Login: Zapamiętaj
Hasło:

Nowe miejsca FACC w ostatnich latach?
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 130
Level: 16
Data dołączenia: 02.03.2014

Postać usunięta.
Liczba postów: 63
Zakładam drugi tematu, bo pierwszy został zamknięty i zostałem odesłany do tematu, który mi prawdopodobnie nie pomoże. Po drugie post w przeciwieństwie do tematu się zgubi, a podejrzewam, że temat przyda się innym graczom. Sam takowego szukałem, ale go nie znalazłem, stąd fajnie jakby został, a już w ogóle najfajniej jakby powstał jakiś nowy poradnik z expowiskami FACC, bo te które obecnie istnieją nie są aktualne.

Wróciłem jakiś czas temu do Tibii po paru latach przerwy. Przez miesiąc pograłem trochę na PACC, który niedawno się skończył. Nowego póki co nie zamierzam kupować, bo gram raczej sporadycznie.

Przechodząc do meritum - czy przez te ostatnie lata dodali jakieś tereny/expowiska na FACC? Przede wszystkim dla wyższych leveli, ale generalnie interesuje mnie wszystko nowe co się pojawiło, także te dla niższych leveli też z chęcią poznam.

Wiem, że powstały jakieś bramki na terenach FACC, za którymi są różne expowiska, ale czy są one dostępne także dla graczy bez premium?

Mam 111lvl paladyna i z FACC miejsca jakie znam dla takich leveli to: POH, Dragony Venore/Carlin/Thais, Drillwormy w Kazzo, Warlocki w Draconii i chyba pole wyboru na tym się kończy? Słyszałem jeszcze o Lostach, ale to chyba dla jeszcze wyższego levela?

Coś nowego się pojawiło czy FACC przez te lata pozostał raczej niezmieniony i pole manewru na tym się kończy?

Proszę pozostawić ten temat.
21 sierpnia 2018 godz. 17:10:13
Edytował SzalPe
21 sierpnia 2018 godz. 17:12:29
Ikona  #
OFF
Exp: 1321
Level: 51
Data dołączenia: 16.06.2012

Arcus Ashdragnan
Profesja: Paladin
Level: 148
Osiągnięcia: 145
Serwer: Monza
Liczba postów: 418
Pole manewru na tym się kończy ;p
Na Losty potrzebujesz jeszcze z jednej lub dwóch osób, albo wyższego poziomu.
Powodzenia!
Vadim odesłał Cię do tematu zbiorczego, gdzie wszyscy o danej profesji mają podobne pytania. Jak przypilnujesz swojego postu to nie zgubi się w tłumie, a jeśli nie dostaniesz odpowiedzi, to posta możesz zawsze powtórzyć emotka
21 sierpnia 2018 godz. 17:15:31
Edytował Arkadiasz
21 sierpnia 2018 godz. 17:17:46
Ikona  #
OFF

Postać usunięta.
Większość osób z tamtego tematu gra na PACC, także nic nowego się tam nie dowiem.

Zresztą nie chodzi o samo expowiska dla paladyna tylko ogólnie o nowości na FACC jakie powstały w ostatnich latach, o ile w ogóle takie powstały, stąd lepszy temat niż post, który zostanie pominięty lub nie dostanę wyczerpującej odpowiedzi emotka Zresztą zostanie dla potomnych, bo podejrzewam, że nie tylko mnie się przyda.
21 sierpnia 2018 godz. 17:22:25
Ikona  #
OFF
Exp: 801
Level: 40
Data dołączenia: 23.06.2013

