Login: Zapamiętaj
Hasło:

Powrot po hmm 15 latach:D
Pumbos
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 29
Level: 8
Data dołączenia: 11.07.2018
Liczba postów: 1
Witam,wracam po 15latach do gry, since tibia 7. cos. Mam postac Palka 118 lvl na swiecie Peloria cokolwiek to jestemotka
Zamierzam sobie paccka kupic jesli dostane kilka porad, co musze nadrobic w czym biegac i gdzie expic, Ktore q itd , Mastro moze ty mnie pamietasz i pomozesz hihi. Troszke tego czasu minelo nic niewiem co i jak;/
11 lipca 2018 godz. 15:01:38
Ikona  #
OFF
Exp: 1350
Level: 52
Data dołączenia: 23.06.2010
Godność: Bartek

Elandaril
Postać: Elandaril
Profesja: Master Sorcerer
Level: 197
Osiągnięcia: 54
Serwer: Secura
Liczba postów: 460
A jaki masz nick w grze? bo aż mnie to ciekawi. Ogólnie rzecz biorąc czeka CIę nauka gry od nowa i to tak w całkowitym stopniu. Ja na twoim miejscu na chwilę obecną bym odłożył tego palka w kąt i zrobił całkiem nową postać od 0 żeby trochę ogarnąć o co chodzi teraz w grze, a z czasem przeszedł na Palka. Bo uwierz, że tibia 11, a 7.x to jest całkiem inna gierka.
11 lipca 2018 godz. 16:29:06
Ikona  #
OFF
Visca el Barça
Exp: 587
Level: 34
Data dołączenia: 27.08.2016

First Sasha
Postać: First Sasha
Profesja: Royal Paladin
Level: 112
Osiągnięcia: 57
Serwer: Celesta
Liczba postów: 283
Sam niedawno (kilka miesięcy) temu wróciłem po 12-13 letniej przerwie. Odnośnie ekwipunku to znajdziesz wszystko na tibiopedii, polecam poszukać poradników odnośnie gry paladynem. Ja sam gram rpkiem 100+ lvl i robię ciągle taski (wchodzi level w miarę szybko). Co musisz ogarnąć? Praktycznie wszystko, ja gram już kilka miesięcy jak wspomniałem wcześniej i nadal wszystkiego nie ogarniam. emotka

Sasha Life!

obrazek

11 lipca 2018 godz. 16:48:25
Ikona  #
Edytor
OFF
Kijek
Exp: 2575
Level: 72
Data dołączenia: 05.10.2011

Devicez
Postać: Devicez
Profesja: Royal Paladin
Level: 109
Osiągnięcia: 123
Serwer: Celesta
Tytuł: Scout of Tibia
Liczba postów: 3091
Ja uważam wręcz przeciwnie, Tibia jest teraz tak uproszczona, że osoba, która zagrywała się w nią kilkanaście lat temu, nie powinna mieć z niczym problemu. Gra była dawniej dużo bardziej wymagająca, wymagała więcej pomyślunku i ogaru "w łapie". Moim zdaniem jedyne z czym powinieneś się zapoznać, to przede wszystkim:

- ekwipunek
- questy(szczególnie te dostępowe)
- czary
- interfejs oraz funkcje
- system tasków i daily questów, które warto robić
- bestiariusz/pray system/imbuing - wszystko znajdziesz na forum

Zapewne szokiem będzie dla Ciebie kilka kluczowych dodatków do Tibii, które były dodawane na przestrzeni lat:

- mounty, które są dodatkiem wizualnym, ale także dodają szybkość +10 speeda zdaje się
- market, który ułatwia handlowanie, a dostęp masz z poziomu depozytu
- loswe najazdy potworów
- co 20 godzinne taski oraz Warzone
- wspomniane wcześniej zaklinanie przedmiotów oraz charmy
- masa nowych outfitów/mountów
- waluta "premium" Tibia Coins
- dzienne nagrody za logowanie
- skillowanie offline
- cykliczne weekendowe eveny: exp x2, rapid respawn, double loot
- nowy system tworzenia postaci, likwidacja Rooka.
- poprawa grafiki, dodanie animacji, nowy wygląd wielu przedmiotów, stackowanie run i potionów

Dodatkowo polecam Ci prześledzić nasz dział z Aktualizacjami, to ułatwi Ci zapoznawanie kolejno z wszystkimi dodawanymi rzeczami: Spis Aktualizacji

Zapewne o czymś zapomniałem, ale tak jak napisałem, wiele dowiesz się z działu Aktualizacje.

Co do Twojego ostatniego pytania, to Świat na którym posiadasz postać powstał podczas łączenia serwerów, w tym wypadku: Efidia + Iona + Nika + Quilia. Daro Ci nie raczej niewiele pomoże, bo sam zatrzymał się w grze kilka lat temu, aczkolwiek aktywnie uczestniczy w test serverach emotka.
12 lipca 2018 godz. 13:19:39
Edytował Qijed
12 lipca 2018 godz. 13:29:15
Cytuj Podziękowali: eldais, Lilly
Ikona  #
Administrator
OFF
The Ancient Dark Wizard
Exp: 5314
Level: 103
Data dołączenia: 13.10.2008

Mastro Daro
Postać: Mastro Daro
Profesja: Master Sorcerer
Level: 216
Osiągnięcia: 116
Serwer: Peloria
Pozycja: Senator
Tytuł: Sage of Tibia
Liczba postów: 3921
Siema Pumbos, podziwiam po takiej przerwie, ale musisz być świadomy, że będziesz teraz grał w zupełnie inną grę. Ja osobiście pomóc za wiele nie mogę, ale społeczność forum z pewnością da radę.

//Mastro~
16 lipca 2018 godz. 18:40:49
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Jubciek92
🔞 Last Man Standing. 724 EK Bona.
Crowny Cro
Zwiedzamy Miasta w Tibi