Assassin Star Dzięki!
×

Dostęp do tego zasobu mają wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się!

Assassin Star
Klasa
Podklasa
Bronie
Rzucane
Unieść
Łączenie
Zaczarowanie
tak
tak
nie
Atak: 65 Zasięg: 4
Ręce: jednoręczna
Profesja: Każda
Rodzaj obrażeń: fizyczne
Wymagany lvl: 80
Waga: 2.00 oz.
Opis: -
Wypada z:
pokaż szanse
szansa liczba zabitych od wersji hunt
Bretzecutioner100%1-103210.10boss
Stonecracker83.33%4-1002410.10boss
Black Vixen72.38%1-1018111.50boss
The Lily of Night57.14%2-13711.80boss
Angry Demon50%10211.02
The Noxious Spawn46.94%1-9819610.10boss
The Flaming Orchid42.28%1-1512310.80boss
The Diamond Blossom40%3-81011.80boss
Flameborn30.77%1-55210.10boss
Grand Canon Dominus30.77%1-93911.80boss
Falcon Paladin28.19%1-1082311.83
Grand Chaplain Gaunder27.5%1-104011.80boss
Grand Commander Soeren26.77%1-1012711.80boss
Haunted Dragon25.4%1-561811.03
Juggernaut25.28%1-102034510.30
Undead Dragon25.18%1-51484310.10
Falcon Knight25.04%1-10119411.83
The Blazing Rose25%9-12811.80boss
Hellhound24.66%1-103331310.37
Preceptor Lazare23.33%3-93011.80boss
Annihilon20.72%1-5080610.10boss
Hand of Cursed Fate15.91%1-5536110.10
Demon15.08%1-1012763910.37
True Frost Flower Asura14.29%1-54911.83
Morgaroth11.76%4-445110.10boss
Morguthis10.39%1-37710.10boss
True Midnight Asura10.22%1-527411.83
Behemoth10.16%1-510123210.10
Betrayed Wraith10.01%1-51732810.10
Midnight Asura10.01%1-520216110.80
Hellspawn9.97%1-240530910.10
Demon Outcast8.96%1-1018063210.30
Frost Flower Asura8.57%1-556011.80
Enfeebled Silencer7.67%1-101429611.41
Silencer7.58%1-1020939910.30
Blightwalker7.57%1-103314610.10
Ghazbaran7.5%11-324010.10boss
Kroazur6.67%1-845011.40boss
Renegade Quara Predator5.29%1-10343810.70
Askarak Demon5.1%1-51044110.10
Orshabaal4.76%432110.10boss
Renegade Quara Constrictor4.68%1-7237310.70
Warlock3.44%1-41976110.10
Minotaur Amazon3.27%1-5940510.50
Werefox3.05%1-5931011.50
Dark Torturer1.97%1-521460410.10
Golgordan1.37%37310.10boss
Latrivan1.28%27810.10boss
Quara Predator0.49%13825610.10
Fury0.09%15372810.10
Sprzedaż: Kupno:
Tego przedmiotu nie można sprzedać żadnemu NPC.
Miasto NPC Cena [gp]
Goroma Atrad 100
Dodane w wersji: 8.00
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
    Witaj
    Nie jesteś zalogowany.

    Zarejestruj się
    Zapomniałeś hasła?
    Reklama
    Crowny Cro
    Tibia Damora później Pyra | Pow Pow Pow !
    SHOUTBOX