Login: Zapamiętaj
Hasło:
 
Awanse - czerwiec 2018
Autor Wiadomość
Ikona  #
Redaktor
OFF
Strażak Sam
Exp: 925
Level: 43
Avatar
Data dołączenia: 17.02.2013
Godność: Mikołaj
Wiek: 22
Skąd: Warszawa

Natally Pall
Postać: Natally Pall
Profesja: Paladin
Level: 128
Osiągnięcia: 29
Serwer: Peloria
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 752
obrazek
Witajcie wszyscy czytelnicy Tibiopedii! Minął już 10 dzień lipca, a co to oznacza? Wypłatę? Nie! To znaczy, że lada dzień powinny pojawić się czerwcowe awanse! I oto ten dzień nastał! Rozpoczął się sezon urlopowy, wakacje, do tego mundial... Przez to wszystko spłynęła do nas nieco mniejsza porcja Waszych zdjęć, ale można Wam to wszystko wybaczyć, jeśli Wy wybaczycie mi tę drobną obsuwę! Wstęp do każdego artykułu z tej serii zawsze przysparza mi problemów, więc dzisiaj sprytnie z tego wybrnę i po prostu ja, razor, nie będę przedłużał i od razu zaproszę Was do naszej comiesięcznej serii zwanej...

obrazek


Poziomy doświadczenia

Panie i Panowie, zaczynamy z grubej rury, to nie żarty - w tym miesiącu mamy niekwestionowanego lidera, a jest nim nasz stały bywalec - Propaganda Valin tibiacom icon z Monzy, gratulujemy 830 poziomu doświadczenia!
obrazek

Drugie miejsce zajął nie kto inny jak tylko Nemesis Furion tibiacom icon z Monzy, ale chyba nie muszę go przedstawiać naszym czytelnikom, prawda? Gratulujemy 745 poziomu!
obrazek

Jupi, jupi! Na trzecim miejscu jest Itz Jubi tibiacom icon z Bony! Minuta ciszy dla drakenów od niego! Ale chyba trochę ją skrócimy, trzeba świętować 715 poziom, gratulacje!
obrazek

Moi drodzy, proszę o aplauz dla tej Pani, jeszcze troszkę i będzie podium! Wielkie dzięki za pozdrowienia, Maziajka tibiacom icon z Secury, a z naszej strony gratulacje wbicia 700 poziomu doświadczenia!
obrazek

Niezłe skile ma ten Skiler tibiacom icon z Refugii,nie? Ale co się dziwić, wbicie 680 poziomu musiało wymagać trochę umiejętności emotka
obrazek

Noo, jak tylko zobaczyłem ten nick to już byłem pewien, że tym screenem się nie zawiodę... I oczywiście miałem rację! Divine'Angel tibiacom icon z Premii jak zwykle stanęła na poziomie, (i to nie byle jakim, bo 665) i przysłała super zaaranżowanego screena! Dzięki, również pozdrawiamy, gogo 700!
obrazek

Gruby Festyniarz tibiacom icon z Monzy się nie patyczkuje, wbija te poziomy jeden za drugim, to już 635! Gratulacje!
obrazek

Ten nick brzmi jak z jakiejś mafii normalnie! I może coś w tym jest, w końcu taki poziom nie pojawia się znikąd! Gratulacje dla Maria La Bendita tibiacom icon z Damory - przypominam, 540 lvl!
obrazek

No pięknie, wszyscy wcześniej tak pojedyńczo występowali, a tu TRACH i znikąd pojawiła się cała ekipa świeżo upieczonych posiadaczy okrągłego 500 poziomu doświadczenia! Ja nie wiem, gdzie oni się schowali, żze tak nagle wszyscy wyskoczyli? Ale co ja będę gadał, sami się z nimi zapoznajcie: Vixeron tibiacom icon, Sevoor tibiacom icon i Lozanna tibiacom icon z Secury a także Vazok Than tibiacom icon z Refugii, Sir Druid Hero tibiacom icon z Vuniry, Elite Psyhol tibiacom icon i Bogus Apocalypse tibiacom icon z Monzy oraz Big Mezo tibiacom icon z Harmonii
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Kochani, mamy pierwszy duet! Wydaje mi się, że nie ma potrzeby, żebym ich Wam przedstawiał, przecież dobrze ich znacie, w końcu są tu stałymi bywalcami! No, ale tak dla formalności, przed Wami Tiesto tibiacom icon z Secury i Paller Pat tibiacom icon z Anticii - gratulujemy 460 poziomu!
obrazek obrazek

