Book Page Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Book Page
Klasa
Podklasa
Natura
Części ciał
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Waga: 1.00 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Cursed Book92.86%1-31411.80
Biting Book84.72%1-77211.86
Energuardian of Tales76.42%1-624611.86
Burning Book65.99%1-5132611.86
Icecold Book63.98%1-321111.86
Guardian of Tales60.69%1-531811.86
Energetic Book59.74%1-930811.86
Knowledge Elemental54.62%1-723811.86
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Tibia Yasir 640
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Dodane w wersji: 11.80
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    SHOUTBOX