Login: Zapamiętaj
Hasło:

Elbert's Tasks - pomoc
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 1077
Level: 46
Data dołączenia: 25.12.2010

Conniek
Postać: Conniek
Profesja: Elite Knight
Level: 355
Osiągnięcia: 398
Serwer: Bona
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 32
Siema,

Mój problem polega na tym, ze nie oddalem kapsul do Elberta przed zrobieniem misji ze statuami, Mimo, ze ja wykonalem ten ciagle sie pyta 01:07 Elbert: Greetings. Have you found out whether there is someone behind the glooth bandits - and if so, who?

Da to rade obejść jakoś?
18 sierpnia 2018 godz. 01:11:09
Ikona  #
OFF
Exp: 1294
Level: 51
Data dołączenia: 31.05.2014

Dardar Zamoldimor
Profesja: Royal Paladin
Level: 531
Osiągnięcia: 1040
Serwer: Celesta
Tytuł: Keeper of Tibia
Liczba postów: 340
Jero napisał(a):
Siema,

Mój problem polega na tym, ze nie oddalem kapsul do Elberta przed zrobieniem misji ze statuami, Mimo, ze ja wykonalem ten ciagle sie pyta 01:07 Elbert: Greetings. Have you found out whether there is someone behind the glooth bandits - and if so, who?

Da to rade obejść jakoś?

Hej emotka
Nie da się odebrać misji ze statuami bez oddania 10 kapsułek i zrobić misję bez jej odebrania od npc. Czy odebrałeś dokument z ciała na północy pomieszczenia z teleportem i statuetkami? Czy po wykonaniu misji tj. użyciu itemków na statuach wszedłeś do teleportu? Czy wyjąłeś dokument z szafki przy warloku? Czy zabiłeś warlocka? (ważne przy późniejszym robieniu mounta ważki) Po tym zdajesz raport do NPC Elbert. Pisz w razie dalszych problemów (mozliwe, że po tych wszystkich poprawkach powstał nowy bug).
Powodzenia emotka
Pozdrawiam

18 sierpnia 2018 godz. 08:44:55
Ikona  #
OFF
Exp: 1077
Level: 46
Data dołączenia: 25.12.2010

Conniek
Postać: Conniek
Profesja: Elite Knight
Level: 355
Osiągnięcia: 398
Serwer: Bona
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 32
@dardar

No właśnie zrobilem tą misje przed oddaniem kapsulek. Chwile pogłowilem, wrócilem w to miejsce gdzie jest Warlock i quest log się zaktualizował, co pozwoliło mi robić taska emotka.

Także temat można zamknąć.
18 sierpnia 2018 godz. 10:41:41
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Maxigashi
TIBIJSKA KAWA
Crowny Cro
Pow'ranny Crowny
SHOUTBOX