Niezłe orły nam się tu teraz trafiły! Gratulacje wbicia 450 poziomu doświadczenia dla Orzel tibiacom icon z Secury, King Whoppa tibiacom icon z Monzy oraz Hannibal Faron tibiacom icon z Bony!
obrazek obrazek obrazek

Prawie rzutem na taśmę emotka Gratulacje Getrouble tibiacom icon z Celesty, 420 poziom to już nie przelewki!
obrazek

O proszę, takich pozdrowień tutaj jeszcze nie było! Shienan Auras tibiacom icon z Bony, mimo posiadania 415 poziomu doświadczenia wcale nie zapomina jak należy się zachować! Pozdrowienia od tibijczyka dla wszystkich tibijczyków, aż się wzruszyłem! emotka Gratulujemy i pozdrawiamy!
obrazek

Wiecie co, tak sobie myślę, że kiedyś musimy zorganizować konkurs na najciekawsze nicki emotka Na pewno kilka osób z tego zestawienia miałoby tam coś do powiedzenia, nieUniwersalny Scyzoryk tibiacom icon z Secury oraz Lord Petricz tibiacom icon z Anticii? Gratulacje okrągłej "czterysetki"!
obrazek obrazek

Schodzimy na nieco niższy pułap poziomowy - ale wciąż jesteśmy ponad chmurami! Przed Wami Slojek of Astera tibiacom icon z Secury oraz Azizami tibiacom icon z Bony - gratulujemy 360 poziomu doświadczenia!
obrazek obrazek

Schodzimy 10 oczek niżej w naszym zestawieniu a tu proszę, znowu troszkę wiary się nazbierało! Gratulacje dla wszystkich i dla każdego z osobna: Uboll tibiacom icon z Monzy, Tadicordor tibiacom icon z Pelorii, Savage Leste tibiacom icon z Premii, Rumcajsek tibiacom icon z Refugii, Lordzik Dusiek tibiacom icon z Secury oraz Devil Tros tibiacom icon z Bony - wszyscy mogą już sobie wpisać w CV 350 poziom doświadczenia!
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Witamy kolejnych Tibijczyków w naszym zestawieniu - tym razem stoją przed Wami dumni zdobywcy 340 poziomu doświadczenia, gratulacje dla nich!Savage Leste tibiacom icon z Premii, Dodjin tibiacom icon z Harmonii oraz Dano Bafty tibiacom icon z Refugii
obrazek obrazek obrazek

Wielkie gratulacje dla Deyzee tibiacom icon z Vuniry, można brać z niej przykład, 315 poziom to już coś! Ale może lepiej nie bierzcie przykładu z ortografii w nicku rozmówcy z chatu! emotka
obrazek

Hmm, ciekawe, czy w takich mięciutkich butach dobrze się chodzi pod wodą... Chyba troszkę przemakają, brr! Ale na to odpowiedzi może nam udzielić tylko on, Daro Gobin tibiacom icon z Monzy! Gratulacje 310 poziomu!
obrazek

No no, ładnie to tak wysyłać screen zrobiony w maju do czerwcowych awansów?! W sumie to ładnie, bo nicki w guildii mnie rozwaliły, serdeczne pozdrowienia dla Pogromcy Sebixxów! Gratulacje dla Lesna Satifka tibiacom icon z Esteli za 300 poziom doświadczenia!
obrazek

Pooolskaa!!! Wielkie brawa za ten screen dla Bandi tibiacom icon z Vuniry! Patriotyczne świętowanie zdobycia 270 poziomu, to jest coś! Ciekawi mnie tylko jedno... Czy zdjęcie było zrobione przed, czy po? emotka Sami wiecie po czym... emotka
obrazek

A teraz pora na porcję świeżutkich screenów od zdobywców 200 poziomu! Wielkie gratulacje dla nich wszystkich! Tak trzymać, jeszcze trochę i będziemy się częściej widywać w zestawieniu! Zex Pax tibiacom icon i Ravz tibiacom icon - Darusio przesyła buziaczki i życzy rychłej śmierci emotka - z Secury, Zena Tath tibiacom icon z Menery, Odp usc Towar tibiacom icon z Anticii, Nixon Destroyer tibiacom icon z Monzy, Kalafioroo tibiacom icon i Harley de Valaci tibiacom icon z Bony oraz Czterolistny Pajak tibiacom icon z Refugii
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

