Death Ring Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Death Ring
Klasa
Podklasa
Wyposażenie
Pierścienie
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Pancerz: 1
Profesja: Każda
Speciale: -10 shielding,
+5% odporność na śmierć
Czas: 8.0 m.
Waga: 0.80 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Zanakeph100%118510.10boss
Bretzecutioner100%13210.10boss
Tormentor100%12910.10boss
Zorvorax100%16111.03boss
Dracola50%1210.10boss
Ghazbaran35%14010.10boss
Orshabaal33.33%12110.10boss
Morgaroth33.33%15110.10boss
Fleshslicer25%1810.10boss
Madareth15%18010.10boss
Latrivan7.69%17810.10boss
Spidris Elite4.9%1377310.10
Grave Guard2.79%1140010.10
Golgordan2.74%17310.10boss
Spidris2.55%13605710.10
Lost Soul2.43%13195510.10
Defiler2.3%11157510.10
Haunted Dragon2.27%161811.03
Dark Torturer1.97%121460410.10
Undead Dragon1.96%11484310.10
True Dawnfire Asura1.55%145311.80
Hand of Cursed Fate1.55%1536110.10
Blightwalker1.52%13314610.10
Nightmare1.19%112351810.10
Gravedigger0.55%11085210.10
Dawnfire Asura0.5%117479310.80
Phantasm0.46%1898710.10
Souleater0.32%111646010.10
Nightmare Scion0.31%13201210.10
Spectre0.29%15556310.10
Betrayed Wraith0.29%11732810.10
Grim Reaper0.21%123585110.10
Omnivora0.12%11006710.80
Fury0.09%15372810.10
Destroyer0.08%119671010.10
Diabolic Imp0.07%1913110.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Tibia Rashid 1000
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 7.90
Informacje dodatkowe:
Dostępny z Into the Bone Pit Quest oraz The Lightbearer.
2 sztuki niezbędne w Dreamer's Challenge Quest.
Obrazek
Obrazek
Przydatny szczegolnie na Grimy
Obrazek
Obrazek
2014-08-24 00:51:18
Obrazek
Obrazek
Bardzo dobry przedmiot dla knightow walczacych dwureczna bronia xd
Obrazek
Obrazek
2012-11-21 14:17:28
Obrazek
Obrazek
Co jak ma sie 10 shieldingu? zabiera do 0? nosząc np mms i tak nie mamy defa bo mnożnik shieldingu to 0?
Obrazek
Obrazek
2011-11-25 18:31:57
Obrazek
Obrazek
mi się jeszcze nie przydawał... ale z tego co wygląda może troche pomóc!
Obrazek
Obrazek
2010-09-04 17:30:49
Obrazek
Obrazek
Dobry przedmiot :PP
Obrazek
Obrazek
2009-07-03 09:30:10
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Crowny Cro
    Tibia Damora później Pyra | Pow Pow Pow !
    SHOUTBOX