Crossbow Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Crossbow
Klasa
Podklasa
Bronie
Kusze
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Zasięg: 5
Ręce: dwuręczna
Sloty: 3
Waga: 40.00 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Vicious Squire13.03%113699410.80
Grand Mother Foulscale10.34%12910.10boss
Dragon10.08%112828410.10
Elder Wyrm7.99%12778010.81
Wyrm5.96%117791210.10
Dwarf Soldier3.19%12542510.10
Forest Fury2.32%1301410.10
Minotaur Archer0.85%12330910.10
Cublarc the Plunderer0.57%117410.10boss
Orc Marauder0.42%12248010.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Port Hope Brengus 120
Liberty Bay Cedrik 120
Ankrahmun Dario 120
Darashia Edoch 120
Outlaw Camp H.L. 20
Port Hope Perod 120
Farmine Pompan 120
Roshamuul Maun 120
Svargrond Robert 120
Gray Beach Rock In A Hard Place 120
Fibula Timur 160
Yalahar Vincent 120
Edron Willard 120
Ankrahmun Memech 120
Roshamuul Asnarus 120
Rathleton Silas 120
Krailos Mugruu 120
Feyrist Taegen 120
Miasto NPC Cena [gp]
Port Hope Brengus 500
Liberty Bay Cedrik 500
Ankrahmun Dario 500
Darashia Edoch 500
Thais Galuna 500
Kazordoon Gnomerrow 500
Ab'Dendriel Irea 500
Carlin Perac 500
Port Hope Perod 500
Farmine Pompan 500
Svargrond Robert 500
Gray Beach Rock In A Hard Place 500
Kazordoon Talphion 500
Kazordoon Uzgod 500
Yalahar Vincent 500
Edron Willard 500
Venore Xed 500
Roshamuul Maun 500
Roshamuul Asnarus 500
Rathleton Silas 500
Dawnport Coltrayne 500
Krailos Mugruu 500
Feyrist Taegen 500
Informacje dodatkowe:
Dostępny z Formorgar Mine Quest.
Obrazek
Obrazek
Brengus w Port Hope także skupuje crossbow po 120 gold coins.
Obrazek
Obrazek
2013-07-30 17:01:06
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama