Login: Zapamiętaj
Hasło:

Trening offline...?
Ankieta www.tibia.com
ankieta
Autor Wiadomość
Rijous płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
Villz napisał(a):
rteger napisał(a):
Odnoszę wrażenie, że kiedy nie chce im się poznać prawdziwego zdania graczy dają właśnie ankiety yes or no.

Moje zdanie - fajnie, że 8 lvle wystarczy teraz dać na 12h offline i da się nim już cokolwiek zrobić, bo ma te 50/40.
Niefajnie, że shielding idzie jak na jednym potworze.
Fajnie, że oszczędza skillowania, najnudniejszej części gry.
Niefajnie, że jest to sprzeczne z ideą Tibii.
Fajnie, że nie trzeba już się męczyć z wyborem potwora, broni, szybkim padaniem itd.
Niefajnie, że palkowie 95~ dist + mają po usunięciu dummies problem, przecież teraz leci im, nie wiem, 0,1%/h?

Ogółem tyle zalet, ile wad. I zaznacz teraz tak albo nie... emotka

Temat mowi nam o Trening offline a nie o tym co jeszcze usuneli w upku a co jeszcze dodali.
Ja w trening offline widze tylko pozytywy. Pisales jeszcze ze shielding rosnie tak jak na 1 potworku, to juz lepoiej zeby bylo tak niz w ogole.

dokładnie, na target dummy shielding w ogóle nie rósł jak nie miałeś wandów na owce, a nawet jak miałeś to często wpadał jakiś EK, exeta res i dupa emotka
13 lipca 2012 godz. 11:01:23
Podziękowali: kepik2
Ikona  #
OFF
LindaP
Exp: 887
Level: 42
Data dołączenia: 13.03.2011

Tusi
Postać: Tusi
Profesja: Elder Druid
Level: 120
Osiągnięcia: 55
Serwer: Refugia
Partner: Palekpalek
Liczba postów: 347
Arcan napisał(a):
wam przynajmniej po 3% na te 12h wchodzi
mi druidem przez 12h wchodzi 1,3%..
a knightowi 10% przez 12h na skilu 91

I co jeszcze może knajtem skilluje się najszybciej?

Jak dla ciebie 1,3% za free to, za mało to, nie używaj skillowania offline i nie będziesz miał pretensji.

A na dumach jak je biłeś to rósł ci sam magic lvl?

MOŻE I NIE JESTEM POINFORMOWANY, ALE NIE SŁYSZAŁEM ŻEBY ZABRALI MOŻLIWOŚĆ ROBIENIA RUN CZY UŻYWANIA CZARÓW DRIUDEM
13 lipca 2012 godz. 11:05:20
Edytował kepik2
13 lipca 2012 godz. 11:07:12
Ikona  #
OFF
Zbanowany
Exp: 1172
Level: 48
Data dołączenia: 22.07.2010
Liczba postów: 1239
kepik2 napisał(a):
Arcan napisał(a):
wam przynajmniej po 3% na te 12h wchodzi
mi druidem przez 12h wchodzi 1,3%..
a knightowi 10% przez 12h na skilu 91

I co jeszcze może knajtem skilluje się najszybciej?

Jak dla ciebie 1,3% za free to, za mało to, nie używaj skillowania offline i nie będziesz miał pretensji.

A na dumach jak je biłeś to rósł ci sam magic lvl?

