Concentrated Demonic Blood Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Concentrated Demonic Blood
Klasa
Podklasa
Natura
Płyny
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Działanie: Zamienia się w shp lub smp potion po użyciu.
Waga: 2.00 oz.
Opis: Shake it to create a potion.
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Tormentor100%1-52910.10boss
Kerberos100%1-24710.10boss
Betrayed Wraith65.04%11732810.10
Preceptor Lazare43.33%1-43011.80boss
The Flaming Orchid35.77%1-312310.80boss
Grim Reaper35%123585110.10
Fury35%1-35372810.10
Dark Torturer34.98%1-321460410.10
Falcon Knight30.57%1-4119411.83
True Dawnfire Asura30.54%1-223911.83
The Diamond Blossom30%21011.80boss
Juggernaut29.93%1-42034510.30
Dawnfire Asura29.88%1-217479310.80
Hellflayer29.4%1-31913910.90
Hand of Cursed Fate29.19%1-3536110.10
The Lily of Night28.57%1-3711.80boss
The Blazing Rose25%1-2811.80boss
Grimeleech24.93%1-34997610.90
Diabolic Imp24.59%1-2913110.10
Nightmare20.01%1-212351810.10
Midnight Asura19.76%120216110.80
Hellhound19.62%1-23331310.37
Frost Flower Asura19.29%156011.80
True Midnight Asura18.61%127411.83
Floating Savant17.64%199211.80
Grand Chaplain Gaunder17.5%1-34011.80boss
True Frost Flower Asura10.2%14911.83
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 7.90
Informacje dodatkowe:
Należy użyć 250 sztuk by otrzymać osiągnięcie Demonic Barkeeper.
Jedna sztuka potrzebna jest do wykonania w Hot Cuisine Quest.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Jubciek92
    🔞 Last Man Standing. 724 EK Bona.
    SHOUTBOX