Login: Zapamiętaj
Hasło:

Gdzie expić, jak skillować? [paladin]
Zapytaj lub pomóż komuś udzielając odpowiedzi!
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Bercik
Exp: 400
Level: 28
Data dołączenia: 13.08.2014

Drevax
Postać: Drevax
Profesja: Royal Paladin
Level: 392
Osiągnięcia: 576
Serwer: Kenora
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 203
edziutibijczyk napisał(a):

Mógłbyś mi pokazać jak to zrobic?emotka bo ja tam na zielonej co najwyżej mam 800k po czym kończą mi sie poty

Diamond arrow, mas san, thunderstorm rune, dobrze jakbyś miał imguingi zrobione na kryta wysysanie many i zycia (3 stopnia)

biegasz tak : obrazek

pokazalem tak mniej wiecej jak masz biegac. Czerwona kreska pokazuje jak biegac a zielona strzalka, ze jak wchodzisz na resp zaczynasz expic od gory
16 lutego 2018 godz. 19:10:01
Edytował Oxion95
16 lutego 2018 godz. 19:11:40
Ikona  #
OFF
Exp: 41
Level: 9
Data dołączenia: 11.02.2018
Liczba postów: 14
Gdzie expić palkiem 8 lev do 50? Może ktoś mi opisać po kolei expowiska, gdzie siedzieć od danego levelu do danego, by w końcu osiągnąć 50 lev? Postać na PACC.
Skile: Distans 90
EQ:
Zaoan Helmet, MMS, Blue Legs, Paladin Armor, Platinum Amulet, BOH-y.
Dodatkowo jakich spearów używać na danych levelach do 50?
17 lutego 2018 godz. 19:07:01
Ikona  #
OFF
Śmierć Wszystkim
Exp: 941
Level: 43
Data dołączenia: 10.08.2013

Don Nemek
Postać: Don Nemek
Level: 229
Osiągnięcia: 303
Serwer: Secura
Liczba postów: 328
Lvl: 202
Eq: full
Skill: 116/105 bez eq 126 z eq.

Aktualnie nie mam pomysłu na co można iść zarobić. Ghastly mi się przejadło ich taskowanie... Jakieś pomysły?
17 lutego 2018 godz. 21:30:48
Ikona  #
OFF
Exp: 235
Level: 22
Data dołączenia: 01.12.2012
Liczba postów: 54
Lord Rafarus napisał(a):
Lvl: 202
Eq: full
Skill: 116/105 bez eq 126 z eq.

Aktualnie nie mam pomysłu na co można iść zarobić. Ghastly mi się przejadło ich taskowanie... Jakieś pomysły?

diremawy wz6 aoe + emberwing, chyba najlepsze
feru ascension schody
war golemy
demce z preyem na loota powinny dobre szekle dawać
poi dt seal, ogolnie darki, dt city, na rosh prison podobno jest też jakiś resp

lvl 130
eq bow of destruction, maa, edh, yala legs
93 dist bez eq mlvl 20
standardowe pytanie o niestandardowe taski dla palka
gd, banutowe moby zamierzam walic na 150 po zakupie crossbow of destruction i robieniu spectrali(wiem, że moge już to robić ale wtedy to znacznie sprawniej powinno pójść). na ten moment pewnie hydry ph sobie poklepę bo to najłatwiejsze na 130
Chciałem zapytać o dwa moby, które dla palka raczej typowe nie są - destroyer i behemoth

Tutajwarning taki miniporadnik od gościa który większość wyjaśnia, choć typ ma z 25 dista więcej w treningu niż ja chyba xD chciałem zapytać czy jest w dobie takich mobow jak diremawy czy potworki z noob rosh warto w ogóle bić te moby dla tasków? oba mają resisty na fizyczne, a behe jeszcze i na świętość. Zastanawia mnie po prostu, czy nie wyjdę lepiej robiąc pg 130-> 150 i potem taskować wyżej wspomniane przeze mnie mobki. Dodam jeszcze, że mam 70 pkt u adamsa więc 3x medusy 3x ss 3x hydry i gd dają już mi lajtowo ponad 100.
Ostatnie pytanie, który boss z przedziału 130+ jest najbardziej opłacalny według was? Nie licząc ethershrecka? i bossa undead dragów?
edit odnośnie spawnu destro
"Yeah, that portal helps a lot. But now there's a problem. The same spot now has nightmares and hellspawns. Yeah, no destroyers." serio?
17 lutego 2018 godz. 23:48:44
Edytował breivikjunior
19 lutego 2018 godz. 13:00:07
Ikona  #
OFF
Exp: 432
Level: 29
Data dołączenia: 09.02.2012
Liczba postów: 21
Hey, wracam do gry i chciałbym gdzieś coś pobić, a nie chce by to były drakeny/gd/choseny/grimy.
Prosiłbym o dokładne miejscówki emotka

Level: 216
Dist: 113 (119 z itemami)/110
Pacc: TAK
EQ: elite draken helmet, depth lorica, prismatic legs, prismatic boots/softboots

Ewentualnie co zmienić w eq jeszcze po tych updatach co były. emotka
19 lutego 2018 godz. 19:15:37
Ikona  #
OFF
Exp: 170
Level: 18
Data dołączenia: 19.08.2015
Liczba postów: 53
Lewy napisał(a):
Hey, wracam do gry i chciałbym gdzieś coś pobić, a nie chce by to były drakeny/gd/choseny/grimy.
Prosiłbym o dokładne miejscówki emotka

Level: 216
Dist: 113 (119 z itemami)/110
Pacc: TAK
EQ: elite draken helmet, depth lorica, prismatic legs, prismatic boots/softboots

Ewentualnie co zmienić w eq jeszcze po tych updatach co były. emotka

Co do eq to nie podałeś wszystkiego, jeśli chodzi o broń to xbow/bow of destruction, jesli nie korzystasz z werewolf amuletu to możesz zrobić Foxtail amulet quest.

Odnośnie miejscówek:

1)monstermonstermonstermonstermonster na edron/cormaya solo, z emberwingiem pewnie do ok. 1,7-1,8kk/h na zielonej. Bijesz korzystając z diamond_arrow, mas san + gfb

2)
monstermonster Mimo nerfów dalej najlepsze miejsce do zarabiania przy nienajgorszym exp/h. Znajdują się one na War Zone 6 gdzie potrzeba robić questa, jednakże istnieje drugi, mniejszy resp, taki ogólnodostępny. Na takim lvlu tez AOE.

3)
monstermonster Oramond. Miejsce bardziej pod exp + możesz robić taska.

4)monstermonstermonster Goroma/Banuta. można pojedynczo jak i aoe po kilka. Sam musisz sprawdzić jak będzie lepiej.

Jest też sporo innych miejscówek, nie tak dobrych ale można iść dla urozmaicenia, np.:

monster - relikt przeszłości,w obecnej tibii są lepsze miejsca do robienia $, ale w dalszym ciągu można sobie troche zarobić, szczególnie na prey'u

monstermonster Feyrist. Tak zwany noob rosh, miejsce zaraz po wyjściu było cudne jeśli chodzi o zarobek, obecnie przy odrobinie szczęścia dalej można wyjąć do 200k/h profitu.

monster "ulepszone minotaury" - miejsce pod profit, osobiście średnio mi się tam podoba ale można próbować. TP znajduje się na prawo od Mintwallin.
20 lutego 2018 godz. 14:10:37
Edytował Icerelis
20 lutego 2018 godz. 15:41:40
Ikona  #
OFF
Rotformiasty
Exp: 1019
Level: 45
Data dołączenia: 11.07.2011

Vonera
Postać: Vonera
Profesja: Sorcerer
Level: 90
Osiągnięcia: 83
Serwer: Refugia
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 155
Level: 30
Skille/magic level: 82/70 i 7 MLVL
Pacc: NIE
Eq: crown_helmet paladin_armorzaoan_legsboots_of_hastedemon_shieldroyal_spear
*Pieniądze jakie możesz poświęcić: 20cc
*Dodatkowe informacje: Wracam do gry po dłuższej przerwie. Problem w tym, że paladyn to jedyna profesja, którą nigdy nei grałem i nie wiem gdzie i jak expić. Proszę o pomoc
20 lutego 2018 godz. 21:18:21
Ikona  #
OFF
Exp: 209
Level: 20
Data dołączenia: 02.11.2017

Odian Adoth
Postać: Odian Adoth
Level: 270
Osiągnięcia: 510
Serwer: Nefera
Liczba postów: 39
Voc napisał(a):
*Dodatkowe informacje: Wracam do gry po dłuższej przerwie. Problem w tym, że paladyn to jedyna profesja, którą nigdy nei grałem i nie wiem gdzie i jak expić. Proszę o pomoc

Corymy w Venore moze? Albo facc tomb pod Mount Sternum? Na facc nie ma zbyt wielu miejscowek niestety
20 lutego 2018 godz. 21:21:59
Ikona  #
OFF
Exp: 75
Level: 12
Data dołączenia: 22.03.2017
Liczba postów: 7
Witam.Gdzie mógłbym szybko expić z waste i pół na pół. 37 RP Blue Robe, Demon Shield, Bohy, Crown Helmet,Platinum amulet, Throwing Stars. 70/60 skille. Kasa około 50k.
21 lutego 2018 godz. 11:24:22
Ikona  #
OFF
Exp: 199
Level: 20
Data dołączenia: 27.09.2017

