffalo100%1-2034610.10
Bibby Bloodbath100%11-1002510.10boss
Stone Devourer100%1-100245610.10
Blood Priest100%1-1801658810.10
Quara Constrictor Scout100%1-502882010.10
Magma Crawler100%2-200915110.10
Rat100%1-42326810.10
Weeper100%2-199757710.10
Blood Hand100%1-1351356610.10
Wyvern100%1-903181910.10
Deepling Tyrant100%4-198263910.10
Enraged Crystal Golem100%1-100495310.10
Wiggler100%1-100764210.10
Killer Caiman100%1-1792466710.10
Stonecracker100%9-1762410.10boss
Quara Pincher100%1-1503758110.10
Countess Sorrow100%53-147510.10boss
Gravedigger100%1-150994010.10
The Snapper100%4-1734810.10boss
Deepling Master Librarian100%1-100121010.10
The Bloodtusk100%2-1005210.10boss
Hemming100%1-1004310.10
Fazzrah100%30-2798710.10
Madareth100%3-975310.10boss
Lava Golem100%1-200481910.10
Rotspit100%19-1773010.10boss
Kollos100%1-2002541310.10
Spidris100%1-2003362110.10
Spitter100%1-1906333710.10
Crystal Spider100%1-1975685610.10
Swarmer100%1-751953710.10
Insectoid Worker100%1-902310410.10
Crawler100%1-1903208110.10
Bretzecutioner100%9-963010.10boss
Medusa100%1-19019945810.10
Undead Dragon100%1-2001322110.10
Lich100%1-1403120210.10
Lersatio100%1-9814310.10boss
Dharalion100%5-961610.10boss
Ice Golem100%1-1197380110.10
Defiler100%2-205871310.10
Dark Torturer100%1-20016230910.10
Giant Spider100%2-19711942410.10
Hand of Cursed Fate100%1-199303310.10
Infected Weeper100%5-198204110.10
Blightwalker100%1-2002268710.10
Betrayed Wraith100%2-2001026810.10
The Old Widow100%2-978910.10boss
Zanakeph100%1-10018210.10boss
Golgordan100%32-2154310.10boss
Latrivan100%12-2214610.10boss
Mutated Tiger100%1-1053223210.10
Death Priest Shargon100%1-942910.50boss
Chizzoron the Distorter100%66110.10boss
Retching Horror100%1-10016345110.80
Arachir The Ancient One100%2-881310.10boss
Massive Water Elemental100%1-100238610.80
Waspoid100%1-1352308810.80
Water Elemental100%1-1002136710.80
Renegade Knight100%1-1004296810.80
Evil Sheep Lord100%13-601110.10
Battlemaster Zunzu100%15-103610.10boss
Chopper100%39-2002310.10boss
Ancient Scarab100%1-1865797110.80
Elder Wyrm100%1-1791993710.81
Choking Fear100%1-10016353310.80
Maw100%53-1831910.10boss
Corym Vanguard100%1-1011177810.80
Fleshslicer100%52-192810.10boss
Vicious Squire100%1-7010461710.80
Vile Grandmaster100%1-1752373810.80
Owin100%4-9810110.80boss
Ekatrix100%3-56610.80boss
The Flaming Orchid100%36-2469110.80boss
Tzumrah the Dazzler100%64110.80boss
Devourer100%2-1655437310.70
Ghost Wolf100%5-10310.80
Oodok Witchmaster100%13-90610.80boss
Massacre100%27-167710.10boss
Hatebreeder100%68-193810.10boss
Ron The Ripper100%2-951110.10boss
Zevelon Duskbringer100%10-99910.10boss
Dawnfire Asura100%1-10013462610.80
Walker100%2-19796510.50
Midnight Asura100%1-10015502510.80
Vexclaw100%2-2003323310.90
Hellflayer100%2-1991055610.90
The Imperor100%88-143210.10boss
The Evil Eye100%59-123410.10boss
Haunted Dragon100%8-17614011.03
