Login: Zapamiętaj
Hasło:

Następny tydzień w Tibii
Autor Wiadomość
Ikona  #
ON
Exp: 333
Level: 26
Data dołączenia: 09.04.2014
Liczba postów: 3
Nie rozumiem nadal o co chodzi w tych miejscówkach, przecie pisze że jedna miejscówka będzie losowo wybrana z większym respem a druga przez licytacje graczy. Jeżeli wchodzi się na mapę to moim zdaniem ten obszar zaznaczony to jest ten losowo wybrany, tylko pytanie skąd wiedzieć który region wygrał licytację?

Dodatkowo poza ogólną poprawką respawnu, wszyscy tibijczycy będą mogli przekazywać złoto, aby jeszcze bardziej skrócić czas odradzania się potworów żyjących na określonym obszarze. Przy każdym zapisie serwera obszar z największą ilością darowizn złota otrzyma dodatkowy bonus respawnu aż do następnego zapisu serwera. Ponadto każdego dnia inny losowo wybrany obszar również otrzyma premię odradzania.

Czyli jeżeli dobrze rozumiem to są dwa miejsca na mapie z przyśpieszonym jeszcze dodatkowo respem?
13 września 2018 godz. 13:50:12
Edytował szlapson
13 września 2018 godz. 13:55:16
Ikona  #
OFF
Elew oprawca XD
Exp: 1781
Level: 60
Data dołączenia: 06.06.2012

Elew
Postać: Elew
Profesja: Elite Knight
Level: 99
Osiągnięcia: 58
Serwer: Peloria
Liczba postów: 1338
szlapson napisał(a):
Nie rozumiem nadal o co chodzi w tych miejscówkach, przecie pisze że jedna miejscówka będzie losowo wybrana z większym respem a druga przez licytacje graczy. Jeżeli wchodzi się na mapę to moim zdaniem ten obszar zaznaczony to jest ten losowo wybrany, tylko pytanie skąd wiedzieć który region wygrał licytację?

Dodatkowo poza ogólną poprawką respawnu, wszyscy tibijczycy będą mogli przekazywać złoto, aby jeszcze bardziej skrócić czas odradzania się potworów żyjących na określonym obszarze. Przy każdym zapisie serwera obszar z największą ilością darowizn złota otrzyma dodatkowy bonus respawnu aż do następnego zapisu serwera. Ponadto każdego dnia inny losowo wybrany obszar również otrzyma premię odradzania.

Czyli jeżeli dobrze rozumiem to są dwa miejsca na mapie z przyśpieszonym jeszcze dodatkowo respem?

Minimalna kwota donejtow na obszar musi byc wyzsza niz 1kk aby w ogole obszar bral udzial w licytacji. Wiec moze Twoj swiat byl za malo hojny.

@Holy
A ten obszar jest zaliczany do jakiegos miasta? Bo tak to dziala jakos. Z tego co wiem to nie da sie na void(?) otherworld(?) zwiekszyc tego respa
13 września 2018 godz. 14:27:21
Ikona  #
OFF
Exp: 43
Level: 9
Data dołączenia: 28.10.2017

Tomassus
Postać: Tomassus
Profesja: Knight
Level: 36
Osiągnięcia: 2
Serwer: Monza
Tytuł: (no title)
Liczba postów: 6
Widocznie codziennie gracze nie "wybierają" double respawn, ale za to losowany jest codziennie. Ja przedstawię krótką statystykę z 8 światów:

5 - Oramond
4 - Tiquanda
3 - Roshamur
2 - Krailos
1 - Ab'Dendriel
1 - Vandura
1 - Zao
1 - Quirefang
1 - Thais

na 16 losowań 5 miały podwójne punkty.
13 września 2018 godz. 18:30:06
Ikona  #
OFF
Elew oprawca XD
Exp: 1781
Level: 60
Data dołączenia: 06.06.2012

Elew
Postać: Elew
Level: 99
Osiągnięcia: 58
Serwer: Peloria
Liczba postów: 1338
Tomassus napisał(a):
Widocznie codziennie gracze nie "wybierają" double respawn, ale za to losowany jest codziennie. Ja przedstawię krótką statystykę z 8 światów:...

na 16 losowań 5 miały podwójne punkty.

