Login: Zapamiętaj
Hasło:

Gdzie expić, jak skillować? [druid]
Zapytaj lub pomóż komuś udzielając odpowiedzi!
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 598
Level: 35
Data dołączenia: 02.09.2016
Liczba postów: 450
xxforumowiczxx napisał(a):
funflou napisał(a):
Cześć emotka .
Założyłem sobie ostatnio żeby jak najszybciej wyexpić druida. Do dyspozycji mam 300RP, który służy mi za blokera ale pojawił się pewien problem. Brakuje respów, które mógłby mi blokować.
Przez jakiś czas męczyliśmy hellspawny (Wybijając po klacie) lecz resp nie nadążał. Maksymalnie udało nam się wykręcić tam 1kk/h (Biłem tylko ja, w niecałe godziny wbiłem od 30 do 50lvla lecz myślę o czymś jeszcze lepszym).
I tu pojawia się pytanie.

Znacie może jakieś respy poza hellspawnami, gdzie potwory nie uciekają ani nie wbiegają na fire bądź energy bomby?
Może znacie jakąś inna metodę wyexpiania postaci w jak najszybszym tempie?
Liczę na waszą pomoc emotka!

Grimvale uciekają na red wprawdzie ale exp powinien być super
grimreapery

Grimów mu 300 rp za dużo nie poblokuje, ewentualnie z ogromnym wastem. Druidem nawet nie będzie miał ich z czego dobrze bić.

werse napisał(a):
194 ed 83ml
gill set i magma set demonka
900k
pacc
Cos do pobicia solo na profit albo chociaż 0 ale z dobrym expem?

Glooth Bandity? East Oramond? Hydry + Bog Raidery na west Oramond?

badyl ed napisał(a):
LVL:170
MLVL 71+8
EQ: Można powiedzieć, że full
Szukam expa gdzie najwięcej k/h fajnie gdyby profit lub na zero ale może być waste liczy się exp

j/w
18 maja 2018 godz. 14:53:32
Ikona  #
OFF
Exp: 524
Level: 32
Data dołączenia: 21.02.2013
Liczba postów: 58
funflou napisał(a):
Cześć emotka .
Założyłem sobie ostatnio żeby jak najszybciej wyexpić druida. Do dyspozycji mam 300RP, który służy mi za blokera ale pojawił się pewien problem. Brakuje respów, które mógłby mi blokować.
Przez jakiś czas męczyliśmy hellspawny (Wybijając po klacie) lecz resp nie nadążał. Maksymalnie udało nam się wykręcić tam 1kk/h (Biłem tylko ja, w niecałe godziny wbiłem od 30 do 50lvla lecz myślę o czymś jeszcze lepszym).

Znacie może jakieś respy poza hellspawnami, gdzie potwory nie uciekają ani nie wbiegają na fire bądź energy bomby?

Wbij 80
Kup exura sio
Kup krzaki
Wybierz preye na expa
Kup xp boosta
znajdź 80 ms

idźcie asury

profit
18 maja 2018 godz. 18:24:32
Edytował mroz3k
18 maja 2018 godz. 18:34:43
Ikona  #
OFF
Exp: 29
Level: 8
Data dołączenia: 19.05.2018
Liczba postów: 1
Witam gdzie mogę robić pg 83 ed z 82 mlvl , kasa 10kk , eq ok
19 maja 2018 godz. 14:37:52
Ikona  #
OFF
Exp: 52
Level: 10
Data dołączenia: 16.02.2018
Liczba postów: 13
Zarex napisał(a):
xxforumowiczxx napisał(a):
funflou napisał(a):
Cześć emotka .

Grimvale uciekają na red wprawdzie ale exp powinien być super
grimreapery

Grimów mu 300 rp za dużo nie poblokuje, ewentualnie z ogromnym wastem. Druidem nawet nie będzie miał ich z czego dobrze bić.

werse napisał(a):
194 ed 83ml
gill set i magma set demonka
900k
pacc
Cos do pobicia solo na profit albo chociaż 0 ale z dobrym expem?