MOŻE I NIE JESTEM POINFORMOWANY, ALE NIE SŁYSZAŁEM ŻEBY ZABRALI MOŻLIWOŚĆ ROBIENIA RUN CZY UŻYWANIA CZARÓW DRIUDEM

Co do magow to mag zawsze moze porobic mlvl na potach a knight nie wyrobi skilla na potach ani na niczym innym wiec jak maga ma duzo kasy to moze miec dobry mlvl.
13 lipca 2012 godz. 11:23:05
Ikona  #
OFF
Old redaktor
Exp: 2043
Level: 64
Data dołączenia: 27.10.2009

House of Pain
Postać: House of Pain
Profesja: Knight
Level: 80
Osiągnięcia: 8
Serwer: Rowana
Liczba postów: 1560
Ja to już wolę ten offline trening, tylko, że za późno został dodany, teraz pallki mają skille po 100+ nie robiąc absolutnie nic. Zatykanie hotkeya na vialu czy czymś tam innym.
13 lipca 2012 godz. 11:55:28
Ikona  #
OFF
Maurox
Exp: 1525
Level: 55
Data dołączenia: 29.11.2009

Maurolkit
Postać: Maurolkit
Profesja: Elite Knight
Level: 741
Osiągnięcia: 680
Serwer: Nerana
Partnerka: Lady Fazuszka
Gildia: Varden
Liczba postów: 277
mi się to podoba, tak dałbym loga w łóżku i nie rosłyby skille, a dzięki temu treningowi co noc zyskuje jakieś 1% a w shieldzie 0,5%; zawsze coś emotka

Strini [23]: this human in lure scarab to larva, im hunt this, he think deading strini but nonono exura poff poff im survival
13 lipca 2012 godz. 11:59:58
Podziękowali: CKUser, Voltrook, biger17a
Ikona  #
Lider Zespołu
OFF
Kociarz
Exp: 3709
Level: 86
Data dołączenia: 19.12.2010

Rteger from Celesta
Profesja: Knight
Level: 20
Osiągnięcia: 8
Serwer: Celesta
Pozycja: Tutor
Liczba postów: 5024
Villz napisał(a):
rteger napisał(a):
Odnoszę wrażenie, że kiedy nie chce im się poznać prawdziwego zdania graczy dają właśnie ankiety yes or no.

Moje zdanie - fajnie, że 8 lvle wystarczy teraz dać na 12h offline i da się nim już cokolwiek zrobić, bo ma te 50/40.
Niefajnie, że shielding idzie jak na jednym potworze.
Fajnie, że oszczędza skillowania, najnudniejszej części gry.
Niefajnie, że jest to sprzeczne z ideą Tibii.
Fajnie, że nie trzeba już się męczyć z wyborem potwora, broni, szybkim padaniem itd.
Niefajnie, że palkowie 95~ dist + mają po usunięciu dummies problem, przecież teraz leci im, nie wiem, 0,1%/h?

Ogółem tyle zalet, ile wad. I zaznacz teraz tak albo nie... emotka

Temat mowi nam o Trening offline a nie o tym co jeszcze usuneli w upku a co jeszcze dodali.
Ja w trening offline widze tylko pozytywy. Pisales jeszcze ze shieldying rosnie tak jak na 1 potworku, to juz lepoiej zeby bylo tak niz w ogole.

Chłopcze, tak się złożyło, że wprowadzenie treningu offline jest bezpośrednio związane z usunięciem targetów. Zacytuję ci teaser:
"Wprowadzenie treningu offline przyniesie ze sobą także
zmianę jednej z nagród za ukończenie questa Shadows
of Yalahar, a mianowicie target dummies. "

11:39 Ricsson [257]: w ogole
11:39 Ricsson [257]: uwierzylem w boga, w cuda
11:39 Ricsson [257]: mialem 6 piw
11:39 Ricsson [257]: wypilem 6 piw
11:39 Ricsson [257]: otwieram rano plecak
11:40 Ricsson [257]: mam 3 piwa
13 lipca 2012 godz. 12:07:57
Ikona  #
OFF
Exp: 691
Level: 37
Data dołączenia: 18.06.2009

Shaz Thelo
Postać: Shaz Thelo
Level: 364
Osiągnięcia: 646
Serwer: Harmonia
Liczba postów: 15
kepik2 napisał(a):
W chyba się tam przećpaliście się przed tymi kompami podczas skillowania na dummach.

