Login: Zapamiętaj
Hasło:

Nowe przedmioty dekoracyjne
Autor Wiadomość
Ikona  #
Redaktor
ON
Exp: 972
Level: 44
Data dołączenia: 29.11.2016
Liczba postów: 784
obrazek
Dodano dziś nowe dekoracje do Store. Kto by nie chciał zanurzyć się w miękkim, jedwabistym krześle po ciężkiej wyprawie? Spraw sobie odrobinę komfortu dzięki nowemu, wygodnemu zestawowi mebli. Nowe gatunki grzybów Fluorescent Fungi, Glowing Suphur Fungi, Gloomy Poisonus Fungi i Luminescent Fungi dodadzą odpowiedniego oświetlenia w środku oraz w ogrodzie.

obrazek
obrazek
Jeśli koszmary regularnie wyrywają z łóżka najlepiej sprawdzi się Pluszowy Miś! Te urocze małe stworzenie nadaję się do ochrony w nocy, podczas gdy jest większy brat, Wypchany Misiek, odstrasza włamywaczy i niechcianych gości!

obrazek
obrazek
A może coś dla skarbca? Coś co podkreśli idealnie bajeczne bogactwo? Nowa Skrzynia Obfitości i Niezrozumiałe Bogactwa są doskonałym dodatkiem do bardzo rzadkich przedmiotów i kosztowności.

obrazek
Słynny obraz tragedii Tibiasuli znany z głównej sali w tajnej bibliotece jest również dostępny. Zdobądź własną kopię i pokaż początek Tibii w salonie, znany z Genezywarning.

Po zakupie wszystkie przedmioty będą dostarczone bezpośrednio w postaci paczek, które mogą być rozpakowane wewnątrz domu. Rozpakowane dekoracje są przedmiotami, których nie można podnieść ani zniszczyć.
Nie można ich również nikomu podarować, raz kupione na daną postać zostają TYLKO do jej użytku.

Miłego dekorowania!
10 sierpnia 2018 godz. 20:33:00
Cytuj Podziękowali: Silla
Ikona  #
OFF
The Vampire Lord
Exp: 1164
Level: 48
Data dołączenia: 23.06.2009

Palek Koszalek
Postać: Palek Koszalek
Profesja: Paladin
Level: 275
Osiągnięcia: 570
Serwer: Bona
Liczba postów: 179
Liczyłem na możliwość kupna głowy Lenina z biblioteki :<
10 sierpnia 2018 godz. 21:57:03
Cytuj Skrytykowali: Misieq
Ikona  #
Moderator
OFF
Déjà vu
Exp: 706
Level: 38
Data dołączenia: 15.01.2015

Taczkami Do Venore
Profesja: Knight
Level: 270
Osiągnięcia: 482
Serwer: Celesta
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 338
Miśki dość fajne, aczkolwiek na razie sobie nie sprawię, bo nie mam domku :c
Być może w późniejszym czasie emotka

Pozdrawiam, Taczka emotka
to dla tych ludzi, którzy są i będą tutaj zawsze."
10 sierpnia 2018 godz. 22:48:52
Ikona  #
ON
.. festina lente ;)
Exp: 2262
Level: 67
Data dołączenia: 03.04.2012
Godność: Anula

Miracle Ann
Postać: Miracle Ann
Profesja: Elite Knight
Level: 108
Osiągnięcia: 134
Serwer: Premia
Liczba postów: 604

.. mebelki nie są w moim guście, podoba mi się Pluszowy Miś

i nawet fajnie wygląda Skrzynia Obfitości i Niezrozumiałe Bogactwa emotka

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
..rzeczywistość jest tylko iluzją, bo czyż każdy nie widzi jej inaczej? .. emotka

10 sierpnia 2018 godz. 22:54:43
Ikona  #
OFF
Exp: 631
Level: 36
Data dołączenia: 02.09.2016
Liczba postów: 557
Oczywiście dodane tylko po to by ludzie wydali $ na tibia coiny. Nie ma to żadnego przełożenia na grę - w niczym jej nie uatrakcyjnia to raz, a dwa, że wydać na coś takiego tibia coiny to jak strzelić sobie w kolano. Nie ma to jak cieszyć się z ozdoby, której się nie zdobyło, a po prostu kupiło. emotka
12 sierpnia 2018 godz. 15:44:02
Cytuj Skrytykowali: Misieq, Heaven Archangel, Szefas, Holy Mortal, Dairoshi Podziękowali: Grosik93
Ikona  #
OFF
Visca el Barça
Exp: 609
Level: 35
Data dołączenia: 27.08.2016

First Sasha
Postać: First Sasha
Profesja: Royal Paladin
Level: 116
Osiągnięcia: 69
Serwer: Celesta
Liczba postów: 332
Skrzynia Obfitości oraz Pluszowy Miś całkiem fajnie wygląda. Ciekawe ile osób kupi owe dekoracje. emotka