Glooth Bandity? East Oramond? Hydry + Bog Raidery na west Oramond?

badyl ed napisał(a):
LVL:170
MLVL 71+8
EQ: Można powiedzieć, że full
Szukam expa gdzie najwięcej k/h fajnie gdyby profit lub na zero ale może być waste liczy się exp

j/w

glooth bandity odpadają, bo nie mam dostępu, hydry i bogi exp porażka i ejszcze waste. East oramond? prosze Cię.
Ogólnie cały czas bije grimvale i z premką robię 1,5k/hh + profit, ale nie chce mi się już tam expić.A i jakby co west oramond odpada nie lubie tam expić i chyba nie umiem, bo jakoś nie wykręcam tyle co ludzie mówią, że powinienem
22 maja 2018 godz. 21:30:17
Edytował badyl ed
22 maja 2018 godz. 21:31:02
Ikona  #
ON
Exp: 1706
Level: 58
Data dołączenia: 06.06.2012

Elew
Postać: Elew
Profesja: Elite Knight
Level: 99
Osiągnięcia: 58
Serwer: Peloria
Liczba postów: 1284
badyl ed napisał(a):

glooth bandity odpadają, bo nie mam dostępu, hydry i bogi exp porażka i ejszcze waste. East oramond? prosze Cię.
Ogólnie cały czas bije grimvale i z premką robię 1,5k/hh + profit, ale nie chce mi się już tam expić.A i jakby co west oramond odpada nie lubie tam expić i chyba nie umiem, bo jakoś nie wykręcam tyle co ludzie mówią, że powinienem

a El Clásico?
hero cave? lizard city? inq hff+spectre?

22 maja 2018 godz. 22:23:50
Ikona  #
OFF
Exp: 854
Level: 41
Data dołączenia: 29.08.2015

Dezer Crax
Postać: Dezer Crax
Level: 429
Osiągnięcia: 516
Serwer: Premia
Tytuł: Keeper of Tibia
Liczba postów: 142
Mill Han napisał(a):
Witam gdzie mogę robić pg 83 ed z 82 mlvl , kasa 10kk , eq ok

Mino oramond/frosty/hero cave
23 maja 2018 godz. 10:04:46
Ikona  #
OFF
Exp: 460
Level: 30
Data dołączenia: 11.07.2013

Del Gato
Postać: Del Gato
Level: 152
Osiągnięcia: 251
Serwer: Bona
Tytuł: Sentinel of Tibia
Liczba postów: 55
arusek napisał(a):
40 EDEK
MLVL : 53
EQ : Takie jakie trzeba
PACC : Tak
BANK : 300k
Gdzie expic? zależy mi na jak najszybszym lvlowaniu.

na Bonie teraz gdzie sie nie ruszysz pozajmowane
23 maja 2018 godz. 11:57:04
Ikona  #
OFF
Exp: 29
Level: 8
Data dołączenia: 24.05.2018
Liczba postów: 2
Level: 270
Skille/magic level: 95
Pacc: jest
Eq: full
*Pieniądze jakie możesz poświęcić: 5kk
*Dodatkowe informacje: wracam po ponad roku do gry. Gdzie polecacie stopniowo szpic żeby nie padać i nie było za dużego hardkoru na początku. Dostępny praktycznie wszystkiev mam.
24 maja 2018 godz. 08:47:35
Ikona  #
OFF
Exp: 214
Level: 21
Data dołączenia: 16.12.2017
Liczba postów: 67
Stonkers123 napisał(a):
*Dodatkowe informacje: wracam po ponad roku do gry. Gdzie polecacie stopniowo szpic żeby nie padać i nie było za dużego hardkoru na początku. Dostępny praktycznie wszystkiev mam.

W th isle, dp rosha, prison. Solo oramond west, glooth bandyty i inne oklepane miejsca
29 maja 2018 godz. 05:48:11
Ikona  #
OFF
Stonkers123 napisał(a):

Lizard City/Souleatery ZAO
30 maja 2018 godz. 12:29:05
Ikona Druid #
OFF
Exp: 688
Level: 37
Data dołączenia: 19.12.2012
Liczba postów: 34
Siema,

druid lv 8, mlv 6
eq: żadne
kasa: 300k

zaczynam grę od początku na nowym servie i wcześniej nie grałem ed, więc proszę o jakieś porady od czego zacząć, co na początku kupić i jakieś opisanie expowisk do 100lv (miło będzie jak też powiecie jak to bić).

Zależy mi na tym żeby nie expić z sd jeżeli nie jest to konieczne, bo wolałbym jakoś ogarniać postać magiczną pod wzzględem ogarniętego bicia obszarowego, rzucania waveów itp...