Dinek Knight
Postać: Dinek Knight
Profesja: Knight
Level: 142
Osiągnięcia: 43
Serwer: Celesta
Tytuł: Sentinel of Tibia
Liczba postów: 35
WIem, że przy Ab'dendriel są schodki w dół i tam co server save sa inne moby (nie wiem od czego to zależy). Raz są Cyklopy, raz Rorc'e, raz takie drzewka i sarenki dla low lvl, chyba drill wormy albo coś silniejszego. w Carlin i Venore masz Corymy (dore dla low lvl) wiem, że jak się idzie na orc fortress to są Rorce po drodze, w thais też ładnie rozbudowali ten resp z Cyklopami na północy miasta i pod thais respawny z orcami. W sumie to co wymieniłem to pojawiło sie chyba juz dawno, kiedyś grałem to wiedziałem więcej teraz nie gram, ale jak bym wrócił to szczerze przydał by się temat, żeby pograć z kimś na faccu aby ogranąć grę od nowa
21 sierpnia 2018 godz. 17:58:43
Ikona  #
OFF
Po prostu Cett :)
Exp: 1387
Level: 53
Data dołączenia: 28.10.2009

Unholy Cett
Postać: Unholy Cett
Profesja: Royal Paladin
Level: 194
Osiągnięcia: 184
Serwer: Epoca
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 885
SzalPe napisał(a):

Mam 111lvl paladyna i z FACC miejsca jakie znam dla takich leveli to: POH, Dragony Venore/Carlin/Thais, Drillwormy w Kazzo, Warlocki w Draconii i chyba pole wyboru na tym się kończy? Słyszałem jeszcze o Lostach, ale to chyba dla jeszcze wyższego levela?

Warlocki na draconii? Nie to, że czepiam się pomyłki o ile to takowa jest, tylko sam pytam czy tak faktycznie jest xD?
21 sierpnia 2018 godz. 18:41:25
Ikona  #
OFF

Postać usunięta.
Superr Saiyan napisał(a):
SzalPe napisał(a):

Warlocki na draconii? Nie to, że czepiam się pomyłki o ile to takowa jest, tylko sam pytam czy tak faktycznie jest xD?

Oczywiście chodził o Demonę.

A tę miejscówkę, o której kolega wyżej pisze przy Ab'Dendriel też kojarzę, czasem bywają w niej też Losty.

Te teleporty o których pisałem to działają też dla graczy facc? Bo tam chyba fajne i różnorodne potworki można spotkać dla wyższych leveli.
Trafiłem na info o Minotaurach Cultach przy Mintwallin, to jakaś nowa miejscówka. Pytanie klucz - czy jest dostępna też dla FACC? Bo tereny faccowe, ale jest jakiś teleport, więc być może tylko dla PACC dostępny?
23 sierpnia 2018 godz. 02:08:51
Ikona  #
OFF
VALAR MORGHULIS
Exp: 1395
Level: 53
Data dołączenia: 25.07.2009

League of Zuzel
Postać: League of Zuzel
Profesja: Master Sorcerer
Level: 407
Osiągnięcia: 457
Serwer: Vunira
Liczba postów: 1083
SzalPe napisał(a):

Oczywiście chodził o Demonę.

A tę miejscówkę, o której kolega wyżej pisze przy Ab'Dendriel też kojarzę, czasem bywają w niej też Losty.

Te teleporty o których pisałem to działają też dla graczy facc? Bo tam chyba fajne i różnorodne potworki można spotkać dla wyższych leveli.
Trafiłem na info o Minotaurach Cultach przy Mintwallin, to jakaś nowa miejscówka. Pytanie klucz - czy jest dostępna też dla FACC? Bo tereny faccowe, ale jest jakiś teleport, więc być może tylko dla PACC dostępny?

Tp w thais temple, tylko dla PACC są.

Z nowych hunting grounds na facc, jest dziura z lewej strony nad Venore Amazon Camp, znajdziemy tam różne moby w zależności od zmiany światowej, najbardziej opyla się bić gloom wolfy.
23 sierpnia 2018 godz. 08:47:26
Edytował xxforumowiczxx
23 sierpnia 2018 godz. 08:48:08
Ikona  #
OFF

Postać usunięta.
Wpadłem na info o kolejnych nowych rzeczach dostępnych na FACC - The Spike oraz kopalnie pod Venore.