Codziennie jeden obszar jest losowy a jeden "wylicytowany" z tym ze jesli zaden z obszarow nie uzyska ponad 1kk dotacji to na swiecie jest tylko aktywny obszar losowy czyli 1 znaczek.

Na 5 swiatach po prostu ludzie zaplacili to 1kk. Warto dodac ze ta kasa po wygraniu danego obszaru znika. Fajny sposob na odplyw gotowki z Tibii
13 września 2018 godz. 18:51:11
Edytował Elew
13 września 2018 godz. 18:52:45
Ikona  #
OFF
Exp: 38
Level: 9
Data dołączenia: 19.09.2017

Albus Drops
Postać: Albus Drops
Level: 324
Osiągnięcia: 133
Serwer: Luminera
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 10
Super. Ktos tam sie pytał jakie miejscówki dzięki temu mogą wrócić do łask? Patrząc z mojej perspektywy 300ek jeszcze nie testowałem:
Seaserpenty południowy resp juz od 250 nie wyrabiał
choseny zao przez brak "zapętlenia" trzeba bylo wracać prawie z konca do początku po pustym respie teraz powinno byc lepiej.
Dle Poi ktore juz po 200lvl byly za wolne, teraz pewnie tez beda ale na tym 250 pewnie jeszcze spokojnie daloby rade.
Nightmary yala.
Deeplingi
Zamek na Vengoth
Wcześniejsze poziomy deep banuty.
Medusa tower
Yielotaxy

Wiec to kwestia prob i checi emotka
14 września 2018 godz. 18:42:22
Ikona  #
OFF
I want out
Exp: 2111
Level: 65
Data dołączenia: 29.08.2012

Pall Ciemna
Postać: Pall Ciemna
Profesja: Royal Paladin
Level: 428
Osiągnięcia: 444
Serwer: Bona
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 916
Albus Drops napisał(a):
Super. Ktos tam sie pytał jakie miejscówki dzięki temu mogą wrócić do łask? Patrząc z mojej perspektywy 300ek jeszcze nie testowałem:
Seaserpenty południowy resp juz od 250 nie wyrabiał
choseny zao przez brak "zapętlenia" trzeba bylo wracać prawie z konca do początku po pustym respie teraz powinno byc lepiej.
Dle Poi ktore juz po 200lvl byly za wolne, teraz pewnie tez beda ale na tym 250 pewnie jeszcze spokojnie daloby rade.
Nightmary yala.
Deeplingi
Zamek na Vengoth
Wcześniejsze poziomy deep banuty.
Medusa tower
Yielotaxy

Wiec to kwestia prob i checi emotka

Głupie stampory wyrabiały z respem na 428 rp, bestiariusz zrobiony w niecałe 2h

Ogólnie masa miejscówek zyska drugą młodość:
Behe - czy to Forbidden czy Cyclopolis będzie na pewno dobre nawet dla 300 poziomu
Wyrmy - podobnie, nie spotkałem się z przestojami w respie, exp zwiększył się o jakieś 50% (1,6kk/h ze staminą przy starym respie, 2,2-2,3kk/h przy nowym)
Medusa tower - miejscówka była ok, ale nie wyrabiał już tam resp, teraz powinno być idealnie
Mały resp glutów - podobnie, będzie to tak samo dobra miejscówka jak większy resp
Demony Goroma - często nie wszystkie demony respiły się na miejscu Morga, teraz zapewne ten problem zniknie
Hydry na PH - w sumie już nieopłacalne po 150 poziomie, ale można pobić do bestiary/preya
Warlocki - również na wyższych poziomach już brakowało respa
GD zamek - momentami resp mi nie wyrabiał, teraz nie będzie tego problemu
Hellhoundy INQ - tutaj będę się musiał przejść, przeczuwam jednak lekkie przestoje

Można w sumie wymieniać w nieskończoność - większość miejscówek jak dla mnie jako RPka jest teraz zbalansowana idealnie
14 września 2018 godz. 20:23:19
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
SHOUTBOX