Login: Zapamiętaj
Hasło:

Nadchodzące zmiany w rozszerzonej umowie serwisowej
Autor Wiadomość
Ikona  #
Redaktor
OFF
Exp: 971
Level: 44
Data dołączenia: 29.11.2016
Liczba postów: 784
obrazek
Drodzy Tibijczycy!

Od 11 września 2018, Tibia Coins oraz usługi dodatkowe w rozszerzonej umowie serwisowej Tibiiwarning będą pod wspólnym terminem "Paid Services" (usługi płatne).

Od tego dnia do tych produktów będą miały zastosowanie inne przepisy dotyczące ich ważności na kontach lub rachunkach, które nie były używane przez okres czterech lat.

Jeśli będą istnieć nieużywane usługi płatne na tak nieaktywnym koncie, właściciel zostanie kilkukrotnie powiadomiony drogą e-mail o zbliżającym się terminie wygaśnięcia tych usług.

Usługi płatne na wszystkich kontach, które nie były używane przez cztery lata lub dłużej w dniu, w którym nowe przepisy wchodzą w życie, wygasną po upływie 90 dni.

Nowa wersja rozszerzonej umowie serwisowej Tibiiwarning jest dostępna na Tibia.com. Treść starej umowy można przeczytać tutajwarning.

Miłej gry!
10 sierpnia 2018 godz. 20:10:34
Cytuj Podziękowali: Silla
Ikona  #
OFF
Exp: 37
Level: 9
Data dołączenia: 19.09.2017

Albus Drops
Postać: Albus Drops
Profesja: Elite Knight
Level: 322
Osiągnięcia: 133
Serwer: Luminera
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 9
Ciekawe co te zmiany maja na celu. Wydaje mi sie ze jeden z dwóch:

Pierwszy zmniejszyć ilość TC które sa zachomikowane u graczy korzy nie graja a także zabranie wszystkich premium opcji, strojów, mountow, ulepszeń. Z nadzieja ze jak gracze wrócą ponownie wydadzą pieniądze które raz już wydali. Troche to nie w porządku, z drugiej strony może przy okazji zniknąć trochę TC i gp uzyskanych ze starych czasów za pomocą botów a na dzień dzisiejszy zapomniane.

Drugi moim zdaniem bardziej prawdopodobny jest to wstep do czegoś innego, a mianowicie zabrnie tym kontom premium bonusów spowoduje ze w następnym ruchu po upływie jakiegoś czasu nie będzie problemu usunąć wszystkie nie aktywne konta co zwolni trochę miejsca na serwerach i uwolni spora ilość nicków. Na dzień dzisiejszy konta na których było premium lub wykupione coś ze sklepu o ile wiem i z własnego doświadczenia nie usuwa sie nawet po bardzo długim czasie. Usuniecie zapisów ze jakieś zakupy miały miejsce pozwala samoczynnie usunąć się tym kontom. To znowu da pozytywny efekt ze cześć starych wyboconych kont, zapomnianych teraz, zostanie usunięte i nie będzie można sobie o nich przypomnieć za parę lat.

Podsumowując jeśli wszystko dobrze rozumiem cipsoft generalnie robi sobie dobrze kosztem użytkowników, choć od dłuższego czasu chwale jego działania takie zachowanie mi sie jako ich klientowi nie podoba mimo kilku oczywistych plusów które wymieniłem. Jestem ciekaw czy ktoś wyciągnie jeszcze inne ciekawe wnioski z tego.

Ciekawe czy celowym było wypuszczenie jednocześnie 2 newsow, najpierw o zmianach a chwile potem o nowych premium śmieciach aby od razu pierwszy news spadł niżej i był "przykryty" drugim.
11 sierpnia 2018 godz. 16:48:24
Edytował Albus Drops
11 sierpnia 2018 godz. 16:49:38
Ikona  #
OFF
Exp: 830
Level: 41
Data dołączenia: 21.08.2013

Dampol
Postać: Dampol
Profesja: Elite Knight
Level: 83
Osiągnięcia: 34
Serwer: Refugia
Tytuł: Warrior of Tibia
Liczba postów: 70
Myślę, że dla zwykłych graczy zmiana nie ma żadnego wpływu. Jeśli ktoś nie gra od 4 lat to mało prawdopodobne, że jeszcze wróci. Będzie miał szansę, gdyż otrzyma aż 4 e-mail'e z przypomnieniami.

Spotkałem się w innych firmach z praktykami, że pobierają opłaty za nieaktywne konta, czyli tak jakby zabierali nam w Tibi TC a następnie usuwali takie konto.
13 sierpnia 2018 godz. 14:41:25
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 2 użytkowników: (0 zalogowanych i 2 gości)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Crowny Cro
Tibia Damora później Pyra | Pow Pow Pow !
SHOUTBOX