Login: Zapamiętaj
Hasło:

Points of Interest
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 745
Level: 39
Data dołączenia: 23.01.2016

Boogiemen
Postać: Boogiemen
Profesja: Elite Knight
Level: 404
Osiągnięcia: 708
Serwer: Harmonia
Liczba postów: 18
Eloszka

Pytanie do tych co robią outfit i odkrywają mapkę, chodzi mi o punkty w Carlin, a dokładnie o podteren pod nazwą Ice Islands, zaliczają się do tego 3 małe wysepki. Na jedną dotarłem podziemiami foldy, mam 6/7 ptk tam po kilkunastu resetach, mniej więcej od 3-6 pokazuje tam. Ma ktoś pojęcie gdzie mogą być inne ptk, ewentualnie jak się dostać na te inne wysepki? Załączam linki do wysp:

1.
2.
3.

Tak jak mówiłem, to na wyspę nr1 potrafię się dostać, ale reszta? totalna zagadka dla mnie emotka ewentualnie może ktoś to zrobił i wie gdzie tego szukać.
04 lipca 2018 godz. 11:05:58
Edytował Boogiemen
04 lipca 2018 godz. 11:07:12
Ikona  #
OFF
Exp: 1696
Level: 58
Data dołączenia: 07.08.2013

Szefas
Postać: Szefas
Profesja: Elder Druid
Level: 377
Osiągnięcia: 794
Serwer: Vunira
Tytuł: Squire of Tibia
Liczba postów: 465
Chodzi o to?
04 lipca 2018 godz. 11:14:08
Cytuj Skrytykowali: Zarex
Ikona  #
OFF
Exp: 56
Level: 11
Data dołączenia: 18.06.2018

Peytoa
Postać: Peytoa
Level: 399
Osiągnięcia: 230
Serwer: Refugia
Tytuł: Warden of Tibia
Liczba postów: 10
Podobno z port hope czy Libery Bay nie pamiętam dokładnie w quescie jest napisane dokładnie jak byś chciał płynąć do thais to tak jak z venore na darashie rzuca gdzie indziej tak samo Cię da na jedną wysepke
04 lipca 2018 godz. 12:55:52
Ikona  #
OFF
Exp: 487
Level: 31
Data dołączenia: 26.07.2017
Liczba postów: 289
Wysepki koło carlin to nowe wysepki na które można trafić pływając statkiem.
04 lipca 2018 godz. 13:17:33
Ikona  #
OFF

Peytoa
Udajemy się do Port Hope i rozmawiamy z kapitanem charles. Pytamy go o shortcut.

Peytoa: Hi
Charles: Ahoy. Where can I sail you today?
Peytoa: Shortcut
Charles: This passage is shorter and costs less gold - but on the other hand it is also a bit riskier. On this route there are frequent tempests and the severe winds may blow a passenger over board. ...
Charles: Few ship captains would sail this route. But if you want to take the risk, I can bring you to Thais, Edron, Liberty Bay or Yalahar for less gold than usual. Interested?
Peytoa: Yes
Charles: Do you seek a passage to Thais for 100 gold, to Edron for 90 gold, to Liberty Bay for 20 gold or to Yalahar for 200 gold?
Peytoa: Thais/Edron/Liberty Bay/Yalahar
Charles: Set the sails and good luck to us!

Chcemy trafić jako rozbitkowie na pewną zieloną wyspę. Gdy się nam to w końcu uda to kierujemy się na południe wysepki...
04 lipca 2018 godz. 13:39:24
Ikona  #
OFF
Exp: 745
Level: 39
Data dołączenia: 23.01.2016

Boogiemen
Postać: Boogiemen
Level: 404
Osiągnięcia: 708
Serwer: Harmonia
Liczba postów: 18
Peytoa napisał(a):
Udajemy się do Port Hope i rozmawiamy z kapitanem charles. Pytamy go o shortcut.

Charles: This passage is shorter and costs less gold - but on the other hand it is also a bit riskier. On this route there are frequent tempests and the severe winds may blow a passenger over board. ...
Charles: Few ship captains would sail this route. But if you want to take the risk, I can bring you to Thais, Edron, Liberty Bay or Yalahar for less gold than usual. Interested?
Charles: Do you seek a passage to Thais for 100 gold, to Edron for 90 gold, to Liberty Bay for 20 gold or to Yalahar for 200 gold?

Chcemy trafić jako rozbitkowie na pewną zieloną wyspę. Gdy się nam to w końcu uda to kierujemy się na południe wysepki...

Tyle że ja nie chciałem na zieloną tylko na zimową xD rzuciło mnie oczywiście ale na questową, a teraz nie chce mnie w ogóle już transportować w ten sposób emotka więc opis z relacji i ten jest kulawy trochę emotka jakieś inne pomysły? emotka

EDIT:

dodaje to co npc cały czas się do mnie produkuje:

Charles: Right now, the winds are really bad. I guess the risk is too high. Return later and ask me again when the weather has cleared.
04 lipca 2018 godz. 13:56:26
Edytował Boogiemen
04 lipca 2018 godz. 13:59:40
Ikona  #
OFF
I want out
Exp: 2112
Level: 65
Data dołączenia: 29.08.2012

Pall Ciemna
Postać: Pall Ciemna
Profesja: Royal Paladin
Level: 428
Osiągnięcia: 444
Serwer: Bona
Liczba postów: 916
Próbować trafić na tą wyspe można bodajze co 20 godzin. Jest to możliwe, kilka osób w tym na robiło to na ts i w temacie z updatem są skriny
04 lipca 2018 godz. 14:05:45
Ikona  #
OFF

Peytoa
Boogiemen napisał(a):
Peytoa napisał(a):

Tyle że ja nie chciałem na zieloną tylko na zimową xD rzuciło mnie oczywiście ale na questową, a teraz nie chce mnie w ogóle już transportować w ten sposób emotka więc opis z relacji i ten jest kulawy trochę emotka jakieś inne pomysły? emotka

EDIT:

dodaje to co npc cały czas się do mnie produkuje:

Charles: Right now, the winds are really bad. I guess the risk is too high. Return later and ask me again when the weather has cleared.