PO PIERWSZE - NIKT WAM NIE ZABRAŁ MOŻLIWOŚCI SKILLOWANIA 24h/7.

PO DRUGIE - PŁACZECIE ŻE SKILLUJECIE OFFLINE SHIELDA NA 1 POTWORKU, A NA DUMMACH ILE BYŁO 10?

PO TRZECIE - NIKT WAM NIE KAŻE UŻYWAĆ SKILLOWANIA OFFLINE.

PO CZWARTE - PŁAKALIŚCIE PO PIERWSZYM NEWSE ŻE BĘDZIE SIĘ ZA SZYBKO SKILLOWAĆ OFFLINE, A TERAZ PŁACZECIE ŻE SIĘ SKILLUJE ZA WOLNO.

PO PIĄTE - MOŻE TERAZ WYRÓWNA SIĘ STOSUNEK SKILLA DO LVL, BO NIE MA JUŻ TYCH DUMMÓW GDZIE 100lvl SIEDZIAŁ 24h/7, A POTEM SIĘ ŚMIAŁ Z 300LVL, ŻE MA LEPSZE SKILLE OD NIEGO.

I JAK TU CIPSOFT MA PRACOWAĆ? JAK TU LUDZIOM NIE DOGODZI.

JAK SIĘ COŚ NIE PODOBA TO SIĘ PISZE DO CIPSOFTU, A NIE WYŻALA NA FORUM.

NIE TYLKO WY PŁACICIE ZA PREMIUM, JEST TYSIĄCE INNYCH OSÓB, KTÓRE TEŻ PŁACĄ, A CIPSOFT MUSI JAKOŚĆ WSZYSTKO POGODZIĆ.

Bardzo dobrze to ujęte ! Jak tak bardzo się nie podoba to skończcie grać. Muszą coś zmieniać, żeby gra sie nie nudziła. Żeby wam wszystkim dogodzić to 100 Cipsoftów by nie podołało... PLAY FOR FUN !!!
13 lipca 2012 godz. 12:35:44
Ikona  #
OFF
Exp: 541
Level: 33
Data dołączenia: 11.05.2012

Duraven
Postać: Duraven
Level: 289
Osiągnięcia: 227
Serwer: Calmera
Liczba postów: 114
Wszystko OK oprócz tego ze regenerowanie staminy offline mialo sie odbywac tylko podczas bycia online. Teraz każdy bedzie mial po 20 postaci którymi będzie tylko skillował, tylko czekać aż pojawi się gigantyczna ilość 8 levelowych postaci ze skillami po 100 ataku. I nie mówcie, że trzeba dużo czasu bo jak ktoś ma inną postać na której aktywnie gra to dla niego żaden problem wrzucać nooby na offline training

13 lipca 2012 godz. 12:53:54
Edytował Duraven
13 lipca 2012 godz. 12:56:18
Skrytykowali: Voltrook
Ikona  #
OFF
Visca el Barça!
Exp: 360
Level: 27
Data dołączenia: 14.06.2012
Liczba postów: 183
z jednej strony dobrze, że jest trening offline, a z drugiej nie.
No ale CipSoft też musi zarabiać więc nie dziwcie się, że to tylko dla PACCa.
Teraz dużo ludzi kupi premium dlatego, że jest trening offline.

A mam jeszcze pytanie.
Czy każda profesja ma w treningu offline przypisanego trenera?

Chodzi mi o to, czy np. Knight może ustawić trening offline na Magic Lvl? Czy tylko na treningi związane z jego profesją czyli Sword/Axe/Club + Shielding?

