Login: Zapamiętaj
Hasło:

Transfer
Antica czy Estela
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 74
Level: 12
Data dołączenia: 08.06.2017
Liczba postów: 1
Zastanawiam się nad zmianą serwera, szukam takiego gdzie będą wolne expowiska i bez dominando. Chciałem premie ale tam jest payment 500TC więc odpada bo pewnie i tak nic to nie da. Szukam porady: czy lepiej jest zostać na Antice, czy znacie jakiś inny open pvp serwer, który jest w miarę spoko do gry głównie solo? Rozumiem, że wszystkie itemy, tc i kasa przechodzi przenoszę postać dziś jutro po ss mam na nowym serwie.

z góry dzięki za odp
12 sierpnia 2018 godz. 19:41:24
Ikona  #
OFF
Exp: 569
Level: 34
Data dołączenia: 02.09.2016
Liczba postów: 615
Wystarczy, że spojrzysz na liczbę osób online na danym serwerze i sam będziesz mógł ocenić, czy będziesz miał wolne respy.
12 sierpnia 2018 godz. 22:51:32
Cytuj Skrytykowali: Holy Mortal
Ikona  #
OFF
Exp: 75
Level: 12
Data dołączenia: 31.03.2013
Liczba postów: 18
Estele odradzam, sam gram i co chwila jest że ktoś Ci wchodzi na respa i wybija moby tylko po to żebyś wyszedl. Jak się odpalisz wpadnie po Ciebie 10 osób dostaniesz hunta i tyle pograsz. Szkoda tc. Poza tym jeśli zrobisz transfer bez zapłaty i zapowiedzi to od razu hunta wylapiesz. Pozdro
14 sierpnia 2018 godz. 03:16:14
Edytował Sedm
14 sierpnia 2018 godz. 03:18:49
Ikona  #
OFF
Exp: 459
Level: 30
Data dołączenia: 06.10.2014

Kotlet eltorma
Postać: Kotlet eltorma
Profesja: Paladin
Level: 26
Osiągnięcia: 3
Serwer: Vunira
Liczba postów: 103
Nie przenoś uwierz mi że zajęte expowiska to najmniejszy problem, A dominando jest praktycznie wszędzie emotka
14 sierpnia 2018 godz. 07:06:44
Ikona  #
OFF
Exp: 1814
Level: 60
Data dołączenia: 01.01.2013

Ormansky
Postać: Ormansky
Profesja: Elder Druid
Level: 532
Osiągnięcia: 433
Serwer: Monza
Liczba postów: 965
słyszałem, ze secura jest przyjazna dla wszystkich
14 sierpnia 2018 godz. 08:10:11
Ikona  #
OFF
Visca el Barça
Exp: 603
Level: 35
Data dołączenia: 27.08.2016

First Sasha
Postać: First Sasha
Profesja: Royal Paladin
Level: 147
Osiągnięcia: 102
Serwer: Celesta
Liczba postów: 422
Przecież respawny nie są zajęte 24/7, więc nie rozumiem. Co do dominacji na danym serwerze, wszędzie jest jakaś najlepsza ekipa. emotka

Sasha Life!

obrazek

14 sierpnia 2018 godz. 15:56:49
Cytuj Skrytykowali: Taczki, Zarex
Ikona  #
OFF
Exp: 1294
Level: 51
Data dołączenia: 31.05.2014

Dardar Zamoldimor
Level: 531
Osiągnięcia: 1040
Tytuł: Keeper of Tibia
Liczba postów: 340
Sasha10 napisał(a):
Przecież respawny nie są zajęte 24/7, więc nie rozumiem. Co do dominacji na danym serwerze, wszędzie jest jakaś najlepsza ekipa. emotka

Mało wiesz, to może nie wypowiadaj się? Podrośnij!
Bez urazy, pozdrawiam emotka
14 sierpnia 2018 godz. 17:12:14
Cytuj Skrytykowali: Sasha10, Vamp Podziękowali: Taczki
Ikona  #
OFF
Exp: 1371
Level: 52
Data dołączenia: 04.12.2012

Pall'Mnich
Postać: Pall'Mnich
Profesja: Paladin
Level: 24
Osiągnięcia: 6
Serwer: Estela
Tytuł: (no title)
Liczba postów: 452
Dardar napisał(a):
Sasha10 napisał(a):

Chyba Ty emotka, grałem na Furora aż do Estela, przegraliśmy wojnę i pogrywałem inną postacią i mimo dominando nie było aż tak źle, były chwile kiedy trzeba było wyjść z respa ale kurcze, mapa tibi jest tak ogromna że zawsze się coś znajdzie a jak ktoś woli kisić na jednym respie to trudno.

Co do autora tematu, polecam Ci zostać na antica.
14 sierpnia 2018 godz. 19:16:22
Ikona  #
OFF
Exp: 1294
Level: 51
Data dołączenia: 31.05.2014

Dardar Zamoldimor
Level: 531
Osiągnięcia: 1040
Tytuł: Keeper of Tibia
Liczba postów: 340
Asimov napisał(a):
Dardar napisał(a):
Sasha10 napisał(a):

Chyba Ty emotka, grałem na Furora aż do Estela, przegraliśmy wojnę i pogrywałem inną postacią i mimo dominando nie było aż tak źle, były chwile kiedy trzeba było wyjść z respa ale kurcze, mapa tibi jest tak ogromna że zawsze się coś znajdzie a jak ktoś woli kisić na jednym respie to trudno.

Co do autora tematu, polecam Ci zostać na antica.

Widzę, że zostałam źle zrozumiana, ale skoro zostałam skrytykowana...
"Podrośnij" dotyczyło siły postaci i lvla, bo z perspektywy aktualnego stanu Jego postaci nie widać wszystkiego, oczywiście w kontekście konkretnego serwera. To wiąże się z brakiem wiedzy. "Dominować" też trzeba z głową, a nie "zajechać" ekonomię serwera i udawać, że jest się fajnym. Zgodzę się z Tobą Asimov ("mapa tibi jest tak ogromna że zawsze się coś znajdzie"emotka. Zwłaszcza, że teraz w tej grze jest wiele aspektów/ścieżek, którymi można podążać, a lvl nie musi być priorytetem. Jednak każdy gracz sam obiera swoją drogę i jest równy wobec Firmy i ma prawa. Większość nie loguje do gry, żeby użerać się z osobnikami z przerośniętym Ego, zwłaszcza jeśli świadomie wybrali serwer non pvp.

Odnośnie meritum tematu - zmiana daje nadzieję, ale też niesie ze sobą niepewność, tu gdzie jesteś wiesz na czym stoisz. Powodzenia emotka

Pozdrawiam emotka
14 sierpnia 2018 godz. 21:20:57
Cytuj Podziękowali: Asimov
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Crowny Cro
Pow'ranny Crowny
Maxigashi
TIBIJSKA KAWA
SHOUTBOX