Masz mordeczko nie sciemnialem http://tibiopedia.pl/forum/t/23876,Test-Serwer-2018-relacja,2

Na drugiej stronie jest emotka
04 lipca 2018 godz. 14:29:54
Ikona  #
OFF

Szefas
Jakieś rady gdzie szukać punktów w Rathleton City? Już kilka razy resetuje i zawsze 2 punktów brakuje.
04 lipca 2018 godz. 23:22:02
Ikona  #
Edytor
OFF
Kijek
Exp: 2632
Level: 73
Data dołączenia: 05.10.2011

Qjas
Postać: Qjas
Level: 167
Osiągnięcia: 196
Serwer: Celesta
Tytuł: Sentinel of Tibia
Liczba postów: 3113
Nie wniosę nic do tematu, ale tak przy okazji zapytam. Wystarczy jedną kompletną strefe odkryć, żeby dostać sam outfit?
04 lipca 2018 godz. 23:45:35
Ikona  #
OFF
Exp: 487
Level: 31
Data dołączenia: 26.07.2017
Liczba postów: 289
Qijed napisał(a):
Nie wniosę nic do tematu, ale tak przy okazji zapytam. Wystarczy jedną kompletną strefe odkryć, żeby dostać sam outfit?

10 kompletnych stref (nie subarea), 15 na pierwszy addon a 20 na drugi (niemożliwe obecnie bo jest tylko 18 stref)
05 lipca 2018 godz. 00:24:22
Edytował Krwiopalczasty
05 lipca 2018 godz. 00:30:35
Cytuj Podziękowali: Qijed
Ikona  #
OFF
Maurox
Exp: 3154
Level: 79
Data dołączenia: 29.11.2009

Maurolkit
Postać: Maurolkit
Level: 995
Osiągnięcia: 886
Serwer: Secura
Liczba postów: 598
Szefas napisał(a):
Jakieś rady gdzie szukać punktów w Rathleton City? Już kilka razy resetuje i zawsze 2 punktów brakuje.

przejrzyj dobrze ten poziom z magistratem (tam, gdzie wchodzi się na katy) i tą arenę walk

Strini [23]: this human in lure scarab to larva, im hunt this, he think deading strini but nonono exura poff poff im survival
05 lipca 2018 godz. 08:13:55
Ikona  #
OFF
Exp: 221
Level: 21
Data dołączenia: 06.09.2012

Matonzo
Postać: Matonzo
Level: 244
Osiągnięcia: 186
Serwer: Antica
Tytuł: Steward of Tibia
Liczba postów: 43
Mam pytanie, udało się komuś zrobić kha'zeel mountains ?

3 razy robiłem, wszystkie możliwe skałki do wejścia obchodzone i zawsze brakuje ostatniego punktu...
Mam wrażenie, że punkt respi się w jakimś niedostępnym miejscu.
05 lipca 2018 godz. 10:01:09
Edytował Skipi
05 lipca 2018 godz. 10:02:53
Ikona  #
OFF
Exp: 1294
Level: 51
Data dołączenia: 31.05.2014

Dardar Zamoldimor
Level: 531
Osiągnięcia: 1040
Serwer: Celesta
Tytuł: Keeper of Tibia
Liczba postów: 340
Maurolkit napisał(a):
Szefas napisał(a):

przejrzyj dobrze ten poziom z magistratem (tam, gdzie wchodzi się na katy) i tą arenę walk

Ja na samych arenach miałam 4 punkty. Zajrzyj też do kanału z wejściem przy północnej ścianie baru.

Skipi napisał(a):
Mam pytanie, udało się komuś zrobić kha'zeel mountains ?

Zajrzyj na każdą skałkę na górach, równie tych w stronę Darashii oraz wejście od tylu do niebieskich djnnow - czar levitate jest niezbędny. Jeśli biegają gdzieś energy elementale, znaczy możesz tam wejść. Mi udało się odkryć całe Ankrahmun. Życzę niewyczerpalnych zasobów cierpliwości przy odkrywaniu tomb, punkty sa rownież za coinami.

Powodzenia i pozdrawiam emotka
Dardar

05 lipca 2018 godz. 11:34:15
Edytowała Dardar
05 lipca 2018 godz. 11:41:43
Ikona  #
OFF

Szefas
Dardar napisał(a):
Maurolkit napisał(a):
Szefas napisał(a):

Ja na samych arenach miałam 4 punkty. Zajrzyj też do kanału z wejściem przy północnej ścianie baru.

Niestety wszystko sprawdzone i nadal 2 punktów brakuje. Spróbuje jeszcze raz. Mam pecha chyba. emotka
05 lipca 2018 godz. 11:54:44
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Wybierz forum:
Maxigashi
NIe kawa, a Tibia
SHOUTBOX