Login: Zapamiętaj
Hasło:

Ligart Griw [PYRA]
czysto rpg.
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 49
Level: 10
Data dołączenia: 28.08.2018
Liczba postów: 13
Hej cześć czołem, postanowiłem wrócić do Tibi po latach i zacząć nową przygodę na nowym serverze, totalnie od zera. Bez wydawania pieniędzy na Tibia Coiny, Bez PG i wyscigu szczurów jak to ma miejsce aktualnie w Tibi. Przygode zaczynam Rycerzem i założyłem sobie "kilka" celów do osiągnięcia o których będziecie dowiadywać się w najbliższym czasie.
Zaczynajmy

Przygodę zacząłem w mieście Venore.Perwszymi potworami z jakimi się mierzyłem na Main Landzie były Swamp Trolle
obrazek
Po wbiciu kilku poziomów napadli na mnie dwaj Paladyni, niestety mikstur niestarczyło. Jedyny Plus taki ze plecak wylądawał w bagnie emotka
obrazek

Na wyższym poziomie postanowiłem wybrać się na Amazonki i tam zarabiać pieniądze na lepszy ekwipunek.
obrazek
Tam niestety też nie miałem lekko, padłem po raz drugi. Jednak kolejny raz nie dałem swojego plecaka dla oponentów. Schowałem w ciele Valkiri i wrócilem po swoje złoto emotka
obrazek

Pierwszy cel jaki sobie postawiłem to misja Turmoil of War czyli zabicie 5000 minotaurów.
Aktualnie stan taska to
3433/5000.Po cichutu licze na Dwarven Helmet emotka
obrazek

Aktualnie Postać ma 38 poziom doświadczenia, 67 poziom walki obuchem oraz 60 poziom shieldingu.
obrazek

Do usłyszenia emotka

30 sierpnia 2018 godz. 00:47:49
Ikona  #
OFF
Exp: 1368
Level: 52
Data dołączenia: 04.12.2012

Pall'Mnich
Postać: Pall'Mnich
Profesja: Paladin
Level: 24
Osiągnięcia: 6
Serwer: Estela
Tytuł: (no title)
Liczba postów: 451
No fajnie fajnie, z bossem mino poczekaj może na double loot.
30 sierpnia 2018 godz. 03:29:11
Ikona  #
OFF
Exp: 478
Level: 31
Data dołączenia: 07.09.2014

Dayelus
Postać: Dayelus
Profesja: Royal Paladin
Level: 103
Osiągnięcia: 39
Serwer: Refugia
Liczba postów: 88
Asimov napisał(a):
No fajnie fajnie, z bossem mino poczekaj może na double loot.

double loota raczej już nie będzie, nie rób mu nadziei emotka

Powodzenia w ssach jak i w realizacji swojej postaci :> Czekam na następne ssy
30 sierpnia 2018 godz. 04:04:26
Ikona  #
OFF
Exp: 191
Level: 20
Data dołączenia: 13.03.2015

Nocny Oprawca
Postać: Nocny Oprawca
Profesja: Elder Druid
Level: 115
Osiągnięcia: 20
Serwer: Vita
Tytuł: Sentinel of Tibia
Liczba postów: 56
tylko ja muszę klikać w obrazki żeby zobaczyć?

Ogólnie powodzenia emotka
30 sierpnia 2018 godz. 10:14:49
Ikona  #
OFF
Exp: 301
Level: 25
Data dołączenia: 28.02.2014

Kahon Ever
Postać: Kahon Ever
Profesja: Elder Druid
Level: 361
Osiągnięcia: 228
Serwer: Secura
Liczba postów: 186
Ciekawie się zaczyna fajnie coś zobaczyć od 0 życzę wytrwałości w temacie i będę zaglądać pozdrawiam emotka
30 sierpnia 2018 godz. 11:37:13
Ikona  #
OFF
Exp: 1035
Level: 46
Data dołączenia: 07.06.2015

Myszu
Postać: Myszu
Profesja: Master Sorcerer
Level: 531
Osiągnięcia: 795
Serwer: Refugia
Pozycja: Tutor
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 144
Będę zaglądał. Bardzo lubię tematy prowadzone od zera bez kupionej kasy czy tc emotka

Powodzenia!
30 sierpnia 2018 godz. 13:12:42
Ikona  #
OFF
To znowu ja emotka Czasu na gre nie mam za wiele ale chwilkę na Tibie znalazłem

Na początek wybrałem się do Venore zmierzyć się z Giant Spiderem i zdobyć Blood Herba.
obrazek

Póżniej kontunowałem zabijanie minotaurów i tak osiągnełem poziom 40.
obrazek

Zabijanie minotaurów idzie szybciej niz myślałem i tak mam juz 4239/5000. Myślę ze w ten weekend powinienem już zmierzyć się z The Horned Foxem i zdobyć Nose Ringa oraz Dwarven Helmet emotka.

