Crown Helmet Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Crown Helmet
Klasa
Podklasa
Opancerzenie
Hełmy
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Pancerz: 7
Sloty: 2
Profesja: Każda
Waga: 29.50 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Zanakeph39.46%118510.10boss
Ushuriel8.64%132410.10boss
Orewalker1.08%1445410.10
Vile Grandmaster0.79%13386110.80
Roaring Lion0.67%1628210.70
Nightmare Scion0.57%13201210.10
Hero0.52%111615310.10
Renegade Knight0.48%16168610.80
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Outlaw Camp H.L. 70
Ankrahmun Nah'Bob 2500
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Informacje dodatkowe:
Dostępny z DTD Quest.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Crowny Cro
    Tibia Damora później Pyra | Pow Pow Pow !
    SHOUTBOX