Deadeye Devious100%13-109910.10boss
Boreth100%5-962110.10boss
Willi Wasp100%2-401410.10boss
Thornfire Wolf100%9-52710.10
Zorvorax100%5-972211.03boss
Merikh the Slaughterer100%7-116510.10boss
Dreadmaw100%44-48210.10boss
Orclops Ravager100%1-1185711.10
Hairman The Huge100%34110.10boss
Broken Shaper100%8-1585111.10
Arthei100%24-86910.10boss
Twisted Shaper100%5-1563411.10
Mindmasher100%92-2541610.10boss
The Voice of Ruin100%27-1381110.10boss
Fernfang100%19-82810.10boss
Shadowstalker100%72-2042310.10boss
Ogre Brute100%1-125647410.90
Ogre Savage100%1-154303010.90
Grimeleech100%2-2003052010.90
Ogre Shaman100%1-90480510.90
Instable Sparkion100%1-10010810.94
Instable Breach Brood100%1-10013010.94
Brutus Bloodbeard100%21-109810.10boss
Midnight Panther100%9-68510.10boss
Breach Brood100%1-100123010.94
Dread Intruder100%1-199121310.94
Reality Reaver100%1-100128510.94
Sparkion100%1-100156910.94
Metal Gargoyle100%2-2001262310.70
Omnivora100%2-144833810.80
Dawn Scorpion100%1-49410.55
Troll-Trained Salamander100%1-11107010.55
Muglex Clan Footman100%1-611110.55
Minotaur Poacher100%1-264310.55
Salamander Trainer100%2-14510.55boss
Glooth Bomb100%16110.70boss
Brittle Skeleton100%1-59110.55
Necropharus100%8-942010.10boss
Woodling100%1-1224210.55
Minotaur Bruiser100%1-147910.55
Rot Elemental100%1-807502510.50
Glooth Blob100%1-706707510.50
Meadow Strider100%1-1026210.55
Rustheap Golem100%9-2931999510.70
Crazed Dwarf100%1-435210.55
Mountain Troll100%1-8197410.55
Scar Tribe Shaman100%1-163510.55
Scar Tribe Warrior100%1-811510.55
Muglex Clan Scavenger100%1-116610.55
Dawnfly100%1-1227910.55
Blood Beast100%2-1509250510.50
Troll Marauder100%1-81210.55
The Horned Fox100%5-941010.10boss
General Murius100%7-9210.10boss
Minotaur Amazon100%3-200791210.50
Execowtioner100%2-200729710.50
Roaring Lion100%1-115503410.70
Worm Priestess100%2-1509471310.50
Juvenile Cyclops100%1-244210.55
Glooth Brigand100%1-1008059110.70
Glooth Bandit100%1-1008045810.70
Moohtant100%3-198855810.50
Lesser Fire Devil100%1-103910.55
Glooth Anemone100%2-1753005010.70
Glooth Golem100%2-2002466610.70
Zarabustor100%10-84410.10boss
Minotaur Occultist100%1-14910.55
Crustacea Gigantica100%6-180610.10boss
Muglex Clan Assassin100%1-178910.55
Depowered Minotaur100%1-10049310.70
High Voltage Elemental100%1-19897210.70
Noble Lion100%1-7136610.70
Mooh'Tah Warrior100%1-1209916810.50
Minotaur Invader100%3-199890210.70
Yielothax99.81%1-23124643710.10
Spectre99.69%1-3004576310.10
War Golem99.6%1-2679531510.10
Elder Bonelord99.59%1-85244210.80
Ghastly Dragon99.57%1-2747190710.10
Destroyer99.56%1-34617459610.10
Diabolic Imp99.56%1-199801010.10
Plaguesmith99.54%1-2739891410.10
Minotaur Hunter99.51%1-2007916210.50
Annihilon99.48%1-10077110.10boss
Braindeath99.45%1-91847110.10
Hellspawn99.42%1-23834048110.10
Gazer99.41%1-24204810.10
Bonelord99.38%1-481980410.10
Quara Predator Scout99%1-1343785710.10