Pinguzz
Postać: Pinguzz
Level: 197
Osiągnięcia: 263
Serwer: Antica
Liczba postów: 15
Siema,

Lvl: 132
Skill/ mlvl: 97 (103 z itemami)/ 24
Eq: master archers armor/ prismatic armor, yalahar leg piece, zaoan helmet, boh/softy/guardian, gearwheel chain, butterfly ring
Bow of destruction

Pytanie: 1) gdzie expic żeby szybko poziom leciał (nawet z waste), a gdzie żeby robić profit?
2) jakie questy warto zrobic na tym lvl (zrobione children of the revolution, new frontier, yalahar, ape city i większość podstawowych) ?
3) Czy zmieniać coś w eq?

Dzięki za odpowiedź emotka
21 lutego 2018 godz. 12:58:25
Edytował Penguino
21 lutego 2018 godz. 12:59:10
Ikona  #
OFF
Exp: 239
Level: 22
Data dołączenia: 16.12.2017
Liczba postów: 69
Penguino napisał(a):
Siema,

Eq: master archers armor/ prismatic armor, yalahar leg piece, zaoan helmet, boh/softy/guardian, gearwheel chain, butterfly ring
Bow of destruction

Pytanie: 1) gdzie expic żeby szybko poziom leciał (nawet z waste), a gdzie żeby robić profit?
2) jakie questy warto zrobic na tym lvl (zrobione children of the revolution, new frontier, yalahar, ape city i większość podstawowych) ?

1. Grimy Yala na expa, a profit mostek rosha, albo ghastly drag, taski na banucie
2. Poi, inq, wote, dostęp na Feyrist.
3. wsadź inbu xd
21 lutego 2018 godz. 15:51:49
Ikona  #
OFF
Exp: 108
Level: 15
Data dołączenia: 28.01.2018
Liczba postów: 6
Penguino napisał(a):
Siema,

Bow of destruction

Vengoth vampy+sciony+baty+banshee, 900k exp/h na premce, bow pod kryta i bijesz mas sany + gfb, profit 50-100k/h.
21 lutego 2018 godz. 19:12:25
Ikona  #
OFF
Rotformiasty
Exp: 1019
Level: 45
Data dołączenia: 11.07.2011

Vonera
Postać: Vonera
Profesja: Sorcerer
Level: 90
Osiągnięcia: 83
Serwer: Refugia
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 155
Tornados135 napisał(a):
Voc napisał(a):

Corymy w Venore moze? Albo facc tomb pod Mount Sternum? Na facc nie ma zbyt wielu miejscowek niestety

A jeżeli zakupiłbym pacc to gdzie expić? Prawdopodobnie zakupię aby podbić sobie jeszcze skille i wtedy sobie chillku grać na faccu, ale w tym czasie kiedy będę miał pacca to robić taski?
21 lutego 2018 godz. 22:35:13
Ikona  #
OFF
Exp: 108
Level: 15
Data dołączenia: 28.01.2018
Liczba postów: 6
Voc napisał(a):
Tornados135 napisał(a):
Voc napisał(a):

A jeżeli zakupiłbym pacc to gdzie expić? Prawdopodobnie zakupię aby podbić sobie jeszcze skille i wtedy sobie chillku grać na faccu, ale w tym czasie kiedy będę miał pacca to robić taski?

Ankrahmun tomb z cultami, mialbys z 50k profitu na godzine, bijac z speara + avalanche. Niby maly lvl, ale mialbys z 200k na premce na godzine.
22 lutego 2018 godz. 11:53:59
Ikona  #
OFF
Exp: 69
Level: 12
Data dołączenia: 10.04.2017

Kyofexa
Postać: Kyofexa
Profesja: Paladin
Level: 127
Osiągnięcia: 67
Serwer: Peloria
Liczba postów: 7
Level: 100
Skille: 95/78
mlvl:18
eq: paladin armor, yalahari leg piece, zaoan helmet, mastermind shield, draken boots
inne info: zrobiony jest juz task na lizardy, koncze taska na gs, pozniej chce zrobic werewolfy, na czym mozna fajnie poexpic pozniej, albo zamiennie z werewolfami? Z góry dziękuje za odpowiedź
23 lutego 2018 godz. 15:05:47
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 2 użytkowników: (0 zalogowanych i 2 gości)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
zaran22
[PL/EN] 508 RP Test dwóch charmów na Feru Way ^^ "Loot of Grand Master Oberon: Disappointment" | !yt | !loots | !info | !imbu | !charm
Crowny Cro
Odkrywamy Tibie !