Bow Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Bow
Klasa
Podklasa
Bronie
Łuki
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Zasięg: 6
Ręce: dwuręczna
Waga: 31.00 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Arthom the Hunter20%1510.80boss
Poacher14.18%1922410.10
Hero13.04%111305510.10
Hunter5.93%11834510.10
Orc Marauder4.94%12248010.10
Firestarter4.14%11270010.10
Elf Scout3.78%11462710.10
Cublarc the Plunderer3.45%117410.10boss
Salamander0.51%1835210.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Port Hope Brengus 100
Liberty Bay Cedrik 100
Ankrahmun Dario 100
Darashia Edoch 100
Outlaw Camp H.L. 15
Port Hope Perod 100
Farmine Pompan 100
Roshamuul Maun 100
Svargrond Robert 100
Gray Beach Rock In A Hard Place 100
Fibula Timur 130
Yalahar Vincent 100
Edron Willard 100
Ankrahmun Memech 100
Roshamuul Asnarus 100
Rathleton Silas 100
Krailos Mugruu 100
Feyrist Taegen 100
Miasto NPC Cena [gp]
Rookgaard Blind Orc 400
Port Hope Brengus 400
Liberty Bay Cedrik 400
Ankrahmun Dario 400
Darashia Edoch 400
Kazordoon Gnomerrow 400
Thais Galuna 400
Ab'Dendriel Irea 400
Carlin Perac 400
Port Hope Perod 400
Farmine Pompan 400
Island of Destiny Raffael 350
Svargrond Robert 400
Gray Beach Rock In A Hard Place 400
Kazordoon Uzgod 400
Yalahar Vincent 400
Edron Willard 400
Venore Xed 400
Roshamuul Maun 400
Roshamuul Asnarus 400
Rathleton Silas 400
Krailos Mugruu 400
Feyrist Taegen 400
Informacje dodatkowe:
Dostępny z Dead Archer Quest, Shadowthorn Quest.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komenatrze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama