Login: Zapamiętaj
Hasło:

Gdzie expić, jak skillować? [paladin]
Zapytaj lub pomóż komuś udzielając odpowiedzi!
Autor Wiadomość
Ikona  #
ON
I want out
Exp: 2051
Level: 64
Data dołączenia: 29.08.2012

Pall Ciemna
Postać: Pall Ciemna
Profesja: Royal Paladin
Level: 425
Osiągnięcia: 442
Serwer: Bona
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 908
Majestic napisał(a):
Level: 100
Skille: 95/78
mlvl:18
eq: paladin armor, yalahari leg piece, zaoan helmet, mastermind shield, draken boots
inne info: zrobiony jest juz task na lizardy, koncze taska na gs, pozniej chce zrobic werewolfy, na czym mozna fajnie poexpic pozniej, albo zamiennie z werewolfami? Z góry dziękuje za odpowiedź

Może Hydry na forbidden lands? Kokosow nie będzie ale exp w miarę przyjemny. Frosty na Okolnir podobnie.
Jak chcesz dalej taskowac to quary na Yala/LB tez są dobrą opcją
23 lutego 2018 godz. 15:14:03
Ikona  #
OFF
Exp: 235
Level: 22
Data dołączenia: 01.12.2012
Liczba postów: 54
Majestic napisał(a):
eq: paladin armor, yalahari leg piece, zaoan helmet, mastermind shield, draken boots
inne info: zrobiony jest juz task na lizardy, koncze taska na gs, pozniej chce zrobic werewolfy, na czym mozna fajnie poexpic pozniej, albo zamiennie z werewolfami? Z góry dziękuje za odpowiedź

drillwormy niezgorsza kasa, jeśli chodzi o niezgorszy exp to choseny, wyżej wymienione hydry, dodam że werewolfy solo to idą jak krew z nosa, bo jest maly i niewygodny resp na tej jaskini w vengoth, sugerowałbym chodzić na th grimvale, tam to znacznie sprawniej idzie.
A najlepszą opcją pod względem expa są właśnie teamhunty na grimvale/old fortress/ grimy może.
Dodam, że jeśli zależy ci na jak największym ekspie solo, to możesz próbować bić grimy na yalahar z fire wallami, ale według mnie bezpieczniej i lepiej na tym lvl jest poświęcić trochę czasu na znalezienie składu na 4voc th.

Pytałem wyżej(choć post został przemilczany) o możliwe miejsca na taskowanie destoyerow dla ~140 rp. Czy ktoś jest w stanie potwierdzić, że ich resp w kopalniach svar został usunięty(tzn umieszczono tam inne moby) ?
Poza tym pytanie - jaki jest sensu używania imbuingu life leech? Z tego co czasem pytam, bądź widzę, to masa rpków ma takie coś włożone "bo wygoda" - ale jest jakiś inny argument? Nie przekonuje mnie to z racji tego, że mam słaby jak na swój poziom mlvl(21).
Jeszcze przypomniało mi się odnośnie destroyerów, że rzekomo jest ich jakiś resp w której z tych nowych lokacji - bodajże oramond catacombs(mogę się mylić, bo nie zaglądam i nie interesuje się nowym miejscami) Jeśli tak, ot ile ich tam jest, jak niebezpieczna jest droga i co oprócz nic htam się znajduje?
23 lutego 2018 godz. 16:32:38
Edytował breivikjunior
23 lutego 2018 godz. 16:33:17
Ikona  #
OFF
Exp: 90
Level: 13
Data dołączenia: 18.01.2015

Blacky sensei
Postać: Blacky sensei
Profesja: Knight
Level: 265
Osiągnięcia: 107
Serwer: Secura
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 60
breivikjunior napisał(a):
Majestic napisał(a):

drillwormy niezgorsza kasa, jeśli chodzi o niezgorszy exp to choseny, wyżej wymienione hydry, dodam że werewolfy solo to idą jak krew z nosa, bo jest maly i niewygodny resp na tej jaskini w vengoth, sugerowałbym chodzić na th grimvale, tam to znacznie sprawniej idzie.
A najlepszą opcją pod względem expa są właśnie teamhunty na grimvale/old fortress/ grimy może.
Dodam, że jeśli zależy ci na jak największym ekspie solo, to możesz próbować bić grimy na yalahar z fire wallami, ale według mnie bezpieczniej i lepiej na tym lvl jest poświęcić trochę czasu na znalezienie składu na 4voc th.