Visca el Barça!
13 lipca 2012 godz. 13:01:29
Ikona  #
OFF
Dominado !
Exp: 199
Data dołączenia: 15.05.2012

Edecov
Postać: Edecov
Profesja: Master Sorcerer
Level: 324
Osiągnięcia: 374
Serwer: Olympa
Liczba postów: 101
Duraven napisał(a):
Wszystko OK oprócz tego ze regenerowanie staminy offline mialo sie odbywac tylko podczas bycia online. Teraz każdy bedzie mial po 20 postaci którymi będzie tylko skillował, tylko czekać aż pojawi się gigantyczna ilość 8 levelowych postaci ze skillami po 100 ataku. I nie mówcie, że trzeba dużo czasu bo jak ktoś ma inną postać na której aktywnie gra to dla niego żaden problem wrzucać nooby na offline training

Jesli 8+ miesiecy (na wbicie 10-100 skilla trzeba 1475h czyli mnozymy x4 i mamy 5900h-246dni-8miesiecy i 6 dni)to dla ciebie nie duzo czasu zeby wbic 100 skill na treningu off line to spoko. Zawsze mozesz skillowac na mad sheep 8 lvl nie widze problemow i nawet pacc nie potrzebujesz emotka i zajmie ci to tylko 2 miesiace po 24/7 i nie zebym sie czepiał ale skill nie moze miec po 100 ataku jak juz to bron moze miec atak.

JackSoon napisał(a):
z jednej strony dobrze, że jest trening offline, a z drugiej nie.
No ale CipSoft też musi zarabiać więc nie dziwcie się, że to tylko dla PACCa.
Teraz dużo ludzi kupi premium dlatego, że jest trening offline.

A mam jeszcze pytanie.
Czy każda profesja ma w treningu offline przypisanego trenera?

Chodzi mi o to, czy np. Knight może ustawić trening offline na Magic Lvl? Czy tylko na treningi związane z jego profesją czyli Sword/Axe/Club + Shielding?

Kazda profesja może używać wszystkich posongów.
13 lipca 2012 godz. 13:34:09
Edytował Milywzg
13 lipca 2012 godz. 13:52:31
Podziękowali: JackSoon
Ikona  #
OFF
Ancient Hunter
Exp: 159
Level: 18
Data dołączenia: 29.11.2010

Ichimaruu
Postać: Ichimaruu
Profesja: Paladin
Level: 96
Osiągnięcia: 66
Partnerka: Pro Punia
Liczba postów: 51
Mi pomysł się podoba, przynajmniej postacie którymi nie gram mogą się troszkę rozwijać emotka
13 lipca 2012 godz. 14:01:23
Ikona  #
Redaktor
ON
Memento mori
Exp: 2749
Level: 74
Data dołączenia: 25.08.2010
Godność: Darek

Darusio
Postać: Darusio
Profesja: Elder Druid
Level: 276
Osiągnięcia: 421
Pozycja: Tutor
Liczba postów: 3385
Patrząc z perspektywy mojej postaci przez 12h treningu online wpadło mi 0,4% mlvl (posiadam aktualnie 85). Więc używanie tych posążków dla mnie nie robi żadnej różnicy... Jeszcze gdyby to było 5% to może by to i było ciekawe, ale tak to nic, co by przyciągnęło moją uwagę w tej kwestii.
13 lipca 2012 godz. 14:01:37
Ikona  #
OFF
Exp: 541
Level: 33
Data dołączenia: 11.05.2012

Duraven
Postać: Duraven
Level: 289
Osiągnięcia: 227
Serwer: Calmera
Liczba postów: 114
Milywzg napisał(a):
Duraven napisał(a):

Jesli 8+ miesiecy (na wbicie 10-100 skilla trzeba 1475h czyli mnozymy x4 i mamy 5900h-246dni-8miesiecy i 6 dni)to dla ciebie nie duzo czasu zeby wbic 100 skill na treningu off line to spoko. Zawsze mozesz skillowac na mad sheep 8 lvl nie widze problemow i nawet pacc nie potrzebujesz emotka i zajmie ci to tylko 2 miesiace po 24/7 i nie zebym sie czepiał ale skill nie moze miec po 100 ataku jak juz to bron moze miec atak.

