Login: Zapamiętaj
Hasło:

problem
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 46
Level: 10
Data dołączenia: 20.04.2017
Liczba postów: 6
witam emotka mam problem odnośnie klienta w grze tz gdy już się zaloguje (ciezko bedzie to opisac ale mam nadzieje ze ktos to zrozumie) to poprostu jak by mi klient "błyskał". problem mam już długiiiii czas i ciężko się tak gra bo potrafi mi np. zminimalizowac tibie do paska jak expie czy np chce coś otworzyć to nawet kilka razy muszę klikać na to żeby mi sie to otworzyło bo mi "błyska" w międzyczasie i to dość kłopotliwe.
17 sierpnia 2018 godz. 00:14:22
Ikona Pomoc w drodze... #
ON
\m/
Data dołączenia: 12.08.2018

Qatriss
Postać: Qatriss
Profesja: Elite Knight
Level: 52
Osiągnięcia: 41
Serwer: Harmonia
Tytuł: Sentinel of Tibia
Liczba postów: 14
Może masz włączone niebo w tibii XD chodzi mi o to ze widzisz pogodę. ja to wyłączyłem i nawet śmiga mi lepiej. W opcjach z grafiką masz efekty i czy masz włączone efekty świetlne... Jak tak to wyłącz...
Sprawdź na jakim silniku graficznym ci chodzi ci chodzi... W razie czego przestaw na wydajność.
Daj znać jak ci poszło ^^
\m/
17 sierpnia 2018 godz. 04:08:41
Ikona  #
OFF
Data dołączenia: 20.04.2017
Liczba postów: 6
"przestaw na wydajnosc"? mozesz podpowiedziec cos wiecej? silniki przetestowalem wszystkie i to samo :c to co pisales tez wylaczylem
18 sierpnia 2018 godz. 01:08:40
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Maxigashi
TIBIJSKA KAWA
Crowny Cro
Pow'ranny Crowny
SHOUTBOX