Login: Zapamiętaj
Hasło:

Gdzie expić, jak skillować? [paladin]
Zapytaj lub pomóż komuś udzielając odpowiedzi!
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 1734
Level: 59
Data dołączenia: 06.06.2012

Elew
Postać: Elew
Profesja: Knight
Level: 99
Osiągnięcia: 58
Serwer: Peloria
Liczba postów: 1304
Vuferix napisał(a):

Mam kilka pytan:

Czy zmieniac cos w eq ? bron, ewentualnie czy oplaca misie latac z assasinkami ?

Znacie jakies ciekawe miejscowki do expa ? Moze byc full waste emotka

Czy oplaca mi sie a tym lvlu wbijac 2x mana leech 2x life leech i kryta ?

elo
od 70 do 90 powinieneś używać kuszy, różnica w ataku między drill_bolt a onyx_arrow dają mega kopa
jak dla mnie imbu do 100 można sobie odpuścić
18 czerwca 2018 godz. 18:24:31
Ikona  #
OFF
Exp: 1276
Level: 51
Data dołączenia: 16.06.2012

Arcus Ashdragnan
Profesja: Paladin
Level: 147
Osiągnięcia: 143
Serwer: Monza
Liczba postów: 410
Poziom: 146 Skille: 101/89/21
Póki co bez pacc
Ekwipunek:
gearwheel_chainzaoan_helmet
bow_of_destructionprismatic_armor
butterfly_ringdwarven_legs
boots_of_haste/guardian_boots

Mam pytanko o Hive: Czy dam radę solo robić wszystkie taski i czy przy tym będzie profit (wszystkiegooey_mass na sell), czy raczej waste?
Od którego poziomu dam radę bić faraony?
Przy 150 lvlu:
-dam radę Expić na quarach na INQ?
-dam radę expić na Crystal Caves na INQ?
18 czerwca 2018 godz. 20:08:50
Edytował Arkadiasz
18 czerwca 2018 godz. 20:17:58
Ikona  #
OFF
Exp: 107
Level: 15
Data dołączenia: 21.04.2018
Liczba postów: 27
Vuferix napisał(a):
Siema emotka

Mam kilka pytan:

Czy zmieniac cos w eq ? bron, ewentualnie czy oplaca misie latac z assasinkami ?

Znacie jakies ciekawe miejscowki do expa ? Moze byc full waste emotka

Czy oplaca mi sie a tym lvlu wbijac 2x mana leech 2x life leech i kryta ?

Broń tak jak kolega wyżej wspomniał, co do imbu: 1x mana i kryt zawsze są okej. Więcej exp/h i dłuższy hunt. Life leech nie opłaca się o ile potrafisz się wyleczyć bez niego.

Arkadiasz napisał(a):
Poziom: 146 Skille: 101/89/21
Póki co bez pacc
Ekwipunek:
gearwheel_chainzaoan_helmet
bow_of_destructionprismatic_armor
butterfly_ringdwarven_legs
boots_of_haste/guardian_boots

Mam pytanko o Hive: Czy dam radę solo robić wszystkie taski i czy przy tym będzie profit (wszystkiegooey_mass na sell), czy raczej waste?
Od którego poziomu dam radę bić faraony?
Przy 150 lvlu:
-dam radę Expić na quarach na INQ?
-dam radę expić na Crystal Caves na INQ?

Na Hive na pewno będziesz miał problem z stagem 3 i samą górą stage 2. Profit raczej na pewno jeśli jajka chociaż po 10k.
Raczej wcześniej niż 200 się nie opłaca (duże ryzyko deda).
RPkiem raczej tam na INQ się nie expi. I raczej nie dasz rady ani tu ani tu solo.
19 czerwca 2018 godz. 02:26:48
Edytował misiekutd
19 czerwca 2018 godz. 02:30:09
Cytuj Podziękowali: Arkadiasz
Ikona 84 RP #
ON
Exp: 64
Level: 11
Data dołączenia: 17.06.2018

Weckus
Postać: Weckus
Profesja: Royal Paladin
Level: 142
Osiągnięcia: 69
Serwer: Vunira
Tytuł: Scout of Tibia
Liczba postów: 2
Witam gdzie expic 84 pallem? skille 86/74 17mlvl oczywiscie pacc. eq najlepsze jakie mozliwe
19 czerwca 2018 godz. 20:08:27
Ikona  #
OFF
Exp: 40
Level: 9
Data dołączenia: 20.08.2016
Liczba postów: 10
Hej. Mam RP 61 lvl 15 m lvl (prawie 16) i 89 distance. EQ możliwie najlepsze na swój lvl.