Z góry dzięki,

pozdrawiam.

03 czerwca 2018 godz. 13:16:09
Cytuj Skrytykowali: Zarex
Ikona  #
OFF
miszmaszu napisał(a):
Siema,

druid lv 8, mlv 6

zaczynam grę od początku na nowym servie i wcześniej nie grałem ed, więc proszę o jakieś porady od czego zacząć, co na początku kupić i jakieś opisanie expowisk do 100lv (miło będzie jak też powiecie jak to bić).

Zależy mi na tym żeby nie expić z sd jeżeli nie jest to konieczne, bo wolałbym jakoś ogarniać postać magiczną pod wzzględem ogarniętego bicia obszarowego, rzucania waveów itp...

Z góry dzięki,

pozdrawiam.

Od tego masz poradniki dla profesji. Nie zaśmiecajmy forum. Na 8 poziomie to zacznij bić taski np. krokodyle, potem tarantule.

lukikow napisał(a):
Zarex napisał(a):

Od tego masz poradniki dla profesji. Nie zaśmiecajmy forum.

Pragnę zauważyć, że ten temat właśnie od tego jest. Zdarza się, że pojawia się nowy temat z pytaniem, które powinno znaleźć się tu. Całe szczęście taki temat jest szybko niwelowany.

Poradniki są totalnie przestarzałe, a tu na bieżąco (prawie)każdy chętnie doradzi.

Przestarzałe na takie poziomy? Co chwilę ktoś zadaje pytania odnośnie tego gdzie expić na takim przedziale poziomowym, a wystarczy przejrzeć 3-4 ostatnie strony tematu... Także nie wypisuj mi bzdur o zadawaniu pytań, bo ciągłe powtarzanie tego samego nie ma najmniejszego sensu. Wystarczy zapoznać się z tematem.
04 czerwca 2018 godz. 13:46:37
Edytował Zarex
04 czerwca 2018 godz. 20:00:34
Cytuj Skrytykowali: miszmaszu, lukikow
Ikona  #
OFF
Exp: 1253
Level: 50
Data dołączenia: 16.06.2012

Arcus Ashdragnan
Profesja: Paladin
Level: 146
Osiągnięcia: 133
Serwer: Monza
Liczba postów: 400
miszmaszu napisał(a):
Siema,

druid lv 8, mlv 6

Z góry dzięki,

pozdrawiam.

Tak jak napisał Zarex, AoE pobijesz około 30 poziomu (ograniczenia lvlowe na runki), więc najpierw taski na crocodile (na 18 lvlu będziesz miał ice wave), potem tarantula,a przy 30lvlu z gfb taski na gargoyle.
04 czerwca 2018 godz. 14:19:46
Ikona  #
OFF
Exp: 688
Level: 37
Data dołączenia: 19.12.2012
Liczba postów: 34
Zarex napisał(a):
miszmaszu napisał(a):
Siema,

druid lv 8, mlv 6

Z góry dzięki,

pozdrawiam.

Od tego masz poradniki dla profesji. Nie zaśmiecajmy forum. Na 8 poziomie to zacznij bić taski np. krokodyle, potem tarantule.

Faktycznie, lepszy będzie ten z 2011 czy z 2012? Albo w ogóle zamknijmy ten temat, bo przez te 9 lat pewnie byla odpowiedz na każde pytanie...
04 czerwca 2018 godz. 17:24:11
Ikona  #
ON
Exp: 1213
Level: 49
Data dołączenia: 11.06.2012
Godność: Łukasz

Didi kruszynka
Postać: Didi kruszynka
Profesja: Master Sorcerer
Level: 251
Osiągnięcia: 148
Serwer: Antica
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 260
Zarex napisał(a):

Od tego masz poradniki dla profesji. Nie zaśmiecajmy forum.

Pragnę zauważyć, że ten temat właśnie od tego jest. Zdarza się, że pojawia się nowy temat z pytaniem, które powinno znaleźć się tu. Całe szczęście taki temat jest szybko niwelowany.

Poradniki są totalnie przestarzałe, a tu na bieżąco (prawie)każdy chętnie doradzi.
04 czerwca 2018 godz. 17:50:45
Cytuj Skrytykowali: Zarex Podziękowali: miszmaszu
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 2 użytkowników: (0 zalogowanych i 2 gości)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Maxigashi
TIBIJSKA KAWA...