Book Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Book
Klasa
Podklasa
Domy i mieszkania
Książki
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
nie
nie
Działanie: Można czytać i pisać
Waga: 13.00 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Ghost1.71%13543110.10
Tarnished Spirit1.52%1455210.10
Priestess0.95%13618810.10
Hand of Cursed Fate0.91%1540110.10
Novice of the Cult0.85%11417710.10
Adept of the Cult0.85%12824610.10
Enlightened of the Cult0.81%13621810.10
Acolyte of the Cult0.68%12605110.10
Sprzedaż: Kupno:
Miasto NPC Cena [gp]
Thais Gorn 30
Port Hope Perod 30
Venore Shiantis 30
Edron Thomas 30
Svargrond Bertha 30
Tego przedmiotu nie można zakupić od żadnego NPC.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Crowny Cro
Zostałem Tatą!
zaran22
[PL/EN] 526 RP Porządki w depo :D | !yt | !loots | !info | !imbu | !charm”
SHOUTBOX