Sasha Life!

obrazek

12 sierpnia 2018 godz. 15:45:35
Ikona  #
OFF
Exp: 1530
Level: 55
Data dołączenia: 03.05.2010

Krwawa Zemsta
Postać: Krwawa Zemsta
Level: 202
Osiągnięcia: 256
Liczba postów: 1013
Zarex napisał(a):
Oczywiście dodane tylko po to by ludzie wydali $ na tibia coiny. Nie ma to żadnego przełożenia na grę - w niczym jej nie uatrakcyjnia to raz, a dwa, że wydać na coś takiego tibia coiny to jak strzelić sobie w kolano. Nie ma to jak cieszyć się z ozdoby, której się nie zdobyło, a po prostu kupiło. emotka

W życiu normalnym też robisz wszystko sam, meble ozdoby itp do domu bo kupne cię nie cieszy? xD
12 sierpnia 2018 godz. 16:58:32
Cytuj Podziękowali: Holy Mortal
Ikona  #
OFF
Exp: 186
Level: 19
Data dołączenia: 16.03.2018

Northern Moon
Postać: Northern Moon
Level: 85
Osiągnięcia: 61
Serwer: Peloria
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 31
Misieq napisał(a):
W życiu normalnym też robisz wszystko sam, meble ozdoby itp do domu bo kupne cię nie cieszy? xD

Nie ma to jak porównywać prawdziwe życie do gry komputerowej, iksde. emotka

@topic
Skrzynia Obfitości mogłaby być dodatkowo konwerterem tibijskiego pieniądza - lepsza funkcjonalność.
12 sierpnia 2018 godz. 17:06:33
Cytuj Skrytykowali: Misieq
Ikona  #
OFF

Krwawa Zemsta
Arabke napisał(a):
Nie ma to jak porównywać prawdziwe życie do gry komputerowej, iksde. emotka

Czyli nie można w grze się cieszyć a w realu już tak? Nwm o co wam chodzi, i po co ta negatywna opinia. Te przedmioty służą jako dekoracja, a jak coś lepiej wygląda to daje na powód do szczęścia. Tak ciężko pojąć że niektórzy mogą czerpać w taki sposób radość, a nie tylko lvl up?
12 sierpnia 2018 godz. 18:10:49
Cytuj Podziękowali: Silla
Ikona  #
OFF
Exp: 186
Level: 19
Data dołączenia: 16.03.2018

Northern Moon
Postać: Northern Moon
Level: 85
Osiągnięcia: 61
Serwer: Peloria
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 31
Misieq napisał(a):
Czyli nie można w grze się cieszyć a w realu już tak? Nwm o co wam chodzi, i po co ta negatywna opinia. Te przedmioty służą jako dekoracja, a jak coś lepiej wygląda to daje na powód do szczęścia. Tak ciężko pojąć że niektórzy mogą czerpać w taki sposób radość, a nie tylko lvl up?

W takim razie pozwól, że spytam tak: tak ciężko pojąć, że niektórym nie podobają się rzeczy dodawane do gry? Nikt ci nie zabrania cieszyć się z nowego itemku i tak samo ty nie powinieneś wyśmiewać innych z powodu tego, że nie przypadł komuś do gustu pixelowy pluszowy miś czy pixelowa skrzynka z monetami. Każdy ma prawo do swojego zdania i jeżeli Zarex woli bardziej ZDOBYWAĆ niż kupować, to co ci do tego? Ale nieee, trzeba skomentować w hehe śmieshny sposób pt. "czy rąbiesz drzewo na własne meble? xd xd xd". Oczywiście, że nie rąbie, tylko idzie i kupuje, bo tak działa świat, a porównywanie tej sytuacji do gry komputerowej jest co najmniej głupie. Co do negatywnych opinii, to akurat jesteś osobą, która rozdaje najwięcej minusów przy postach użytkowników, także trochę skruchy by nie zaszkodziło.
12 sierpnia 2018 godz. 18:54:31
Cytuj Podziękowali: Silla, Zarex
Ikona  #
Vip
OFF
Jak tak to w porzadku
Exp: 2324
Level: 68
Data dołączenia: 04.09.2011

Holy Mortal
Postać: Holy Mortal
Profesja: Royal Paladin
Level: 911
Osiągnięcia: 1033
Serwer: Monza
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 1935
Zarex napisał(a):

Nie podoba się, to nie kupuj emotka W każdej grze masz do kupienia tego typu dekoracje, dodatki i nikt nie narzeka na to emotka
12 sierpnia 2018 godz. 21:45:09
Cytuj Skrytykowali: Zarex
Ikona  #
OFF
Exp: 631
Level: 36
Data dołączenia: 02.09.2016
Liczba postów: 557
Misieq napisał(a):

Skoro doszło do sytuacji, w której porównujesz realne życie do gry internetowej to już najwyższy czas pójść do lekarza rodzinnego po skierowanie do specjalisty. W dodatku ta umiejętność posługiwania się znakami interpunkcji oraz to "xD" w 2018 roku jest godna uwagi. Odejdź od komputera, zrób coś ze swoim życiem dzieciaku.