Pytałem wyżej(choć post został przemilczany) o możliwe miejsca na taskowanie destoyerow dla ~140 rp. Czy ktoś jest w stanie potwierdzić, że ich resp w kopalniach svar został usunięty(tzn umieszczono tam inne moby) ?
Poza tym pytanie - jaki jest sensu używania imbuingu life leech? Z tego co czasem pytam, bądź widzę, to masa rpków ma takie coś włożone "bo wygoda" - ale jest jakiś inny argument? Nie przekonuje mnie to z racji tego, że mam słaby jak na swój poziom mlvl(21).
Jeszcze przypomniało mi się odnośnie destroyerów, że rzekomo jest ich jakiś resp w której z tych nowych lokacji - bodajże oramond catacombs(mogę się mylić, bo nie zaglądam i nie interesuje się nowym miejscami) Jeśli tak, ot ile ich tam jest, jak niebezpieczna jest droga i co oprócz nic htam się znajduje?

Na svar nadal są destro jak najbardziej, ale obecnie to mniejsce jest opustoszałe kompletnie, tak więc do tego dochodzą Ci plaguesmithy oraz okazyjny demon.

Nie rozumiem co do inbuingu na wysysanie życia ma twój mlvl. Przecież to nie ma totalnie nic wspólnego. Moim zdaniem inbu na life leech dla palladyna jest kompletnie nie opłacalne. Na katakumbach 140lvl wyłożysz się jak długi.
23 lutego 2018 godz. 20:16:18
Ikona  #
OFF
Exp: 886
Level: 42
Data dołączenia: 24.03.2015

Aqualon
Postać: Aqualon
Level: 446
Osiągnięcia: 598
Liczba postów: 109
Największy resp gdzie są praktycznie same destro jest tutaj:
http://tibia.wikia.com/wiki/Mapper?coords=125.44-121.193-11-4-1-1

od schodów w dół do połowy drogi do pierwszego skrzyżowania na dole jest ich chyba 8
plag jest na końcu korytarza < i w okolicach skrzyżowania na dole (dalej jest chyba tylko jeden destro więc nie wiem czy warto ganiać się z tym plagiem)

lepszego respa nie znam
kółko gdzie respi się ghazbaran jest przyjemne ale tam - nie schodząc na poziom z jugiem - są chyba tylko 3 czy 4 destro
23 lutego 2018 godz. 22:28:09
Ikona  #
OFF
Exp: 108
Level: 15
Data dołączenia: 28.01.2018
Liczba postów: 6
Blacky sensei napisał(a):

Moim zdaniem inbu na life leech dla palladyna jest kompletnie nie opłacalne. Na katakumbach 140lvl wyłożysz się jak długi.

Life leech jest bardzo opłacalny, waląc hita za 1000, leczy za 500, bardzo to pomaga bijąc masówki. Taki 500 rp bijąc ciągle klaty na wallach prawie potów nie używa.
24 lutego 2018 godz. 12:04:15
Ikona  #
ON
I want out
Exp: 2051
Level: 64
Data dołączenia: 29.08.2012

Pall Ciemna
Postać: Pall Ciemna
Level: 425
Osiągnięcia: 442
Liczba postów: 908
Thauma napisał(a):

Moim zdaniem inbu na life leech dla palladyna jest kompletnie nie opłacalne. Na katakumbach 140lvl wyłożysz się jak długi.

Life leech jest bardzo opłacalny, waląc hita za 1000, leczy za 500, bardzo to pomaga bijąc masówki. Taki 500 rp bijąc ciągle klaty na wallach prawie potów nie używa.