Na sam koniec został nam rodzynek z tej kategorii - tak jak zawsze mieliśmy sporo osób na tym pułapie, tak teraz pojawił się tylko jeden screen! Ale za to jaki, chyba każdy pamięta jak go cieszyła pierwsza wbita "setka"... Gratulacje, również cieplutko pozdrawiamy! Dostateczna Pomoc tibiacom icon z Secury
obrazek


Rookgaard

Proszę Państwa, dla tego Pana należą się specjalne brawa! W końcu zdobycie takiego poziomu na Rookgaardzie wymaga nie lada poświęcenia! Aż boję się spytać ile mogło trwać wbicie tylu cyferek... Gratulacje dla Patryk Ork Wielki tibiacom icon z Harmonii za zdobycie 90 poziomu na Wyspie Początkujących (choć on wcale początkujący nie jest!)
obrazek


Poziomy magiczne

I wcale nie zwalniamy tempa tylko szybciutko przechodzimy do kolejnej kategorii - a tam króluje Nemesis Furion tibiacom icon z Monzy z osiągniętym 122 poziomem magicznym! Wielkie gratulacje!
obrazek

Parę oczek niżej uplasował się Xawierus tibiacom icon z Estely osiągając wspaniale prezentujący się 100 poziom magiczny - gratulujemy!
obrazek

Trzecie miejsce na magicznym podium przypadło w tym miesiącu znanemu Akagi Kat tibiacom icon z Bony - tym razem przysłał nam zdjęcie z awansem na 98 poziom magiczny - wielkie gratulacje, czekamy na zdjęcie z 100! emotka
obrazek

Ostatni w tym miesiącu przedstawiciel profesji magicznej - nasz stały bywalec, Kenir Taxim tibiacom icon z Pelorii i jego 95 poziom magiczny, gratulujemy i pozdrawiamy!
obrazek

Jedyny paladin w tej kategorii - Tadicordor tibiacom icon z Pelorii, gratulujemy zdobycia 30 poziomu magicznego.
obrazek

Pora na rycerzy - a tutaj prym wiedzie Lordzik Dusiek tibiacom icon z Secury - gratulujemy zdobycia 11 mlvla!
obrazek

Ostatnim, ze zdobywców awansu w poziomie magicznym, który chciał się z nami podzielić swoim zdjęciem jest Kalafioro tibiacom icon z Bony - szczęśliwy posiadacz 10 poziomu magicznego, gratulacje!
obrazek


Walka na dystans

Siema, siema! Witamy jedynego przedstawiciela tej kategorii - przed Wami Faucolt tibiacom icon z Celesty i jego demoniczny 115 distance - gratulujemy i pozdrawiamy!
obrazek


Walka toporem

Prosto ze słonecznego Thais nadaje do nas Deyzee tibiacom icon z Vuniry - swoim awansem na 108 poziom w walce z toporem tak rozgrzał atmosferę, że aż musiał wezwać swojego mroźnego przyjaciela! Gratulacje awansu i dzięki za pozdrowienia!
obrazek


Walka mieczem

Ostatni, ale to wcale nie znaczy, że słabszy! Imponujący 118 poziom w walce mieczem osiągnął Boogiemen tibiacom icon z Harmonii, noo, w taki sposób to można było czekać na letnią aktualizację! emotka Gratulujemy, dzięki i również pozdrawiamy!
obrazek___________________________________

Gratulujemy wszystkich awansów - liczymy na jeszcze więcej w przyszłym miesiącu!

Jeśli nie znalazłeś swojego zdjęcia w tej odsłonie awansów, a wysłałeś nam je poprzez uploader - sprawdź dokładnie wymagania, zawarte w regulaminie. Jeśli jesteś absolutnie pewny, że spełniłeś je wszystkie, napisz do lidera zespołu prywatną wiadomość, podając w niej imię postaci i wysłany poziom. Jeżeli natomiast znalazłeś jakiś błąd lub literówkę w opublikowanych awansach zgłoś to tutaj.