Misieq napisał(a):

Nie można "w grze się cieszyć". Można cieszyć się z gry. To jest ta różnica. Jednak zrozumienie tego może okazać się dla ciebie zbyt trudne. Przestań rzucać jakimiś "xD", "nwm", bo nawet nie wiem o co ci chodzi pokemonie. emotka

Pytasz po co ta negatywna opinia? Tutaj znowu będziesz mieć problem ze zrozumieniem tego, że ludzie mają inne zdanie na różne tematy i nikt nie będzie narzucać komuś swoich racji.

Misieq napisał(a):
Te przedmioty służą jako dekoracja, a jak coś lepiej wygląda to daje na powód do szczęścia. Tak ciężko pojąć że niektórzy mogą czerpać w taki sposób radość, a nie tylko lvl up?

"jako coś lepiej wygląda to daje powód do szczęścia" - emotka
"Tak ciężko pojąć że niektórzy mogą czerpać w taki sposób radość, a nie tylko lvl up?" - Tak ciężko pojąć, że niektórzy mogą mieć inną opinię na dany temat, a nie tylko powtarzać czyjeś zdanie? emotka

Holy Mortal napisał(a):
Nie podoba się, to nie kupuj emotka W każdej grze masz do kupienia tego typu dekoracje, dodatki i nikt nie narzeka na to emotka

Nie kłam. Nie w każdej grze. Nie przypominam sobie, żebym w Mario mógł kupować dekoracje, dodatki. Przestań uogólniać, bo to jest prawie tak samo żałosne jak ty. emotka Nie podoba mi się - nie kupię. Wyraziłem opinię na ten temat, od tego właśnie służy forum synku. emotka
12 sierpnia 2018 godz. 22:49:37
Cytuj Skrytykowali: PannaEm, Holy Mortal, Szefas, Heaven Archangel, Misieq
Ikona  #
OFF
Exp: 441
Level: 30
Data dołączenia: 26.07.2017
Liczba postów: 264
Ja nie mam nic do kupowania "bezużytecznego" kontentu czy do ludzi kupujących tego typu rzeczy ale moim zdaniem tego typu itemy w tibi są zwyczajnie za drogie ~16zł za skrzynie niby to nie dużo ale z drugiej strony to pojedynczy mały itemek, już o uber drogich outfitach i mountach nie wspomne bo może 2 czy 3 są warte swojej ceny...
13 sierpnia 2018 godz. 02:41:22
Cytuj Podziękowali: Misieq
Ikona  #
ON
Exp: 1670
Level: 58
Data dołączenia: 07.08.2013

Szefas
Postać: Szefas
Profesja: Elder Druid
Level: 369
Osiągnięcia: 781
Serwer: Vunira
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 441
Ludzie może rozluźnijcie trochę poślady?

Można mieć pozytywną opinie, to można też mieć negatywną. Napisz, że Ci się nie podoba i z tego nie skorzystasz i tyle. Mówienie, że jest to niepotrzebne i po co to wszystko jest bezsensu. Po pierwsze Cipsoft nie tworzy gry charytatywnie tylko dla pieniędzy. Po drugie, to jest (albo przynajmniej była) gra RPG więc takie rzeczy jak outfity czy wystrój domku to bardzo istotne elementy.

Co do cen. Są wysokie bo są dostosowane do zachodnich klientów. Dla takiego Niemca to jest nic wydać kilka euro na dekoracje do domku.
13 sierpnia 2018 godz. 10:48:32
Cytuj Skrytykowali: Zarex Podziękowali: PannaEm, Silla
Ikona  #
OFF

Krwawa Zemsta
Krwiopalczasty napisał(a):
Ja nie mam nic do kupowania "bezużytecznego" kontentu czy do ludzi kupujących tego typu rzeczy ale moim zdaniem tego typu itemy w tibi są zwyczajnie za drogie ~16zł za skrzynie niby to nie dużo ale z drugiej strony to pojedynczy mały itemek, już o uber drogich outfitach i mountach nie wspomne bo może 2 czy 3 są warte swojej ceny...

Za drogie dla krajów takich jak polska, w krajach z euro to jest taniocha. A cipsoft to nie jedyna firma która ma jeden cennik nie przystosowany pod dany kraj.
13 sierpnia 2018 godz. 14:22:08
Cytuj Skrytykowali: Zarex
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Crowny Cro
Tibia Pyra Nowy Server Retro PVP !
SHOUTBOX