Grim Reaper98.87%1-27220233610.10
Fury98.84%1-2744454810.10
Crazed Beggar98.75%1-9184310.10
Werewolf98.74%1-2303206410.80
Hive Overseer98.55%1-198248010.10boss
Yakchal98.47%5-27513110.10boss
Sea Serpent98.47%1-2008589010.10
Young Sea Serpent98.27%1-1725834110.10
Clay Guardian98.16%1-165954910.10
Energy Elemental98.13%1-169573410.10
Nightfiend97.87%2-14237610.20
Marid97.76%1-129147410.10
Ferumbras97.73%2-1964410.10boss
Spidris Elite97.65%1-197327810.10
Infernalist97.63%1-155671410.10
Lizard Chosen97.59%1-23919011910.10
Demon Skeleton97.57%1-7512319110.10
Terramite97.55%1-451512310.10
Dragonling97.32%1-246223710.10boss
Serpent Spawn97.29%1-24925832710.10
Draken Abomination97.1%1-2005814610.10
Shaburak Demon97%1-2521049510.10
Draken Warmaster97%1-20022831610.10
Wyrm96.99%1-23215116110.10
Askarak Prince96.97%1-188122110.10boss
Nightmare96.96%1-18310932010.10
Nightmare Scion96.96%1-1552597710.10
Draken Elite96.89%1-2003479610.10
Wilting Leaf Golem96.89%1-45257510.10
Wailing Widow96.77%1-140681910.10
Efreet96.75%1-130393710.10
Ice Dragon96.49%5-2075711.03
Stone Golem96.36%1-402123710.10
Draptor96.15%1-19713010.10boss
Askarak Lord96.12%1-188149610.10
Lizard High Guard96.05%1-22812734110.10
Shaburak Prince95.61%1-172136810.10boss
Tiquandas Revenge95.45%17-1322210.10boss
Frost Dragon95.2%1-2486471510.10
Dragon Lord95.19%1-24713418610.10
Undead Gladiator95%1-1502612110.10
Stampor94.86%1-2371216110.10
Askarak Demon94.83%1-2471004010.10
Shaburak Lord94.76%1-177166110.10boss
Ashmunrah94.67%2-25273210.10boss
Grave Guard94.48%1-128121410.10
Lizard Legionnaire94.16%1-1657810810.10
Omruc94.12%11-1231710.10boss
Massive Earth Elemental94.08%1-234724110.10
Lizard Dragon Priest94.02%1-1903696710.10
Lizard Zaogun94.01%1-2004121910.10
Quara Mantassin Scout93.96%1-301194510.10
Diamond Servant93.96%1-1802434710.10
Diamond Servant Replica93.88%1-178120911.10
Worker Golem93.88%1-1403652510.10
Munster93.75%1-231610.10boss
Earth Elemental93.3%1-1301694510.10
Vampire Bride93.29%1-1493261010.10
Mutated Bat92.59%1-1303886010.10
Grand Mother Foulscale92.59%2-862710.10boss
Haunted Treeling92.24%1-951026810.10
Morguthis92.21%1-1957710.10boss
Shock Head92.21%1-2001569110.30
Bog Raider92.21%1-1054799510.10
Lizard Noble91.97%1-10029910.10
Sandstone Scorpion91.94%1-128271810.10
Thalas91.87%1-24094710.10boss
Troll Legionnaire91.67%3-15518010.10
Horestis91.43%4-2153510.10boss
Dipthrah91.35%1-23065910.10boss
Shark91.2%1-1391194810.10
Green Djinn91.09%1-114847610.10
Blue Djinn91.03%1-113499410.10
Mahrdis90.93%1-241185310.10boss
Furious Troll90.87%1-13923010.10
Emerald Damselfly90.76%1-18935810.10
Nightstalker90.48%1-109892110.10
Quara Pincher Scout90.32%1-1293458910.10
Orc Shaman90.18%1-5263811.02
Mammoth90.12%1-402178910.10
Dragon90.07%1-10512144510.10
Quara Hydromancer Scout90%1-1403427010.10
Quara Hydromancer89.97%1-1102333110.10
Vampire89.91%1-606097810.10
Barbarian Brutetamer89.87%1-15712410.10
Vashresamun89.71%1-20865110.10boss
Rahemos89.56%1-24382410.10boss
Sacred Spider89.55%1-118232610.10boss
Sibang88.74%1-353929610.10
Quara Constrictor88.19%1-1001729110.10
Gargoyle88.15%1-304498810.10
Carniphila87.99%1-403149410.10
Souleater87.96%1-20010753210.10
Mutated Human87.93%1-1303260210.10
Vampire Pig87.93%2-405810.10
Kongra87.91%1-401927810.80
Forest Fury87.82%1-54243910.10
Hydra87.78%1-24932144210.10
Leaf Golem87.68%1-27146910.10
Thornback Tortoise87.55%1-501710510.10
Frost Dragon Hatchling87.38%1-553909710.10
Dragon Hatchling87.19%1-551115710.10
Elder Mummy87.15%1-160135410.10boss
Blistering Fire Elemental87.1%1-177103910.10
Ghoulish Hyaena86.97%1-40243310.10boss
Scarab86.97%1-523966610.10
Tazhadur86.67%15-951511.03boss
Lizard Sentinel86.59%1-55199110.80
Roaring Water Elemental86.43%1-180201910.10
Stabilizing Dread Intruder86.42%1-1008110.94
Golden Servant Replica86.24%1-138109711.10
Deepsea Blood Crab85.85%1-20372511.02
Jagged Earth Elemental85.84%1-179180810.10
Phantasm85.6%1-244682110.10
Vampire Viscount85.59%1-501265210.10
Blood Crab85.56%1-201622810.10
Cave Rat85.2%1-22840810.10
Minotaur Mage85.03%1-351398110.10
Overcharged Energy Element84.99%1-176168510.10
Golden Servant84.98%1-1408032110.10
Swampling84.95%1-12462510.10
Orc84.93%1-14188411.02
Crystalcrusher84.86%1-90916910.10
Insectoid Scout84.69%1-7319610.10
Lizard Templar83.87%1-58407910.10
Shardhead83.61%8-1786110.10boss
Elf Overseer83.33%2-471210.10boss
Undead Prospector83.33%14-24610.10
Merlkin83.2%1-451617710.10
Lizard Snakecharmer83.12%1-55178910.10
Tomb Servant83.11%1-110538910.10
Assassin82.89%1-502701410.10
Lancer Beetle82.49%1-1301446410.10
Terror Bird82.41%1-30409810.10
Frost Giantess82.32%1-40156110.10
Gozzler81.95%1-702816910.10
Iron Servant81.89%1-5510050610.10
Cyclops Drone81.87%1-302453910.10
Cyclops Smith81.86%1-701608810.10
Cyclops81.78%1-46475211.02
Zombie81.69%1-651595210.10
Iron Servant Replica81.6%1-53210311.02
Toad81.42%1-20488110.10
Corym Charlatan81.34%1-353237810.80
Lizard Magistratus80.76%1-5055110.10
Frost Giant80.56%1-40230410.10
Orchid Frog80.34%1-1047310.10
Centipede80.27%1-153007110.10
Crab80.15%1-10443910.10
Werebear80.08%1-1002042810.80
Elder Forest Fury80%9-531010.80
Flamecaller Zazrak80%2-35510.10boss
Kraknaknork80%4-13510.10boss
Werebadger79.85%1-751125510.80
Smuggler79.8%1-102624110.10
Wereboar79.66%1-752370310.80
Quara Mantassin79.49%1-1301452210.10
Corym Skirmisher79.12%1-452507110.80
Chakoya Toolshaper79.05%1-205712610.37
Mutated Rat78.87%1-1303904910.10
Quara Predator78.77%1-1563578210.10
Tarantula78.76%1-429503210.10
Chakoya Tribewarden78.72%1-305793010.37
Gelidrazah the Frozen78.26%1-882311.03boss
Crimson Frog78.07%1-1069310.10
Pirate Cutthroat77.67%1-505208910.10
Pirate Marauder77.64%1-407829810.10
Azure Frog76.64%1-1074910.10