Myślę aby zacząć znów grać, a widzę że dodali te Exercise Weapons. Obczaiłem na reddicie, że najlepsza jest ta pod M lvl. Chłopaki mi wyliczyli, że za ~6kk powinno mi wbić mlvl 20+ być może nawet koło 24-25m lvl (na double exp co ma być niedługo).

Mam takie pytanko. Te 10m lvli zrobi mi dużą różnice w healingu, spellach itp.?

Rozważam po prostu wszystkie za i przeciw czy inwestować w to czy nie emotka

Pozdrawiam.
19 czerwca 2018 godz. 23:46:21
Ikona  #
OFF
Exp: 417
Level: 29
Data dołączenia: 26.07.2017
Liczba postów: 252
Tooma napisał(a):
Hej. Mam RP 61 lvl 15 m lvl (prawie 16) i 89 distance. EQ możliwie najlepsze na swój lvl.

Myślę aby zacząć znów grać, a widzę że dodali te Exercise Weapons. Obczaiłem na reddicie, że najlepsza jest ta pod M lvl. Chłopaki mi wyliczyli, że za ~6kk powinno mi wbić mlvl 20+ być może nawet koło 24-25m lvl (na double exp co ma być niedługo).

Pozdrawiam.

Nie gram paladynem ale moim zdaniem na twoim lvl mlvl nie jest ważny bo nie expisz obszarowo, dopiero na późniejszych etapach gry mlvl zaczyna odgrywać większą role ale do tego czasu wbijesz go "naturalnie" expiąc lepiej ten hajs przeznaczyć na potiony i expić niż stać pół dnia i klepać manekina...
20 czerwca 2018 godz. 05:45:45
Ikona  #
OFF
Exp: 49
Level: 10
Data dołączenia: 15.05.2018
Liczba postów: 5
230 lvl skill 106 dista èq full mlvl 27. Gdzie expic? Na profit jak i na full exp?
20 czerwca 2018 godz. 10:47:05
Ikona  #
OFF
Exp: 390
Level: 28
Data dołączenia: 06.10.2014

Kotlet eltorma
Postać: Kotlet eltorma
Level: 26
Osiągnięcia: 0
Liczba postów: 71
Mikoiwo napisał(a):
230 lvl skill 106 dista èq full mlvl 27. Gdzie expic? Na profit jak i na full exp?

exp grimy yala drefia
profit frey(babyroshamul/miniroshamul) oczywiście gdki, mostek rosha
no i exp jak i profit to teamhunty roshamul, prison, surf, asury jak ktoś będzie chciał rpka ofc

20 czerwca 2018 godz. 11:13:26
Ikona  #
OFF
Exp: 30
Level: 8
Data dołączenia: 20.06.2018
Lvl: 20
Skill: 55/45 wciąż skilluje
Eq: Bohy, reszta na razie śmieci
Pacc: Tak

Oczekuję jak największego profitu, jak byście mogli wypisać więcej niż jedną propozycje byłoby bardzo fajnie emotka
Exp obojętny
20 czerwca 2018 godz. 18:48:41
Ikona  #
OFF

Kotlet eltorma
Tooma napisał(a):

Pozdrawiam.

te 10 m leweli zrobi dużą różnicę w spelach i hilu , czy warto ? Ani trochę emotka Lepiej expić a jak staniesz się bogaty i nie będziesz co miał robić z hajsem wtedy możesz sobie trenować m lewel ;p
Sketusky napisał(a):