Do usłyszenia i trzymajcie mocno kciuki za Dwarven Helmet emotka

~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Lecimy dalej ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Udalo sie! 5000/5000 minotaurów
obrazek

Niestety Hełmu brak emotka ale to nie szkodzi emotka .Nose ring został sprzedany za 285k.
Za Minotaur horny ,broken crossbowy ,purple roby itd dostałem
obrazek
Złoto które zdobyłem z tych przedmiotów przeznaczyłem na bogosławieństwa oraz promocje.
obrazek

Po skończeniu tasku wybrałem sie na stonerefinery. A oto efekty
obrazek
obrazek
obrazek
Nawet poziom magiczny udało się wbić
obrazek

Zachęcam do komentowania posta, dzielenia się uwagami ,poradami albo poprostu żebym miał wiekszą motywacje do wklejania screenów i dzielenia sie moja tibijska przygodą
Nie komentujecie ale mam nadzieje że są ludzie którzy śledzą moją przygodę wiec wrzucę kilka screenów mojej tibijskiej przygody emotka

04 września 2018 godz. 17:26:45
Edytował Juber
04 września 2018 godz. 17:27:29
Ikona  #
OFF

Wybrałem się też na dwa questy których nigdy nie robiłem na real tibi wiec bardzo się ciesze ze udało mi się tego dokonać.
Nie zdobyłem dwarven helmetu ale postarałem sie o dwarven legsy emotka Lekko nie było

dwarven_legs

obrazek

Później wybrałem sie na Outlaw Camp po kultowego Bright Sworda
bright_sword red_gem

obrazek

Kilka level up'ów . Dalej bite stonerefinery
monster

obrazek

obrazek

obrazek

04 września 2018 godz. 17:27:47
Edytował Juber
04 września 2018 godz. 17:35:34
Ikona  #
OFF

Siema znowu ja emotka jak wiadomo weekendowy double exp! wszystko fajnie tylko ja nie pogram emotka Niedlugo zaloguje na godzinke max dwie a poźniej ewentualnie w niedziele w nocy wiec wrzucam screeny sprzed double expa emotka

Poziom magiczny !

obrazek

Awans walki obuchem

obrazek

Awans shieldingu

obrazek

Level 48

obrazek

Level 49

obrazek

Oraz Level 50!

obrazek

Wszystko fajnie pięknie ale przyszedł też czas na kolejną deske emotka deska totalnie glupia, troche z mojej winy poprostu nie dopatrzenie .Zmieniłem na hotheyach heal potiony na strong heal potiony jednak nie ustawiłem żeby leczyło mnie emotka Po wejsciu do roomu leczyłem sie exura ico , gdy bylo mniej hp klikam F6 nic F6 F6 F6 dalej nic z paniki postanowilem leczyc sie ręcznie ,uleczylem sie raz potionem jak na tibi 7.4 i sięgałem po kolejna flaszke jednak dostałem dosyć mocnego hita i tak o to 50 elite knight padł od black knighta emotka normalnie smiech na sali emotka trudno odkupiłem blogosławieństwa i jade dalej!

obrazek

07 września 2018 godz. 18:26:44
Ikona  #
OFF
Exp: 32
Level: 8
Data dołączenia: 08.09.2018
Liczba postów: 1
Mimo wszystko, coraz lepiej, sam ostatnio ,,zacząłem'' więc całkowicie Cię rozumiem. To jakie są te cele? emotka
08 września 2018 godz. 01:57:51
Ikona  #
OFF
Siema! Jak wiemy był weekend double exp. Myślałem ze znajde mniej czasu przez wesele kuzyna ale czasu jednak poświęciłem troche wiecej emotka

Myślę ze najlepiej bedzie podsumować cały weekend a nie wrzucać mase screenów z levelowania.