No chyba nie, 3 poziom imbu daje 25% zwrotu w postaci Hp, a przy biciu obszarowo, gdzie powiedzmy walniesz 8 mobow po 400 kazdego, czyli w sumie 3200, to nie wroci Ci 800 hp.

Ten life leech skaluje sie inaczej niz bysmy chcieli, nawet jesli masz go w broni i armie, ale to oczywiste, bo bylo by zbyt op, ale i tak jest mocno przydatne
24 lutego 2018 godz. 13:18:29
Edytował buczek23
24 lutego 2018 godz. 13:19:49
Ikona  #
OFF
Exp: 108
Level: 15
Data dołączenia: 28.01.2018
Liczba postów: 6
buczek23 napisał(a):
Thauma napisał(a):

No chyba nie, 3 poziom imbu daje 25% zwrotu w postaci Hp, a przy biciu obszarowo, gdzie powiedzmy walniesz 8 mobow po 400 kazdego, czyli w sumie 3200, to nie wroci Ci 800 hp.

Ten life leech skaluje sie inaczej niz bysmy chcieli, nawet jesli masz go w broni i armie, ale to oczywiste, bo bylo by zbyt op, ale i tak jest mocno przydatne

Mi chodzi o dmg z strzalek, imbu na armorze + broni, 25%x2=50%.
24 lutego 2018 godz. 15:36:23
Ikona  #
OFF

Na svar nadal są destro jak najbardziej, ale obecnie to mniejsce jest opustoszałe kompletnie, tak więc do tego dochodzą Ci plaguesmithy oraz okazyjny demon.

Nie rozumiem co do inbuingu na wysysanie życia ma twój mlvl. Przecież to nie ma totalnie nic wspólnego. Moim zdaniem inbu na life leech dla palladyna jest kompletnie nie opłacalne. Na katakumbach 140lvl wyłożysz się jak długi.

no ma to, że dostając gotowe życie, wykorzystujesz mniej many do leczenia = mniejszy progres M lvl.
Wiem dobrze o tej miejscówce na formorgar mines, ale spotkałem się z informacją, że ten resp został zamieniony( w sensie nie ma już tam destro, a jakieś inne śmieci jedynie). Pytam, czy jest ktoś w stanie temu potwierdzić/zaprzeczyć -wybrałbym się sam, ale nie mam questa, a jeśli nie ma tam destroyerów to po prostu szkoda mi czasu na robienie go.
25 lutego 2018 godz. 12:30:13
Ikona  #
OFF
Exp: 90
Level: 13
Data dołączenia: 18.01.2015

Blacky sensei
Postać: Blacky sensei
Profesja: Knight
Level: 265
Osiągnięcia: 107
Liczba postów: 60
Co do Destro to tak jak Ci piszę, nadal tam występują. Nie wiem czy w takiej ilości jak kiedyś, ale są, bo byłem tam huncić z kolegą jak wszystko było zajęte a double loot był.

Co do inbu, wydaje mi się, że zamiast life leech, który zwróci Ci niewielką ilość hp dla palla opłaca się inne rzeczy.
25 lutego 2018 godz. 15:18:00
Ikona  #
OFF
Exp: 132
Level: 16
Data dołączenia: 23.09.2011

Elin Krev
Postać: Elin Krev
Profesja: Paladin
Level: 176
Osiągnięcia: 142
Liczba postów: 12
Lvl:50
Skille 72/62
M Lvl: 14
Eq: Demon helmet, Paladin Armor, Zaoan legs, boh/softy, iccle bow

Gp : 2kk
Jak największa ilość punktów doświadczenia zdobywana na godzinę solo, inaczej mówiąc totalne pg emotka
27 lutego 2018 godz. 16:32:56
Ikona  #
OFF
Exp: 684
Level: 37
Data dołączenia: 27.12.2014

Fenis Dael
Postać: Fenis Dael
Level: 308
Osiągnięcia: 308
Liczba postów: 108

Wiem dobrze o tej miejscówce na formorgar mines, ale spotkałem się z informacją, że ten resp został zamieniony( w sensie nie ma już tam destro, a jakieś inne śmieci jedynie). Pytam, czy jest ktoś w stanie temu potwierdzić/zaprzeczyć -wybrałbym się sam, ale nie mam questa, a jeśli nie ma tam destroyerów to po prostu szkoda mi czasu na robienie go.