To nie jest dla mnie dużo czasu szczególnie, że jestem pewien, że bardzo bardzo mało osób wbilo kiedykolwiek w tak szybkim czasie 100 skilla(w czasach kiedy nie było jeszcze target dummies rzecz jasna),a teraz za rok bedzie tysiące takich postaci. No jednak komputer włączony a skillowanie offline to calkiem inna historia. Tam gdzie się wypowiedziałem to chodziło mi dla jasności o 100 jednostek w umięjetności ataku mieczem/obuchem/toporem/na dystans. Wybacz, że wyraziłem sie niejasno, ale nie spodziewalem sie, ze jakis 15-letni kolega bedzie zgrywal eksperta tibijskiego.
Nie obrażaj innych.
zamieścił Liyn
13 lipca 2012 godz. 14:13:20
Edytował Liyn
13 lipca 2012 godz. 16:59:16
Rijous płeć
Ikona  #
OFF
Konto usunięte
Darusio napisał(a):
Patrząc z perspektywy mojej postaci przez 12h treningu online wpadło mi 0,4% mlvl (posiadam aktualnie 85). Więc używanie tych posążków dla mnie nie robi żadnej różnicy... Jeszcze gdyby to było 5% to może by to i było ciekawe, ale tak to nic, co by przyciągnęło moją uwagę w tej kwestii.

Nie chcesz - nie skiluj w ten sposób. Nitk, dosłownie nikt nie namawia ani nie nakazuje Ci i innym osobom korzystać z tego. Swoją drogą narzekasz, że nie grając wpada Ci 0,4%, przez 10 dni skilowania masz 4%, przez miesiąc 12%. Dosłownie za DARMO, nie używasz fooda, nie używasz potów. No ale prawda jest taka jak ludzie wyżej piszą, nigdy nie dogodzi się wszyskim ludziom, nawet jakby każdy mieszkaniec na Ziemi dostał 1mln euro(czy w jakiejkolwiek innej walucie) to trafili by się tacy, co by narzekali że tylko milion ZA NIC NIE ROBIENIE.
13 lipca 2012 godz. 14:15:57
Ikona  #
OFF
Dominado !
Exp: 199
Data dołączenia: 15.05.2012

Edecov
Postać: Edecov
Profesja: Master Sorcerer
Level: 324
Osiągnięcia: 374
Serwer: Olympa
Liczba postów: 101
No niestety nie mam 15 lat by zgrywac eksperta jak ty ale trudno cipsoft to robil dla oszczednosci energi i ochrony srodowiska wkoncu emotka
mniej czasu on line mniej zuzytej energi.
Pomysl i tak dobry zawsze zostaje 2 opcje skillowania kazdy wybiera taka jaka jest dla niego lepsza. Mimo ze sie wbija na wiekszych skillach te pare % czy w przypadku magow pare setnych. Kiedys nie bylo opcji robienia mlvl off line i bylo dobrze wiec nie widze powodu by magowie w jaki sposob mieli narzekac.
13 lipca 2012 godz. 14:24:44
Edytował Milywzg
13 lipca 2012 godz. 14:27:46
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
09:56 Bezimienny Piotrek [23]: ;D 09:56 Bezimienny Piotrek [23]: taki lvl bez pacca wbiles ? 10:02 Ziomal Kaznodzieja [210]: lol
02:33 Pastor Shian [239]: I gotta go bro, I'm going to a party :D
02:33 Satoriobanas [297]: NOOO, BRO! parties don't give experience nor gold
02:33 Pastor Shian [239]: HAHAHAHAHA

19:56 Sir Dodus [203]: Moj 8-letni kuzyn wczoraj w domu potknal się o wlasny samochodzik. Wywrocil sie, a wstajac walnal tekstem "Jak jezdzisz dziadzie niezrzeszony?!!
Więcej zabawy na FunTibia.com.