Oczekuję jak największego profitu, jak byście mogli wypisać więcej niż jedną propozycje byłoby bardzo fajnie emotka
Exp obojętny

hmm generalnie polecam ci się zaznajomić z tym tematem http://tibiopedia.pl/articles/3,Imbuing-nasycenia dlaczego ? otóż nigdzie na tym lewelu nie zarobisz lepiej niż expiąc właśnie na mobach które dają możliwość imbuingu co moim zdaniem powinno cię interesować ?
-Rope Belt
-Damselfly Wing
-Protective Charm
Najlepiej zawsze zobaczyć ceny na markecie na co jest największy popyt i tam warto się wybierać akurat te rzeczy możesz farmić na czilku. Kupców na te rzeczy nie brakuje
P.S swamp trole też są spoko emotka 3-5 k za plecaczek to czysty zysk
20 czerwca 2018 godz. 19:16:53
Edytował eldais
20 czerwca 2018 godz. 19:17:58
Ikona  #
OFF
Exp: 49
Level: 10
Data dołączenia: 15.05.2018
Liczba postów: 5
eldais napisał(a):
Mikoiwo napisał(a):

exp grimy yala drefia
no i exp jak i profit to teamhunty roshamul, prison, surf, asury jak ktoś będzie chciał rpka ofc

Dzięki! A jakas lepsza opcja jak grimy? Ciagle zajęte.. i profit cos gorszego, równego? Dałbym radę na hive? Interesuje mnie Miejsce pod max profit i miejsce pod max exp
21 czerwca 2018 godz. 07:33:39
Ikona  #
OFF
Exp: 626
Level: 35
Data dołączenia: 02.09.2016
Liczba postów: 510
Mikoiwo napisał(a):
eldais napisał(a):
Mikoiwo napisał(a):

exp grimy yala drefia

Dzięki! A jakas lepsza opcja jak grimy? Ciagle zajęte.. i profit cos gorszego, równego? Dałbym radę na hive? Interesuje mnie Miejsce pod max profit i miejsce pod max exp

Do expa lepszej miejscówki dla rp nie znajdziesz. Grimy. Możesz pobić west oramond, nowe wereweolfy - to z bossami. Wyrmy na Drefii. A pod loot? Sprawdzaj bossy, wybijaj moby, które sypią lootem do imbu.
21 czerwca 2018 godz. 09:49:05
Ikona  #
OFF
Exp: 30
Level: 8
Data dołączenia: 20.06.2018
eldais napisał(a):
Tooma napisał(a):

Pozdrawiam.

te 10 m leweli zrobi dużą różnicę w spelach i hilu , czy warto ? Ani trochę emotka Lepiej expić a jak staniesz się bogaty i nie będziesz co miał robić z hajsem wtedy możesz sobie trenować m lewel ;p
Sketusky napisał(a):

Exp obojętny

hmm generalnie polecam ci się zaznajomić z tym tematem http://tibiopedia.pl/articles/3,Imbuing-nasycenia dlaczego ? otóż nigdzie na tym lewelu nie zarobisz lepiej niż expiąc właśnie na mobach które dają możliwość imbuingu co moim zdaniem powinno cię interesować ?
-Rope Belt
-Damselfly Wing
-Protective Charm
Najlepiej zawsze zobaczyć ceny na markecie na co jest największy popyt i tam warto się wybierać akurat te rzeczy możesz farmić na czilku. Kupców na te rzeczy nie brakuje
P.S swamp trole też są spoko emotka 3-5 k za plecaczek to czysty zysk

Amazon campy męczę od 12lvl trochę nudno, teraz poszedłem na trolle i jakoś też rewelacji nie ma emotka

Może są jakieś inne lepsze alternatywy na wyższych poziomach?
21 czerwca 2018 godz. 12:02:54
Ikona  #
OFF

Kotlet eltorma
Mikoiwo napisał(a):
eldais napisał(a):
Mikoiwo napisał(a):

Hive może być problematyczne ale wilkołaki już myślę że jak najbardziej tak emotka i exp i profit

21 czerwca 2018 godz. 18:24:05
Edytował eldais
21 czerwca 2018 godz. 18:25:27
Ikona  #
OFF
Exp: 107
Level: 15
Data dołączenia: 21.04.2018
Liczba postów: 27
Mikoiwo napisał(a):

Lower rosha na 2rp (myślę 220+) - exp do 2kk, profit powinien być 300-400k z clusterami.
21 czerwca 2018 godz. 20:18:27
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum: