Dwarven Ring Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Dwarven Ring
Klasa
Podklasa
Wyposażenie
Pierścienie
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Pancerz: 0
Profesja: Każda
Działanie: Niweluje upicie
Czas: 60.0 m.
Waga: 1.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Mindmasher15.79%11910.10boss
Madareth12.12%16610.10boss
Orewalker3.72%1440510.10
Stone Devourer3.06%1258310.10
Massive Earth Elemental2.94%1751510.10
Lost Berserker2.74%11054010.10
Lost Husher2.63%11993010.10
Lost Exile2.57%131111.50
Drillworm2.53%15732110.10
Lost Basher2.38%12310310.10
War Golem1.13%110112710.10
Dwarf Geomancer0.64%178110.10
Haunted Treeling0.56%11057410.10
Novice of the Cult0.49%11305610.10
Gozzler0.19%12951410.10
Dwarf0.11%11490910.10
Crazed Beggar0.05%1189310.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Ankrahmun Yaman 100
Miasto NPC Cena [gp]
Ankrahmun Yaman 2000
Informacje dodatkowe:
Dostępny z Amazon Camp Quest, Geomancer Quest, Waterfall Quest.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Jubciek92
    🔞 Jubi 694 EK Guardia Bestiary Mode ON !sr - songrequest.
    CrownyCro
    Tibia Damora | Diremaw TV
    zaran22
    [PL/EN] 452 RP NIe mam pomysłu co bić :< | !sonda na FB | !PACC za free | !TC za lootsy | !info | !imbu | !charm