Filth Toad76.39%1-187210.10
Dark Magician76.38%1-832971910.10
Dark Apprentice76.29%1-503096510.10
Blazing Fire Elemental76.19%1-129202010.10
Slick Water Elemental76.14%1-129448010.10
Deepling Scout76.04%1-504293510.10
Muddy Earth Elemental75.89%1-130338810.10
Deepling Worker75.6%1-25633110.10
Charged Energy Elemental75.56%1-128218110.10
Dwarf Geomancer75.45%1-4566410.10
Poison Spider75.41%1-43599310.10
Elf Scout75.33%1-251381310.10
Dworc Voodoomaster75.15%1-172661410.10
Deepling Spellsinger75.11%1-964016110.10
Dworc Venomsniper75.1%1-134410610.10
Yeti75%2-19410.10
Dragon Lord Hatchling74.96%1-1702450710.10
Minotaur Archer74.93%1-302134910.10
Firestarter74.86%1-351168310.10
Barbarian Skullhunter74.72%1-301332510.10
Dworc Fleshhunter74.71%1-134237010.10
Evil Sheep74.7%2-408310.10
Infernal Frog74.58%2-615910.10
Barbarian Headsplitter74.44%1-301318710.10
Energy Overlord73.72%1-7515610.10boss
Ice Overlord73.42%1-757910.10boss
Rorc73.35%1-351497910.10
Coral Frog73.23%1-1052310.10
Salamander72.61%1-15752010.10
Chakoya Windcaller72.52%1-272642110.37
Rotworm72.18%1-174848410.10
Demon Parrot71.88%5-993210.10
Stabilizing Reality Reaver71.6%1-1008110.94
Hot Dog70.59%1-621710.10
The Blightfather70%5-902010.10boss
Earth Overlord69.77%1-7531110.10boss
Gloom Wolf69.54%1-1515110.80
Ghoul69.42%1-30677511.02
Death Priest68.56%1-14656310.10boss
Berserker Chicken68.09%1-644710.10
Pirate Buccaneer67.93%1-603166010.10
Damaged Worker Golem67.19%1-90454810.10
Teleskor66.67%7-80610.10boss
The Weakened Count66.67%7-59610.10boss
Spider66.38%1-51891410.10
Fire Overlord66.27%3-758310.10boss
Minotaur66%1-255838410.10
Orc Warrior65.7%1-15505211.02
Troll Guard65.57%1-1218310.10
Wild Warrior65.03%1-29648210.80
Enlightened of the Cult64.96%1-703459610.10
Adept of the Cult64.84%1-602419510.10
Acolyte of the Cult64.73%1-402094210.10
Manta Ray64.68%1-4083810.10
Larva64.57%1-153652210.10
Witch64.47%1-404498310.10
Ladybug64.15%1-40436310.10
Marsh Stalker64.09%1-25809610.10
Troll Champion63.78%1-12193010.10
Troll63.39%1-12380811.02
Dire Penguin63.16%1-81910.10boss
Slug62.27%1-40137310.10
Mad Scientist61.33%1-115965110.10
Island Troll60.73%1-10369210.10
Young Troll60.61%1-529710.10
Minotaur Guard60.46%1-203741710.10
Tortoise60.26%1-302135910.10
Hero59.98%1-1009115010.10
Carrion Worm58.31%1-45903810.10
Crypt Shambler57.96%1-554589910.10
Cublarc the Plunderer57.31%1-7617110.10boss
The Count57.14%10-84710.10boss
Grave Robber57.11%1-3649910.10boss
Doom Deer56.86%2-965110.10
Nomad56.42%1-401072310.10
Orc Berserker55.47%1-251843610.80
Orc Marauder55.09%1-902198110.10
Pirate Corsair54.99%1-87939610.10
Grynch Clan Goblin54.87%1-161845510.10boss
Barbarian Bloodwalker54.8%1-12890710.10
Crypt Defiler54.35%1-3332210.10boss
Goblin Scavenger52.02%1-9128410.10
Goblin50.47%1-9581910.10
Frost Troll50.32%1-12267110.10
Crocodile50.3%1-102668610.10