Coś słabo z odpowiedziami, bo właśnie o tego typu nowe miejsca mi chodzi, natomiast nikt ich nie podpowiada emotka

Po zrobieniu tego questa w kopalniach Venore dalej będzie dostęp? Z tego co widzę na Stonerefinerach można grubo zarobić, a i exp powinien być dobry.
23 sierpnia 2018 godz. 18:51:34
Ikona  #
OFF
Exp: 62
Level: 11
Data dołączenia: 23.08.2018

Midnight Morriah
Profesja: Royal Paladin
Level: 110
Osiągnięcia: 66
Serwer: Kenora
Tytuł: (no title)
Liczba postów: 20
SzalPe napisał(a):
Wpadłem na info o kolejnych nowych rzeczach dostępnych na FACC - The Spike oraz kopalnie pod Venore.

Coś słabo z odpowiedziami, bo właśnie o tego typu nowe miejsca mi chodzi, natomiast nikt ich nie podpowiada emotka

Po zrobieniu tego questa w kopalniach Venore dalej będzie dostęp? Z tego co widzę na Stonerefinerach można grubo zarobić, a i exp powinien być dobry.

Będzie, możesz tam siedzieć kiedy chcesz i ile chcesz. Profit jest tam super, platynki lecą jak głupie. Minusem tego expowiska jest to, że jest na faccu, miejscówka jest mała i jest tam dużo low leveli ze względu na to, że można to walić na stealth ringu.
23 sierpnia 2018 godz. 19:02:52
Ikona  #
OFF
Exp: 804
Level: 40
Data dołączenia: 15.05.2014
Godność: Tomasz

Aonther Brick
Postać: Aonther Brick
Profesja: Paladin
Level: 149
Osiągnięcia: 101
Serwer: Zuna
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 178
Do the Spike nie wejdziesz bez pacca, chociaż jest na terenie facc kazordoon
23 sierpnia 2018 godz. 19:46:01
Ikona  #
OFF
Exp: 2014
Level: 63
Data dołączenia: 24.06.2012

Postać usunięta.
Liczba postów: 498
Proponowałbym jeszcze robson isle ale nie wiem jaki tam exp i profit,może kto inny się wypowie jak tu przypomne emotka
23 sierpnia 2018 godz. 20:14:30
Ikona  #
OFF
Exp: 1152
Level: 48
Data dołączenia: 19.11.2013
Liczba postów: 25
Mi jeszcze do głowy przychodzą Orclopsy na PoHu emotka
23 sierpnia 2018 godz. 20:27:14
Cytuj Podziękowali: SzalPe
Ikona  #
OFF
Exp: 294
Level: 24
Data dołączenia: 04.06.2016

Zeteani
Postać: Zeteani
Profesja: Elite Knight
Level: 209
Osiągnięcia: 263
Serwer: Bona
Liczba postów: 62
Tak jak już wspomniano, leć na jakinię z lostami. Na tym lvl bez problemu dasz radę - weź ze sobą koniecznie dwarven ring, avalanche/gfb (pomocne, gdy lost husher znika) oraz w razie problemów energy walle, fire walle. Profit zależny od szczęscia - ale można przyjąć że 70k profitu/h to norma.
Account Created: Mar 10 2006, 14:50:40 CET
23 sierpnia 2018 godz. 21:38:56
Ikona  #
OFF

Postać usunięta.
albater napisał(a):
Mi jeszcze do głowy przychodzą Orclopsy na PoHu emotka

O super, tego bym nie znalazł, a dokładnie o tego typu nowe miejsca mi chodzi, szczególnie, że akurat na mój lvl powinno być odpowiednie. Na pewno sprawdzę! emotka

Jak coś jeszcze Wam przyjdzie do głowy to śmiało piszcie
24 sierpnia 2018 godz. 12:16:21
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Crowny Cro
Pow'ranny Crowny
Maxigashi
TIBIJSKA KAWA
SHOUTBOX