Jeżeli osiągnąłeś coś wartego uwagi, nie czekaj - podziel się tym z nami!
16 lipca 2018 godz. 09:50:48
Cytuj Podziękowali: Silla, Sasha10, Skiler, Holy Mortal, Still Standing
Ikona  #
OFF
.. festina lente ;)
Exp: 2263
Level: 67
Avatar
Data dołączenia: 03.04.2012
Godność: Anula
Skąd: Warszawa

Miracle Ann
Postać: Miracle Ann
Profesja: Elite Knight
Level: 108
Osiągnięcia: 134
Serwer: Premia
Liczba postów: 604


.. gratulacje dla wszystkich awasujących ! emotka


.. razorskate : jak zawsze z przyjemnością czytam Twoje kapitalne opisy pod screnami emotka
______________

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
..rzeczywistość jest tylko iluzją, bo czyż każdy nie widzi jej inaczej? .. emotka


16 lipca 2018 godz. 13:51:48
Cytuj Podziękowali: razorskate
Ikona  #
Redaktor
OFF
Strażak Sam
Exp: 925
Level: 43
Avatar
Data dołączenia: 17.02.2013
Godność: Mikołaj
Wiek: 22
Skąd: Warszawa

Natally Pall
Postać: Natally Pall
Profesja: Paladin
Level: 128
Osiągnięcia: 29
Serwer: Peloria
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 752
Dzięki Silla! Mam coraz mniej czasu na pracę dla Tibiopedii, ale dzięki takim komentarzom zawsze staram się wygospodarować chwilę chociaż na przygotowanie awansów i tłumaczenie artykułu emotka
______________
obrazek
16 lipca 2018 godz. 14:42:02
Cytuj Podziękowali: Silla
Ikona  #
OFF
Visca el Barça
Exp: 605
Level: 35
Avatar
Data dołączenia: 27.08.2016
Wiek: 23
Skąd: Szczecin

First Sasha
Postać: First Sasha
Profesja: Royal Paladin
Level: 117
Osiągnięcia: 70
Serwer: Celesta
Liczba postów: 335
Bardzo ładne awanse, opisy nad zdjęciami jeszcze lepsze! emotka
______________

Sasha Life!

obrazek


16 lipca 2018 godz. 14:46:14
Cytuj
Ikona  #
OFF
Exp: 268
Level: 23
Data dołączenia: 27.10.2017
Wiek: 24
Skąd: Zgierz

Bandi
Postać: Bandi
Profesja: Royal Paladin
Level: 276
Osiągnięcia: 341
Serwer: Vunira
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 1
Haha emotka zdjęcie było zrobione przed przegraną emotka dzięki za super opis nad zdjęciem ! emotka <3
16 lipca 2018 godz. 19:28:00
Edytował Bandi
16 lipca 2018 godz. 19:28:36
Cytuj Podziękowali: razorskate
Ikona  #
OFF
Exp: 629
Level: 35
Avatar
Data dołączenia: 02.09.2016
Liczba postów: 558
Gratulacje wszystkim! emotka Myślę, że grono 1ooo poziomów powiększy się o kilka osób z tibiopedii, a przynajmniej jest taka szansa!
16 lipca 2018 godz. 22:48:28
Cytuj
Ikona  #
OFF
.. festina lente ;)
Exp: 2263
Level: 67
Avatar
Data dołączenia: 03.04.2012
Godność: Anula
Skąd: Warszawa

Miracle Ann
Postać: Miracle Ann
Profesja: Elite Knight
Level: 108
Osiągnięcia: 134
Serwer: Premia
Liczba postów: 604
razorskate napisał(a):
Dzięki Silla! Mam coraz mniej czasu na pracę dla Tibiopedii, ale dzięki takim komentarzom zawsze staram się wygospodarować chwilę chociaż na przygotowanie awansów i tłumaczenie artykułu emotka
.. tym bardziej doceniam Twoją 'dobrą robotę', zaangażowanie i czas poświęcony dla Tibiopedii ^^ emotka
______________

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
..rzeczywistość jest tylko iluzją, bo czyż każdy nie widzi jej inaczej? .. emotka


17 lipca 2018 godz. 13:17:20
Cytuj
Ikona  #
OFF
Exp: 1147
Level: 48
Data dołączenia: 04.11.2014

Postać usunięta.
Liczba postów: 80
Ładnie tam Rzeznik leży na glebie emotka

@Z miesiaca na miesiac do przodu . I oby wiecej osob wysyłało zdjęcia.
______________
19 lipca 2018 godz. 18:37:58
Cytuj
Wszystkie czasy podawane są w CET.
 
Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
SHOUTBOX