W piątek miałem 50 level a poziom aktualny to 65! Myślę ze zrobiłem troche dobrej roboty wbijajać tyle poziomów
Aktualny stan postaci prezentuje się tak

obrazek
obrazek
Jak widać pod eq mam 325 tibia coinów, mówilem na początku ze nie wydaje kasy na coiny a te które tu widnieją to zarobione wlasnie tym knightem. To był moj cel emotka Zarobić przez 30 dni na kolejnego Pacc'a i nie spodziewałem się że tak szybko wykonam ten cel z nadmiarem emotka

W sobote spotkałem Yasira i sprzedałem mu wszystkie przedmioty które zdobyłem od początku gry. O to efekty
obrazek

Wszyskie poziomy które wbijałem przez ten weekend były bite na stonerefinerach oraz zombie jednak dzisaj skoczyłem na dwa team hunty emotka było dosyć przyjemnie ale krótko.
Na hero byliśmy jakies 15 min a spadły dwa Crowny Armory oraz fire sword emotka
obrazek

Po huncie z hero pobieglismy na Grimvale. Tam również byliśmy krótko ale loot także dopisał Waerbear trophy oraz relic sword
obrazek

Na pytanie jakie są moje cele odpowiem krótko chce zrobić te rzeczy których na realu nigdy nie robiłem. Jest ich troche, kilka już zrobilem (minotaur task , dwarven legsy) ale w najbliższym czasie możecie się spodziewać Pirate taska! emotka O kolejnych celach powiem w najbliższym czasie! Piona!

10 września 2018 godz. 13:30:19
Ikona  #
OFF
Exp: 81
Level: 13
Data dołączenia: 17.10.2015

Lethal Thorn
Postać: Lethal Thorn
Level: 121
Osiągnięcia: 74
Serwer: Damora
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 15
Bardzo fajny temat, przyjemnie się ogląda, na pewno będę zaglądał emotka Sprawdziłem co w ogóle leci z tych stonerefinerow i później dłuższą chwile się zastanawiałem, ile tego musi lecieć, że Ty na tyle coinow zarobiłeś, sporo siedząc tam, dopiero po jakimś czasie uświadomiłem sobie, że Pyra to nowy serwer i coiny są jeszcze tanie emotka emotka Po ile teraz coiny macie?
13 września 2018 godz. 00:26:57
Ikona  #
OFF
Spikerooo napisał(a):
Po ile teraz coiny macie?

Coiny aktualnie po 5,2k - 5,8k emotka ja kupowałem po 2,5k jakos emotka teraz juz troche szkoda 140k wydac na 25 coinów emotka

Siema znowu ja emotka Malutko czasu na tibie było ale coś tam pobiegałem porobiłem , poexpiłem emotka

Na początek wybrałem się na Fenrock na dl'e emotka
Po drodze wbiłem level emotka
obrazek

Poszedłem na dle z myślą ze dopisze szczescie i coś zloce emotka miałem preya 10/10 loot.
obrazek
Jednak totalnie 0 loota emotka ogólnie pamięta ktoś to miejsce? Jak byłem to totalna pusta, nawet nie było żadnych viali na ziemi, dragon hamów nic emotka czyżby już nikt nie pamietał o tym dobrym respie emotka?

Po huncie na dlach i totalnym waste poszedłem zrobic blue legsy quest.
obrazek
Na moje szczscie nikt aktualnie nie sprzedawał tych spodni wiec wystawiłem je za 80k i zostały sprzedane

Teraz aktualnie tak jak mówilem kolejny cel czyli Pirate task
Level up
obrazek
Kolejny lvl up
obrazek

Aktualnie postęp w tasku wygląda tak - 1673/3000 Piratów

14 września 2018 godz. 13:17:24
Ikona  #
OFF
Exp: 81
Level: 13
Data dołączenia: 17.10.2015

Lethal Thorn
Postać: Lethal Thorn
Level: 121
Osiągnięcia: 74
Serwer: Damora
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 15
Dość szybko poszły w górę Tibia Coin'y u Was, tak mi się wydaje. Na Damorze po 10 miesiącach są po 10k~, więc też nie mogę narzekać emotka Z tym lootem ze smoków nie jest za ciekawie, ja w sumie za 4h preya 10/10 na monster, wyciągnąłem 1xdragon_scale_mail Myślałem o tym tasku na piraty, zawsze mi się pirate outfit podobał, ale wydaje mi się, że długo zejdzie z tymi piratami i będzie nudno, daj znać po skończeniu, ile mniej więcej zajeło Ci zabicie 3000, jeśli byś mógł, będę wdzięczny emotka Powodzenia
15 września 2018 godz. 01:05:54
Edytował Spikerooo
15 września 2018 godz. 01:08:51
Ikona  #
OFF
W weekend zabrałem się za bicie piratów i kończenie taska

69 lvl

obrazek

70 lvl

obrazek

Przy biciu piatów zabijałem także setki Smugglerów i udało się zlocić Deer Trophy do Rashid Questa emotka

obrazek

3000/3000 piratów ! (zajeło mi to od 8-10h w zależności czy bilem exori itd ,czy na spokojnie bez spiny)

obrazek

16 września 2018 godz. 16:30:04
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
SHOUTBOX