Pirate Skeleton50.03%1-25187310.10
Rotworm Queen50%31210.10boss
Groam50%49-61410.10boss
Apprentice Sheng50%2210.10boss
Honour Guard49.96%1-15254010.10
Orc Rider49.92%1-782515410.10
Gladiator49.8%1-30298010.10
Gnarlhound49.67%1-30586710.10
Goblin Assassin49.59%1-985310.10
Swamp Troll49.53%1-54106310.10
Gang Member49.51%1-30101610.10
Goblin Leader49.37%1-923710.10
Bandit49.33%1-30677910.10
Bug49.17%1-51326210.10
Black Knight49.16%1-13388910.10
Pirate Ghost46.07%1-6244510.10
Skeleton45.46%1-10383411.02
Elf45.42%1-30985610.10
Skeleton Warrior45.11%1-10488110.10
Killer Rabbit44.9%6-674910.10
Novice of the Cult44.06%1-401186610.10
Dwarf Miner42.69%1-1069810.10
Dryad41.06%1-30227010.10
Dwarf Guard40.97%1-30980510.10
Amazon39.94%1-201796310.10
Mummy39.93%1-806287510.10
Elf Arcanist36.91%1-491684110.10
Dwarf35.9%1-81468910.10
Sandcrawler35.27%1-63060110.10
Undead Mine Worker33.33%2-101210.10
Undead Cavebear33.33%3-834810.10boss
Man in the Cave33.33%35310.10boss
Valkyrie32.24%1-121249010.10
Renegade Orc31.25%1-251610.10boss
Diseased Fred31.03%2-252910.10boss
Diseased Dan31.03%7-232910.10boss
Diseased Bill31.03%1-172910.10boss
Ice Witch30.51%1-90860810.10
Feverish Citizen30.36%1-35312910.10
Necromancer30.35%1-9012535710.10
Warlock30.09%1-801672510.10
Bonebeast29.96%1-9012677210.10
Banshee29.51%1-802264510.10
Dreadbeast29.01%1-90348910.10
Dwarf Soldier28.98%1-122442610.10
Orc Leader28.36%1-351254610.10
Boar24.74%1-20124510.10
Orc Spearman24.51%1-11292111.02
Rottie the Rotworm20%9510.10boss
Orc Warlord18.69%1-45429110.10
Ungreez16.67%30-731210.10boss
Dark Monk14.97%1-183079510.10
Monk14.65%1-181019210.10
Stalker13.16%1-83075610.10
Sharptooth12.5%3810.10boss
Spit Nettle10.1%1-5229610.10
Necromancer Servant9.09%811110.10
Terofar8.64%26-1668110.30boss
Renegade Quara Constrictor1.15%4-89216610.70
Renegade Quara Mantassin1.04%2-103230510.70
Renegade Quara Pincher1%12-132260210.70
Renegade Quara Hydromancer0.76%3-78184110.70
Renegade Quara Predator0.56%9-99322610.70
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Obrazek
Obrazek
tjaa, ze slimow tez nie wypada, jak by istotne to bylo :) lepiej podajcie ludziom informacje, gdzie zloto leci az milo, bo w tym celu raczej zagladaja w te komentarze...
Obrazek
Obrazek
2014-06-02 02:32:05
Obrazek
Obrazek
oraz z sumonów nie wypada
Obrazek
Obrazek
2011-12-10 18:49:00
Obrazek
Obrazek
Rabbit to zwierze...
Obrazek
Obrazek
2011-11-25 19:33:54
Obrazek
Obrazek
OMG a rabbit to nie zwierze ,że tak wymieniasz ... mogłeś sobie darować
Obrazek
Obrazek
2011-08-01 19:36:38
Obrazek
Obrazek
Naucz się pisać a potem komentuj :)
Obrazek
Obrazek
2010-10-28 18:33:58
Obrazek
Obrazek
słabe i tak to jest gold za karzdego potwora wypada oprucz rabbit wolf i zwierząt :)
Obrazek
Obrazek
2010-03-27 20:14:48
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Bossy
    Rashid odwiedza dziś Port Hope
    Reklama