Jeśli będziesz dobrze biegać, spotkasz tam 13 destro, 2 plagi, 3 mary i kilka cultów, z czego plagi można odlurować tak, by nie przeszkadzały. Na 140 lvl resp spokojnie wystarczy.
27 lutego 2018 godz. 18:50:26
Edytował afyow
27 lutego 2018 godz. 18:52:57
Ikona  #
OFF
afyow napisał(a):

Jeśli będziesz dobrze biegać, spotkasz tam 13 destro, 2 plagi, 3 mary i kilka cultów, z czego plagi można odlurować tak, by nie przeszkadzały. Na 140 lvl resp spokojnie wystarczy.

Dzięki za odpowiedzi w kwestii destro, wbiłem 150, pobawię się spectralami na gd i banucie, potem obadam te destro, jak nie zapomnę to umieszczę gdzieś informacje na temat tego jak tam wychodzi z lootem jeśli kogoś by to interesowało.
27 lutego 2018 godz. 22:04:27
Ikona  #
OFF
Po prostu Cett :)
Exp: 1353
Level: 52
Data dołączenia: 28.10.2009

Unholy Cett
Postać: Unholy Cett
Level: 194
Osiągnięcia: 178
Serwer: Epoca
Liczba postów: 880
afyow napisał(a):

Dzięki za odpowiedzi w kwestii destro, wbiłem 150, pobawię się spectralami na gd i banucie, potem obadam te destro, jak nie zapomnę to umieszczę gdzieś informacje na temat tego jak tam wychodzi z lootem jeśli kogoś by to interesowało.

ja tam na tych destro mialem kolo 80-100k/h zarobku, jak poszedłem tam na double to w ogóle OTS był.
27 lutego 2018 godz. 23:01:15
Ikona  #
OFF
Exp: 788
Level: 40
Data dołączenia: 09.07.2015

Raven Thor
Postać: Raven Thor
Level: 76
Osiągnięcia: 29
Tytuł: Scout of Tibia
Liczba postów: 82
Level: 68
Skille/magic level: 87/75
Pacc: Tak
Eq: Zao Helmet, Pall arm, Zao Legs, Composite Bow, Bohy
*Pieniądze jakie możesz poświęcić: Nie za dużo
*Dodatkowe informacje: Gdzie mógłbym poexpic dla zarobku? Oraz ewentualne miejsca z jak najszybszym expem.
28 lutego 2018 godz. 07:53:37
Ikona  #
OFF
Exp: 163
Level: 18
Data dołączenia: 20.08.2014
Liczba postów: 75
Siemka : ) Mam noob chara 150 lvl RP i bywa tak, że nie mam czasu na to, aby na moim mainie szukać ekipy do huncenia, więc czasem pykam sobie tym Palkiem. Czy na moim poziomie da się gdzieś fajnie wykorzystać diamond arrowy, czy jest to mega zabawka dla większych lvli ? Jeśli mam za mały lvl, żeby jakoś fajnie poexpić z tymi arrowami, to od którego lvla + - można je fajnie wykorzystać ? Ogólnie podoba mi się teraz styl gry Rpkiem, stoi z klatą i czyści szybciutko : P

Dzięki za jakiekolwiek rady.
01 marca 2018 godz. 19:10:49
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 2 użytkowników: (0 zalogowanych i 2 gości)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
zaran22
[PL/EN] 508 RP Test dwóch charmów na Feru Way ^^ "Loot of Grand Master Oberon: Disappointment" | !yt | !loots | !info | !imbu | !charm
Crowny Cro
Odkrywamy Tibie !