Dwarven Ring Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Dwarven Ring
Klasa
Podklasa
Wyposażenie
Pierścienie
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Pancerz: 0
Profesja: Każda
Działanie: Niweluje upicie
Czas: 60.0 m.
Waga: 1.10 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Mindmasher14.29%12110.10boss
Madareth13.75%18010.10boss
Orewalker3.7%1445510.10
Stone Devourer3.13%1261910.10
Massive Earth Elemental2.89%1774810.10
Lost Berserker2.73%11064910.10
Lost Husher2.6%12043610.10
Drillworm2.54%15900610.10
Lost Basher2.36%12380410.10
Lost Exile1.91%183811.50
War Golem1.13%110195110.10
Dwarf Geomancer0.6%199810.10
Haunted Treeling0.58%11072910.10
Novice of the Cult0.47%11417710.10
Gozzler0.19%13034310.10
Dwarf0.11%11534810.10
Crazed Beggar0.05%1193610.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Ankrahmun Yaman 100
Miasto NPC Cena [gp]
Ankrahmun Yaman 2000
Informacje dodatkowe:
Dostępny z Amazon Camp Quest, Geomancer Quest, Waterfall Quest.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Crowny Cro
Zostałem Tatą!
SHOUTBOX